On-line výpravy

Následující výpravy již proběhly a nejsou dále aktivní

5. 4. 2019 Team Nikl & Carp R Us & Habakuk na IBCC 2019

Team Nikl & Carp R Us & Habakuk na IBCC 2019

Team Nikl & Carp R Us & Habakuk ve složení s Karlem Niklem ml., Martinem Habakukem Hrdým a Jardou Vránou letos startuje na závodě IBCC 2019, který se koná v termínu od 14.-20.4. Kluci Vás v tomto online přenosu provedou celým závodem a budou Vás informovat o všem, co se na samotném závodě stane. Na letošním IBCC startuje rekordních 250 týmů z mnoha zemí světa, které jsou v některých případech obsazené opravdovými legendami a tak to kluci nebudou mít vůbec snadné, konkurence je obrovská. Držíme palce a těšíme se na příspěvky!

Přejděte na tuto výpravu »

8. 11. 2017 Shoemaker´s Charity Carp Cup 2017

Shoemaker´s Charity Carp Cup 2017

Ve dnech 8.-12.11.2017 se na jezeře Toušeň koná první ročník charitativního závodu Shoemaker´s Charity Carp Cup. Veškerý výtěžek z akce bude věnovaný nadačnímu fondu Kapka naděje, pod patronací paní Venduly Pizingerové, který pomáhá dětem s onkologickým onemocněním. Na závodě se sešlo hned několik zajímavých jmen, včetně Jiřího Drahoráda, který závodí vůbec poprvé.

Přejděte na tuto výpravu »

27. 8. 2017 WORLD CARP MASTERS očima teamu KADET!

WORLD CARP MASTERS očima teamu KADET!

Tým Kadet a ten, který se nikoho a ničeho nebojí, Pepa Dytrych, vám přinesou exkluzivní reportáž z prestižního závodu World Carp Masters na legendárním francouzském jezeře Lac Du Der! Držíme pěsti!

Přejděte na tuto výpravu »

17. 8. 2017 Szucsi Volgy Tó

Szucsi Volgy Tó

Fery Procházka, Milan „Švícko“Švec a fenomenální gólman Robert aka Zubr nám zprostředkují jejich letní výpravu na maďarský revír Szucsi.

Přejděte na tuto výpravu »

1. 8. 2017 1.ročník Krajského přeboru ČRS-SUS v lovu ryb na položenou

1.ročník Krajského přeboru ČRS-SUS v lovu ryb na položenou

Sledujte on-line přenos z historicky prvního Krajského přeboru ČRS-SUS v lovu ryb na položenou!

Přejděte na tuto výpravu »

27. 6. 2017 Carp Time týden

Carp Time týden

Tento týden probíhá dokončování dalšího dílu pořadu Carp Time. Natáčíme pro společnosti Mivardi, Karel Nikl a Nash. Pokusíme se vám přiblížit momentky přímo z místa natáčení.

Přejděte na tuto výpravu »

31. 10. 2016 Carp Time na Szucsi Vogly Tó

Carp Time na Szucsi Vogly Tó

David Fořt, Martin Škopek a kameraman Matěj Tirpák vyrážejí v úterý 1.11.2016 v noci na Maďarské jezero Szucsi Vogly Tó, kde budou natáčet zajímavou reportáž pro další vydání kaprařského magazínu Carp Time. Ten bude mít premiéru 28.11.2016 v 19:00h na TV Arena Sport. Jak se jim bude na jezeře dařit můžete sledovat díky on-line přenosu, který poběží, až do 6.11.2016 na www.carpfishing.cz. Během přenosu si budete moci zasoutěžit o zajímavé ceny. Sledujte náš on-line!

Přejděte na tuto výpravu »

15. 9. 2016 GIRLS CARP RACE 2016 ON-LINE

GIRLS CARP RACE 2016 ON-LINE

Historicky první ženské kaprařské závody v ČR se budou konat v termínu 15.-18.9.2016 nedaleko Lysé nad Labem na malé 4 h pískovně. Závodů se účastní 8 dvojčlenných týmů,které tvoří pouze ženy. Pojďte jim s námi držet palce a sledovat tento především mužský sport očima žen.
Šárka Kaucká

Přejděte na tuto výpravu »

10. 9. 2016 Karel Nikl Tým na WCC2016 ON-LINE

Karel Nikl Tým na WCC2016 ON-LINE

Karel Nikl se svým týmem i letos startuje v závodě World Carp Clasic.Každý rok se s námi kluci podílí o svoje zážitky z této akce formou soukromého ON-LINE reportu a nebude tomu jinak i letos, kdy na Pálavu vyrážejí ve stejné sestavě, tedy ještě s Honzou Dadákem a Jakubem Erhartem Kumštou.

Průběžné výsledky: http://www.worldcarpclassic.com/…leaderboard/

Přejděte na tuto výpravu »

6. 9. 2016 Carpkiller a Scopex na WCM 2016 ON-LINE

Carpkiller a Scopex na WCM 2016 ON-LINE

V termínu od 9. do 17. září, proběhne na legendárním francouzském státním jezeře Lac du Der Chantecoq, již druhý ročník fenomenálního světového kaprařského klání s názvem WORLD CARP MASTERS 2016. Tohoto skutečně extrémního a světově uznávaného závodu se na jezeře o rozloze 48km čtverečních zúčastní celkem 60 teamů z celkem 14 zemí.
Naši maličkou Českou republiku se rozhodli reprezentovat dva teamy, z nichž jeden všem již dobře známý TROPIC LIBEREC & CARP ´R´ US team, tvoří dvojice zkušených kaprařů. Jmenovitě Honza „Carpkiller“ Hubka a Jirka „Scopex“ Majer, kteří se nám i v letošním roce rozhodli, z tohoto prestižního závodu, zprostředkovat co nejvíce aktuálních informací prostřednictvím jejich dalšího ON-LINE přenosu.
Držme společně klukům i druhému českému Teamu palce a bavme se sledováním jejich jistě zábavného i poučného on-line reportu.

Průběžné pořadí závodu: http://www.worldcarpmasters.com/leader-board

Přejděte na tuto výpravu »

30. 6. 2016 Bombové leto ON-LINE

Bombové leto ON-LINE

Horúce letné dni sú pred dverami a chlapci z NIKL Teamu Slovakia sa opäť podujímajú k ďalšej namakanej akcii. Náročné chystanie bivakov, člnov a množstva kŕmenia tento raz menia za cowboyské klobúky, lopty, laná, čelenky, kopu trpezlivosti a úsmev na tvári, ktoré budú nasledujúce dva mesiace ich najsilnejšími „zbraňami“. Veď už 3.7 začína Bombové leto na Ranči na Striebornom jazere, kde sa koná detský rybársky tábor.
Neobyčajné leto plné zážitkov, zábavy, smiechu, rýb a priateľstva, sa Vám prostredníctvom celoletného On-line prenosu pokúsia priblížiť priatelia, ktorý už dávno vedia, že i malá ryba je rovnako cenná ako tá veľká a že malý rybári a rybárky sú práve tí, ktorým sa oplatí venovať svoj drahocenný čas. „Pretože kto si neváži malých rybárov, nie je hoden byť rybárom vôbec“

Přejděte na tuto výpravu »

2. 6. 2016 Podpora mládeže 2016 ON-LINE

Podpora mládeže 2016 ON-LINE

I v roku 2016 pokračuje NIKL Team v úspešnom projekte Podpora Mládeže. Tento rok si Karel Nikl, Miloš Švihorík a Erik Voltemar spoločne s ostatnými členmi NIKL Teamu pripravili niekoľko nezabudnuteľných akcií počas ktorých mladým, nádejným kaprárom priblížia techniky presného nahadzovania, hodu do diaľky, podelia sa o mnoho fígľov z pretekárskej sféry kapráriny a spoločne sa pokúsia dostať pred objektívy fotoaparátov i zopár kaprích matiek. Počas víkendových akcií sa spoločne s účastníkmi dozvieme, ako sa stať úspešnejší nie len pri love kaprov ale i v reálnom živote. Prvá Slovenská podpora mládeže sa bude odohrávať tradične na štrkovisku Green Lakes v Novom Meste nad Váhom už od tohto piatku 03.06.2016 do nedele 05.06.2016. Poďme teda prostredníctvom On-Line prenosu spoločne s mladými kaprármi zažiť nezabudnuteľné chvíle, emócie a zážitky… Bude to mocné!!!

Podpora mládeže „Projekt určený pomoci mladým rybárom pri ceste za ich snom“.

Přejděte na tuto výpravu »

18. 5. 2016 Nikl tým na Monster Fishing Carp Cup Dešná ON-LINE

Nikl tým na Monster Fishing Carp Cup Dešná ON-LINE

V barvách Nikl Teamu již podruhé jede změřit síly na jezero Dešná Tomáš Čermák a Fanda Zelenka, keří se také rozhodli zprostředkovat nám ON-LINE přenos ze svého pohledu.
Jedná se o 52h závod, ve kterém si to rozdá celkem 34 soutěžních týmů. Termín konání závodu je 19.5. – 22.5.2016. Klukům držíme palce a těšíme se na zajímavé informace.

Přejděte na tuto výpravu »

16. 5. 2016 Czech Carp Cup 2016 ON-LINE

Czech Carp Cup 2016 ON-LINE

ON-LINE přenos ze 110 hodinového závodu v lovu kaprů a amurů o ceny v hodnotě více než 130.000,– Kč, který probíhá na rybníku Brodský. ON-LINE přenos zajišťuje pořadatel závodu.

Přejděte na tuto výpravu »

4. 5. 2016 Carp 'R' Us Junior Team - kvalifikace na WCCJ ON-LINE

Carp 'R' Us Junior Team - kvalifikace na WCCJ ON-LINE

Robin Löwe je mladý kaprař, který se pod hlavičkou Carp´R´Us Junior Teamu zúčastní kvalifikačního závodu na jezeru Katlov. Na toto klání vyráží se svými kamarády Lukášem Vernerem a Františkem Zelenkou.
Společně se s námi podělí o svoje zážitky formou ON-LINE přenosu. Naše redakce jim přeje hodně úspěchů a pevně věříme, že se k nám přidají i čtenáři Carpfishing.cz

Good Luck!

Přejděte na tuto výpravu »

22. 4. 2016 Tým Imperial Baits CZ na IBCC 2016 ON-LINE

Tým Imperial Baits CZ na IBCC 2016 ON-LINE

David Fořt a Milan „Švícko“ Švec vyrážejí hájit barvy Imperial Baits na prestižní závod IBCC 2016, který se koná
od 24.4.-30.4.2016 na maďarském jezeře Balaton, které má rozlohu více, než 60.000ha.
Sledujte jejich dobrodružství v tomto on-line přenosu a držte palce!

Průběžné výsledky na stránkách pořadatele závodu: http://ibcc.hu/results_2016/

Přejděte na tuto výpravu »

22. 4. 2016 Karel Nikl Team na IBCC 2016 ON-LINE

Karel Nikl Team na IBCC 2016 ON-LINE

Dalším z českých týmů, který bude startovat v závodě IBCC 2016 na maďarském Balatonu, je Karel Nikl a Miloš Švihorík. Špičkoví závodníci, kteří se podělí o svoje zážitky z tohoto závodu zde na Carpfishing.cz formou vlastního ON-LINE přenosu.

Průběžné výsledky na stránkách pořadatele závodu: http://ibcc.hu/results_2016/

Přejděte na tuto výpravu »

21. 4. 2016 IBCC2016 očima Tropic Liberec a Starbaits teamu ON-LINE

IBCC2016 očima Tropic Liberec a Starbaits teamu ON-LINE

Rok se s rokem sešel a již tuto neděli 24. Dubna vypukne další, v pořadí již druhý ročník mezinárodního kaprařského klání, na obrovském maďarském jezeru Balaton o rozloze 592km čtverečních, jménem IBCC 2016. I letos se závodu z účastní několik teamů z Čechech a Slovenska, a my jsem rádi, že vám můžeme zprostředkovat on-line přenos očima jednoho z nich, konkrétně teamu Tropic Liberec a Starbaits, který se již z účastnil loňského, prvního ročníku ze kterého jsme vám taktéž z prostředkovali přenos.

I v letošním roce bude team závodit ve stejném složení a to jmenovitě Honza ,, Carpkiller´´ Hubka , Ivan Fabián a Ludovít Vítek. Klukům se v loňském roce podařilo s přehledem vyhrát svůj sektor a umístit se na celkovém 17.místě. Držme jim proto palce i v jejich letošním tažení a sledujme jejich očima, jak se na takové závody připravují, jak závod probíhá a jak se jim bude dařit.

Průběžné výsledky na stránkách pořadatele závodu: http://ibcc.hu/results_2016/

Přejděte na tuto výpravu »

16. 10. 2015 Karel Nikl - Podpora mládeže ON-LINE

Karel Nikl - Podpora mládeže ON-LINE

Tentokrát vyrazil Karel Nikl společně s bandou mladých kaprařů na Katlov. Jak se jim bude dařit můžete sledovat v tomto on-line přenosu.

Přejděte na tuto výpravu »

30. 9. 2015 Europe Carp Cup Junior ON-LINE

Europe Carp Cup Junior ON-LINE

Majo Zauška spolu s Ľubom Mokrým boli tými, ktorí chceli aj na Slovensku sprístupniť širokej rybárskej verejnosti možnosť nahliadnuť do Profi rybárskej súťaže zameranej na lov kapra. Chalani však išli cestou nie dospelých rybárov, ale chceli dať možnosť okúsiť atmosféru takejto akcie mladým rybárom – Juniorom do 21 rokov. Podarilo sa im to a zorganizovali pretek so zahraničnou účasťou zo Slovenska, Čiech aj Maďarska. Ku chalanom sa pridali aj mnohí sponzori a pomocníci, ktorí sa snažili pre mladých lovcov vytvoriť tie najlepšie možné podmienky, aby si s preteku odniesli do života hlboký zážitok, nové rybárske skúsenosti a samozrejme snahu udržať vo všetkom DUCHA FAIR PLAY…
Ako by to bolo keby chalani z NIKL Teamu chýbali na takejto akcii a práve Erik Voltemar, Peťo Bábsky, Karel Nikl a Miloš Švihorík budú tými, ktorí vás celou akciou prevedú a sprostredkujú vám On-Line prenos priamo z jazera Veľký Cetín pri Nitre, kde sa preteky v termíne 1–4.10.2015 konajú…
Viac info: http://www.europecarpcupjunior.eu/

Přejděte na tuto výpravu »

25. 9. 2015 On the BOAT! ON-LINE

On the BOAT! ON-LINE

Michal „Mitchell“ Havránek zdraví všechny příznivce Carpfishingu a online přenosů. Touto cestou se nám pokusí zprostředkovat týdenní možná i delší lov z lodě Maximus, na které se budou plavit kde jinde než na Mušovských jezerech!!! Naše redakce bude po celou dobu Mitchelovi a jeho parťákovi „Done Vetrovi“ přát ať se jich drží štěstí na úlovky, ale taky ať to moc nehoupe, aby nechytili mořskou nemoc. Věříme, že se vypořádají s každou nástrahou počasí, která je potká a že jim přelom září a října přinese sklizeň toho nejzralejšího jihomoravského ovoce! Good luck!

Přejděte na tuto výpravu »

18. 9. 2015 Carp´R´Us tým na WCC 2015 ON-LINE

Carp´R´Us tým na WCC 2015 ON-LINE

Značka Carp´R´Us je letos opět jedním ze sponzorů WCC 2015 a její tým vyrazil na závod v klasickém složení Karel Nikl a Jan Dadák. Ray Dale Smith přes pracovní povinnosti nemohl vyrazit a proto tentokrát bude celému týmu dělat společnost ještě Jakub Erhart Kumšta. Jsme zvědaví jaké zážitky celou partu letos potkají. Každopádně jsme rádi že se s námi o ně opět rozhodli podělit formou ON-LINE přenosu. Držíme palce a těšíme se na zprostředkování všeho i toho nepublikovatelného :o)

Přejděte na tuto výpravu »

17. 9. 2015 WCC2015 očima teamu Tropic Liberec a Starbaits ON-LINE

WCC2015 očima teamu Tropic Liberec a Starbaits ON-LINE

Ve dnech 19–26.9. 2015 proběhne ve Francii, na jezeře Lac de Madine další ročník zřejmě největšího světového klání, závodu World Carp Classic. Naší republiku bude mimo jiné reprezentovat, postupem s kvalifikace, také team Tropic Liberec a Starbaits team, ve složení Honza ,,Carpkiller´´ Hubka , Ivan Fabian a Ludovit Vítek. Toto trio jste již letos mohli sledovat na závodu IBCC na Maďarském Balatonu, kde vyhráli s přehledem svůj sektor. Nyní budeme moci sledovat jejich počínání na tomto prestižním klání v konkurenci nejlepších kaprařů z celého světa. Držme jim palce a sledujme jak se jim bude dařit.

Přejděte na tuto výpravu »

21. 8. 2015 Carp'R'Us team na World Carp Masters 2015

Carp'R'Us team na World Carp Masters 2015

Letos se objevil jeden nový velký závod. Jeho název je World Carp Masters a hovoří se o něm jako o nejbohatším kaprařském závodě všech dob. Není divu, ve hře jsou ceny v celkové hodnotě přes 100 000 Liber (2.800.000,– Kč) !. Jeho dějištěm je legendární francouzské jezero Lac Du Der-Chantecoq.
Honza Dadák a Robin Štěřík si tuhle akci nenechali ujít a budou na tomto velkolepém kaprařském klání hájit barvy společnosti Carp'R'Us. I přes jejich věk jsou to opravdu zkušení kapraři a pokud se jim podaří los, mají určitě na to promluvit do celkového pořadí.
V tomto online přenosu Vás budou informovat nejen o tom, jak se jim bude dařit, ale i o průběhu celého závodu a všem kolem. Držme jim všichni palce!

Oficiální web závodu: http://www.worldcarpmasters.com/
Facebook: https://www.facebook.com/…dcarpmasters

Přejděte na tuto výpravu »

12. 8. 2015 Karel Nikl - Podpora mládeže CZ & SK ON-LINE

Karel Nikl - Podpora mládeže CZ & SK ON-LINE

Podpora mládeže je ojedinělý projekt Karla Nikla a Miloše Švihoríka, ve kterém tito dva neúnavní lídři a další členové NIKL Teamu seznamují mladé kapraře se vším, co s tímto koníčkem souvisí. Učí je nejen to, jak ulovit kapra, ale také jak pozorovat přírodu, vodu, jak se chovat k rybám, ale také k sobě navzájem.
Nyní je před námi další víkend, tentokrát proběhne tato akce zároveň v Čechách i na Slovensku a sice již od pátku 14.8. cca od 14h až do neděle 16.8.2015. Karel s Milošem si opět připravili ON-LINE report, který nás celou událostí provede. Program je velmi nabitý, čekají nás mimo jiné i vzájemné závody, zajímaví hosté a mnoho dalšího. Nejen příznivci značky Karel Nikl se tedy mají na co těšit.

Přejděte na tuto výpravu »

10. 8. 2015 Team Tropic Liberec na kvalifikaci o WCC 2015 ON-LINE

Team Tropic Liberec na kvalifikaci o WCC 2015 ON-LINE

Honza „Carpkiller“ Hubka a David Fořt spolu vytvořili tým, který pod záštitou firmy Tropic Liberec startuje v kvalifikačním závodě na mistrovství světa CARP EVENTS KATLOV. Závod proběhne na svazové pískovně Velký Samberk (LABE 24A) v termínu 11. – 16. srpna 2015.
Oficiální stránky pořadatele závodu jsou www.katlov.com. Vlastní online přenos si David s Honzou připravili zde na stránkách Carpfishing.cz a jak je již zvykem, naši čtenáři najdou během tohoto přenosu taky několik příležitostí soutěžit o zajímavé ceny!
Sledujte tento přenos, soutěžte a držte klukům palce. První dva týmy vybojují účast na závodě WCC 2015, který proběhne ve Francii na jezře MADINE, kam se po několika letech vrátil z italské Bolseny.

Přejděte na tuto výpravu »

2. 7. 2015 Karel Nikl - Podpora mládeže červenec 2015!

Karel Nikl - Podpora mládeže červenec 2015!

I na letošní léto jsme pro naše mladé rybáře připravili skvělou rybářskou akci Podpora mládeže.
Již v roce 2013, kdy se konal první ročník této akce jsme věděli, že je to krok správným směrem a že každý rok pro mladé kapraře uspořádáme jednu nebo dvě akce, při které s námi budou moci strávit pár dnů u vody, užít si spoustu zábavy a přiučit se novým dovednostem.

Zde přinášíme ON-LINE report z letošní první Podpory mládeže, která se uskuteční v termínu od 2. do 5. července na revíru Pacov v Říčanech u Prahy.

Přejděte na tuto výpravu »

17. 4. 2015 Tropic Liberec & Starbaits Team na IBCC 2015 ON-LINE

Tropic Liberec & Starbaits Team na IBCC 2015 ON-LINE

Tropic Liberec & Starbaits Team je ČeskoSlovenský tým ve složení Honza „Carpkiller“ Hubka, Ivan Fabian a Ludovít Vítek . Tahle partička se rozhodla startovat na jednom z největších světových kaprařských závodů IBCC 2015, které jsou pořádané v Maďarsku na jezeru Balaton

Z tohoto závodu nám zprostředkují ON-LINE přenos, který bude mapovat jejich cestu závodem. Jak se chystají, jak se perou se 60 000 hektarovým gigantem, aby nalovili co nejvíc kaprů a jak to celé nakonec dopadne!

Během trvání závodu (20–25.4.2015) najdete v ON-LINE přenosu několik soutěží o velmi zajímavé ceny!

Generálním partnerem tohoto ON-LINE přenosu je společnost TROPIC LIBEREC s.r.o., která věnovala do soutěží následující ceny:

Naviják: SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC
Kaprařskou mikinu: HotSpot Design CARPFISHING ECO
Kaprařské tričko: HotSpot Design CARPFISHING is My Life

Závod již brzy začne, těšíme se na přenos a držíme celému týmu palce, aby se jim podařil ten nejlepší výsledek!

Soutěž o naviják SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC

V hlavní soutěži, která nás bude provázet až do pátku 24.4.2015, můžete vyhrát špičkový kaprařský naviják SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-A LC , který věnoval generální partner ON-LINE přenosu, firma TROPIC LIBEREC s.r.o.

Každý registrovaný čtenář může tipovat jen jednou, pro zapojení do soutěže se musíte přihlásit do svého profilu, pokud ještě registraci nemáte, je nutné se zaregistrovat. Svůj tip vypište číslicí do políčka níže.
Výhru získá ten, kdo se nejvíce přiblíží k výslednému umístění. V případě dvou a více shodných odpovědí, které budou nejblíže, získá cenu ten soutěžící, který svůj tip zaslal jako první.

Tipněte si, jaké bude konečné umístění TROPIC LIBEREC & STARBAITS Teamu v závodě IBCC 2015?

V soutěži bylo možné odpovídat na otázky do 24. 4. 13:40.

Přejděte na tuto výpravu »

6. 3. 2015 Zimní ON-LINE Miloše Švihoríka

Zimní ON-LINE Miloše Švihoríka

Po delší době se nám opět hlásí Miloš Švihorík s jedním ze svých projektů. Miloš jede tentokrát na krátkou dvoudenní vycházku k jednomu slepému rameni řeky Nitry poblíž obce Imel, kde se pokusí s dalšími členy slovenského NIKL Teamu přelstít nějakého divokého šupíka, či pěkného lysce. Tato voda se má do budoucna stát Milošovou základnou pro jeho nově připravovaný projek s názvem „Rybářská škola Miloše Švihoríka“. Víc už nám ale jistě řekne Miloš sám během přenosu.
Klukům držíme palce, aby jim to zapípalo i v tak chladné vodě a my sme se mohli potešit pohledem na nějaké místní kapry a užít si atmosféru ještě stále zimního lovu. Na rybách budou kluci od soboty 7.3. do neděle 8.3.2015.

Přejděte na tuto výpravu »

24. 12. 2014 Vánoční pohoda na rybách ON-LINE

Vánoční pohoda na rybách ON-LINE

Radek Hyroš alias Buldozer vyráží spolu s přáteli Jonášem Cajskou a Radkem Vlasatým na vánoční výpravu směr Balkán. Zatímco většina kaprařů si bude cpát pupky cukrovím doma u televize, kluci se rozhodli, že vyrazí na ryby. A aby všichni ostatní mohli být aspoň touto cestou tak trochu na rybách, rozhodli se pro nás svojí výpravu zprostředkovat ON-LINE přenosem. V plánu mají zůstat až do Silvestra, tak doufáme, že jim ryby půjdou.

Během ON-LINE výpravy proběhne taky několik soutěží o zajímavý ceny od značek Pelzer a Ehmanns a to buďto u nás na Carpfishing.cz a nebo na našem Facebookovém profilu. O všem budeme informovat právě na facebooku, takže se vyplatí uložit do oblýbených a sledovat ;-)

Přejeme všem účastníkům tohoto zájezdu, aby si svojí výpravu užili v pohodě a aby jim vánoční rybaření udělalo především radost.

Soutěž o jedno balení háčků PELZER

V další soutěži, kterou pořádáme společně s vánočním ON-LINE přenosem, můžete vyhrát jedno balení háčků značky PELZER dle vlastního výběru. Soutěž vyhlašujeme na našem facebookovém profilu, podmínky k výhře jsou následující:

1/ Like FB profilu Pelzer Baits Czech-Slovakia
2/ Like FB profilu Carpfishing.cz
3/ Správná odpověď na níže uvedenou otázku…

Soutěže se může zúčastnit každý registrovaný návštěvník portálu Carpfishing.cz a Facebook.com. Svůj tip do soutěže může zaslat každý jen jednou. Vyhraje jeden vylosovaný soutěžící, který splní všechny tři podmínky.

Kolik kusů háčků najdete v baleních háčků značky PELZER?

V soutěži bylo možné odpovídat na otázky do 31. 12. 23:59.

Přejděte na tuto výpravu »

9. 11. 2014 Sméťa ve Francii ON-LINE

Sméťa ve Francii ON-LINE

I Sméťa vyráží na svůj podzimní trip do Francie. Připravenej je na výbornou, lokality má už předem otestované. Každopádně vyráží úplně single, takže jeho volba sdílet svoje zážitky ON-LINE je velkou výzvou a všichni se těšíme, jak nám to naservíruje :o)

Přejděte na tuto výpravu »

31. 10. 2014 Karel Nikl - Podpora mládeže ON-LINE

Karel Nikl - Podpora mládeže ON-LINE

Karel Nikl pokračuje dalším dílem série „Podpora mládeže“. Tentokrát si Karel vybral několik šikovných kluků z předchozích dílů a tak se společně s nimi pokusí zaměřit na cílený lov větších kaprů. K splnění tohoto cíle si vybrali soukromý revír Pískovna Toušeň , který se nachází nedaleko Prahy. Účastnící budou mít 48 hodin na to, aby se pokusili ulovit nějakého místního mohykána a tak se jim velmi hodí, že na tomto soukromém revíru mohou chytat nonstop a využít tak každou minutu ze své výpravy.
Karel společně s Honzou Strakou zprostředkují našim čtenářům ON-LINE přenos z této výpravy a zároveň nabídnou několik drobných soutěží o produkty z nabídky www.nikl.cz
ON-LINE přenos poběží cca od 31.10. od 12:00 hod. do 2.11. do 12:00 hod.

Přejděte na tuto výpravu »

24. 10. 2014 5 nocí na svazovce ON-LINE

5 nocí na svazovce ON-LINE

JardaOndřejem vyrážejí v neděli 26.10. na podzimní výpravu. Jsou to mladý zapálený kluci, který kaprařina hodně chytla a hodně je baví. Podzimní kaprařskej čas je v plným proudu, někde to jezdí, jinde míň… Předpověď počasí nevypadá špatně, podzimní ochlazení dalo kaprům jasnej signál a sluníčko je určitě namotivuje k aktivitě. Klukům držíme palce, ať se jim daří a zároveň se těšíme na ON-LINE report z jejich rybaření, ve kterém se nám rozhodli svojí výpravu zprostředkovat.

Přejděte na tuto výpravu »

18. 10. 2014 Alko DNB crew R + W ve Francii!

Alko DNB crew R + W ve Francii!

Další ON-LINE výpravička se nám už rýsuje! Dva týpkové, dva profíci na mediální prezentaci, dva skvělí kapraři, dva super kluci… Jak jsme napsali před chvílí, ještě chvíli budeme mlžit. Oni se kluci přihlásí sami! Vyrážejí na pár nocí, mají to minimálně 1500km a jako všichni, kdo se rozhodli pro ON-LINE, taky oni půjdou s kůží na trh! V diskusi už teď můžete tipovat, kdo by to mohl být… Žádnej dáreček pro výherce vymyšlenej nemáme, ale minimálně pytlik nějaký bižutérky by to bejt mohl :o)

Přejděte na tuto výpravu »

13. 10. 2014 Niklové ve Francii ON-LINE!

Niklové ve Francii ON-LINE!

Dvojice Karel a Karel a nebo taky otec & syn vyrazili na kaprařskou výpravu do Francie na svazovou vodu. I v případě této soukromé výpravy se kluci rozhodli vyrazit z kůží na trh ON-LINE a tak můžeme být zvědaví, jestli se jim bude dařit, co během výpravy zažijí a jak si to budou užívat. Za redakci držíme palce a těšíme se na přenos!

Přejděte na tuto výpravu »

25. 9. 2014 WCC 2014 očima týmu CRU - ON-LINE

WCC 2014 očima týmu CRU - ON-LINE

Začíná podzim a spolu s tím je tady další ročník mezinárodního kaprařského závodu World Carp Classic 2014. Stejně jako vloni i letos vyráží měřit svoje síly s ostatními také Carp´R´Us team ve složení Ray Dale Smith, Karel Nikl, Honza Dadák a nově i Leoš Svoboda. Právě Leoš bude vybavený fotografickou a video technikou a s těmito zbraněmi se nám pokusí nejen on, ale celý CRU tým opět přiblížit atmosféru závodu z pohledu soutěžního týmu. Za redakci držíme všem palce, ať se jim daří a ať se jim podaří pěkné umístění.

Přejděte na tuto výpravu »

22. 9. 2014 Scopex a Zdeněk opět ve Francii!

Scopex a Zdeněk opět ve Francii!

A máme tu další on-line přenos! Blížícíse podzim nenechává kluky v klidu a opět vyrážejí za kapry do Francie. Tentokrát ve složení Jirka „Scopex“ Majer a Zdenek Tischler. Dle Jirkových slov ještě není jasné, kde přesně budou lovit. Jirka má v merku tři lokality, které by chtěl nejdříve prozkoumat po souši a po té se rozhodnou, kde se zabivakují. Kluci chtějí vyzkoušet něco nového, pro ně neznámého. Vyrážejí v úterý v noci, celkem tedy na 10 dní. Z toho chtějí rybařit pouze týden. Zbývající čas zabere cesta autem a především prozkoumávání terénu. Jak je již zvykem, můžeme se těšit na kvalitní přenos. Doufejme, že nezklame připojení a klukům se podaří i nějaký ten pěkný úlovek.

Přejděte na tuto výpravu »

1. 9. 2014 Carpkiller a Scopex ON-LINE z CARPDREAM Game 2014!

Carpkiller a Scopex ON-LINE z CARPDREAM Game 2014!

Honza „Carpkiller“ Hubka a Jirka „Scopex“ Majer vyrážejí měřit své síly na další kaprařské závody. Tentokrát na CARPDREAM Game 2014, které proběhnou 1–4.9.2014 na jezeru Dělouš. Touto cestou se chtějí podělit o svoje vlastní zážitky z této akce. Držíme klukům palce, ať se jim daří a těšíme se na jejich prezentaci.

Přejděte na tuto výpravu »

19. 8. 2014 Miloš Švihorík - Podpora mládeže SK

Miloš Švihorík - Podpora mládeže SK

Tak se nám po roce znovu hlásí také Miloš Švihorík se svým projektem Podpora mládeže SK. Po nedávné vydařené akci české sekce NIKL Teamu, kde se Karel Nikl s jeho teamem věnovali klukům z Čech, bude dalším ročníkem pokračovat také Miloš na Slovensku. Kluci budou nejen lovit a učit se, ale také soutěžit… V úterý 19.8.2014 jede Miloš přednášet na dětský tábor do Galanty, odkud nám pravděpodobně zprostředkuje první zprávy a hned ve středu 20.8. do pátku 22.8. proběhne výše zmíněná 48 hodinová akce s názvem „Podpora mládeže SK“.

Přejděte na tuto výpravu »

15. 8. 2014 Karel Nikl - podpora mládeže ON-LINE

Karel Nikl - podpora mládeže ON-LINE

V minulém roce NIKL Team uspořádal první ročník oficiální akce podpora mládeže, kde se mohly děti přihlásit a přijet si zachytat přímo se samotným kapřím šéfkuchařem Karlem Niklem, ale i ostatními kluky z NIKL Teamu.
Pro velký úspěch a zájem se kluci rozhodli akce uspořádat i letos, tentokrát na revíru Pilský rybník v malebné obci Bohdaneč…

Fotky plus info here :-)

2013 – http://www.nikl.cz/…eze-2013.php
2014 – http://www.nikl.cz/…eze-2014.php

Přejděte na tuto výpravu »

16. 5. 2014 Carpkiller a Scopex opět ON-LINE!

Carpkiller a Scopex opět ON-LINE!

Jak je vidět ze zápisů do „on-line na rybách“ a jiných rubrik našeho kaprařského portálu, kluci se po příjezdu z Francie nikterak neflákají! Jezdí na ryby o106 a snaží se využít počasí a taky toho, že ryby jsou na mnoha místech ještě stále před třením a dosahují tak největších hmotností.

Tento víkend sice nevypadá v předpovědích úplně ideálně, ale i tak Carpkiller se Scopexem opět vyrazili, tentokrát na řeku! Honza se svojí kočkou Karolínou a Jirka s parťákem Rudou. Obě party se tentokrát rozdělily, Jirka s Rudou budou zkoušet štěstí na horním toku řeky, zatímco Honza si udělal trochu delší výlet, až na dolní tok.

Jak se jim bude dařit budeme moci sledovat opět v ON-LINE přenosu, který pro nás kluci chystají. Držíme palce, ať jim to jezdí!

Přejděte na tuto výpravu »

1. 5. 2014 CARP LIGA 3. kolo - ON-LINE

CARP LIGA 3. kolo - ON-LINE

Závodní tým ve složení Míra Bradávka, Milan Tomík a David Pokorný, kteří se aktuálně nachází na průběžném druhém místě v celkových výsledcích Carp Ligy se nám pokusí přiblížit tento závod z jejich pohledu právě formou ON-LINE přenosu na našich stránkách. Dnes vyráží na revír Rosnička u Svitav, kde o víkendu proběhne třetí kolo tohoto závodu. Každý rok probíhá Carp Liga stejným způsobem. Chytají se čtyři víkendové závody, pokaždé na jiných revírech. Celkový vítěz získá startovné na světový závod Worl Carp Classic.

Kluci nám zprostředkují atmosféru, jaká panuje v tomto legendárním, kaprařském závodě, který již mnoho let pořádá Carp Club Česká republika a dle názoru naší redakce je právě Carp Liga jediný a opravdu férový způsob kvalifikace na světový závod WCC. Účastnit se ho můžou závodní týmy z České republiky a Slovenska (po splnění členství v organizaci Carp Club ČR).

Navíc nám dají nahlédnout do kuchyně svého závodního týmu, abychom měli představu jak se to dělá. Protože jsou kluci závodním týmem, držíme jim palce, aby jim šly ryby. Zároveň s tím je jasné, že nebudou moci obíhat všechny závodní týmy, aby udělali kompletní a nezávislý přenos. S tím musíme počítat, ale i tak se kluci pokusí udělat přenos z tohoto závodu co možná nejzajímavější.

Přejděte na tuto výpravu »

23. 4. 2014 Carpkiller a Scopex - Hell Yeah 2014

Carpkiller a Scopex - Hell Yeah 2014

Online přenos z plánované jarní výpravy Honzy, Jirky a jejich kamaráda Zdeňka do Francie.

Kluci se nám formou on-line přenosu pokusí zprostředkovat svou výpravu den po dni, tak jak jí budou prožívat a to od samotného výjezdu z Kolína až po návrat. Budeme spolu s nimi sdílet jejich výlet, radosti i strasti.

Celý přenos je protkaný několika zajímavými soutěžemi, ve kterých můžou čtenáři hlavně formou tipování, vyhrát zajímavé ceny od jednoho ze sponzorů, firmy www.tropicliberec.cz

Přehled všech soutěží najdete v tomhle článku: http://www.carpfishing.cz/…014-on-line/

Celý online začíná ve čtvrtek 24.4.2014, kdy se kluci začnou balit a večer vyjedou, Návrat z výpravy mají naplánovaný na 11.5.2014.

Sledujte je s námi!

Přejděte na tuto výpravu »

20. 10. 2013 Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas

Lumír a Vladys na cestách za Big Mammas

Lumír Francek a Vlado „Vladys“ Žubor nacpali v tomto krásném podzimním počasí plného Sharana kaprařskou výbavou a vyrazili do neznáma. Cíl byl jasný prakticky jen zhruba – slunná jižní Francie. Ostatní záviselo na tom, jestli jejich přátelé ze zahraničí dodrží své sliby o tom, že jim dají tip na několik svazových jezer, která splňují jejich kritéria. Povolený lov nonstop celoplošně nebo alespoň v nočních zónách a šanci na ulovení ryby přes 20kg. Lumír si totiž dal letos jeden jasný cíl. Ulovit svého desátého kapra s hmotností přes tuto magickou hranici. Podaří se mu to? A co Vladovi? Držíme palce a již teď na začátku děkujeme klukům za to, že se pokusí výpravu do neznáma sdílet i s námi formou vlastního on-line reportu.

Přejděte na tuto výpravu »

26. 9. 2013 Carp´R´Us team na Lago di Bolsena - WCC 2013

Carp´R´Us team na Lago di Bolsena  - WCC 2013

Česko – Moravsko – Anglický tým ve složení Karel Nikl, Ray Dale Smith a Jan Dadák vyrazil na mezinárodní klání v lovu italských šupinatých hřebců World Carp Classic 2013, které se stejně jako vloni koná na jezeře Lago di Bolsena. Sledujte on line zpravodajství, ve kterém se nám tito chlapíci pokusí přiblížit atmosféru tohoto výjimečného závodu.

Přejděte na tuto výpravu »

18. 7. 2013 Podpora mládeže 2013

Podpora mládeže 2013

Po roku sa opäť hlásime s malým projektom, v ktorom by sme chceli aspoň malou troškou podporiť a hlavne vychovť novú generáciu rybárov, ktorý si budú každý úlovok vážiť trocha inak, ako len kus mäsa a budú rešpektovať, že to je živí tvor a aj on má právo na život. Čo si budeme nahovárať. Pri dnešnom modernom spôsobe lovu je doslova len otázkou času kedy sa v rybníkoch a riekach už nebudú preháňať ryby kapitálnych rozmerov a my budeme nútení vycestovávať tam kde to už dávnejšie pochopili a vážia si všetko čo ich vody ukrívajú. (…)

Přejděte na tuto výpravu »

20. 4. 2013 II. Imperial baits- Carp´R´Us- PV TV Boilies pohár Deseda 2013

II. Imperial baits- Carp´R´Us- PV TV Boilies pohár Deseda 2013

Tým Carp Servis Václavík ve složení Aleš Václavík a Robert Samek se účastní mezinárodního závodu na maďarském jezeru Deseda pod názvem:

II. Imperial baits- Carp´R´Us- PV TV Boilies pohár Deseda 2013

Bude se vám snažit přinášet v rámci možností neustále čerstvé informace z tohoto unikátního závodu. Samotný závod vypukne 21.4. 2013 v 10 : 00 hod. a skončí 27.4. 2013 v 8 : 00 hod.

Přejděte na tuto výpravu »

5. 4. 2013 Tým Starbaits CZ na ADACS CARP V4 2013

Tým Starbaits CZ na ADACS CARP V4 2013

Jako každý rok závodní sezónu začínáme mezinárodním kláním ADACS CARP CUP v Maďarsku. Jedná se o pohodovou akci pořádanou slovenskou partičkou carpfanatic.sk pro dvacet teamů z ČR, PL, SK a Maďarska. Zatím jsme se tam vždy ohřáli po kruté české zimě, doufejme, že tentokrát nezmrzneme. Letos jsme se s Martinem rozdělili a pojedeme ve dvou týmech. Martin slíbil taťkovi, že ho provětrá a já si beru našeho nejmenšího člena Viktora, pro kterého to bude první prémiový závod v životě. Na jeho 13 let celkem slušný začátek závodní dráhy :)

vice info o závodu:
http://carpfanatic.sk/index.php?…

Přejděte na tuto výpravu »

6. 10. 2012 Radek Řehák a jeho podzimní výprava do Francie 6.-20.10.2012

Radek Řehák a jeho podzimní výprava do Francie 6.-20.10.2012

Radek Řehák vyráží s přáteli na dlouhou výpravu do Francie. Jejich cílem je pro ně naprosto neznámé jezero. Co se v jeho hlubinách ukrývá a jak si s tím Radek poradí budete moci sledovat v tomto zpravodajství. Pevně věříme, že se dočkáme nějakého velkého úlovku!

Přejděte na tuto výpravu »

30. 9. 2012 Imperial Baits - PV TV Boilie Cup 2012, Deseda, Maďarsko

Imperial Baits -  PV TV Boilie Cup 2012, Deseda, Maďarsko

Závody Imperial Baits – PV TV Boilie Cup na maďarském jezeru Deseda vám zprostředkuje v tomto on-line zpravodajství vítězný tým závodů na Zeplínské Šíravě – CT Žarnovica. Držíme pěsti!

Přejděte na tuto výpravu »

27. 9. 2012 Regional carp classic cup – RCCC 2012 - The best Carper!

Regional carp classic cup – RCCC 2012 - The best Carper!

On-line zprávy k závodu jednotlivců, který na pískovně Roudnice pořádá http://www.rccc.cz/
Zde taky článek s rozhovem, který nám poskytl hlavní pořadatel tohoto závodu – Pavel Vohralík alias Bobrman:
http://www.carpfishing.cz/…best-carper/

Přejděte na tuto výpravu »

26. 9. 2012 Mirek Ševela a jeho výprava do Maďarska 26.-30.9.2012

Mirek Ševela a jeho výprava do Maďarska 26.-30.9.2012

Mirek Ševela vyráží za kapřími velikány do Maďarska. Co vše ho na jeho výpravě čeká, můžete sledovat v tomto on-line zpravodajství!

Přejděte na tuto výpravu »

25. 9. 2012 Boilies Cup Dubník 26.-30.9.2012

Boilies Cup Dubník 26.-30.9.2012

Rosťa Wator a Martin Kania (Starbaits Extreme Carping Team) vyrážejí na závody Boilies Cup Dubník 2012 na vodní nádrži Dubník 1 ve Staré Turé na Slovensku. Jejich on-line report můžete sledovat zde.

Přejděte na tuto výpravu »

20. 9. 2012 Fosgen a Miky 14 dní na řece!

Fosgen a Miky 14 dní na řece!

Po nekonečném čekání je tu konečně naše výprava na řeku. Času máme dost, tak se nám snad něco povede chytit. Držte palce a pojďte do toho s námi!

Přejděte na tuto výpravu »

16. 9. 2012 David Fořt - dvoudenní výprava na řeku 16.-18.9.2012

Dnes večer vyrážím na řeku. Mohu výjimečně zůstat, až do úterního rána, tak se vám pokusím zase něco napsat a nafotit. Snad se povede i nějaký pěkný úlovek.

Přejděte na tuto výpravu »

14. 9. 2012 Mirek Ševela - výprava na moravskou svazovku

Mirek Ševela z Carp-B bude lovit na svazové vodě na Moravě. Jeho zprávy můžete sledovat v této výpravě.

Přejděte na tuto výpravu »

13. 9. 2012 Scopexova víkendová výprava

Jirka „Scopex“ Majer vyráží na víkend za kapry. Jak se mu bude dařit můžete sledovat v této on-line výpravě.

Přejděte na tuto výpravu »

11. 9. 2012 Rado Korec a výprava na jezero

Chystáme sa na vodu s menšou rozlohou, peknou čistou vodou a bohatou obsádkou rýb, ktoré sa v poslednom čase vyhýbali nielen mne ale aj rybarom, ktorý túto vodu ,,vychovali" preto sme sa rozhodli zmeniť túto situáciu :D. Voda je bez prekážok až na ostré hrany pretože je to staré bagrovisko, a starý rybáry dosť trhajú ryby a nechávaju vo vode 0,40mm silony . Preto sme sa rozhodli, že ideme prave sem, ak sa nam teda podarí nájsť miesto na vhodný basecamp…

Přejděte na tuto výpravu »

7. 9. 2012 Vectifova jednonoční výprava 7.-8. 9. 2012

On-line přenos z jednonoční výpravy Davida Fořta, kterým chce demonstrovat možnosti nové aplikace On-line výpravy. On-line reportáž ze své výpravy může uspořádat každý registrovaný uživatel našeho webu – v tomto článku zjistíte více informací.

Přejděte na tuto výpravu »

30. 8. 2012 World Carp Classic 2012 - jezero Bolsena, Itálie

Sledujte aktuální zpravodajství z WCC 2012 přímo z místa konání na jezeře Bolsena očima českých a slovenských soutěžních týmů. Exklusivně pouze na našem webu!

Přejděte na tuto výpravu »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč