Ceny pro vítěze

Téma celé soutěže je maximálně jednoduché – Chyť a pusť a taky vyfoť svůj nejhezčí úlovek! Takže když chytíš pěkného kapra a povede se ti udělat zajímavou fotku, pošli jí právě do téhle soutěže. Nemusí to být nejtěžší kapr, může mít klidně dvě kila. Ale fotka musí být nejhezčí – získá nejvíc hlasů od čtenářů! Každý z vítězů získá 10kg pytel pelet Chyť a pusť Red nebo Black halibut + tričko a čepici stejné značky. Každý vítězný snímek bude navíc zařazen do velké celoroční soutěže o hlavní cenu roku 2014, tedy o fotku nejlepšího úlovku vůbec! Absolutní vítěz této soutěže se stane majitelem kaprových prutů z produkce Chyť a pusť – Shadow 3,60m 3lb!

Každý měsíc určí jednoho vítěze hlasy od registrovaných čtenářů. Druhý vítěz vzejde z hlasování od neregistrovaných čtenářů, kteří si jen tak zabrouzdají na Carpfishing třeba z facebooku nebo odkudkoliv. Tentokrát jsme nezapomněli ani na motivaci pro hlasující. Každý měsíc získá stejnou výhru také jeden z nejaktivnějších hlasujících z řad registrovaných čtenářů. Každý registrovaný čtenář může poslat jeden hlas denně. Kdo bude hlasovat nejvíce, vyhraje stejnou cenu jako autor či majitel nejlepší fotografie. V případě, že bude více hlasujících se stejným počtem hlasů, bude konečný výherce určený spravedlivým losem.

Každý soutěžící se může zúčastnit každého z deseti kol, v každém z nich musí použít jinou fotografii s jinou rybou. Každý měsíc můžou čtenáři hlasovat pro fotografii, která se jim líbí a ještě sedm dní do měsíce následujícího. To proto, aby fotky vložené až na konci měsíce měly šanci zaujmout čtenáře a získat hlasy. Osmý až desátý den každého měsíce budou vyhlášeni vítězové předchozího kola a sponzor soutěže, firma Chyť a pusť jim + jednomu hlasujícímu zašle výhry.

Zprávy od vody (7 n.)

Výsledky posledního kola

Hlasy návštěvníků Hlasy registrovaných
1. STARKY - 902 hl.
2. Vilém Šmíd - 509 hl.
3. Petann - 505 hl.
4. Dřevík - 444 hl.
5. Macka - 399 hl.
6. Lucka - 263 hl.
7. Peci5 - 260 hl.
8. lucytka - 216 hl.
9. Misha - 206 hl.
10. Pomahač Jiří - 160 hl.
1. Vilém Šmíd - 430 hl.
2. Petann - 389 hl.
3. Macka - 313 hl.
4. Misha - 89 hl.
5. Radek Sláma - 67 hl.
6. Marťas - 65 hl.
7. Pomahač Jiří - 55 hl.
8. STARKY - 51 hl.
9. Lucka - 47 hl.
10. L.Tomášek - 39 hl.
Kompletní výsledky

Ročník 2014 - 272 fotografií

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč