Vlkovské pískovny

Všechny diskuze » Revíry » Vlkovské pískovny

Vlkovské pískovny

Založil Jirka M.

Dne 1. 4. 2018 16:27

Odpovědí: 42

Vše o Vlkovských pískovnách.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

smolda

smolda před třemi měsíci

hans83 » Nevim jak vypadá testerskej průkaz, tričko? A tou korporací myslíš Decathlon?

smolda

smolda před třemi měsíci

metloš » Přesně! Zmrdi porybný a bobkaři! Jenom smetánka kaprařská je to jediné dobro pro naše vody! Jenom tahle velice uvědomělá skupina lidí je síla ochrany našich vod. Letos je povolenej lov z lodi, už nedočkavě vyhlížím až bude celej písák sama tyčovka a pohupující se loď! V levo, v pravo pruty. Moc se těším až na mě nějaký povříslo bude řvát že na břehu nemam co dělat protože to z prostřed pískovny bude vozit ke břehu.!

hans83

hans83 před třemi měsíci

metloš » :-D . No, at si klidně RS kontroluje, ale kur*a stejný pravidla pro všechny a ne, že když mám za zádama „korporaci“ a triko „testéér“ a tím pádem průkaz poloboha, tak denní doba mě nezajímá a vedle obyč „chudáka“ osolim, to mě sere totálka.

metloš

metloš před třemi měsíci

Já bych dal RS za odměnu ty tisíce dva … celé noci naháněj ten největší lidský odpad, jestli nemá náhodou nahozeno … opouštějí své drahocenné rodiny, manželky či přítelkyně a nechávají je napospas nenechavím milencům či milenkám … riskují své holé životy, pro dobro jen a pouze jediné ryby … každé ráno když měli všichni staženo, jsou hrubý na své blízké a pak vyčerpáním usínají u svích FB profilu, kde se snaží všechny oblbnout velkými úsměvy a dobráckou duší.....

Karloss89

Karloss89 před třemi měsíci

Neměli jste někdy problém s parkováním u Cepu a Cepu I? Chtěl bych tam na víkendovku. A už jsem párkrát slyšel, že měli kamarádi vypuštěný kola apod. A ještě nějáký rady ohledně revíru, kde je pěkný chytání :)…jezdil jsem poslední roky Vltavskou kaskádu tak bych rád nějakou změnu.

Eda Bednář

Eda Bednář před čtyřmi měsíci

Majdalenu nebo Velkou Tušstkou pak je ještě malá hromada lidí si je plete ale jsou tam na velky tušti krásní šupíci,zase tam třeba nesmí být čluny další zlo)))))

Jirka M.

Jirka M. před čtyřmi měsíci

Ján raději Majdu!

Eda Bednář

Tak vidíš a tady je jeden z mála problému na kterých tě nachytají rs.Dík za psaní a měj se a neboj se vlkovu)))))

Jirka M.

Hele…já nemusím nic vysvětlovat! Co mám vysvětlovat? To ať vysvětluje ten,kdo to porušuje!

Eda Bednář

Já tady žádný problém co se týče spaní u vody nevidím,ale chytání nonstopu a dalších věcí bez kterých se chytat trofejních kaprů neobejde)))jak mi tedy vysvětlíš že zavážet smíš a když zabere ryba tak víc jak polovina lidí jede zdolat rybu ze člunu když je rybolov z lodi tady zakázanej))))

Jirka M.

No tak,kde je jaký problém?

Eda Bednář

Tak ještě jednou spi tam pod čím chceš nemá to nic společného s rybolovem tedy ani s rs,nemohu za to že každý rok upravují nový rř.Je jedno kolik je tam bivaku ,ale spíš by te mělo zajímat jak se chovají a jak dodržují rybářský řád a stanovy))))o bi­vakování tady přeci už psal dole humi)))

Jirka M.

Já jsem se tam byl podívat o Velikonocích, bylo přebrollováno a co jsem mluvil s několika lidma, tak při noční kontrole RS nebyl žádný problém. Ono to vždycky všude vypadá, že na internetových debatách je to jinak než ve skutečnosti.

Eda Bednář

Je to jako na Moravě po skončení lovu vyklidit místo od vody jako jsou stojany vidličky a tak,to jest po24 do 4 nesmí být nic takového u vody ani správně tyčová boje, jinak je to bráno jako přestupek vůdči rř, jako je buzerace nepřítomnost u prutu když spim)))))prostě je to buzerace lidí)))balit a rozbalovat))

Jirka M.

A co jsi chtěl říct tím vyhrazováním místa? To, že jsem na místě s povoleným bivakem, mám nahozeno 4–24, je vyhrazování místa? K čemu by bylo případnému zájemci o „moje“ místo, kdybych na dobu 00–4 odešel,když on tam v tu dobu stejně nesmí chytat?

Eda Bednář

Dodržování rř kempování broly nebo bivaky nemají s rř nic společného je to jenom dodatek k revíru ,aby se taky vědělo, že se chytá v chko a dodržování místního pískoven řádu.Jezdí tam trochu rozumná měst.policie a tohle kontroluje.

Jirka M.

A jak tedy vypadá takový hon na kapraře na Vlkově? Brolly jsou povolené, tak co......

Upraveno moderátorem Jirka M. v 21:08, 8. 4. 2018.

Eda Bednář

Nikdo není ublíženej jedinec nebudu to nikomu v nucovat, jaká je realita vám nikdo ve zkutečnosti nikdo neřekne.Dělejte jak umýte ?ale nevim proč se tady tedy řeší nějaký Vlkovský pískovny,když se na nich tak ubližuje:))))))))C­hytám tam už víc jak 30 let a mohu s klidným svědomím o něčem psát:))))Mnoho krásných dnů u vody.

Drinks

Drinks před čtyřmi měsíci

Kritik » Ublížený jedinec. :)))

Kritik

Kritik před čtyřmi měsíci

Eda Bednář » Pane kolego, to co jste sem napsal ve svém příspěvku je jedna velká pitchovina..... Nikdo, opakuji nikdo z RS žádné benefity či odměny za sebrané povolenky nedostává. Ani za Vlkov ne.
A vedoucí RS je ten poslední, kdo by v tom měl být nějak zaangažovaný nebo zadrápnutý.
Lež jak prase.

Příspěvek upraven autorem.

Eda Bednář

Hoj kapraři tak vás vyvedu z omylu ten teplouš co vy píšete se vydává za porybnýho a nic jinýho a od letoška jsou povolena broly i deštníky jediný zlo jsou porybný z Tábora.Jinak nic neobvyklého co se týče vlastního rybolovu je to sice velká buzerace všude ,ale jak píšete kdo chce bít tak bije ,ale je na to lék v jednoduchosti je krása nechytej přes pulnoc a neměj tyčovku a to nebudu psát ještě o vyhrazování místa.Vy to tiž nevíte že začal hon na kapraře, že vám z Tábora porybný neřekne že za každou sebranou povolenku dostane 1000 kč.je to smutný ale je to tak.Má to na svědomý sám velký šef krajských porybných.TROCHU velký biznis.Tady jde koníček stranou perou se peníze.S pozdravem normalní rybář
ak

Aleš

Aleš před čtyřmi měsíci

Jirka M. » O tom se nežertuje je to tu jak na divokým západě …

Jirka M.

Vy si děláte pr.el nebo to je všechno pravda?

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Ondřej Macků » zkurvenej teplouš

Jirka M.

Ondřej Macků » Opravdu jakože uzákoněný partner nebo je to nějaká srandička?

Ondřej Macků

Ondřej Macků před čtyřmi měsíci

Jirka M. » Jakože tam chodí kontrolovat jeden teplouš.

Jirka M.

Kritik »
„Vlkov je teď horká, velmi horká zóna.....“
Jak jakože horká zóna?

Upraveno moderátorem Jirka M. v 21:16, 5. 4. 2018.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Kritik » masakr co se deje

Kritik

Humi » Jako už i tohle.....kdo chce psa bít hůl si vždy najde.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Kritik » jako už i tohle vadí?

Kritik

A hlavně nezaspat klucí kaprařský, NE-ZA-SPAT!! :))
Vlkov je teď horká, velmi horká zóna.....
A na tyčovky dejte reflexní pásky a samolepky, ať ji RS ze břehu pěkně vidí a pošle vás ji v noci vytáhnout.....:))

Jirka M.

To byl asi spíše jen dovolen někomu ze známosti ze strany MP, nad rámec jejich povinnosti to postihovat. Teď koukám do CS soupisu revírů 2016 – 2017 a u revírů Vlkov a Majdaléna byly povolené jen deštníky,nic víc,nic míň. Žádné deštníky s bočnicema. Letos tam píšou deštníky a brolly. Ani se nedivím, že RS jim tolerovala teď o víkendu klasické bivaky, protože každému přece je jasné, že jestli má někdo brolly a někdo vedle bivak, tak to je pro přírodu přece stejné.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Jirka M. » To netuším ale spousty let je tam dovolen přístřešek deštníkové konstrukce tudíž brolko nebo deštník s bočnicema

Jirka M.

Humi » A strážní služba chráněného území Třeboňsko jestli něco takového funguje jako třeba na Šumavě.....ale když je tam letos povolené brolly, tak snad se souhlasem správy Třeboňsko. Kdo ví..... Dříve to přece u popisu revíru uvedené nebylo… Nebo bylo?

Upraveno moderátorem Jirka M. v 21:57, 2. 4. 2018.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Jirka M. » Tak ono to RS je u prdele pod čím tam lezis tam to řeší pouze a jenom Mp

Jirka M.

Humi » Tak to věř. Je to dokonce uvedeno i v soupisu CS revírů u popisu revíru. Píšou, že jsou povolené deštníky a brolly. Někteří kluci ale měli klasické garážovky a prý tam byla v noci RS a v pohodě.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Jirka M. » Tomu nevěřím jsou tam tolerovány brolka to jo,ale je pravda že si z toho hlavu moc lidí nedělá

Jirka M.

Včera jsem byl na Vlkově a bylo tam hodně bivaků. Letos je to tam snad povolené mi tam říkali.

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Jirka M. » Tak tak

Jirka M.

Humi » No.....to je pravda! Ono je to na Majdaléně! ☺ ☺ ☺

Humi

Humi před čtyřmi měsíci

Ale na veselkach se nezavodi

Jirka M.

Kdo jede v květnu na závody s p. Dytrychem? Kdyby se někdo ptal, tak za sebe říkám, že já nejedu. Nejsem závodní typ.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (42) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč