Kaprařské prodejny, potřeby a obchody

Nacházíte se v katalogu prodejen, které nabízejí kaprařské potřeby a vybavení. Naleznete tu vše, co každý z vás potřebuje k tomu, aby si zkrátil svoji cestu za kaprařským štěstím. Zjistěte, která z prodejen se nachází nejblíže vašemu bydlišti nebo v okolí vaší příští výpravy, jaký nabízí sortiment a jaké jsou její otevírací hodiny.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

CARPPRODUCT

Adresa: Masarykovo náměstí 20, Hodonín
Kontakt: tel.: +420 773 990 160, info@carpproduct.cz
Kamenná prodejna a e-shop nabízí: navijáky, pruty, bivaky, přístřešky, signalizátory, swingery, stojany, podběráky, vezírky, saky na ryby, splávky, háčky, kaprový program, návazce, vlasce, šňůry, rybářské oblečení, batohy a vše pro kempování. Zakoupíte u nás i čluny, motory, centrály Honda, echolot


Další prodejny.

Niklova rybářská speciálka

Adresa: Havlíčkova 840, Kolín IV
Kontakt: tel.: +420 737 565 926, prodejna@nikl.cz
Prodejna sousedí se společností Boom tisk, za benzinovou pumpou MOL po levé straně ve směru na Havlíčkův Brod. Je přímo naproti továrně Kopos.


U Habakuka - Na Roudné centrální obchod

Adresa: Na Roudné 39, Plzeň
Kontakt: tel.: +420 774075222, info@uhabakuka.cz
Obchod z dlouholetou tradicí v prodeji rybářských potřeb. Najdete zde sortiment pro jakýkoliv druh rybolovu. S výběrem zboží vám poradí špičkově proškolený tým prodavačů. Těšíme se na vás a věříme ve vaší důvěru v Nás.


Fishing Invest

Adresa: Na Kapli 1622, Napajedla
Kontakt: tel.: +420 723 727 266, fishinginvest@seznam.cz
Jednostranně zaměřená prodejna pro kapraře, která nabízí to nejlepší od největších anglických firem -Venture, Solar, Korda, Kryston, Guru, Fox, Kevin Nash, Carp R Us, Mainline atd.


KAPRAŘSKÁ SPECÍÁLKA- FOX, NASH , KORDA , GURU

Adresa: areál firmy TEIKO spol. s r.o., Spytihněv 576
Kontakt: tel.: +420 602747989, rrbaits@rrbaits.cz
NABÍZÍME KOMPLETNÍ SORTIMENT - FOX, FOX RAGE, FOX PREDATOR, FOX CAT a FOX MATRIX. DÁLE ZNAČKY RR BAITS, SOLAR, NASH, KORDA, TRAKKER, SONIC, CYGNET, FLAJZAR, HOT SPOT, R SPEKT A DALŠÍ. OTEVÍRACÍ DOBA DENNĚ OD 10 - 16 HOD. V PŘÍPADĚ UZVŘENÍ PRODEJNY SLEDUJTE AKTUÁLNÍ OTVÍRACÍ DOBU NA www.rrbaits.


HOBBY-G s.r.o.

Adresa: Krkonošská 181, Vrchlabí
Kontakt: tel.: +420 736 480 192, info@hobby-g.cz
Jsme kamenná prodejna s dlouholetou tradicí. Naleznete u nás široký výběr rybářských potřeb pro všechny způsoby rybolovu.


Vzorková prodejna Mikbaits

Adresa: Podlázky 150, Mladá Boleslav
Kontakt: tel.: +420 602440325, michal@mikbaits.cz
Kompletní sortiment Mikbaits i dalších zastoupených značek můžete zakoupit ve vzorkové prodejně v Podlázkách u Mladé Boleslavi. S nákupem vám poradí ředitel firmy, Michal Kučera, nebo některý z jeho blízkých spolupracovníků. Otevírací doba: Po-Pá 8:00-16:00 Po tel. domluvě možno i mimo tuto dob


Rybářské potřeby Tropic Fishing

Adresa: Dr. M. Horákové 76, Liberec
Kontakt: tel.: +420 774 147 777, prodejna@tropicfishing.cz
Naše Kamenná prodejna, je tu pro vás rybáře již od roku 1993. Jedná se o specializovaný obchod se širokým sortimentem rybářských potřeb. Najdete u nás základní vybavení pro všechny rybolovné techniky od renomovaných výrobců. Rádi vám zde s výběrem poradíme


Kaprařská Speciálka U Habakuka

Adresa: Malická 3, Plzeň
Kontakt: tel.: +420 778056222, Kaprarskaspecialka@uhabakuka.cz
Již plně vybavená speclizovaná prodejna se zbožím pro rybáře kteří milují lov kaprů. Partnerská prodejna vyhlášených tuzemských i zahraničních značek. Pofesionální poradenství od specialistů . Navštivte nás, rádi vám poradíme jak přelstít ty nejmazanější kapry.


« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč