Fox explorer

Všechny diskuze » Vybavení » Fox explorer

Fox explorer

Založil Zapo

Dne 17. 3. 2021 17:03

Odpovědí: 9

Ahoj, rád bych de zeptal, zda máte někdo zkušenosti s tímto prutem a nebo všeobecně s tímhle systémem jako je napůl dělička a teleskop.
Říká se, že dělička má vždy lepší vlastnosti, tak by mě zajímalo jaký vliv má tenhle systém na akci prutu. Kord když z nej udělám 8ft prut?
Děkuji

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

Žába

Žába před šesti měsíci

Zapo » jj jsem snima dost spokojený. A jak se chovají v 8ft? , no spoj je řešený gumou, což na jednom prutu mi to drží dobře a na druhém je to horší-je to trošku volnější. Ale zase nenahazuji to vší silou v 8ft max někde pod strom to zhoupnu a na vyvážce zase vyvezu s 8ft kvůli lepší manipulaci na člunu a pak dám do stojanu a na zdolávačku zase 10ft.

Zapo

Zapo před šesti měsíci

Žába » A jsi s nimi celkově spokojený? Jak se chová, když se zasune na 8ft? Bohužel, teď je asi nikde nezkusím. Nezbyde než objednat a doufat. 3,25lb si řikam, protože jsem zkusil scopy 3,25 a ty se mi zdáli tak akorát. Tak by to mohlo být podobné.

Žába

Žába před šesti měsíci

Zapo » Ahoj, já je vlastním ve 3lbs, ze začatku jsem dost zvažoval že vemu ty 3,25lbs ale po konzultaci s kamošema co je mají jsem vzal 3lbs a neudělal jsem chybu. Používám je jak na řeku, olova 140–160g v pohodě, na zavážku na pálavě kameny 300g taky pokladka v pohodě a odhoz 110g 80–90m taky v pohodě. Ale určitě by bylo dobré kdyby si měl možnost si je ošahat, každý to má jinak. Ty 3,25lbs už se mi zdály tvrdší.

Zapo

Zapo před šesti měsíci

Chudýpocestný » Díky za rady. Prý je to na blanku x3, tedy žádný top, ale lidi je celkem chválí. Taky jsem hledal zkušenosti s explorerama, ale asi je moc lidí zatím nemá. Ještě budu chvíli pokukovat a uvidim :-D teď se to ani nedá nikde ošahat. Kdybych je pořídil, tak sem hodím o nich nějaké info

Chudýpocestný

Chudýpocestný před šesti měsíci

Zapo » jojo ty nashe jsou pěkné ale ty oči jsou problém a hlavně většina výrobcú u tohoto typu prutu to tam pere jediné co mi příjde rozumný dúvod je že je to transportní štýl a proto nehrozí vyklepnutí výplně z dúvodu častého kontaktu s čímkoli ale ta trvanlivost oděru šňúr a silonu je tristní,proto mi též brnky do oka ty explorery jak vyšli na trh ale to chce někoho kdo je má páč jsem zas u foxe slyšel o nějakých krešech blankú,každopádně bych vzal co nejtvrdší páč na ten proud budeš asi i zvedat gramáž olov,vyber dobře:)

Zapo

Zapo před šesti měsíci

Chudýpocestný » To jsem si myslel, takže spíš polo parabola. Uvažuju o 3,25lb. Chci to převážně na malou zarostlou řeku s docela proudem. O těch očkách už jsem párkrát četl, hlavně u scopu, a ty zrovna by se mi líbili, být tam keramika.

Chudýpocestný

Zapo » hele všem co maj ty kovový výplně jako sonic nebo nash atd bych se vyhnul páč už mám ty voči vyleštěné do leskla(byly černé)asi zářez už se blíží:)a to jsem je měl u vody max20× z toho většinou pod břeh,jinak pevnostně ok90m+ i14téčku už vydržel,co se týče akce tak v té9ft a3lb to i pracuje nahoře a pokuť vím tak ty foxy jsou jen v10ft takže akce tam bude jistě o fous lepší za mne na fotkách vypadaj ty foxy měkčí tak bych se nebál víc jak3lb ale nevím jakej mají výběr, v tom spoji každopádně pružnost nečekej je to spíš jen o horním dílu.

Zapo

Zapo před šesti měsíci

Tak 90m nehodím ani s mýma armadama 12ft :-D. Na Soniky jsem taky koukal, ale ty očka, toho se bojím. Zase u Foxe složení na 8ft je fajn, ale aby nebyl prut moc tvrdej, hlavně spodek když to musí vydržet v tom spoji. Jak jsi se Sonikama spokojený?

Chudýpocestný

Řeklo by se že díly zasazené teleskopickým systémem do sebe budou v té části prutú tvrdé nepracující ale zde je spoj pár čísel nad sedlem což až tak neubírá na akci ale všeobecně je to krátký prut takže na určité fáze zdolávání,prodírání se křovím a transport+ a na odhozové vlastnosti-,vlastním xtraktor od sonicu9ft3lb a v porovnání podle fotek má ten fox pár vychytávek jako keramické výplně oček a fixaci na těch8ft což je dobré i na transport při složeném stavu kdy neklepou a neopotřebovávají se právě ty díly v tele spoji,jinak pro zajímavost s tím sonicem jsem se dostal s30kou techniem 24mmkoulí a 90g olovem na 92m,dekuji za zdejší skomírající pozornost:)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (9) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (3 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč