Který z navijáků???

Všechny diskuze » Vybavení » Který z navijáků???

Který z navijáků???

Založil Ferguson324

Dne 15. 12. 2019 12:55

Odpovědí: 8

Zdravím, potřebuji poradit který z navijáků vybrat. Mám vybrané tyto tři typy: Penn affinity ii 8000 lc
Shimano ultegra 14000 xtd
Daiwa emblem scw 45 qd
Nejsem si jistý, který má nejlepší vlastnosti a vydrží nejdéle, tak budu rád za každé typy a poznatky, předem díky.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

miky70

miky70 před pěti měsíci

Mám ty ultegry už nějakou sezonu a naprostá spokojenost.Po sezoně umeju , promáznu a zatím nebyl problém

IvanS

IvanS před šesti měsíci

Vsetko su to navi strednej tridy, zrovnatelnej spolehlivosti. Vyber je potom skor vec vkusu. Ja bych sebral Ultegry, v pripade nutnosti ma Shimano podle mne nejlepsi servis.

Šela

Šela před šesti měsíci

Já osobně bych vzal tu Daiwu dokoupil na Custom hezčí držátko a věřím že vydrží leta letoucí…
Další volba by byla Sonik Tournos XD ten novej. A pak zmiňovaná Ultegra, ale ta se mi vizuálně nelíbí …

Broula

Broula před šesti měsíci

POkud jsi uz v teto cenove kategorii, tak se vazne zamysli nad tim, ze bys jeste neco malo pridal a koupil Ultegry Ci4 XSC/XTC…sezenes je za 5tis/ks

Majkl

Majkl před šesti měsíci

Měl jsem tyto penny, (vůle v kličce, cívce, atd) a šli hned po první vycházce z domu. Shimano za mě je jasná volba. Každý to může mít ale jinak.

Dannetl

Dannetl před šesti měsíci

Penn affinity měl kamarád a byli na p.ču,po sezoně je prodal,s tou daiwou nemám zkušenost,tak za mě asi to shimano

Ferguson324

Ferguson324 před šesti měsíci

bugun » Na odhoz.

bugun

bugun před šesti měsíci

A na co ho chceš ? Vyvážku, odhoz?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (8) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (17 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč