Tovačovská jezera

Všechny diskuze » Revíry » Tovačovská jezera

Tovačovská jezera

Založil Marda

Dne 19. 3. 2012 21:45

Odpovědí: 32

Asi nejvíc se o nich mluví ve spojitosti s Carp Maratonem, který zde již tradičně pořádá několik let ČMKS. Diskuse a fotky nejen o závodech, ale taky o běžných výpravách za úlovky místních trofejí.

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

Harvej

Harvej před šesti roky

Ondřej Fazekaš » sorry to byl omyl…

Ondřej Fazekaš

Ondřej Fazekaš před šesti roky

Harvej » proc je to prazdny?

Harvej

Harvej před šesti roky

Ondřej Fazekaš »

Ondřej Fazekaš

Ondřej Fazekaš před šesti roky

Zdravím
Zajímalo by mě jak to funguje na tovačově, jezero annín ? Jaký je tlak? A jak je to s těma travinama? Nikdy sem na ničem takovým nechytal a nevím esi se dá… Přemýšlím že si tam koupím na roční povolenku, děkuji za každé info a radu

DejvL

DejvL před osmi roky

15839-1-280.jpg

15839-2-303-nahled.jpg

15839-3-923-nahled.jpg

..pár momentek z minulého týdne na jezerech…

DejvL

DejvL před devíti roky

13861-1-736.jpg

krásné ráno na Tovačově.....

PEDRO

PEDRO před devíti roky

Filla » Nikdo. Oba jsme prohráli.

Martin Plch

Martin Plch před devíti roky

12359-1-550.jpg

12359-2-264-nahled.jpg

12359-3-243-nahled.jpg

12359-4-121-nahled.jpg

Opět Tovačov,je tam moc krásně

Martin Plch

Martin Plch před devíti roky

12358-1-484.jpg

12358-2-830-nahled.jpg

12358-3-331-nahled.jpg

12358-4-600-nahled.jpg

Robin » Nazdarek,raději to toho moc neštourej,není to třeba.
Také přispěji trocha z Tovačova

Johan

Johan před devíti roky

Robin » Ta hláška měla být přitažená za vlasy…Je to masakr! Ale na druhou stranu, vy byste hned chtěli, aby každý měl jen top foto! Co měl chudák Dalibor a jeho kumpáni dělat, když větší prostě nešli?! Je třeba z každé 7kg ryby udělat " big mamu " :)
Takhle jste ICB akorát odradili a už se tady neukázal …A jestli jsi podobné fiasko dlouho neviděl, nesmíš koukat jen na zahraniční weby a časáky… Nejmenované tuzemské weby a magazíny jsou plné krabích mužů :)

čuďa

čuďa před devíti roky

Robin » správně, píšeš to dobře :) !

Robin

Robin před devíti roky

Johan » No, hlaska „nic si z toho nedelej“ mi prijde trochu pritazena za vlasy, ten jedno-prstej krabi muz ma fakt husty fotky. Dlouho sem podobnej pruser nevidel, ale jestli trpi zanetem karpalniho tunelu a musi ryby drzet ukazovackem, tak drzim hubu. Jinak fakt ne-e, to je podle me na bliti a i ten, co to fotil by si mel dat facku.. :))

Johan

Johan před devíti roky

12321-1-793.jpg

imothep carpbaits » Nic si z těch reakcí tady nedělej, příště už to bude určitě lepší :)

Taky si dovolím přidat jedno vzpomínkové foto z roku 2010. Pěkná voda, ale mockrát jsem tam dostal pořádně zabrat :)

Filla

Filla před devíti roky

PEDRO » Tady Martin vypada jako klon Kokandla, jenom jestli jeho tata nebyl lokalni postak co?! ..jinak predchazi ho povest vic nez dobra a Tovacz zna pry jako svoje boty. Kdo tehda vyhral to klani?

PEDRO

PEDRO před devíti roky

Poušťák » Martin, co je na foto, je místní borec a smějou se mu, že zná valnou většinu kaprů osobně. Ale ten kluk je největší dříč , co jsem u vody poznal, a ty největší ryby se mu zatím vyhýbyjí. Navíc průvodcuje ve španělech sumcařinu a tak na sebe máme čas jednou za dva roky, ale stojí to za to.

Poušťák

Poušťák před devíti roky

PEDRO » ten lysec je luxusní.

PEDRO

PEDRO před devíti roky

12260-1-610.jpg

Tady parťákova stejně těžká ryba, jelikož jsme byli moc soutěživí, začala váha námi ulovených ryb klesat. Jeden chtěl přechytat toho druhého a tak jsme tím běsněním odtlačili velké ryby od našich nástrah, ale chybama se člověk učí.

PEDRO

PEDRO před devíti roky

12259-1-813.jpg

jedna čtrnástečka zdolaná ze břehu ze 400m poslední týden v listopadu

PEDRO

PEDRO před devíti roky

12258-1-507.jpg

Začali jsme tam jezdit v letech 94 na candoše, posléze i na kapry a byla to opravdu hladomorna. Na rybku vycpanou polišem si chytil víc kapříků , než candošů Pak přišly v 97 povodně a ráz jezer se rapidně změnil, přitekly tam anorganické živiny a nové organismy poskytující více potravy. V 02 se chytli první kapři atakující hranici 12kg. Dnes se chytne sem tam i přes dvacet. Luxusní měsíc na ryby je tam podle počasí konec listopadu, to už tam téměř nikdo nestraší, ryby se stahují na hlubší partie směrem pod Tovačov. Pokusím se vykopat nějaké fota.

Karásek

Karásek před devíti roky

A hlavne sa ti neobtírá objektív o kapra :-))))

Martin Matuš

Martin Matuš před devíti roky

Ondřej Macků » protože do toho nedáváš srdíčko :-))))

Ondřej Macků

Ondřej Macků před devíti roky

Martin Matuš » já fotím na 18ku ohnisko, ale objektiv od slizu nemám :-))))

Poušťák

Poušťák před devíti roky

kobr.d » a co se ti Nezdá?Nemůže přece za to,že má velké ruce a malé oči…o))

kobr.d

kobr.d před devíti roky

Ta s časem 8:25 je brutální.

Martin Matuš

Martin Matuš před devíti roky

Ondřej Macků » to je Ondro foceny 17 objektivem na plnou diru. Proto to se ti to zda divny :-))))

Poušťák

Poušťák před devíti roky

Ondřej Macků » oo)))))

Ondřej Macků

Ondřej Macků před devíti roky

imothep carpbaits » hnusnější fotky s kaprem jsem dlouho neviděl. Neměl jsi špinavej objektiv od slizu?

imothep carpbaits

imothep carpbaits před devíti roky

12195-1-314.jpg

12195-2-549-nahled.jpg

12195-3-388-nahled.jpg

:)

imothep carpbaits

imothep carpbaits před devíti roky

12194-1-754.jpg

12194-2-839-nahled.jpg

12194-3-239-nahled.jpg

12194-4-745-nahled.jpg

Včera jsem se vrátil ze 4 denní výpravy z Tovačova byl jsem tam poprvé tréning před maratonem povolenka chytání na 2 pruty zavážka + byvak + chytání non stop 800kč na 4 dny
zde posílám pár fotek co se povedlo

judas.d

judas.d před devíti roky

C.T.S » už jsem to psal na mrku,a tět tady znovu.Kuwa použivejte hlavu a googla vše jde najít.Tak hledej šmudlo.

Žába

Žába před devíti roky

chlapi mají nějaké internetové stránky kde je napsáno kolik stojí denní a týdenní povolenka? děkuji

DejvL

DejvL před devíti roky

12059-1-541.jpg

12059-2-524-nahled.jpg

..pro mě takřka srdeční záležitost..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč