Zabezpečení fleku

Všechny diskuze » Vybavení » Zabezpečení fleku

Zabezpečení fleku

Založil sauron13

Dne 1. 6. 2020 07:37

Odpovědí: 12

Zabezpečení fleku

Prosím vás o jakákoliv doporučení ohledně zabezpečení fleku a jeho okolí. Teď o víkendu jsme měli v 1 v noci degeše u bivaku, bohužel jsem ho nezdolal a zdrhnul mi. Zanechal po sobě rýč, krumpáč a baterku. Používáte pohybová čidla, nebo další elektronické pomocníky? Pes super, ale zatím nepřipadá moc v úvahu a na Glocka si netroufám. Předem díky ;)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

P.F.

P.F. před dvěma měsíci

https://www.aliexpress.com/…8280997.html?… Do tohoto se vloží dobíjecí tarif SIM nějakého operátora. Ta SIM !!! MUSÍ ZNÁT POUZE JEDNO MOBILNÍ ČÍSLO !!!, na které bude oznamovat alarm. Jak zná více čísel, nic neoznámí. Aktivace se provádí, tak, že ze svého mobilu pošlete SMS ve tvaru 1111 na alarm. V případě narušení vám přijde SMS v angličtině o narušení prostoru. Deaktivace se provádí zasláním
SMS ve tvaru 0000 na alarm. U nás se tato věc prodává u nějaké bezpečnostní služby na alarmy za 2990,–Kč

Příspěvek upraven autorem.

P.F.

P.F. před dvěma měsíci

Příspěvek výše.

Carpfisher

Carpfisher před dvěma měsíci

Oggis » to máš to od Spro?
Případně někdo tip z Alli?

sauron13

sauron13 před třemi měsíci

Tak opičák stopro rýč loupnul někde u bivaku. Já si svůj rýč hýčkám a schovávám pod lehátko. Každopádně co jsem zažil, tak „eresa“ určitě nešmejdí kolem bivaku jako tenhle sráč. Pepřák šéfnu a PIRko zkusim z Aliexpressu, co jsem koukal, je tam toho požehnaně. Prdel bude i s nataženou „pavučinou“ kolem bivaku :D.

Oggis

Oggis před třemi měsíci

Zdarec, koupil jsem čidlo pohybu za cca 300 ,– které se instaluje např. k domu, nesmí na něj pršet, takže něčím přikrýt nebo pod kšilt bivaku. Vždy mám v bivaku pepřák a teleskop, ať už jsem na jakékoliv vodě. Spím lehce a hlídám si okolí. Bohužel v dnešní době musí být člověk ostražitý, škoda.

Broula

Broula před čtyřmi měsíci

Venýsek » spis bych ocekaval, ze RS nebude kontrolovat rybare takovym zpusobem. Protoze pokud by slo opravdu o zlodeje tak se k tomu asi tezko prizna, kdyz se zeptam :-) ale to je fuk, at tu nekazim diskuzi.

Venýsek

Venýsek před čtyřmi měsíci

Broula » Tak buď se zeptat, nebo rozsvítit baterku a podívat se, nic jednoduššího asi nevymyslíš.

Broula

Venýsek » právě jde o to slovíčko „potichu“ a „po tmě“ . Jak mám v takovém případě potom rozeznat RS a zloděje?

Venýsek

Venýsek před čtyřmi měsíci

Broula » Nevím, proč tě sere RS, ta nechodí na tajňáka, ta kouká zda ovíš či ne a pokud ne, zase potichu odejde, aniž by měla potřebu někoho budit.

StaBa

StaBa před čtyřmi měsíci

Mě před čtrnácti dny, jedem zmrd řekl, že mám pěkný kola na autě, že až se bude vracet s kamarády tak, že na nich neodejdu. Je to humus co se teď děje.

korejš

korejš před čtyřmi měsíci

Myslím si, že degeš nešel krást rybářské vybavení. :D podle toho rýče a krumpáče šel na vltavíny. Já byl ted o víkendu a taky kolem 1 hod ráno mi někdo prošel kolem brolly.. měl jsem sebou trhače, který začal hned hlásit škodnou, takže se jedinec ani nezastavil a pokračoval dál .. Doporučil bych ti psa. Jinak glocka nemám ale mám cz p10c a k vodě bych nikdy kvér nevzal .. stejně ho nemůžeš použít – to už radši pepřák.

Broula

Čau, lovecký detektor pohybu asi jedině. Já vše cpu do bivi raději. A sere mě i RS která přijde po půlnoci na tajnaka a smejdi u vody, jestli nemá člověk pruty ve vodě. Jinak teda zvláštní ten rýč a krumpac… S tím se krást spíš nechodí ne? :-)))
A na nejakyho glocka rovnou zapomeň, ptz by ses potom dlouho na ryby nemusel podívat :-)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč