Co nového na Pálavských jezerech ?

Všechny diskuze » Revíry » Co nového na Pálavských jezerech ?

Založil Rudiko

Dne 4. 3. 2012 23:53

Odpovědí: 238

Postřehy z těchto krásných jezer. Jakou máte zkušenost s tímto jezerem? Foto jistě všechny potěší… Mušov, Dyje 7, Pálava.

Upraveno správcem Mára - programátor v 12:18, 25. 5. 2012.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 5 (238) Starší Nejstarší »

Šela

Šela před čtyřmi roky

Jo jo už vím díky

Mifí

Mifí před čtyřmi roky

Šela » :O před chvílí ti odpovídali Lidi na Mrku(včetně mě )

Šela

Šela před čtyřmi roky

Prosím dotaz smí se na D7 zavážet nástrahy nebo krmit nebo alespoň mapovat ? Díky

Martin Bartoš

Martin Bartoš před pěti roky

Kouba » pokud píšeš o řece tak od Mílovic to je prd platné páč tam je na řece rezervace a zákaz lovu

Kouba

Kouba před pěti roky

Zmrdi dávaj zae nový zákazy i pro dyji. naštestí udajne starostka milovic řekla že nebude vubec přemýšlet nad nějakýma nesmyslnýma zákaza aspon nekdo má trošku inteligence

freemax

freemax před sedmi roky

Zdravím,jak to vypadá na 7?

Benno

Benno před osmi roky

Pani kratke info, od stvrtka do nedele sme boli na 5 a chytili len jednu 15tku a 10a polku. Chytali sme o 200m blizsie ku 6tke od pristavu kde bol MiK. Zazili sme vsetky top pocasia. Vietor od juhu, vlny ako svina potom dazd, potom slnko a zasa vlny a vietor o juhu az juhovychodu. Vsetky ryby mali byt naplavene . Minimum zaberov. RS nas nekontrolovala ani jednu noc, smozrejme sme mali o polnoci vsetko vonku. Momentalne idu sumci. A kapre pravdepodobne isli do trenia, jnak si to nevieme vysvetlit.

Filla

Filla před osmi roky

Zdar fanousci Vypalavy! Jiz jsem z5 a na jezerech jsem vydrzel cely dva dny.. do doby, nez mne organi opet ukazali, co jest povoleno a co ni nahodou. Zbyly 3dny jsem stravil na male sterkovnicce s pruzracnou vodou..
Rybany sly vsude, na musove jsem si trhnul osobak v supinach a na sterkovne pak zazil total nirvanu. Foto dodam. Popravde ta druha stace mne naplnila vic, asi koupim centerpiny, mencestraky a karovanou flanelku s bekovkou :))
Cim dal tim vic citim, ze moje kaprarina neni uz jen o cislech a honu za pupkem roku, ale jen o prozitkach.
Zkuste si nekdy vyhackovat trofejaka jeste v siti, bez myslenek na fotku a mereni. Je to supr feeling :)

Lumir: mrzelo me, ze jsme se nescuchli na to cigo na benzine. Tak priste ,)

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Benno » určitěnebyli na prvním fleku jak píšeš.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Radek FBC » asi tak :-)))

Lumír

Lumír před osmi roky

Před cca hodinou jsme s Jumbem potkali na dálnici Fillu jak se vrací z ryb. Jeli jsme z pohřbu, on se člunem na střeše valil z ryb. Už je určitě doma a info nasolí jak se vzpamatuje…

Příspěvek upraven autorem.

.

. před osmi roky

ital » dnes se prý vrací, jinak nebral telefon a po tom co ulovil toho trofejáka nedal vědět hajzlík, už jsem myslel že se uhulil radostí z úlovku:)

ital

ital před osmi roky

kok » tak to gratulace,kdo umí ten umí,jo,jo ve správný čas a hlavně na správným místě!!!a filek tam ještě je?bo jsem se díval na fb,že tam něco hodí,a ještě nic.

Benno

Benno před osmi roky

Kurnik tak tomu poviem rybacka. :-)

.

. před osmi roky

ital » vyrazil jsem s kolegou ze sportcarpu a filek dojel až později, těsně nás ta šťára minula a byl jsem tak vyčerpanej z vyvážek a neustávajících záběrů že bych nevydržel hlídat, jinak za sebe hlásím 16kusů 10+, z toho 5×15+, jeden těsně přez dvacet a jeden těsně pod, sedum ryb ztraceno, k tomu čtyři menší sumci, jeden bolen kterej mně to vzal při ztahování a jesen 65+:), hodnotím jako velmi podařenou pětidenní rybačku a byli jsme ve správnou dobu na správným místě

ital

ital před osmi roky

kok » podle toho Vašeho osudu jsem se také řídil,jelikož jsem byl na pětce,a Dalibor mi říkal,že jste i něco lapli:)

Benno

Benno před osmi roky

Dakujem chlani za reakcie, zajtra vecer napracem auto a konecne hor sa dolesa. Neviem este kam pojdeme ale podla pocasia to vyzera na 6tku. Kurna snad nas nevychytaju s povolenkou. Pocul som ze s maxcarp chalani boli na 6 pri vratach / rampe a zadarilo sa im.

.

. před osmi roky

ital » jak se znám a kolegu, tak první noc bychom vydrželi a ty další to nechali osudu jako vždy:)

ital

ital před osmi roky

kok » jo,jo to jste meli stesti :))):
)))

Radek FBC

Radek FBC před osmi roky

kok » Je to i o výhledu

Radek FBC

Radek FBC před osmi roky

Mitchell » Nesmíš sedět hned u závory a mít (skoro) prázdné cívky na LongCastech:-)

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Radek FBC » úplně bych to netvrdil ale z 99% máš pravdu jo teď to na jezerech je krutý.

.

. před osmi roky

Radek FBC » ještě za předpokladu že máš dobrej výhled a nesedíš hned u závory:), jinak souhlas

Drinks

Drinks před osmi roky

Radek FBC » Když má nahozeno v dobu kdy nesmí, tak myslím, že příjít může.))

Radek FBC

Radek FBC před osmi roky

kok » Pokud není člověk na plech nebo nevytuhne v lůžku, nemůže v noci přijít o papíry

Drinks

Drinks před osmi roky

kok » Klíďo, já jsem PRO! :)

.

. před osmi roky

…tak p. Sedláček řádil jak černá ruka a sebralo se hodně povolenek, hlavně na D6 a zase jsme tomu utekli o fous:), šťára až po našem odjezdu a má se přiostřit, detaily nevím, …no každopádně cukr-káva, hlídat a nespat!, štěstí přeje připraveným

freemax

freemax před osmi roky

no my byli s klukama na 7 od uterý do neděle nachytali jsme ve čtyřech přibližně 35 kapru nejvíc od 50–65 asi tři kapříky lehce přes 70 nej co bylo tak 10,5kg 78 cm a 18,5kg 97cm krásná chytačka :)

redyth

redyth před osmi roky

Byli sme od čtvrtka do neděle na sedmičce a kromě třech cejnů vůbec nic. Soused tam byl už od úterý a největšího 60… jinak nikdo nic.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Benno » jo tak to nevim ted hodne blazni pocasi a na ryby to bude mit urcite vliv.

Pršo09

Pršo09 před osmi roky

jo tetkom jde v praci nejlip

Benno

Benno před osmi roky

Mitchell » buduci tyzden sa chystame n Dyje ale nevieme este kam. Samozrejme kde chytimee fleka. Nevies nahodou kde to teraz ide…? Dik.:-)

Mitchell

Mitchell před osmi roky

Benno » byl jsem jak na D6 tak i na D5 projížděl jsem okolo

Benno

Benno před osmi roky

Kurva drat, bol si na 5 alebo 6.

Mitchell

Mitchell před osmi roky

byl jsem v úterý s feedrem a lidí jak much.

Pršo09

Pršo09 před osmi roky

urcite je a hodne pitlikaru sa tam strieda na Dyje 6.

Benno

Benno před osmi roky

Caute, tak to by zaujimalo aj mna. Hlavne ci je tam naval rybarov?

Pršo09

Pršo09 před osmi roky

nazdar kluci nema niekto informacie ci sa nieco chyta na Dyje5,6?dik za info

Pršo09

Pršo09 před osmi roky

29708-1-824.jpg

minolo rocny krasny zapad slnka na dyje 6

freemax

freemax před osmi roky

Tak jak to jde na Pálavě? :)

Rejdy

Rejdy před devíti roky

Filla » Opravdu vydařený lov. :))

Filla

Filla před devíti roky

mrknete na posledni post, parada :)
http://www.facebook.com/…461595234668

Kose

Kose před devíti roky

Tomajo » ale cejnu mam pochytanych jak na zavodech :)))

Tomajo

Tomajo před devíti roky

Kose » aspon tam neni tolik nuda, kdy kapri moc nejdou ne? :-/

Kose

Kose před devíti roky

zlati komunisti s VB! Ti by je vymlatili s pendrekama a byl by klid… A ne pomahat a chranit techno magory sjety na drogach

Kose

Kose před devíti roky

kdo posloucha to TECHNO? Od vecera furt ten stejnej rytmus… Mit granat, tak ho tam hodim!!!

Filla

Filla před devíti roky

Rudiko » taky jsem vzdy brojil proti uniformni rybarske zelene :)))

Rudiko

Rudiko před devíti roky

15057-1-174.jpg

15057-2-587-nahled.jpg

15057-3-967-nahled.jpg

15057-4-657-nahled.jpg

pár fotek s D7

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Filla » Taky to tak beru,já jen mluvím za sebe vím jak to myslíš…:)

Filla

Filla před devíti roky

Rudiko » Nac si zivot komplikovat slozitostmi a stresem. Popelnik je rychla a cista metoda, jaxe zbavit RS na NM! ;))) …kamo ber me s nadhledem, jasne ze bych neutocil na porybny

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Filla » ty to vidíš moc jednoduše :)

Filla

Filla před devíti roky

Rudiko » kdyz utok, tak rychlej popelnik pres zatylek, sak, koryto… a pryyc ;)

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Filla » Nejvíc mě sere že to byly dá se říct rybaři s okolí, takže místní od jezer.Ale rozdíly se dělat nebudou,toto byl pouze konkrétní připad jedinců,sice utoky na RS jsou časté ale tohle byl opravdu extrém…

Filla

Filla před devíti roky

Rudiko » pocitam, ze agresori byli „kaprari“ a skalaci budou zas kvuli tem kretenum dostavat vic po pi*i? :-s

Rudiko

Rudiko před devíti roky

angelo » Jestli dojde RS tak to mě vůbec nevadí,když se držíš pravidel nemáš se čeho bát.Naopak s kamarády rád pokecám když je čas :)

angelo

angelo před devíti roky

Rudiko » Aha, tak proto dnes nedosla :))

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Dnes po půlnoci měla RS kontrolu na Dyji 5.Setkali se tam s třemi aresivními a ožralími rybaři.Při kontrole dokladů a lovných míst u každého byli zjištěni 4 přestupky.Při odběru povolenek došlo ze strany agresivních rybářů na uražky,nadávky,vyh­rožování,pěsti a poté byly jedním agresorem napadeni i nožem.Vše ukončila policie a ošetření v nemocnici.Takže jsou mezi námi až takoví jedinci že mě je s toho na zvracení.Pokud nechcu chytat dle rybářskýho řadu tak přece vůbec nelezu k vodě.Tak tuto situaci určitě RS nezavidím, být na jejím místě jsem ozbrojenej a mám psa…

Rudiko

Rudiko před devíti roky

:-)

Rudiko

Rudiko před devíti roky

padre » já jsu u vody pořád.ale myšleno to bylo ohledně toho notasu u vody,že ho beru občas když musím mailem reagovat zákazníkovi.....

padre

padre před devíti roky

Rudiko » se musíš motat kolem vody i v práci,jo?

Rudiko

Rudiko před devíti roky

padre » Taky to nemám rád ale mám firmu s bazény a když napiše zákazník mail musím okamžitě reagovat,pokud ne tak su bez kšeftů takže občas notas k vodě beru ale jen výjmečně,mám rád totální klid…

padre

padre před devíti roky

Rudiko » tak nikdy jsem to nezkusil,ale mohl bych si vzít noťas sebou. I když to vypadá divně,tak na krácení dlouhé chvíle dobrý. :o) Teď jedu s kokem a ten by mě asi zahlušil,kdybych na rybách vyndal něco takovýho …hihihi

Rudiko

Rudiko před devíti roky

padre » Já mám net v mobilu,ty základni věci to zvládne.ja tady mám i přechodku do zapalovače na 220V na notas.Jenže přechodka se nějak rozbyla tak zvládá pouze dobijeni mobilu,foťáku a vysilaček.Ale k večeru to balím a musím dom.

padre

padre před devíti roky

Rudiko » hezké zpravodajství přímo z bojiště :o),jedu za týden a taky bych si vzal notes,ale zatím ještě nemám dořešený napájení,asi to chce nějakou autovou baterku a nějakej převaděč. Jinak potkany to by si vychutnal můj rybářskej kolega Denny,to by bylo něco pro něj. Ráno bych akorát spočítal padlé oběti vyřádkované před bivníkem. :o)

Rudiko

Rudiko před devíti roky

zprava přímo z jezer:Je po pulnoci v dálce dohrála kapela asi s kempu.Komaří přestali otravovat ale zas potkani uz zacinaji silně prudit.Hlasy ožralcu taky skoro
už utichají takže začíná naprostej klid.Kolega uz vesele chrape ve spacaku takže pohoda.Přes den pouze dvě jízdy ale jen dorostenci.Pruty nahozeny takže otevřu starobrno a budu vyčkávat na nějakýho kapra duchodce.Tak stěhuju lehatko do bivaku a hry k zabití času to jistí…

padre

padre před devíti roky

kok » to seš jen přenuděnej :o)

Filla

Filla před devíti roky

kok » kamo, nectu to az nahoru, ale pres muj profil si sem nic nedas. Nebud magor a nemaz se, vsak sem nic solit nemusis, kdyz nechces.
EDIT: anebo padej, s vetrem ve Tvych mastnych vlasech ,)

Tulo

Tulo před devíti roky

kok » jsi klenot naší kaprařiny tak se nediv že to zdržují.Já být admin tak bych tě držel na věky......

.

. před devíti roky

Radek Fox » .....já snad budu ještě tlačit slzu:)), …tož tobě taky ať se daří, no každopádně admini spí a nebo maj dovču, pač i přez žádost kterou jsem psal marovi včera tu stále visím:)

Radek Fox

Radek Fox před devíti roky

kok » Kujva, Tebe je škoda, odejdeš zrovna, když jsem Tě začal mít rád :-)) Z druhé strany Tvé níže uvedené důvody plně chápu, tak se měj krásně a ať se Ti nejen na rybách daří ;-) Radek ;-)

Tomajo

Tomajo před devíti roky

14261-1-593.jpg

a druhý den takhle :-)

Tomajo

Tomajo před devíti roky

14260-1-177.jpg

Rudiko » však jeď nikdy nevíš kdy se to zlomí. Jeden den takhle.....

Rudiko

Rudiko před devíti roky

Nefouká,neprší,te­plo,dusno,řasa,si­nice…takže pro lov kapra velmi špatné podmínky ale i tak odjíždím směr jezera…

.

. před devíti roky

Poušťák » …přijeď někdy k nám na moravu, vemem tě s filckem na mlýny, nebo na nějakej slepáček bo na šušňáku by tě to nebavilo, tam je to onanie:) …já se tam u vás na labi asi neukážu, prý je vás tam víc jak kaprů:), tady u nás v globále taky žádná divočina, ale je nás tu přece jenom míň

Poušťák

Poušťák před devíti roky

kok » Jasně,tak se snad někdy potkáme u vody a pokecáme.Měj se chlape fajn a at se ti daří.

.

. před devíti roky

jinak díky a taky ať se vám daří, …jinak mára ajťák si dává zátím na čas a tak tady třeba budu ještě chvílu plkat než mě mázne:)

.

. před devíti roky

Poušťák » hele vůbec, o mě se dá dříví štípat:), …já už tehdy říkal
Mardovi když jsem byl zván tady na web že nevím co o kaprařině psát tak abych se neopakoval po druhých a nebo tady nedělal anarchii. Navíc jak říkám, nedělá to dobrotu a nechci už nikdy slyšet když přijedu někde k vodě aby na mně cizí rybář kterýho neznám křičel z dálky, Héj!, zdar Kok:), popřípadě Kokpro:)))). To se mně letos stalo dvakrát, jako ti jedni týpci byli v pohodě, ožrali nás s filem jak se sluší a patří:), žel další propálenej flek kde si možná příští rok nesednem:(, takže tak. Další věc je že se tady nic moc zajímavýho neděje, furt to stejný dokola:)

Poušťák

Poušťák před devíti roky

kok » to tě musel někdo hodně na…rat!!Škoda tě chlape,hezky se z tebou komunikovalo.Zduř

« Nejnovější Novější Strana 1 z 5 (238) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč