IBCC2016 očima Tropic Liberec a Starbaits teamu ON-LINE

Návrat na výpravy

IBCC2016 očima Tropic Liberec a Starbaits teamu ON-LINE

Rok se s rokem sešel a již tuto neděli 24. Dubna vypukne další, v pořadí již druhý ročník mezinárodního kaprařského klání, na obrovském maďarském jezeru Balaton o rozloze 592km čtverečních, jménem IBCC 2016. I letos se závodu z účastní několik teamů z Čechech a Slovenska, a my jsem rádi, že vám můžeme zprostředkovat on-line přenos očima jednoho z nich, konkrétně teamu Tropic Liberec a Starbaits, který se již z účastnil loňského, prvního ročníku ze kterého jsme vám taktéž z prostředkovali přenos.

I v letošním roce bude team závodit ve stejném složení a to jmenovitě Honza ,, Carpkiller´´ Hubka , Ivan Fabián a Ludovít Vítek. Klukům se v loňském roce podařilo s přehledem vyhrát svůj sektor a umístit se na celkovém 17.místě. Držme jim proto palce i v jejich letošním tažení a sledujme jejich očima, jak se na takové závody připravují, jak závod probíhá a jak se jim bude dařit.

Průběžné výsledky na stránkách pořadatele závodu: http://ibcc.hu/results_2016/

V diskuzi je 223 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k této výpravě

« Nejnovější Novější Strana 1 z 33 (264) Starší Nejstarší »

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Special Thanks!

Tak a je po všem, už jsem doma, veškeré vybavení jsem uložil do garáže, dal nabíjet baterie, prát ( to spíše přítelkyně ) hromady špinavého prádla a nyní je čas celý závod trošku zrekapitulovat.
Celkově se závodu z 87 teamů z mnoha zemí z účastnilo 16 teamů z Československa. Z toho 5 se jich umístilo v první desítce, 3 v první pětce a dva na bedně což je neuvěřitelný výsledek.
Celkem 62 teamů ulovilo alespoň jednu bodovanou rybu, a z celkových 7 sektorů jsme 3 úplně ovládli taktéž my, Čechoslovácké teamy.
Závod to byl opravdu skvělý, extrémní, napínavý, dokonale připravený a plný pře krásných úlovků, na jaké budou jesti všichni dlouho vzpomínat. Za toto bych chtěl poděkovat hlavně organizátorům, protože odvedli velký kus sakra dobré práce, a nasadili laťku opravdu hodně vysoko. Snad budeme schopni alespoň část toho, aplikovat při pořádání letošního WCC u nás, na pálavě.
Toto mě přivádí k malému informačnímu šumu, který jsem zaznamenal dle reakcí na můj přispěvek ohledně výzdoby nejmenované čerpací stanice. Přispěvek jsem ne vložil proto, že by se mi to nelíbilo, spíše mi to jen přišlo příliš, nebo že bych s touto propagací určité osoby nesouhlasil, naopak mi přišlo zajímavé, že pár minut, když jsem psal přispěvek před tím, jsem o Jakubovi nepřímo mluvil a na první benzínce na něho narazil. Tak jen aby bylo jasno, já jsem rád že zrovna Kuba získal možnost WCC u nás, na pálavě uspořádat a celou tuto akci zde, v ČR, jsem veřejně podporoval a podporuji na dále! Dnes už i vím, že reklamní kampaň na čerpacích stanicích bude jistým a markantním způsobem podporovat konání jak WCC tak WCCJ v ČR a já to chápu, beru a jsem rád, že se touto cestou bude sportovní rybolov propagovat i široké, ne rybářské vyřejnosti. Takže jo, proč ne, za mě je to rozhodně lepší, nez nedělat nic, a věřím, že to snad všechno bude ku prospěchu moderního, sportovního rybolovu u nás v české republice.
Poslední, co bych chtěl udělat, je samozřejmě poděkovat mnoha lidem.
V první řadě určitě za ocelové nervy a toleranci přítelkyni, protože je fakt, že doma moc často neposedím ale mám její 100% podporu, lásku a zázemí. Musím samozřejmě zmínit a poděkovat i všem sponzorům, bez kterých by nebyla spousta věcí tak, jak je a to konrétně tedy firmám Tropic Liberec, Sensas- Starbaits, Fox international, Mikbaits, Carp r us a R-Spekt.
Dále samozřejmě i vám, čtenářům tohoto přenosu a spoustě kamarádů, kteří jste nám fandili, drželi palce a podporovali nás.
Stejně tak všem pořadatelům, soupeřům a kolegům za skvělý závod.
Prostě vám všem a i těm, na které jsem zapoměl (sorry), DĚKUJI!
Hell yeah!

46-3398.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Návrat do reality

Včera večer jsem nedojel až úplně domu, přenocoval jsem u naší babičky;-) měl jsem slíbenou pečenou kačenu a celkově jsem se už těšil na poklidnou atmosféru malebné, středočeské vesničky, kterou jsem chtěl před návratem do města co nejvíce vstřebat. Trochu jsem se v rámci možností dospal, rozloučil se a vydal se na poslední část cesty, už zbývá jen dojet do Liberce, a veškerou výbavu zase složit a uklidit do garáže, dát nabíjet baterie a tak dále a tak dále…
Nebojte, večer ješte celou úspěšnou akci zrekapituluji, vyhlásím výherce soutěží a bude po všem…

46-3397.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Benzínka

No, a pak si zastavím za pár minut na benzínce, jdu tankovat a najednou šok, koukám jesti jsem ne usnul za volantem a vono ne… Neuvěřitelně jak je naše ČR malá;-)
No, řekněme že nic by se nemělo přehánět:-D

46-3396.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Zastávka cestou

,,Balatonek"
Nedalo mi to, se cestou domu nezastavit podívat tam, kde je to mému kaprařskému srdci skutečně blízké, na takový náš maličkatý český Balatonek, je to spíše taková jedna Balatonská zátočka v Česku. Mezi tím pravým a tím našim, je však několik na prvních pohled markantních rozdílů…
Jak to zě ihned po ukončení závodu, se břehy maďarského Balatonu zaplnili běžnými rybáři a jak to ze tady u nás, neni široko daleko ani živáčka???
Jak to zě i v Maďarsku, si lze koupit povolenku pro lov nonstop a za použití lodě, kdež to zde u nás nelze ani jedno a to ani omylem…
Jak to zě maďarští rybáři jsou na balaton hrdí, veřejně se s tím prezentují, jsou rádi že díky závodům mohou světu ukázat, jaká jsou rybářská velmoc a jaké u nich mají ryby, kdež tomu nás to jen někoho napadne a uz je za zloděje, podvodníka a chce tu všechno jen zkazit..atd atd atd…
Jak to že lze v Maďarsku normálně autenticky natočit výpravu na Balaton a vysílat jí v televizi, kdyz u nás jsou rybáři linčováni jen za kousek kopce či stromu v pozadí fotografie s úlovkem???
Já vím proč u nich to lze, a u nás ne. Oni chtějí a my pouze meleme. Oni vetšinou nemají nic a tak si tolik nezávidí, když to u nás je závist a pomluva národní sport a to vždy až na místě prvním.
Myslím, že bychom se jakož to rybáři, měli konečně zamyslet, kam se ubírá náš svaz, hospodaření ale i celkové smýšlení naší rybářské obce???
Podle mě, se to naše směřuje jen jedním směrem a to rovnou do zadku! Když vidím, co MRS spolu s obcemi kolem našeho ,,Balatonku" dopustili, chce se mi brečet… Díky nesmyslnému zakážou pobytu u vody, mimo dobu lovu, tu není tu krom tří lodí ani živáčka, a co až se zakážou lodě, nebude to nikdo, to že chce MRS dopustit????
Pokud ano, tak opravdu skvělá práce Jihomoravský kraji!

Btw: nechci vyvolat diskuzi, ani to neberte jako dogma, je to jen můj soukromý názor, který jsem chtěl touto formou od prezentovat a nikomu ho nevnucuji, ale takhle to tady u nás vidím já.

46-3395.jpeg

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

A jedeme domů

Společné, české foto se mi již do hromady dát nepodařilo, protože se všichni postupně rozprchli ke svým automobilům a vyrazili domů. Já jsem cestou předjížděl zatím Nuláky, rybaření na kopě a CT Pařez…
Přeji všem šťastnou a bezpečnou cestu domu;-)

46-3394.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Absolutní vítězství!

A absolutní vítězové!!!!
Team SPORTCARP CZ !!!!

46-3393.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

Celkové druhé místo!!!

2. Místo
Nikl Team!!!!!

46-3392.jpeg

doprovodne foto

doprovodne foto

Carpkiller

Carpkiller před šesti roky

První trojka

A jdeme do finále!!!
Třetí místo!

46-3391.jpeg

doprovodne foto

« Nejnovější Novější Strana 1 z 33 (264) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč