Projekt K-70

logo-k70 Carpfishing.cz, internetový portál zaměřený na kaprařinu v co nejkomplexnějším měřítku, se rozhodl podpořit projekt K-70. Tento projekt je již většině rybářů známý, ne jeden z vás se pod tuto petici v minulosti podepsal. Od vzniku K-70 uběhlo již několik let. Zpočátku masivní propagace dosáhla svého a udála se spousta podstatných věcí a kladných změn k lepšímu na mnoha revírech. S odstupem času se může zdát, že dále již tento projekt nepřináší žádné nové změny. Opak je tomu pravdou a i proto se pokusí portál Carpfishing.cz společně s projektem K-70 i nadále pomáhat v šíření této myšlenky. Naší společnou snahou je přispět všemi možnými prostředky k rozšíření K-70 na další svazové revíry.

Pokusíme se společnými silami povýšit lov kaprů v naší zemi na zcela jiný pohled široké veřejnosti, která stále vnímá tuto činnost jako čistě konzumní záležitost, na něco jako sportovní odvětví, které je spjato s mnohými zážitky, zábavou, relaxem a odpočinkem… Zde na těchto stránkách se budeme věnovat zprostředkování nových informací. Ve fórech věnovaných tomuto projektu je možno konzultovat veškeré dostupné informace s přímými propagátory projektu K-70, kteří tak mohou poradit jak začít s prosazováním K-70 na revírech vaší organizace, ale také nabídnou pomoc při vyřizování administrativy spojené s návrhy změn.

Carpfishing – „sdílejte s námi radost z rybaření stejným měřítkem“ :-)

Články k projektu K-70

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (1) Starší Nejstarší »

K70 stále žije a revíry s K70 přibývají

K70 stále žije a revíry s K70 přibývají

2. 3. 2012 Vladimír Krpeš Projekt K-70 diskuze: 122

Nová velmi pozitivní zpráva od Vládi Krpeše, která dokazuje, že K-70 je stále aktivní. Po dlouhém úsilí se podařilo prosadit horní míru tam, kde je to opravdu potřeba!

Číst celý článek

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (1) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč