Carpkillers Cup 2018

Všechny diskuze » Závody » Carpkillers Cup 2018

Carpkillers Cup 2018

Založil Killersbaits CZ

Dne 14. 12. 2017 23:58

Odpovědí: 42

Carpkillers Cup 2018

Datum akce: 5. – 10.6. 2018
Místo konání Koblov ( Moravskoslezský kraj)

Časový rozpis:
Úterý 5.6.
14–17 hod registrace ( bude připraveno občerstvení )
17–17:30 hod losování
19 hod Start závodu
Neděle 10.6.
11 hod Ukončení závodu
13 hod Vyhlášení výsledků

Ceny
1.cena hotovost 25 000,– + vstupenka na Jet Fish Kombinaci (v hodnotě 12 000,– vstupenka nejde darovat nebo prodat ) + pohary ručně vyřezávaná soška kapra 2× (
v hodnotě 10 000,– ) + věcný dar sponzora
2.cena poháry ručně vyřezávaná soška kapra 2× ( v hodnotě 9 000,– ) + věcný dar
sponzora
3. cena poháry ručně vyřezávaná soška kapra 2× ( v hodnotě 8 000,– ) + věcný dar
sponzora
Cena za nejtěžší rybu: hotovost 5000 Kč + pohár ručně vyřezávaná soška kapra ( v
hodnotě 5 000,– )+ věcný dar od sponzora
Cena za prvního chyceného kapra pohár ručně vyřezávaná soška kapra ( v hodnotě
5 000,– )+ věcný dar od sponzora
Maximální počet teamu 15
Startovné: 10 000,– za dvoučlenný / za tříčlenný 12 500
Pokud dojde k odhlášení dvojice( trojice) po zaplacení zálohy nebo startovné tak se
peníze nevracejí.
Závodníci startují a loví na vlastní nebezpečí.

Losování:
Losování proběhne netradičním způsobem s věcným dárkem ;-) Losuje se pouze
jednou, výměna místa není možná.
Pravidla:
Závod probíhá systémem chyť a pusť.
Soutěží dvou-tříčlenná družstva, která loví celkem na 4 pruty, každý prut s jedním
návazcem a jedním háčkem bez protihrotu( originál).
Povolen pouze lov na položenou. Nesmí se používat drátěná, feederová ani jiná
krmítka. Nesmí se namačkávat vnadící a krmítková směs na olovo nebo háček. Silon
povolený pouze kmenový min.0,33mm. Montáže používat pouze průběžné. Zavážení
nástrah povoleno jakýmkoliv způsobem. Při krmení, nahazování, zdolávání a
podebírání ryby nesmí závodník opustit vymezený sektor.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního týmu,
může tento podat protest, ale nemusí. Neprodleně!! V případě uznání protestu se
ryby nebudou počítat.
Během soutěže smí do sektoru vstoupit pouze úsekový a hlavní rozhodčí. Ostatní se
souhlasem závodníků. Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici
z vody ke kontrole.
Při hrubém porušení pravidel (nerespektování pokynů rozhodčího, nedodržení
nepsaných zákonů etiky sportovního rybolovu, provinění proti RŘ) bude tým
diskvalifikován.!! Bez nároku vrácení startovného. Podání protestu: Protest může
podat kterýkoliv člen závodního týmu pouze písemně hlavnímu rozhodčímu
(neprodleně!!), který bude určen před začátkem závodu. Pokud tým podává protest,
musí složit k rukám hl. rozhodčího kauci ve výši 1000,– Kč, která při neoprávněnosti
protestu propadá ve prospěch pořadatele. Na protesty podané po ukončení závodu
nebude brán zřetel.Povoleny pouze tyčové bójky. Pět loděk bude k dispozici
k zapůjčení(ale je potřeba si je zamluvit co nejdříve)
Nástrahy:Povoleno pouze boilies (boilies těsta, plovky a dipy povoleny).
Je zakázáno lovit na:
Housku, foukanou kukuřici (pufy) a jiné extrudy, chleba, červy, žížaly ani jiné živé
nástrahy., method-mixi, veškerý partikl. Zakrmování spombombou
Povinná výbava:
podložka pod ryby typu vaničky ( s vysokými stranami ), podběrák min. 80 cm
rameno, háčky bez protihrotu, 3× EKO sak, (pokud nebudou ryby ihned po vylovení
zváženy, musí být uchovány v EKO sacích)
Hodnocení a vážení:
Počítá se pouze 5 nejtěžších ryb, kdy bodovanou rybou je pouze kapr od
6kg(včetně). Rozhodující je součet všech pěti kaprů, v případě, že dojde ke stejnému
výsledku u dvou a více týmu rozhoduje nejtěžší ulovená ryba týmu. Ryby váží
úsekový rozhodčí spolu s minimálně jedním členem družstva a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a stvrdí svými podpisy. Ryby se budou vážit ve stejných
sacích a stejným typem váhy. Bude se počítat čistá váha po odečtení hmotnosti
saku. Po zvážení a zapsání se ulovená ryba vrátí šetrně zpět do vody.
Pořadatel si v případě potřeby vyhrazuje právo pozměnit pravidla.
Všichni startující s uvedenými pravidly souhlasí, což potvrdí uhrazením startovného
nebo registračního poplatku.
Číslo účtu kam poslat startovné
1446769062/3030
Účastníci závodu mají automaticky přednostní právo do dalších závodů příští rok.
Pro jakýkoliv dotaz volejte +420776114888
Závody budou na on-line přenosu na Carpdremu, kde bude Rosťa Masopust dělat
rozhovory.
Záchranná vesta na lod povinná.
Těšíme se na přátelskou atmosféru a vše v duchu ferplay.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

zimbuch

zimbuch před sedmi měsíci

Zdraví termín se nám blíží je už nějaká přibližná startovací listina,? Ještě dotázek do kdy teda doplatit startovné ?

Chudýpocestný

Chudýpocestný před devíti měsíci

dotaz na pořadatele : při zapsání páté ryby končí proces zapisování? nebo při každé další rybě která bude těší než nejlehčí zapsaná bude tato zapsaná čímž vypadává nejlehčíí zapsaná?děkuji za případné vyjasnění

.

. před desíti měsíci

Johan » na to že jsi fízl, tak špatná dedukce, tentokráte:), ..opravdu to nejsem já, .....za prvé s kilerem už dávno neválčíme, takže nemám důvod, ikdyž tohle téma je slušná návnada na poškádlení kamaráda:), .....a za druhé bych nikdy nepoužil ve větě slovo hovínko, takhle se dospělí nevyjadřují

Filla

Filla před desíti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Netrap me :))

Johan

Johan před desíti měsíci

Filla » Mozna to neni on, ale ja v tom anonymnim profilu proste par jeho rysu vidim. I to nacasovani by docela sedelo…Neres to.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před desíti měsíci

Filla » Seš si jistý tím šáším? :-)

Filla

Filla před desíti měsíci

Johan » Zdar. Proc soudis, podle profilu, nebo stylu psani a rekneme dobre gramatice? Nemyslim si, ze je to „Ten jemuž čouhá nudla z šáší“

jakewww

jakewww před desíti měsíci

jakewww

jakewww před desíti měsíci

Je to rebel.

Příspěvek upraven autorem.

Johan

Johan před desíti měsíci

ideafix » Jj, je to stary lisak ;)

ideafix

ideafix před desíti měsíci

Johan » už jsem ho z toho podezříval v jiném vlákně :D úplně to na něj sedí..

Killersbaits CZ

Killersbaits CZ před desíti měsíci

Carpkiller » ;-)

Carpkiller

Carpkiller před desíti měsíci

Hůrka » po pravdě z toho strach vůbec nemám a i kdyby náhodou, tak mi na přezdívce zas až tak moc nezáleží… on prodal své jméno i tvář, my registrovali pouze přezdívku, to je něco úplně jiného…
neboj, právě proto, že tuto historii znám, nejsem hloupej a proto je registrován Carpkiller, ne Honza Hubka.

fishbull

fishbull před desíti měsíci

Jirka M. » Víš vůbec kolik ochranná známka stojí? Proto není na každé hovno jak píšeš

Taky

Taky před desíti měsíci

Carpkiller » když tu tak líčíš jak dopadl J.Vítek, nemáš strach že dopadneš stejně?? Protože ochrannou známku na Carpkillera nemáš registrovanou ty, jak tu píšeš, ale Tropic. A ten podle obchodního rejstříku nevlastníš.

Johan

Johan před desíti měsíci

Hele Koku, ze ty sis smazal profil kvuli svemu novemu profilu! A ted tady budes na vse reagovat pod rouskou osoby s profilem Jirka M. !? Zase jsem te prokoukl :)

Killersbaits CZ

Chudýpocestný »
Týmů je přihlášeno zatím 9
A jestli vyhrajte

zimbuch

zimbuch před desíti měsíci

jj kluci známek už bylo dost ve škole :)) jen nálepky zůstaly.Maršálskou hůl v ruce na konci kus kůže z kuličkou na konci. Závodit se bude vy bando líná :))

Jirka M.

Jirka M. před desíti měsíci

Chudýpocestný » To víš že jo! Vždyť to tu bylo jako U Suchánků! Řekneš slovo, každej je hned uraženej… to by ses z toho..... Jak jako kolik přihlášeno týmů? Mně je to jedno. Ať se jich přihlásí třeba milion. A vyhrát můžeš, každej nosí v torně maršálskou hůl !!!! :-) :-) :-)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před desíti měsíci

za mně dobrý,konečně to tu žije:)jinak zpět k tématu mám dotaz-kolik týmu je už přihlášeno?a druhý dotaz jestli nebude vadit že to vyhraju?:)

NeBeroun alias Qwerty81©

Veselé Vánoce :-)

Jirka M.

Carpkiller » Chlapče, ona většinou pýcha předchází pád! A je mi úplně jedno, kde máš něčí názor, ale obdivuji tvé umění situaci proti druhému otočit! Už mi nepiš! Děkuji!

Carpkiller

Jirka M. » jsem klidný, ty mě určitě nerozhodíš a obdivuju tvojí dokonalou zabedněnost, to už chce mít solidní kus mozku mínus…jedinej kdo si tu naběhl a taky po zásluze setřel, jsi ty… tak se tu bav. mám tvůj tvůj pseudo-názor víš kde.

Jirka M.

Carpkiller » Vám, mladým dneska chybí úcta ke stáří ! :-) :-) :-) A asi jsi zvyklý, že ty děcka ti dneska všechno žerou a nikdo ti „neodporuje“ a potom si takhle kurevsky naběhneš na vidle a jsi z toho na prášky! A jak říkáš, už to nehul ! :-) :-) :-) Tvl! :-) :-) :-)

Carpkiller

Jirka M. » no, nevím kdo tu začal s hejtem…ale myslím že já ne. však v pohodě, už na tebe reagovat nebudu, stejně kdykoliv cokoliv napíšeš, tak je to jen žvást a nebo narážka na kohokoliv mladšího, než jsi ty…takže se měj krásně a smajlíky si nechej pro starou.

NeBeroun alias Qwerty81©

Carpkiller » tak já jsem si do nicku jebl ©, ale ono nemá žádný význam.. ale ten cool look :-))

Jirka M.

Carpkiller » Proč vůbec reaguješ, když nemáš k věci co říct a jen hejtuješ! :-) :-) :-) To je ON https://isdv.upv.cz/…bapp.ozs.det?… jehož jméno se nesmí vyslovit a napsat na pytlík s kuličkama! :-) :-) :-) A teď už každý ví!

Carpkiller

NeBeroun alias Qwerty81 » protože se mi s tím nechce jebat :-) a jak vidíš, většina tupounů stejně neví co a na co to je…

NeBeroun alias Qwerty81©

Carpkiller » proč nemáš ©®™ v nicku, Jendo? Hned by každý veděl :-)

Carpkiller

Jirka M. » ty už to nechlastej, nedělá ti to dobře na mozek…evidentně si nevidíš dál než na špičku nosu, takže debata s tebou nemá smysl.
Už Milan Zelenka a spol, si zaregistroval x ochranných známek a zrovna Vítka tohle přivedlo do situace, kdy už vlastně ani nemohl prezentovat své úlovky, protože jeho jméno i obličej spadali pod ochranou známku, ale bohužel ji nevlastnil on, ale firma, která ho tak úplně potopila…
máš velké mezery v historii české kaprařiny, respektive o ní víš prd, tak nechytrač.
Kdybys v životě něco dokázal, možná by jsi smysl ochranné známky chápal, ale zapšklej anonym chytrej za klávesnicí, to opravdu nepotřebuje a tak bude raději psát bláboly na internetových fórech a kafrat do věcí, kterejm rozumí asi jako kozel petrželi. ty starej dobrej čase…

Jirka M.

Killersbaits CZ » Vždyť jsem to psal. Zaregistrovat lze každé hovínko! Za starých dobrých časů Jardy Vítka, Eichlera… se takovéto blbosti neděly! To až ty mladý pojančený kluci z kaprařiny dělají kokotiny a kvůli názvu by někoho zabili! Nevím, jak lze stavit na stejnou úroveň zn. Coca-Cola a Kaprkiler! Kaprařina se v prdel obrací!

Killersbaits CZ

Jen pro pořádek,s Honzou Hubkou je to jen shoda jmen.
Do Česka dovážíme značku, kterou vlastní Meik Pyka jak bylo psáno.

Chudýpocestný

Jirka M. » dík za info jinak já toho též hodně nechápu:)jen mně napadá kolik asi stojí zaregistrovat taková sranda jako třeba Kaprobezdomovec,Ka­prokill,Bill Body,a Byl u vody:))

Jirka M.

Chudýpocestný » ÚPV = Úřad průmyslového vlastnictví. A jak jsem koukal, tak pod ochrannou známkou se tam nechá zaregistrovat kdejaký hovínko! Asi je z toho velký finanční příjem, jinak nechápu!

Chudýpocestný

Jirka M. » hele já ani nevím co je upv jsem takový kaprobezdomovec:)a­le jen mně zajímalo jestli tady probíhá nějaká kolegiální domluva víš:)

Carpkiller

Jirka M. » to asi ne, ale já mám Carpkiller pod ochranou známkou. Kdybych jó chtěl, asi bych pokosil i tyhle kluky, ale jak jsem psal, v jejich případě to chápu…
Méně už jsem to však chápal, když jedna garážovka bez jakéhokoliv souhlasu či jen dotazu vyrobila boilie Carpkiller, to už bylo evidentní, takže to šlo právníkovi.

Jirka M.

Chudýpocestný » Karpkiler je nějaká chráněná značka na ÚPV ?

David Fořt

David Fořt před desíti měsíci

Carpkiller » :-)))))

Carpkiller

Chudýpocestný » tak oni to nevymysleli, dovážejí značku Meika Pyky z DE, takže to bohužel lze pochopit.

Chudýpocestný

Carpkiller » čéče to by mne zajímalo jestli proběhla nějaká konzultace s tebou když tito kluci registrovaly svůj oficiální název firmy,nebo už koveš svůj nový nick?:)

Carpkiller

jary » nevím jestli jsi měl na mysli mě, ale množí se mi dotazy na tyto závody, takže jen pro pořádek, NEMÁM, NEMĚL jsem a NEBUDU mít nic společného jak s těmito závody, tak s firmou Carpkiller baits.

jary

jary před desíti měsíci

Luxusni..Honziku drzim palce..nemam slov..skoda ze nejsem na soutez..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (16 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč