Carp marathon Praha 2016

Všechny diskuze » Závody » Carp marathon Praha 2016

Carp marathon Praha 2016

Založil Robert Samek

Dne 5. 3. 2012 19:04

Odpovědí: 1276

Carp marathon Praha 2016

Je tady již šestý ročník unikátního závodu , který se jako jediný svého druhu koná na řece a k tomu v centru města!

Atmosféra tohoto závodu je naprosto jedinečná!

Letos ja pro Vás jako jedna z hlavních cen připraveno startovné na největší závod v lovu kaprů IBCC – International Balaton Carp Cup 2017, který se bude konat na maďarském jezeru Balaton!

Přímý link na web závodu: www.cm-praha.cz

Upraveno správcem Carpfishing.cz v 10:35, 15. 3. 2016.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 31 (1276) Starší Nejstarší »

CMP

CMP před dvěma roky

111367-1-109.jpg

Carp marathon Labe 2016 se uskuteční ve dnech 2. – 6.11. 2016 :)
Stále se můžete hlásit. Přihlášky zde: http://www.cm-praha.cz/…e/prihlasky/
Listopad je jedno z nejlepších období na lov kaprů na řece Labi :)

CMP

CMP před dvěma roky

Posledni možnost přihlàsit se na Carp marathon Labe je do ponděli 10.10. 2016 do 8h rano.

CMP

CMP před dvěma roky

Pomalu se nám závod začíná zaplňovat :)
http://www.cm-praha.cz/tymy-5/

CMP

CMP před třemi roky

110962-1-185.jpg

Carp Marathon Labe 2016
Závod v lovu kaprů na řece Labi o 100 000,– kč v hotovosti a další hodnotné ceny!
Více informací na: http://www.cm-praha.cz/propozice-2/

David Křivánek

David Křivánek před třemi roky

Třeba to je nenásilný protest proti líbání kaprů, který je taky v oblibě. Ona už tak má ta ryba stres z vylovování, chystání k focení, někdy i uchovávání ve vezírcích, focení a nakonec někdy líbačka.

foxo

foxo před třemi roky

Nic proti vam ale to je zraz homosexualov sudim podla fotiek.

CMP

CMP před třemi roky

110882-1-740.jpg

Průběžné výsledky z právě probíhajícího Carp marathonu Borek 2016 naleznete zde: http://www.cm-praha.cz/tymy-4/

CMP

CMP před třemi roky

110828-1-414.jpg

110828-2-299-nahled.jpg

První ryba závodu se povedla týmu Míra Kroupa a přátelé na místě č. 4 :) Gratulujeme ke krásnému úlovku :)

CMP

CMP před třemi roky

110725-1-565.jpg

110725-2-134-nahled.jpg

110725-3-777-nahled.jpg

110725-4-972-nahled.jpg

Přejeme dobré ráno z jezera Borek. Od rána je na vodě živo. Většina týmů si hledá a označuje lovné místo a čekají na start závodu, který je v 10h.

CMP

CMP před třemi roky

První video :)

CMP

CMP před třemi roky

110712-1-812.jpg

110712-2-725-nahled.jpg

110712-3-350-nahled.jpg

Na “základně” panuje dobrá nálada, pečená kýta pomalu mizí, stejně jako pivo ze sklenic na stolech.
Je o nás všechny dobře postaráno.

CMP

CMP před třemi roky

110711-1-310.jpg

Vítáme vás na prvním Carp marathonu Borek, na krásném jezeru Borek u Staré Boleslavi.
Týmy mají odlosováno a přesouvají se na svá lovná místa rozbalit své tábory a posoudit kvalitu svého losu :)

David Fořt

David Fořt před třemi roky

Jinak se pokud možno přesuňme do pokecu, já tam pak nějaké vlákno k historii tohoto povídání vytvořím.

David Fořt

Robin » Já ano :-)

Robin

Robin před třemi roky

Nebudte tak negativni. V sirsi podstate mate pravdu, ale kdyz si sahnete do svedomi.. Kolik z Vas treba napsalo do otazky „Nejlepsi hacek“? Na druhou stranu se „oldschool parta“ vyjadruje jenom v takhle kontroverznich tematech – at uz z titulu toho, ze ten nazor ma vyssi hodnotu a nebo protoze az „tyhle“ temata vas donuti diskutovat o „kaprarine“ ;)

dasty carp

dasty carp před třemi roky

No a vidíte dalsi otázka co je zajebana nesmysli. Je to furt jen dokola a bude to jen horší . Veškeré fora vzdy zvadnou. Zde komunikuje hrst lidi mezi sebou a tim to konci. Nic se tu neřeší ohledně otázek teda většinou . A vzdy se to sveze někam někam do anusu) Osobně tvrdím a budu tvrdit ze forum o kaprech dávno odzvonilo. Nemá to budoucnost. To mělo dříve kdy byli úplně jine vztahy mezi lidmi . Nyni je to jen dle mého bezvýznamné . Delat neco pro hrst lidi kteří sem chodi debatit.))))

David Fořt

Fotojakes » Ahoj Jirko, pamatuji a bohužel ti musím dát za pravdu. V podstatě s těmi osobními spory máš pravdu absolutní, navíc tahle situace se bude pravděpodobně jen zhoršovat, protože je v kaprařině stále více peněz, lidé létají z jedné firmy do druhé, názory následně mění jak ponožky a pokud jim někdo náhodou klepne na kuří oko, ihned hledají záminku k nějakému protiúderu. Další skupinou jsou pak ti, kteří ti jakýkoliv úspěch závidí a snaží se ti ho za každou cenu zprotivit. Velmi často jsou to lidé, které si ani v životě neviděl, neznáš je, oni neznají tebe a z útržků informací si sestavují svůj vlastní blábol, který jsou pak schopní veřejně publikovat. V tu chvíli cítím povinnost se bránit a čím větší debil, tím více mě dovede vytočit. Bohužel se tyhle věci začaly objevovat i tady na carpfishingu a je velmi složité s tím bojovat, obvzláště v případech, kdy sám moc dobře víš, jak se věci mají a byl by si schopný je velmi rychle smáznout. Otázka zní, chceš si dělat nepřátele??

sauron13

sauron13 před třemi roky

…logo kapra v čemkoliv je poslední dobou zárukou toho, že se tam objeví banda opravdových debilů (jistě jsou výjimky, ale i ty časem zmizí). Tento trend vzrůstá a vůbec se nedivím, že už pár lidí uteklo k feedru a prsí se s ploťkama. Já pokud někdy zdrhnu, tak k sumcům …guláš ze sumce bych rád koštnul :).
Nedávno jsme si s klukama na FB zasteskli, že se nám CzechCarp rozpadnul a jen jsme vzpomínali na parádní srazy, ale vše bylo jen kvůli těmto žabomyším válkám, měření vocasů a kdo ví čemu ještě. Přesně jak napsal Jirka. Kámarádství v kaprařině jde do háje zelenýho… docela škoda.
Já v té vysoké hře naštěstí nefiguruju, kamárádů pár mám, jezdím sám a mám klid. Ale lituju vás všechny, co tomuto tlaku ze všech stran čelíte a musíte čelit denně… z lásky ke koníčku a přírodě? :D
X diskuzí je tomu ukázkou velmi názornou.
Pardon za záser mimo Carp maraton.

Fotojakes

Fotojakes před třemi roky

David Fořt » Pamatuješ si jak jsme se před lety bavili o diskusích? Já ti říkal, že v každé skupině je určité procento „prudičů“ (možná je to méně jak 1%) a čím více lidí na web chodí, tím více bude v diskusích prudičů. Také jsem ti říkal, že hádky zde budou horší jak na mrku, tam se totiž hádají lidi většinou z diametrálně odlišných skupin o princip (masaření/CHaP, vláčkaři/rybičkáři, závodníci/odpůrci závodění, atd…) a navíc se jen málokdy znají. Zde je to jiné, je to parta lidí, která se vesměs zná, ví mnoho věcí na své oponenty a často se jedná o bývalé nejlepší přátele, či týmové parťáky, tedy hádky nejsou o jednotlivých tématech, ale hlavně velmi osobní, což nikdy není nic pěkné. Tenkrát jsi mi toto vyvracel, že to tak nebude… Bude, protože lidi jsou stejný všude, ten, či onen web je jen nástroj k realizaci.

David Fořt

Kocháč » Ahoj, do této debaty jsem vůbec nechtěl přispívat, ale nakonec tu výjimku udělám. Nebudu se vůbec vyjadřovat k CMP. Roberta znám dlouho, vím, že to myslí dobře, ale na akci podobného rozsahu prostě nestačí. Problém je ta Praha, málokdo si dovede představit, co je s tím za práci. Co se týče složitosti organizace se to s žádným závodem u nás nedá srovnat. To jsou stohy papírů s povolením, zábory, nesmysly…Mnoho let jsem v Praze akce dělal, tak vím, co je to za pakárnu. Tohle chce opravdu silný tým lidí a ten Robert prostě nemá.
Chci se ale vyjádřit k těm diskuzím tady, které se opravdu poslední dobou zvrtávají k trapnému plkání několika jedinců, kteří si tady z nějakého důvodu vyrobili platformu pro předvádění sebe samých. Osobně to velmi nechápu, podle mého názoru se tyhle věci dají řešit soukromě, soukromé zprávy tu máme také a pak jsou tady skupinové diskuse na facebooku, kde si to mohou vyříkat bez toho, aniž by tady otravovali ty, které to vůbec nezajímá a už vůbec tady o podobné slinty nestojí. Musím říct, že jsem z toho hodně rozpačitý. Na druhou stranu si musíš uvědomit, že je velmi těžké s tím bojovat. Každý den musíš řešit narážky, urážky, nadávky, různé levárny, které se tu dějí a tak je nakonec stupidní diskuse tím nejmenším problémem, kterému tady čelíš. Nikdy jsem nechtěl, aby byl carpfishing.cz primárně diskuzním forem, hlavní roli měl hrát kontent, který v poslední době zaostává. Konečně máme v záloze opravdu kvalitní materiály, které sem začneme pomalu vkládat. Zítra by se mělo objevit natitulkované video Steva Briggse, za pár dní nový Carp Time a další zajímavé věci. Mardy se musím trochu zastat i když se do toho pravda trochu zamotal. Šlo mu pouze o objektivitu a nalezení pravdy v konkrétní kaprařské události, kterou byl CMP. Jak asi víš, Marda už dávno u Nikla nepracuje, tudíž zde určitě nebyla snaha někoho obhajovat, ale spíše nalézt odpovědi na nějaké nejasnosti, které se kolem CMP objevily a bylo jich opravdu dost. To, že se opět ozvalo pár jedinců, kteří jsou vždy silní jen za klávesnicí a jinak o nich nevíš a na akcích, kde je potkáš, většinou chodí se sklopenou hlavou a nepodívají se ti ani do očí, je bohužel už takovou českou národní tradicí. Nebylo by lehké si tady dohledat vášnivou diskuzi okolo JV a sám jsi byl u toho, kolik se nás následně sešlo na Výzvě 2016. Tahle vlastnost se ovlivňuje velmi těžko a já sám vím, že je velmi často hodně obtížné se udržet a nevstoupit do nějaké diskuze, které mě zde často z něčeho obviňuje, či uráží a nechat si prostě veřejně srát na hlavu. Já takový prostě nejsem i když si uvědomuji, že jako majitel webu bych měl být určitě diplomatičtější. Někdy se to už ale prostě nedá. Tolik ode mě.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

Kocháč » jasně.. Přeji aby to celé proběhlo bez problémů a ve sportovnim duchu.. :)

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Ať klidně přinese a jistě přinese, ale je mi to volné. Našim klukům věřím a pomluvám se bránit nedá, tak je zbytečné se s tím zalamovat. Problém je vždy v egu, které je u některých prostě moc velké a nejsou schopni sebekritického myšlení.

NeBeroun alias Qwerty81©

Kocháč » tak budeme věřit, že maraton v Tovačově nepřinese podobně plodnou debatu :)

kzfjhzfbkhj

kzfjhzfbkhj před třemi roky

Dokopal jsem se, přečíst posledních pár stránek a vychází mi z toho jediné a nemyslím to nějak zle Mardo.
Není podstatné, kdo a jestli podváděl na CMP. To se nedá při těch informacích JPP od přizdisráčů, co se bojí napsat, co ví, posoudit.
Dle mého názoru by měl Prahu prostě pořádat někdo jiný než je Samek, ten nese odpovědnost ať chce nebo ne.

Jedna podstatná věc, co mi z těch debat leze. Nevím Mardo, jestli jsi nějaký spolumajitel nebo jakou máš k carpfishingu vazbu. Většinou se tady nadává na MRK.cz, ale Martin Maťák by se nikdy nepustil do konfliktních debat na straně jednoho tábora a to udělalo z MRKu to, co je. Ano, jsou tam hromady balastu,…atd. Ale vy tady Mardo nejste schopni ukočírovat ani bandu pár desítek kaprařů. Nejde si nevšimnout, že se z carpfishingu vytratila spousta kaprařů a stává se místem, kde se bude scházet určitá skupinka kaprařů plus kok :o))

Nemyslím to nějak zle, rád se sem čas od času podívám, je tady pár lidí, kteří umí pobavit, ale čekal jsem víc, když se prohlašovalo, že to tady bude jiné. Není, jen je vás tady setina, ale hádáte se úplně stejně a navíc se do hádek zapojují admini a to je zlé. Zmizí další „zákazníci“ :o)

Drinks

Drinks před třemi roky

Ok. :o)

supinna

supinna před třemi roky

Drinks » Ne.

Marda

Marda před třemi roky

Drinks » Ne :-)

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Vymejslis hovadiny, abys mel posledni slovo. Taky rikas nashledanou a furt do toho cumis a datlujes o106. Tak si jeste ted navrch neco poznamenej at ma dusicka pokoj, ja se zdrzim dalsich reakci na tebe.

NeBeroun alias Qwerty81©

Drinks » ne :)

Drinks

Drinks před třemi roky

Moc dlouhé příspěvky, má to cenu číst? :o)

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Čili neskončil a jsi tedy poměrně slušnej pokrytec :) Beztak ti to v tom zeleném triku, Mardo, sluší nejvíce :)…

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Mě to bude stačit jako letos – podívat se až po skončení, jestli tam zase nějakej tým nedělal neplechy, který by stály za dloubnutí do žeber. Sledovat průběh závodu je nuda.

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Škoda, že už se napřesrok tvého obdivu znovu nedočká neb pro tebe osobně zájem o CM-Praha definitivně skončil…Škoda i toho Karla. Bez něj to asi nebude mít už takovej drive.

Marda

Marda před třemi roky

Marda » Kdepak, to je prostě souhlasný vyjádření pořadatele závodu k tomu, co tolika lidem hnulo žlučí.
Robert ví moc dobře, co ho takovýhle vyjádření může stát a beztak ho vypustil na veřejnost. Podle mě udělal letos všechno proto, aby se CM-Praha vydařil. Vykašlal se na pompézní začátky, od kterých si v minulosti sliboval zvýšení sledovanosti, udělal všechno pro zajištění co možná nejlepších mediálních výstupů (v rámci omezenýho rozpočtu), makal na tom celým projektu i během něho na 100%. No a stejně se našli lidi, který mu to pokazili. Obdivuju ho každej rok, že se vždycky sebere, udělá všechno pro zlepšení do budoucnosti a jede dál…

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Jo jo, v alibistické snaze nešťastnej oxymoron. Robertově inteligenci pomerně vlastní.

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Naprosto s tebou souhlasím, že vítěz je jen jeden a podle regulí. Ostatně tohle potvrzuje i Robert Samek v jednom ze svých vyjádření na FB:

" Rob Samek Ja jedine co muzu rict, tak vitezny tym pravidla zavodu neporusil…bohuzel etika a lidskost u nich byla stranou… "

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Ten smajlík ti měl napovědět, že se jedná o vtip. Nebudu tě přeci učit internetové diskusní rétorice. Jsi v ní totiž podstatně zkušenejší než já. Shodli jsme te na tom, že jeden druhého vlastně nechceme poslouchat. Tím pádem bych tuto přestřelku z mé strany ukončil a jedním dechem dodávám, že vítězství kluků považuji za regulérní. Na shledanou.

Příspěvek upraven autorem.

Robin

Robin před třemi roky

Raggo » Nic, kasli na to. Je to vsechno v poradku ;)
Uz me to nebavi, bez naboju by jsme se pazbama utloukli do sracek..

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Když neříkáš, že tomu věříš, tak co to sem taháš a ještě v týhle souvislosti vtipkuješ na téma „brigádníčkové“?
Ostatně v tomhle se dál neposuneme. Já věřím něčemu na základě nějakejch informací a ty zase něčemu jinýmu na základě informací jinejch. Já nemám důvod nechat si to vysvětlit po tvým a naopak…

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Mardo buď té lásky a nepřekrucuj moje slova a nepodsouvej mi do úst nějaké tvé bludy. Já jsem nikde, nikdy veřejně neobvinil Karla, že si nechává nebo nechával při závodu vozit kapry. Pokud jsi byl při čtení mých příspěvku v nějaké indispozici nebo stresu, zhluboka se nadechni a projdi si ty řádky ještě jednou. Psal jsem, že takovéhle „pravdy“ o Karlovi kolují běžně v závodních kuloárech již několik let. Já neříkám, že tomu věřím a zároveň mě děsí to jak jednoduše dokážeš pomočit všchno a všechny v okolí vítezného teamu na základě stejně tak irelevantních pomluv jako jsou ty, které kolují o Karlovi,. To je celé.

Marda

Marda před třemi roky

Vyjádření dalšího závodního týmu, taktéž z facebooku:

Tak a už sme doma. konečné 6.miesto z 27 súťažiacich teamov bolo pre nás dobrým výsledkom a odmenou za tú makačku, kedy sme ani jednu minútu zo 144hodinového maratónu neodflákli. Preto náš pocit z výslesku je dobrý, urobili sme maximum. Samozrejme sme chceli vylepšiť minuloročné 3.miesto, no myslíme si, že sme dostali takmer maximum z vylosovaného miesta a podmienok, ktoré tam boli. Zasa sme bohatší o pretekárske skúsenosti, ktoré nás posunú vpred. Veľmi sme si užili atmosféru Vyšehradu a klasický tzv. ,,URBAN FISHING,, ešte viac nás chytil za srdce CMP. Poďakovanie veľké mojmu parťákovi Maťovi, rozhodcom Lukášovi, Davidovi, organizátorom (Dáši veľký obdiv) Robertovi, že tá akcia vôbec je, aj keď.....(Rober vie), chalanom z Carp Dream Association a Fishing&Hunting. Všetkým zúčastneným palec hore až na........... sláva porazeným a HANBA VÍŤAZOVI!!!! Ale o tom niekedy neskôr. Veľké Ď Vám všetkým za priazeň a povzbudivé komenty – ste super. A doma všetkých milujeme

https://www.facebook.com/…hitefish.eu/?…

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Dokud jste nezačali veřejně obviňovat Karla Nikla z dovozu ryb v loňských ročnících, nesahal jsem po podobných příspěvcích. Jen jsem se zabejval alespoň částečně hmatatelnou realitou – fotka, úlovek, hmotnost a průměrná hmotnost úlovků – letos. Po tom, co jste začali téma strhávat na nějaký smyšlený kraviny z loňska, hodí se mi do krámu každá věc, která souvisí s letoškem a která potvrzuje, že nejen mě je z počínání rozhodčího a vítězného týmu na zvracení.

Raggo

Raggo před třemi roky

Robin » Váhovej průměr ? Čili celková hmotnost úlovků děleno počtem kusů ? Co tam má být špatně ?

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Ještě malá otázečka a sice na základě čeho klasifikuješ vypovídající hodnotu blábolu (svaté pravdy- tvé pojetí) toho či onoho blábolisty (čestného a čistého člověka – tvé pojetí) kupříkladu s ohledem na tebou citované Fejsbůkové komentáře a jim podobné ?
Fráze typu „Co všecho chlapi říkali“ a tak dále… Budeme-li vycházet z těcho báchorek a lží pak by se zákonitě informace „od chapů“ o dovozu „úlovku“ letošním zhrzeným nevýhercům zakládala na pravdě ? Pochopitelně stejně tak zaručená pravda o vítězích, kteří Karlovi v rámci jejich špinavého boje nasypali na fleky mýdlo. Máč pocit, že tvoje střelivo je kvalitnější ? :)

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Měl bys vyměnit zásobník, tohle smetí, co jsi vysypal už se nedá považovat za solidní střelivo z arzenálu velkého Raggoslava da Skilly…

Robin

Robin před třemi roky

Raggo » Ty hele, jaky je teda tvoje stanovisko? Ten vahovej prumer je ok nebo ti to taky smrdi?

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Ano jak říkáš…Bláboly, lži, zhrzenost a ještě bych teda přidal diletantství aby to mělo krapet větší koule :)

Marda

Marda před třemi roky

Tohle vyjádření Antonína Gergišáka z 28.8.2016 jsem teď našel na FB. Tým, který každý rok navštěvuje CM-Praha a evidentně nezapadá do Raggovy a El Duffusovy „spousty závodníků“. Možná je taky Raggo označí za zhrzený samozvaný soudce a navíc jim hodí na hlavu účelné zvyšování sledovanosti Facebooku…

„Je za námi další carp maraton Praha, který byl opět dost náročný, po neúspěšném losu nás opět už po třetí za sebou čekala císařská louka, myslím si že jsme se s tím poprali celkem dobře i když ryba moc nebrala, tak jsme něco pohytali, poslední dvě noci jsme zvládli bez spánku ale ryby nám to až na jednu každou noc nepřineslo, skončili jsme na pátém místě, ktereho si moc cenime, tímto bych chtěl poděkovat mim kolegům Petrovi H. a Mirkovi K. za skvělé odvedenou práci, samozřejmě nemůžu zapomenou na našeho šéf kuchaře Václav Srot :Scrap Baits bez něj by jsme tak dobrého vysledku nikdy nedosáhli a také R. Samkovi že přes všechny nástrahy a pomluvy a potíže vše dotáhl do zdarneho konce. Co nás ale trápí a štve že vítězný team dokázal pro vítězství v závodu jít přes mrtvoly a snížil se k tomu aby znanipuloval sektoroveho rozhodčího a další lidi aby tento závod za každou cenu vyhrál, zneprijemnil tím celé závody teamum kteří si to vůbec nezaslouží a pro nás jsou to ty nej rybáři co zname, je mi na zvracení když si vzpomenu co vše chlapy říkali co se jim stalo, tento team by měl vrátit všechny výhry a zmizet že světa, jak si vůbec může takový člověk převzít pohár a plácat se po do prsou jak je dobrý, je to ta největší hnusarna co jsem kdy zažil!!!! “

Zdroj: https://www.facebook.com/…nin.gergisak?…

žaky

žaky před třemi roky

Pánové štěstíčku musíte jít naproti a víte co jste někteří schopni udělat za kg boilies zdarma a co potom za 50000,– a na závěr moudro ze seriálu jen jednou jsem podezíral jednoho a kradli všichni.

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » No hlavně aby byl brigádníček nestrannej. Vono jak je rozhodčí s někým kamarádíček a navíc má moc, jejíž (zne)užívání mu dělá moc dobře, nedá se mu věřit zhola nic.

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Že by lahovickej brigádníček dovezl „úlovky“ a rovnou na fleku zvážil. Máš pravdu, to je dost elegantní řešení a zabíjí vícero much jednou ranou :)

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Uplně v klidu to možný je. Zvážit kapra u sádek pred Vánocema dokáže kdejakej brigádník. Tak coby to nedokázal i při závodech. Takovejch brigádníků se najde :)

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » Institut Carpfishingu a jeho samozvaní soudci a zároveň porota. Je až neuvěřitelné s jakou smělostí zde označujete někoho za šmejda a zkorumpovanýho hajzla na základě domnělých informací „že někdy někoho někdo sral“ A vztahy s vítězným teamem ? Já měl za to, že napříč celou kaprařinou jsou všichni velký kámoši, přec na akcích všeho druhu si podávají ruce, očuchávají si koule a plácají po ramenou. Zaplnit funkci „nezávislého“ rozhodčího někým kdo nemá se zbytkem kaprařské popululace jakýkoliv „vztah“ je tedy svým způsobem nemožné.

Marda

Marda před třemi roky

Radek Fox » Přesně tak. Ten člověk se proslavil tím, že dlouhý roky vyloženě sral davy lidí svým vystupováním za pultem v obchodě na Maninách. Je to legenda v tomhle ohledu. Taky čumim, kde vyplaval.
Je to zásadní chyba, kterou organizace CM-Praha letos udělala, že vzala na brigádu právě tohoto člověka. Už co tam předvedl před dvěma roky, jak píše Jiří Novotný, mělo bejt varováním, že to může bejt průser a zároveň to i jeho minulost mohla naznačit.
Co všechno způsobil tenhle člověk (kterej dělal rozhodčího ve stejném sektoru, kde byl vítěznej tým i tým Karela Nikla), jeho vztahy s vítězným týmem a jeho iniciativa, kterou během závodu vykonával a o jaké neměl hlavní organizátor ani páru, to všechno jsou věci, který mě tak vytáčej.

Jak píše Robin, Robert Samek má svázaný ruce, prakticky nic s tím teď zpětně dělat nemůže. Zároveň je na mě naštvanej, že jsem v tom začal rejpat, za což se mu ani nedivím a omlouvám se za to, ale nechtěl jsem dělat, že nic nevidím.

Dochází tu veřejně k nařčením z podvodů při minulých ročnících (vymyšlený převozy ryb ze sádek),. Kdyby na tom byla špetka pravdy, věřím, že by Robert Samek udělal takový opatření, aby k tomu letos nemohlo dojít. Ale Robert takový opatření nemusel dělat, protože sám dobře ví, že je to blbost, že k ničemu takovýmu nedocházelo. Na druhou stranu ale musí na příští rok dělat změny v počtu rozhodčích, aby eliminoval možnosti selhání jedince a s tím spojených pochybností o správném vážení úlovků, které ať už cíleně nebo nechtěně (třeba neuměl rozhodčí správně zvážit úlovek) ovlivní výsledek závodu.

Carp

Carp před třemi roky

Wir haben gewonnen, und wer mehr!!!

Carp

Carp před třemi roky

Nechápu proč se čertite nad prohrou Nika. Letošní CM byl ve znamení omezení převáženi kaprů ze sádek a chytání na noční feeder.

Radek Fox

Radek Fox před třemi roky

Robin » Ty wole, to je půlmozek z JSA :-)) To si vybrali pravého mag.ora :-))

Jiří Novotný

Jiří Novotný před třemi roky

Moje slova nejsou žádné plácání do větru,já sem si to osobně zažil takže vím že nevařím z vody.Další věc je taková že člověk který je dobrý kamarád p.Malkuse je schodou okolností v jeho sektoru rozhodčí,trošičku podivné ne,tady se asi vysvětluje ten váhový rozdíl.Tento člověk co dělal letos rozhodčího ,přišel před dvěma roky na závody a začal všechny závodníky v sektoru kontrolovat. Bohužel měl průkaz rybářské stráže,dokonce vzal někomu ze soutěžících papíry za to že chytá po půlnoci a ještě z toho měl strašnou prdel.Poté museli přijet pořadatelé a vše řešit,tak jenom trochu o těchto lidech aby si byl v obraze.Tím bych to uzavřel a nezasíral to tady.A za rok rozhodně né,tyto závody jsou pro mne mrtvé..........

Robin

Robin před třemi roky

Carpkiller » Jako tohle zmanagovat nezvladl. Ale jeden blbej zkorumpovanej rozhodci (kterej sice ovlivnil a hodne lidem zkurvil zavod) neni duvod, proc bych to treba ja zavrhoval.
Po predeslych rocnicich byl dle odezvy CMP 2016 dobre organizacne i medialne (60%, profesionalni deformace) zvladlej zavod.
Robert ma podle me svazany ruce. Bude citit (a je na nej hazena) vinu za spatnej vyber typka, co prej otravoval zivot tisicum zakazniku JSA Maniny, ale zaroven musi byt hrdej na ze svy strany dobre odvedenou praci.

Carpkiller

Carpkiller před třemi roky

Je mi po tom celým úplný hovno, a nevím proč mám potřebu se k tomu vyjadřovat, ale asi bych to nebyl já.
Že by si Karel nechal vozit ryby je totální blbost, znám ho jako vlastní boty, a na tohle nemá koule, ani takovej není.
Co se Vildy týcě, neznám ho tak jako Karla, nebo stejně jako Raggo, Duffus a spol, ale každopádně jsem po pár zkušenostech s nim, dospěl k závěru, že je to spolehlivej, rozumnej a férovej kluk, takže mu věřím, že minimálně on, neměl s něčím takovým spojitost, ani s podvody kolem vážení. Můžu se mýlit ale věřím mu, což ale zase nelze říci o zbytku jeho týmu, za ty ruku do ohně dát nechci, nemůžu a co tak sleduju, ani nikdo další, a co si Raggo a spol budeme nalhávat, to ani Vilda nemůže, protože jedinej umí nahazovat a když vážíli, byl tak max u půlky, pak se jen vyfotil.
Tak fotka teda dostala i mě!
Každopádně ale Karlovi i Vildovi můžu říct jediné, Já to říkal!
Neměli jezdit na takhle pofidérní a nedůvěryhodnej závod, kterej u mě a u dosti procent dalších rybářů, nemá stejně žádnou váhu, je to už několik let, rok co rok průser a fraška.
Zdržoval jsem se komentáře k závodu dlouho, ale když si to Roberte, jsi blbej a neumíš srovnat, tak se na to vyser! Tohle je ostuda pro všechny zúčastněné.
Makat, vyhrát, někteří vyhrát X ročníků po sobě a muset snášet tyhle hovna pomluvy!!! Zasloužil by jsi lepáka ode všech zúčastněných!

Raggo

Raggo před třemi roky

Chorchito » Nějaký Jirka, stejně tak jako ty, je pro mne prakticky anonym a v tomhle podání považuju jeho slova za plácání do větru. Ono se v kaprařině obecně hodně mluví a že jsem toho zaslechl dost. Moje imunita vůči blábolům a fabulacím je poměrně vysoká.

Raggo

Raggo před třemi roky

Marda » „V kuloárech se považuje za pravdu“…Žádné nařčení. Na to, narozdíl od vás, mazáků, nemám koule. Ratingu už bylo dost, pro letošek stačilo. Tak zase za rok :)

Robin

Robin před třemi roky

Chorchito » Takze ho tam dotahl ex-bengo-Mexik :)

Chorchito

Chorchito před třemi roky

Robin » :D myslím že nejsi daleko od pravdy :D

Robin

Robin před třemi roky

Chorchito » Jako protoze je to beztak taky policajt nebo ma podobny storky jako stryc Babis? (JPP STB) Tak tam je to jasny. Vsechno cisty, nikdo nic nevidel, nevedel, vsechno je schovany a vyreseny. Johan by mohl vypravet ;)

Chorchito

Chorchito před třemi roky

Raggo » myslím že kdyby Jirka novotný promluvil o fousáčovi tak by jsi koukal,vím tak polovinu a je to moc,hodně zajímavý storky :D ale klidně se ho tu zastávej já proti němu nic nemám,ale je jeden z největších looserů co jsem kdy viděl :D

Robin

Robin před třemi roky

El Duffus » Je to propiska, slovickari/te. S Mardou jsem asi tri dny nevolal, cili nevim, ale z kontextu je jasne patrny, ze ho to proste zajima a taky si umi rejpnout.
Jsem si uplne jistej, ze by to daval se stejnym zaujetim, kdyby se podobna kokotina stala na zkorumpovanym WCC, bozskym WCM na Deru, super Tovacove nebo treba na sobotni lize na Zajeci.

El Duffus

El Duffus před třemi roky

Marda » " spousta závodníků je téměř přesvědčena…" není nařčení z převozu a můžeš se do toho snažit Raggoslava da Skillu namočit jak chceš.

Ale pořád z tebe mám dojem, že tě to strašně moc hlodá a já nevim uplně proč a o to více mě to zajímá :-)))

Lumír

Lumír před třemi roky

Hele já se v tomhle nijak zvlášť neorientuju, nevím, kterej Trautenberg nadržuje komu, dokonce i souhlasím s tím, že lze rybu vyfotit pekelně blbě a i 6ti kilovej kapr může na fotce vypadat jako násaďák. Rád bych ale konstatoval, že tak výrazný rozdíl ve váhovým průměru v porovnání prvních týmů je pro mě nevysvětlitelný. To mi příjde mnohem víc divný než nesedící váha ryby na jednoho násaďáka na jedné nešťastné fotce.
Je mi to celkem buřt, chápu že mi jisté bude připomenuto, že mám vazbu s Karlem. Nicméně výsledek Karla na tomto závodě je mi z celého srdce u prd…e. Jen bych rád definoval co je na tom z mýho pohledu nejpodivnější a nevysvětlitelný.

Robin

Robin před třemi roky

Marda » To je na kazdych zavodech tyhle kecy. Uplne mimo. To by slo mozna na Deru nebo Madine. Ne na Naplavce ;)

Btw: pripomnelo mi to storku – pro pobaveni. Kdyz jsme byli s Killerem na WCC na Madine, pred nama byl Rumunsky team – typci moc, vyladeny cyklo-dresy, zkerovany, vousy asi jako fesak z Briggs and Stratton. No a frajeri chytili za zavod 5 ryb pres 20kg. Klobouk dolu. Ale na vyhlaseni uz nebyli, jenom tam hlavni marsal suse zahlasil, ze nemohli chytit 5× za tyden stejnou rybu a jeli radsi domu.
Jirka Jakes muze potvrdit :)))

Marda

Marda před třemi roky

Robin » Jo, dali tomu s Vlastou Jakoubkem pěkně, to jo. Jen ten váhovej průměr měli vcelku všední, jako ostatně celej zbytek závodního pelotonu, krom vítěze.

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Ještě k tomu nařčení z převozů, které padlo z tvojí strany. Pro mě vcelku novinka, kterou jsem zaznamenal prvně včera v trochu jiných souvislostech. Dřív mě tahle teorie nezastihla a musím říct, že zní vcelku zajímavě. Pojď do toho a vypal víc nábojů, když už ses dobrovolně rozhodl zvyšovat ten rating.

Robin

Robin před třemi roky

Marda » Mladyho jo, to je strelec. S Vlastou to tam poladili podle myho gusta. Za me jsou vitezove letos jasni..

Marda

Marda před třemi roky

Raggo » Tak v tomhle spojení jsi rozhodně vedle. Robina bych aktuálně rozhodně netipoval na někoho, kdo by hájil Karla Nikla.

Jinak tedy vcelku zajímavý nařčení k minulým ročníkům z tvojí strany takhle veřejně.

NeBeroun alias Qwerty81©

Je legrační, jak dobře máte nabroušené vrtáky :)

Robin

Robin před třemi roky

Raggo » Nemam. Mam par pytliku CRU hacku, zbytek jsem rozdal detem :)
EDIT: Coz je porad o kus vic nez ma „samoucelne vytetovano“ Marda, no..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 31 (1276) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč