čluny raptor

Všechny diskuze » Vybavení » čluny raptor

čluny raptor

Založil jakub hajek

Dne 25. 1. 2020 17:53

Odpovědí: 22

zdarec nemáte někdo zkušenosti s čluny raptor

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

ondras76

ondras76 před třemi týdny

Roman Horák » mam air podlahu, nejsou s ni zadny problemy. Jen jsem vzal kamose jednou vlacku, nevim co mel na botach, ale udelal mi tam dve micro dirky. Ani jsem to nezjistil hned, byl to takovy pomaly defekt. Nasel jsem je az jarovou vodou, dal jsem tam malou zaplatu a drzi to.

Roman Horák

Roman Horák před třemi týdny

ondras76 » taky chci koupit raptora,píšeš že člun máš 3 roky,chci se zeptat v jakém stavu je air podlaha po těch třech letech užívání? (pokud nemáš Alu) chráníš tu podlážku něčím,koberec třeba,nebo na tu air podlahu nebereš ohledy,zajímá mě co vydrží,dík.

Broula

Broula před třemi týdny

Dannetl » foukam to pumpou co mi k tomu dali a staci to. Ono na te nafukovaci podlaze nikdy nebudes mit pocit pod nohama stejnej jako na tvrdy hlinikovy podlaze

Dannetl

Dannetl před třemi týdny

ahoj lidi,chci se zeptat,je možné za pomocí pumpy co je součástí člunu nafoukat air podlahu na dostatečnou pochůzí tuhost? nebo je nutné k člunu kvůli té air podlaze koupit i kompresor.díky

Broula

Broula před čtyřmi týdny

(Reakce na Ondřej Smetana) heslo ke kreditce mám 12345 a fotka ksichtu ze mě těžko udělá někoho víc důvěryhodneho. Až se mi to rozlepi tak dám vědět :-)))

Příspěvek upraven autorem.

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana před čtyřmi týdny

Broula » Ahoj, podezdřelý je profil bez fotky a údajů :-) Upřímně mi je jedno, jestli si ho lidi koupí nebo ne.Nicméně jen jsem chtěl napsat to, co jsem viděl na vlastní oči. Nejsou to informace vymyšlené ani z mrku :-). Čluny jsou trendy o tom, žádná, materiál je prý taky ok…Ale údajně šetřili na lepidle, což je vcelku paradox,protože je to v podstatě to nejlevnější na celém člunu :-) Komu se líbí ať si jej koupí.

trevor

trevor před čtyřmi týdny

Vlastním Raptora a za celou dobu můžu říci bez problémů…
S prodejcem Mírou Bradavkou spolupracuji a i vystavuji… Pokud má někdo nějaký dotaz ohledně člunů, klidně se obraťte přímo na něj… Nebo se za námi stavte na FF 2020…vse rádi vysvětlíme a poradíme… 

Bih

Bih před čtyřmi týdny

Broula » Souhlasím.taky mi to přijde podezřelé… Nebo to je pohádka jedna paní povídala…Mít nato koule a říct … . to umí málo kdo..

Broula

Broula před čtyřmi týdny

Ondřej Smetana » Ahoj, nezlob se, ale tyhle informace mi prijdou podezrele :-) Odkud je mas? bud konkretni. Kdyby se jednalo o hromadu clunu, tak je z toho tady i na foru vedle hnedka aferka jako prase. O tom ani na chvilku nepochybuji :-) Ale je tomu prave naopak…nenasel jsem v podstate zadnou kritiku, krome jizdnich vlastnosti.

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana před čtyřmi týdny

kalinz » Ahoj, nechci tu chytračit, protože ho nevlastním. Nicméně na servisu jich měly fakt hromadu, myslim, že problém byl v nekvalitním lepidlu…Osobně mám Allroundmarine s air podlahou…je kvalitní bez zbytečných wifikundací :-)

chesper

chesper před čtyřmi týdny

Broula » prostě vím

Broula

Broula před čtyřmi týdny

chesper » a jak to víš, že to nenakupuji v Číně? :-) já se raptoru naopak nechci zastávat, ale jak už sem řekl, tak je důležitý jakou kvalitu požaduje zadavatel výroby

chesper

Broula » no tak určitě nenakupují v číně, nic méně tato diskuse je o člunech a né o mojich prutech a navijácích a co se týká člunů tak i ukrajinci používají německej valmex . samozřejmě že drobotina je z číny ta se snad ani v evropě nevyrábí ,ale na té mi tak nesejde na té není co pokazit a tím nechci snižovat kvalitu raptoru , ale za ty prachy mi přijde smutné že to vyrábí někde v provincii Ming

Broula

Broula před čtyřmi týdny

chesper » jo, kazdej na to má svůj názor. Ono i kdyby se ty věci vyráběli v Evropě tak to neni záruka ničeho, protože firmy zaměstnávají přes jejich agentury lidi od Mongolska, přes Rumunsko až já nevím kam. takže ve finále možná zlatej Číňan :-))) Navíc kde asi ty evropské firmy koupí materiál na výrobu :-)

chesper

Broula » je to tvůj názor no a můžu ti říct že ty hlavní věci co popoužívám z číny nejsou

Broula

Broula před čtyřmi týdny

chesper » v tom případě by mě zajímalo odkud máš zbytek výbavy :-) tento názor už je dnes pase, to platilo před 20lety. Nyní china dodá takovou kvalitu jakou si evropský prekupnik zaplatí.
Jsem kritik, raptora mám 2roky, jsem spokojen, přestože vím že to je člun z no name materiálu vyrobeny bůh ví kde v chine. Zrovna tak jsem nezaznamenal snad jediný případ kdy by si někdo stěžoval na nějaké výrobní vady.

chesper

Drinks » no teď mám ukrajinu asi 5 let bez problémů sem myslel že bych obměnil ale za to to určitě ne to raději zas ukrajinu s čínskýma věcma nemám nejlepší zkušenosti

ondras76

ondras76 před čtyřmi týdny

ja ho mam 3 roky a zadny problem. Ma ho nekolik kamaradu a taky zadny problem. Ten clun vypada opravdu poctive. Nevim s cim by tam mel byt problem.

kalinz

kalinz před čtyřmi týdny

Ondřej Smetana » nazdar su kazove?

Ondřej Smetana

Ondřej Smetana před měsícem

napiště do Aquastormu, na servis jich tam mají dost :-))

Drinks

Drinks před měsícem

chesper » To tě překvapilo, jo? Běžná věc.

chesper

chesper před měsícem

docela mě na krabici překvapil nápis mate in China , ale asi to nebude úplně zlé

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč