Vánoční pohoda na rybách ON-LINE

Návrat na výpravy

Vánoční pohoda na rybách ON-LINE

Radek Hyroš alias Buldozer vyráží spolu s přáteli Jonášem Cajskou a Radkem Vlasatým na vánoční výpravu směr Balkán. Zatímco většina kaprařů si bude cpát pupky cukrovím doma u televize, kluci se rozhodli, že vyrazí na ryby. A aby všichni ostatní mohli být aspoň touto cestou tak trochu na rybách, rozhodli se pro nás svojí výpravu zprostředkovat ON-LINE přenosem. V plánu mají zůstat až do Silvestra, tak doufáme, že jim ryby půjdou.

Během ON-LINE výpravy proběhne taky několik soutěží o zajímavý ceny od značek Pelzer a Ehmanns a to buďto u nás na Carpfishing.cz a nebo na našem Facebookovém profilu. O všem budeme informovat právě na facebooku, takže se vyplatí uložit do oblýbených a sledovat ;-)

Přejeme všem účastníkům tohoto zájezdu, aby si svojí výpravu užili v pohodě a aby jim vánoční rybaření udělalo především radost.

Soutěž o jedno balení háčků PELZER

V další soutěži, kterou pořádáme společně s vánočním ON-LINE přenosem, můžete vyhrát jedno balení háčků značky PELZER dle vlastního výběru. Soutěž vyhlašujeme na našem facebookovém profilu, podmínky k výhře jsou následující:

1/ Like FB profilu Pelzer Baits Czech-Slovakia
2/ Like FB profilu Carpfishing.cz
3/ Správná odpověď na níže uvedenou otázku…

Soutěže se může zúčastnit každý registrovaný návštěvník portálu Carpfishing.cz a Facebook.com. Svůj tip do soutěže může zaslat každý jen jednou. Vyhraje jeden vylosovaný soutěžící, který splní všechny tři podmínky.

Kolik kusů háčků najdete v baleních háčků značky PELZER?

V soutěži bylo možné odpovídat na otázky do 31. 12. 23:59.

V diskuzi je 275 příspěvků.

Zobrazit diskuzi k této výpravě

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (77) Starší Nejstarší »

Marda

Marda před osmi roky

Soutěž o balení háčků Pelzer

Balení háčků PELZER dle vlastního výběru vyhrál Petr Hrůza. Správná odpověď byla, že v balení je 10+2 ks háčků.
Cenu zašle Buldozer osobně :o)

33-1741.jpeg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

Soutěž

Ještě bych poprosil výherce ať mě kontaktují přes sz nebo telefonem(číslo mám v kartě) ať se domluvíme na předáni cen.Soutěž o háčky vyhlásí Marda zítra,dnes ho už otravovat nebudu:-)

33-1740.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

Závěrem

Přidám jenom pár slov závěrem.
Před odchodem a i během prvního dne byla dlouhodobá předpověď počasí úplně jiná a i podle toho jsem vybral místo jaké jsem vybral.Je to jedno z top míst na téhle vodě a docela jsem se divil po příchodu,že bylo volné.Tohle místo je po celou sezonu obsazeno Chorvatama kde mají postavené bivaky a jenom se tam střídají.Teď bylo hezky vidět jaký vliv má počasí na aktivitu ryb.Po první vlně ochlazení to ustalo na celé vodě jenom občas se něco chytlo,spíš náhodná ryba.Po druhé vlně ochlazení se už na celé vodě nic nechytlo.I na takhle dobře zarybněné vodě se celkem lehko dá vyhořet.Výprava byla fajn.Nálada vládla pohodová i když to nejezdilo.Pro Radka i Jonáše to byla první výprava v tak drsných podmínkách a věřím,že je to neodradilo právě naopak,v autě se už řešilo co musí kluci dokoupit (oblečení,spacáky atd) a na co si dát pozor a další věci.Tohle byl můj první on-line přenos a až teď vím co to vše obnáší a není to vůbec jednoduché.Proto klobouk dolu kdo už za sebou on-line má a držím palce tím co se do toho pustí.Hlavně když je aktivita ryb na bodě mrazu jako počasí to bylo náročně o něčem psát.
Všem moc děkujeme za sledovanost a podporu a výhercům gratulujeme.
Přejeme všem do nového roku jen to dobré,hodně pěkných zážitku u vody a hlavně zdraví!

33-1739.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

cesta

Cela cesta v pohodě a prijedete do cz a silnicare to opet zaskocilo.musim ale o nich opatrne,Radek je jeden z nich :-) jeste cca 50km a jsme doma.

33-1738.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

na cestě

Vyrazilo se v 16h.cesta zatím v pohode.

33-1737.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

geňo mi dělá nervy

S radkem máme uz 30min vsechno nalozene v aute.odjezd byl staniven na 15h no geňo má pořád čas.až bude chtit chcat cestou tak nestojime :-)

33-1736.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

geno

Geňo ma čas.radek se uz nemuze dockat jak kdyby ho nekdo doma cekal tak presunul odjezd na 15h.ale to urcite neklapne :-)

33-1735.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

baleni

Pomalu ale jistě balime.jde to pomalu,vse je bud mokré nebo zamrzle.

33-1734.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

balíme

Dal jsem jim ještě nazrat a začínáme pomalu balit.porad mrzne takže je to moc " příjemné".

33-1733.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

znameni?

Právě mi do bivaku vletla sykorka.co mi tim chtela rict? :-) jdi už doprdele domu)

33-1732.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

Pořád je klada

Porad je _10st.i sluníčko vylezlo.zrovna si dělám snidani.geňo ještě chrni,Radek se nemůže dočkat a už balí veci,už ho asi neukecam na další noc :-)

33-1731.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

dobre rano

Noc jako jinak byla bez zaberu.teplomer ukazuje _13st.spal jsem hezky nahej,jenom mikcu jsem mel.nevim proč ale vzbudil jsem se na horko a musel jsem se svleknout,Radek mi ted rikal to samé.jdu si udelat kafe a snidani.geňo jeste spi.

33-1730.jpg

Buldozer

Buldozer před osmi roky

jsem parchant

Byl jsem si ještě pokouřit a na kontrolu hlasicu.z vody se kouří a je _11st.Radek mi dělal pořád zlé veci,tak jsem dlouho chystal odplatu.no a dnes to muselo přijít.stáhl jsem si do tel.zvuk hasičů,volume na max,postavil jsem se mu vedle bivaku a zmacknul play :-) tvl to byla doba než se dědek z toho spacáku vyhrabal a našel pantofle :-) :-) :-) ted mam dokonce výčitky svědomí protoze takové věci nerad delam nekomu :-) ale koledoval si o to a já ho upozorňoval :-) ještě jednou Radecku promiň :-)

33-1729.jpg

« Nejnovější Novější Strana 1 z 9 (77) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč