Vážící sak!

Všechny diskuze » Vybavení » Vážící sak!

Vážící sak!

Založil Drinks

Dne 8. 3. 2013 16:35

Odpovědí: 63

Vážící sak!

Potřeboval bych poradit/doporučit nějaký vážící sak na kapra.

– Je lepší síťkovaný?
 – Nebo uzavřený bez možnosti odtoku vody?
 – Nebo kombinovaná možnost obou předchozích variant?
Cena kolem 500–1000.- kč

Dříve jsem vážil v podložce, koupil jsem však novou, která k vážení dobrá není.

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (63) Starší Nejstarší »

Broula

Broula před čtyřmi roky

Dida » presne z techto duvodu jsem volil TFG F8 Floating Recovery Sling, ktery mam minimum sitoviny a navic je za slusne penize.

Johan

Johan před čtyřmi roky

martan01 » 115×65 cm.

Dida

Dida před čtyřmi roky

Mitchell » Sak od Respektu pěkně zpracovanej ale má jednu zásadní chybu, ryba při pouštění jde z něj hodně blbě vyndat a když točím video pouštění ryby tak pokaždé zákys…za mě už znova NEE

martan01

martan01 před čtyřmi roky

Jakou velikost saku používáte?

dejvid

dejvid před šesti roky

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

kok » je mi to jasný. skoda ze si to nemam v okolí kde osahat.tak si radsi priplatim a koupim neco od renomovanych znacek

.

. před sedmi roky

Knedlik » na značce nezáleží, …je to látka, síťka dvě tyčky a trocha pěny, …spíš mrknout na střih, délka výška šířka tvar, taky by mě to nenapadlo kdybych neviděl u kolegy ty peripetie při vážení, byl to fusak od NGT

Mitchell

Mitchell před sedmi roky

87362-1-521.jpg

Maximální spokojenost super kvalita.

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

kok » asi poridim toho foxika

.

. před sedmi roky

Ťava » ten spodek když je rovnej, tak to dělá bordel při vážení. Když jsme tam s romem cpali kapry k metru, bylo to cajk, ale krátká ryba klouže vždycky k jedný straně.

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

diky vsem.nicmene by to chtelo nakou recenzi.mel jsem tento a vymenil jsem za tento a proc.dik 

rower

rower před sedmi roky

C...arlos

C...arlos před sedmi roky

Mám dobrou zkušenost s výrobky firmy R-spekt. Takže bych doporučil tuto: http://r-spektstore.cz/…vaky-monster

Ťava

Ťava před sedmi roky

Knedlik » ja přemýšlím o tom od aqui, ted ma přijít novinka v camou provedeni ale rozdíl bude jen ze se to zase podrazi, na novinku hazu bobek… Řešili jsme to s klukama a prej je nejvíc na prd kdyz je spodek rovnej, mel by byt do oblouku, menší ryba se tam lip zapasuje a nejebe tam sebou… ?

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

Drinks » mrknu na nej.ale zrovna na teto strance je dosti drahej

Drinks

Drinks před sedmi roky

87352-1-948.jpg

87352-2-497-nahled.jpg

87352-3-785-nahled.jpg

Knedlik » Na tuto sezónu jsem si pořídil – FOX STR FLOATATION WEIGH SLING.. I když jsem v něm letos moc nenavážil, tak jsem spokojený. Odolná konstrukce, tak i materiál, který by měl něco vydržet.

http://www.carpfanatics.cz/…h-sling-1645#…

Knedlik

Knedlik před sedmi roky

nake nove poznatky? ?? take premejslim o necem novem

Miky

Miky před osmi roky

millano » mám ho je good

millano

millano před osmi roky

34098-1-668.jpg

Ahoj, ja som si včera objednal tento sak TFG F8 Floating Recovery Sling, nemáte s ním nejaké skúsenosti ? Rozhodol som sa pre neho na základe recenzie pánov zo Sportcarpu, a nakoľko už mám pár vecí od TFG tak si myslím že kvalitou nebude zaostávať. Ďakujem za Vaše názory.

Marda

Marda před osmi roky

Hapas1 » Nedá se složit. Je na něj aquatexovej obal, do kterýho budu dávat asi ještě ramena od podběráku se sítí… Ale na ty si možná pořídím Welded stink Bag.

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Marda » A dá se složit, rozdělit v půlce,jako většina saků?? U něj to neuvádí..

Marda

Marda před osmi roky

Hapas1 » Taky jsem si dneska objednal tu kratší verzi Sanctuary retention sling. Myslím, že mi bude určitě stačit :o)

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Nóóóó…to asi ne :) Tak díky :)

Jan Dadák

Jan Dadák před osmi roky

Hapas1 » Pokud nehodláš chytat růstovýma hormonama napálený ryby na Rainbow, Gigantice a tak podobně, tak určitě klasický Retention sling stačí. :-)

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Jan Dadák » Je tam rozdíl 17cm takže myslíš,že to nemá cenu brát XL ??

Jan Dadák

Jan Dadák před osmi roky

Hapas1 » Největší rybu jsem naposled vážil v tom klasickým 22kg a bez nejmenšího problému. Myslím, že na ryby do 25kg je to úplně v pořádku.

Miras

Miras před osmi roky

Vážící sak jsem měl a dal ho pryč. Zastávám názor, že čím méně manipulace s rybou, tím pro ni lépe. Ryby vážím rovnou v podběráku. Síťka má dno z jemné síťoviny (podobný matroš jako se používá na saky) a zhruba v půli jsou našité uši, které se dají pověsit na váhu.

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Jakou velikost Trakkeru normál nebo XL ?? :)

Martin Matuš

Martin Matuš před osmi roky

Rozhodoval jsem se mezi vážící taškou od Trakkeru a Foxu, nakonec jsem koupil STR Weigh Sling od Foxe. Je perfektně udělaná, má podle mě lepší materiál, plováky po celý vrchní části v porovnání s vážící taškou od Trakkeru.

http://youtu.be/O2jjsfLmiAw

Jan Dadák

Jan Dadák před osmi roky

Hapas1 » Suchou jsem ji nevážil, ale mokrá má cca 1,6–1,7kg. Ale nepamatuju si to přesně, váhu rychle vždycky vytáruju před vážením. Opravdu nenasákává takřka vůbec, materiál si nepředstavuj jako síťovinu co je u saků nebo podběráků, ale spíš jako naprosto hladkou plastou mikrosíťku. Měl jsem několik vážiček, ale tato je podle mě opravdu nejlepší.

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Máte někdo zváženo kolik váží suchý a mokrý??

Scopex

Scopex před osmi roky

33847-1-923.jpg

33847-2-193-nahled.jpg

Ahoj,opakoval bych slova Honzi D. Samozřejmě že trochu vody nasákne,ale je to opravdu minimální. Voda z ní vyteče rychle a než půjdeš rybu vyfotit,tak super i na krátké přechování kapra. Já jsem s ní spokojený.

Danny

Danny před osmi roky

JKh » cekal jsem prvniho martina :))

JKh

JKh před osmi roky

Danny » buď rád, že ho ještě máš:-)))))

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Jan Dadák » Ale přeci jen něco nasákne, není jako Armo Safety Weigh Sling ne??

Danny

Danny před osmi roky

33837-1-408.jpg

Jan Dadák » naprosty souhlas … :) i kdyz mam o chloupek jiny :)))

Dida

Dida před osmi roky

33835-1-611.jpg

Já mám tento od Venture, jinej bych už nechtěl.

Jan Dadák

Jan Dadák před osmi roky

Hapas1 » Ahoj, já mám tuto http://trakkerproducts.co.uk/product.php?… a jsem s ní naprosto spokojený. Ze začátku jsem měl obavu, aby „síťový“ materiál neotíral sliz z ryb. Ale byl jsem opravdu velice mile překvapen, že po namočení je vůči rybímu slizu zcela inertní. Materiál navíc takřka vůbec nenasákává a při vážení je z něj všechna voda venku za opravdu pár vteřin. Vážení je tak naprosto přesné.

Opravdu hodně na této vážící tašce oceňuji plováky a možnost kompletního zapnutí na zip. Když chytím pěknou rybu, tak po podebrání ji ve vodě dám do vážící tašky, rychle si všechno nachystám – případně probudím parťáka a až je vše připraveno, tak rybu vyndám z vody. To snižuje její pobyt na břehu na naprosté minimum a hlavně v horkých letních dnech je to podle mě veliké plus pro šetrné zacházení s úlovkem.

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

A jak vypadá materiál?? Bude sát nebude?? :)

Drinks

Drinks před osmi roky

Pulec7 » Já za posledních 6týdnů taky ne. :-)

Pulec7

Pulec7 před osmi roky

Ja mam ten trakker, jeste sem ho nepouzil :)

Hapas1

Hapas1 před osmi roky

Sháním sak na vážení,který nesaje vodu..máte nějký tip ??
Koukal jsem na :

Trakker Vážící taška Armo Safety Weigh Sling
Fox Vážící taška Warrior Weigh Sling
Vážící taška – Aqua WEIGH SLING WITH SLEEVE
Vážící sak JRC SAFETY WEIGH SLING

Co myslíte?? :)

Drinks

Drinks před devíti roky

Ondra Křížek » Díky.)

Ondra Křížek

Ondra Křížek před devíti roky

Drinks » Mám ten classic a bližší fotky zatím nemám, cvaknu ho, až v něm něco budem vážit, pokud si vzpomenu :)

zewlbába

zewlbába před devíti roky

podíval bych se i tady:

http://www.r-spektstore.cz/…A-VAZENI-RYB

kvalita zaručena

Drinks

Drinks před devíti roky

Ondra Křížek » Jakou velikost máš? Popřípadně nějaké bližší fotky?:)

Ludvik

Ludvik před devíti roky

rosa » Já jí mam 3 sezony a zatim v pohode,nekterý věci Mivardi nema spatny.Jde i celkem pekne slozit,moc mista nezabere.

Ondra Křížek

Ondra Křížek před devíti roky

Já jsem si začátkem roku pořídil tento – http://sportcarp.cz/…r-sling.aspx – zkušenost v praxi zatím nemám, ale vypadá bezvadně :) dříve jsem měl vážící sak od b.richi a byla to neskutečná tragedie, síťovina na něm měla strašně široké mezery a byla nešetrná vůči rybě.. Ještě, že už jsem se toho zbavil :) síťovina u nashe je něco úplně jiného, ale jak říkám, zkušenost v praxi ještě nemám…

Alfii

Alfii před devíti roky

rosa » Cau tydle vazici saky ma Korda na Jaroslavu a po tydnu pouzivani sem zacal premejslet nad tim proc sem si kupoval za dvojnasobnou cenu foxe. Mivardi je za ty peníze super. ted je i akce na foxe, kterého mam. Je také super. http://www.tomas-carpio.cz/…ni-cena.html#cat

rosa

rosa před devíti roky

28093-1-117.jpg

máte někdo zkušenost s touhle vážičkou od mivardi? za ty peníze vypadá slušně…

Marda

Marda před devíti roky

ARMO Safety Retention Sling už je minulost. Teď je to nově Sanctuary Retention Sling.

Pescador

Pescador před devíti roky

Drinks » Jo jo, je to od Johnsona Rose (UK). Maji tam takovych krasnych veci spoustu ( zminim treba jeste Thinking Anglers). Uz si pomalu muzu v garazi otevrit obchod :o)

Moji oblibenci jsou jeste Cotswold Aquarius:http://johnsonrosstackle.co.uk/category.php?…

Drinks

Drinks před devíti roky

Pescador » Z kama sis ho objednával? Počítám že někde z venku,žé?:)

Pescador

Pescador před devíti roky

26848-1-879.jpg

26848-2-793-nahled.jpg

26848-3-636-nahled.jpg

26848-4-661-nahled.jpg

Jsem maximalne spokojeny s Angling Intelligence Chill Out Recovery Sling. Puvodne jsem chtel Avid s magnetickym zaviranim, ale tenhle se da slozit na polovinu a pohodlne prenaset v quiveru, nebo sbaleny v podlozce…

Na plovacich je reflexni paska a v noci je pod celovkou krasne videt…

Ondřej Macků

Ondřej Macků před devíti roky

Robin » Teď jsi na mě práskl, že v ní skoro nic nevážím, kurva :-)

Robin

Robin před devíti roky

26822-1-823.jpg

Ondřej Macků » To me se ta Foxacka co jsme kupovali asi ve stejnou dobu rozpadla uz uplne na kasi. Minulou sezonu jsem pouzival nejakou levnou asi za 4kila a uz jsem ji taky vyhodil, podle me tyhle uplne zakladni nic nevydrzi a dost se trhaji.
Rozhodne beru ARMO Safety Retention Sling, to mi prijde jako uplne nejlepsi reseni..

Drinks

Drinks před devíti roky

Ondřej Macků » Čístě jen na vážení, koukal sem po TFG taky, no uvidíme. Něco vyberu.
Korda boys jsou z jiné planety:)))

Ondřej Macků

Ondřej Macků před devíti roky

Mám asi tak tisíc let vážicí tašku od Foxe. Tehdá mi jí ségra kupovala ve Vídni u Grabmayera, páč tady se ještě nic tak kvalitního neprodávalo :-) Stála 35euro, v tý době bylo éčko 30 korun :-) Už se mi tak nějak trochu místama trhá, ale měnit ji ještě nebudu, pořád poslouží naprosto dostatečně. Podle mě je drtivá většina současných saků na trhu ( a že jich je) naprosto v pohodě a dají se pořidit vážičky za tři kilča, který budou sloužit k naprostý spokojenosti. Pokud v tom teda nechceš rybu zároveň přechovávat, jako to dělají Korda boys. Nedávno jsem viděl vážicí tašku od Kingfisheru asi za 3kila a byla skoro stejná jako ta moje Foxácká.

Drinks

Drinks před devíti roky

26813-1-268.jpg

26813-2-217-nahled.jpg

Máte někdo nějakou zkušenost, s vážícími saky od trakkeru?

Popřípadně- jaká bude cena toho druhého modelu od trakkera?

V kládejte vlastní fotky, a zkušenosti.

Ano, i moje první výprava se blíží, i když ještě to potrvá:)))

Zahry

Zahry před devíti roky

25684-1-313.jpg

Mám foxe a je v pohodě.

Buldozer

Buldozer před devíti roky

Drinks » mal som tento a pohodička.ryby som prestal vážiť tak som ho predal:-D
http://www.pelzerbaits.cz/…Weight-Sling

Drinks

Drinks před devíti roky

25673-1-787.jpg

Zatím asi vyhrává tento.

Starbaits – Specimen Weight Sling

Nevím proč, ale libí se mi.
A zase ten starbaits…

Martin K.

Martin K. před devíti roky

25658-1-694.jpg

Zdarec ja vlastnim ten na fotce. Ze spodu jdou dirky na odtok vody. Na bocich zipy kere ti usnadni manipulaci s kaprem proste po zvazeni jen rozepnes a kaprik je zpet. Super zpracovany sak je i ten z odkazu http://www.nikl.cz/…on-sling.php ten budu porizovat tento rok pac se stanu traktoristou:-) popravde sak bez moznosti odtoku vody jsem jeste nevidel ale mozne je vse:-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (63) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč