Příspěvky R-SPEKT

R-SPEKT

Originální produkty vyrobené v České republice!

Všechny příspěvky - Profil v katalogu

Letní plyšové KAPROBRANÍ je tady!

R-SPEKT   Datum: 21. 7. 2016   diskuze: 0  

Pro velký úspěch rozšiřujeme naši stálou nabídku pohodlných stylových polštářů o obří kapří model. Pokud tedy chcete mít svého opravdu trofejního kapra stále u sebe, nelze než doporučit naše Letní plyšové KAPROBRANÍ. Ke každému nákupu nyní obdržíte také stylový dárek dle vlastního výběru a naše zcela nové R-SPEKT samolepky.

Vánoční nadílka R-SPEKT dárků je tady + DOPRAVA ZDARMA

R-SPEKT   Datum: 13. 12. 2015   diskuze: 0  

VÁNOČNÍ R-SPEKT NADÍLKA – DÁRKY & DOPRAVA ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky a to včetně již registrovaných, kteří nakoupí na e-shopu www.R-SPEKTSTORE.cz jsme připravili pro letošní adventní období speciální nadílku v podobě DOPRAVY ZDARMA na všechny objednávky, které přesáhnou hodnotu 1.000,– Kč. Abychom vám nadělili pod vánoční stromeček opravdu velkou dávku radosti, rozhodli jsme se všem zákazníkům věnovat navíc i originální R-SPEKT DÁRKY a to za všechny vaše nákupy – výběr samotného dárku vám nabídne náš objednávkový systém v návaznosti na hodnotu vašeho nákupu.

Tato sleva na dopravu kombinovaná spolu s R-SPEKT dárkem platí pro koncové zákazníky na jejich nákupy / objednávky realizované až do neděle 20.12.2015 – 24.00 hodin. Pro získání dopravy zdarma stačí před ukončením vašeho nákupu zakliknout v nákupním košíku políčko „Použít slevový kód“ a do políčka „Zadejte Váš slevový kupón“ napište slovo ADVENT

Startuje letní soutěž o R-SPEKT trička!

R-SPEKT   Datum: 4. 8. 2015   diskuze: 0  

Na úvod druhé poloviny letních prázdnich jsme připravili pro všechny naše fanoušky novou tipovací soutěž. Poznejte, jaký výrobek z produkce značky R-SPEKT se schovává na upravené fotografii a napište nám na e-mail r-spekt@email.cz celý jeho přesný název. Tři vylosování šťastní výherci, kteří odpoví správně na naši otázku obdrží od nás tričko R-SPEKT dle vlastního výběru. Tipovat můžete v termínu od 1. do 15. srpna 2015. Přejeme všem hodně štěstí!

Pecka odpoledne po práci!

R-SPEKT   Datum: 25. 4. 2015   diskuze: 0  

Marcel si se začátkem sezony dal na čas, ovšem hned při druhé tříhodinové vycházce po práci „vyndal“ jeden z klenotů úseku. Tomu říkáme „čistá práce“ a gratulujeme k úlovku!

SAFETY POOL MAT STANDARD

R-SPEKT   Datum: 10. 4. 2015   diskuze: 0  

Dva roky po uvedení na trh SAFETY POOL MAT MAXI přinášíme upravenou a rozměrově optimalizovanou verzi v podobě podložky SAFETY POOL MAT STANDARD.

Celkové rozměry této nové podložky jsou 100×55×25cm, což je stále dostačující i pro extrémní trofejní úlovky, běžně do ní uložíte dva kapry s hmotností 10+.

Eshop: R-SPEKT
Velkoobchod: VÝROBCE

Termo taška na 2KG PB lahev

R-SPEKT   Datum: 20. 1. 2015   diskuze: 0  

Termo taška R-SPEKT na 2kg PB láhev spolehlivě udržuje teplotu obsaženého plynu uvnitř láhve. Povrch všech základních materiálů je zcela omyvatelný a dno je navíc vyrobeno z velmi odolného PVC materiálu. Tato termo taška je výhradně určena pro 2kg propan-butanové láhve standardní velikosti. Rozměr termo tašky je 25×22 cm (průměr x výška).

Tlumící vnitřní materiál je speciální typ pěnového polyetylenu, který napomáhá udržet uvnitř tašky stabilní teplotu. Reflexní vnitřní vrstva navíc odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku. Otvor v horní části tašky se pohodlně uzavře pomocí stahovací šňůry s PVC pojistkou. K přenášení tašky s instalovanou láhví můžete využít pohodlné a pevné madlo do ruky.

Mikulášská nadílka!

R-SPEKT   Datum: 4. 12. 2014   diskuze: 0  

Přesně o půlnoci ze čtvrtku na pátek startuje naše MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA pro všechny naše zákazníky.
V průběhu pátku 5.12. si můžete objednat na našich stránkách www.R-SPEKTSTORE.cz zboží s mikulášskou 10% slevou. Stačí zadat slevový kód " MIKULÁŠ "

Fotosoutěž s R-SPEKT !

R-SPEKT   Datum: 29. 4. 2014   diskuze: 0  

POZOR! Právě začíná nová foto soutěž o řadu hodnotných R-SPEKT výrobků. Neváhejte, zapojte se a zvyšte ještě dnes svou šanci na výhru. Je to snadné – stačí kliknout na náš soutěžní banner a poslat zajímavou fotku s libovolným motivem R-SPEKT nápisu, loga či našeho výrobku a čekat jak dopadne hlasování návštěvníků našich stránek. Deset nejúspěšnějších fotografií s největším počtem hlasů vyhrává hodnotné ceny našich produktů! Přejeme všem hodně štěstí.

R-SPEKT team

R-SPEKT - Bait Transporter + 3x Bait Cube

R-SPEKT   Datum: 26. 2. 2014   diskuze: 0  

Bait Transporter R-SPEKT je nepostradatelný výrobek pro rybáře, kteří chtějí udržet své návnady v těch nejlepších podmínkách po celý rok. Znamená to, že v něm můžete přenášet skutečně velké množství sušených, ale i mražených boilies, které si díky vnitřní termofólii zachovají teplotu. Bait Transporter R-SPEKT se skládá ze tří termotašek Bait Cube o rozměrech 21×27×22cm a objemu cca 5kg boilies, které přesně zapadají do velké cestovní termotašky čili Bait Transorteru, který disponuje rozměry 23×23×83cm a celkovou přepravní kapacitou cca 15 kg krmiva. Povrch mateiriálu je omyvatelný. Vnitřní reflexní vrstva odráží sálavé teplo zpět do prostoru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry výrobku.
Kompletní popis u nás na webu: http://www.r-spektstore.cz/…3x-Bait-Cube

R-SPEKT CZECH EDITION

R-SPEKT   Datum: 17. 2. 2014   diskuze: 0  

Připravili jsme pro vás zcela novou kolekci limitované edice výrobků R-SPEKT CZECH EDITION. Jde o naprosto unikátní a neopakovatelnou edici špičkových produktů v českých národních barvách. Jedná se především o doplňky pro rybáře, např. lékárničky, cestovní tašky na oděvy a přepravní rybářské autoplachty.

Kladli jsme důraz na provedení a rozměry postupně u všech produktů, které nevznikly jen ze dne na den a které mají své specifické využití pro mnohé rybářské příležitosti.

Oceníte zejména skladnost, lehkost, praktičnost, funkčnost, kvalitní zpracování a to u každého výrobku. Výrobky jsou opatřeny logem s výrazným písmem, které je lehce čitelné a vhodně barevně sladěné, vzhledem k použitým barvám základního materiálu. Použité textilní materiály jsou v barvách černá a maskáčový les.

Díky výrobě na tuzemských šicích linkách je zaručena opravdová kvalita produktů R-SPEKT CZECH EDITION.

http://www.r-spektstore.cz/…ZECH-EDITION

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (10) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč