Carp Time na Szucsi Vogly Tó

Návrat na výpravy

Carp Time na Szucsi Vogly Tó

David Fořt, Martin Škopek a kameraman Matěj Tirpák vyrážejí v úterý 1.11.2016 v noci na Maďarské jezero Szucsi Vogly Tó, kde budou natáčet zajímavou reportáž pro další vydání kaprařského magazínu Carp Time. Ten bude mít premiéru 28.11.2016 v 19:00h na TV Arena Sport. Jak se jim bude na jezeře dařit můžete sledovat díky on-line přenosu, který poběží, až do 6.11.2016 na www.carpfishing.cz. Během přenosu si budete moci zasoutěžit o zajímavé ceny. Sledujte náš on-line!

V diskuzi je 272 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k této výpravě

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (52) Starší Nejstarší »

David Fořt

David Fořt před šesti roky

Auto na odtahu

Je půlnoc, auto na odtahu a konečně vyrazime směr Praha. Snad už mame vybráno.

56-4498.jpg

David Fořt

David Fořt před šesti roky

V teple na benzince

Konečně jsme alespoň v teple na benzince. Zahráli jsme se zelnackou. Ještě jednou velké díky Mitchellovi s kamosem za odtah. Nyní uz musíme čekat na platak, který bude teprve ve 21h vyrážet z Prahy. Čeká nás ještě dlouhá noc.

56-4497.jpg

David Fořt

David Fořt před šesti roky

Když se to se..

Tohle je fakt divoký. Nejprve v Maďarsku na dálnici odletěl z vedle jedoucího auta kus železa a přistál nám na levém sloupku. Stačilo kousek a byli jsme bez okna, ja taky možná bez hlavy. Teď jsme 20km od Brna a auto uplne kleklo. Vypadá to na prasklou vodní pumpu. Proste průšvih. Ještě na potvoru visime 2km od benzínky. Už vyrazil kamarád Mitchell, odtáhne nás na pumpu, pak budeme řešit odtah..

56-4496.jpg

David Fořt

David Fořt před šesti roky

Jsme venku

To jsme si teda makli. Přes dvě hodiny jsme nosili kamínky, prohrabavali cestu a sypali je. V bahně, v dešti. Nechápu, ze tu příjezdovou cestu někdo nevysypal sterkem už dávno, byl by klid. My jsme tak alespoň částečně ulehčili práci jiným rybarum, každopádně jsme si ten kacirek museli zaplatit :-)

56-4495.jpg

doprovodne foto

škópa

škópa před šesti roky

Problém

Máme velký problém se odsud vůbec dostat!Cesta se po včerejším dešti změnila v klouzat ku!

56-4494.jpg

doprovodne foto

škópa

škópa před šesti roky

Martin se šprajcnul

Tak nám to pomalu končí. Celou noc lilo, věřil jsem, že to s rybou pohne. Záběry jsem měl, ale opět jen od malých kaprů. Celkem už mám 14 ryb, o jednu jsem přišel. Ráno se p.Skopek rozhodl začít uklízet a hnul si se zády. Leží tady a tiše trpí:-) Prostě se mu nechce balit :-)) Tentokrát to s Matějem zvládneme za něj. Právě, když mu bylo nejhůře, měl padák. Od středy to byl jeho první kontakt, bohužel si ji kapr nedal. Bude to ještě zajímavé, cesta je úplně promacena, podle místních odsud nevyjedeme:-)

56-4493.jpg

doprovodne foto

škópa

škópa před šesti roky

Déšť

Do zimy a větru které tu panují se přidal déšť. Rybám to, ale neprospělo. Převezli jsme všechny pruty a čekáme…David je věrný,,své "zátoce, já stáhnul jeden prut z vyvážky na první hranu před naším místem, druhý odpočívá pod stromem,kde jsem chytl zatím svou první rybu.

56-4492.jpg

škópa

škópa před šesti roky

Návrat do dětství

Touto kravinkou jsme se bavili jako malí kluci.Při pohledu na Davida ve spacáku, jsem neodolal:-)))Pořád to funguje:-)))))

56-4491.jpg

doprovodne foto

škópa

škópa před šesti roky

A dost!

Zhruba před týdnem,mi dcera Adélka řekla, že by si přála abych přestal kouřit. Tímto jí slibuji , že na to opravdu seru!!!Denně jsem vykouřil přes 20 cigaret.:-(((

56-4490.jpg

škópa

škópa před šesti roky

Nový komplet od Mivardi

V dalším dílu Carp Time se detailně podíváme na nový komplet z řady Hardcore od Mivardi. O tomto novém výrobků jsem věděl již dlouho a moc jsem se na něj těšil. Za poměrně rozumný peníz super zpracování i design a navíc 100% funkční. Obleku jsme dali v testech pořádně zakourit a drží fest. Opravdu velmi povedený produkt.

56-4488.jpg

škópa

škópa před šesti roky

Změna větru

Zhruba od půlnoci se otočil vítr a fouká přímo na nás. David měl teď krásnou jízdu od rákosí, ale rybu jsme bohužel ztratili v travách:-((Snídaně na 4 dny starém chlebu,ale rozpečený se dá:-)

56-4487.jpg

doprovodne foto

škópa

škópa před šesti roky

Double

David : tak mi vyjely oba pruty najednou. V me zátoce prostě není velká ryba. Zkusil jsem různé hloubky, ale vypadá to bledě. Hezké sny :-)

56-4486.jpg

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (52) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč