Powerbanka Mivardy vs. Monky

Všechny diskuze » Vybavení » Powerbanka Mivardy vs. Monky

Powerbanka Mivardy vs. Monky

Založil Schneider

Dne 11. 10. 2019 12:09

Odpovědí: 17

Zdravím,
Jaký je rozdíl mezi nima prosím, kdo má jaké zkušenosti prosím.

Děkuji předem za odpověďi

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

zewlbába

zewlbába před třemi týdny

Krajíc » tak to mi uniklo… Bylo by dobré,, kdyby se nad tím výrobci zamysleli a vytvořili něco funkčního a plně bezúdržbového. Asi není úplně problém před každou výpravou prdnout foťák, hlásiče, powerbanky, baterky k motoru, čelovku, světlo do bivaku do sítě a dobít je full, než špekulovat, kdy jsem to naposledy vyměnil a jestli to odejde nebo ne.

Krajíc

Krajíc před třemi týdny

zewlbába » Zdar, hlásiče na nabíjení byly, konkrétně flajzar Solar. Mají malý solární panel a uvnitř lithiovou baterku. Mam je dva roky a úplně na pohodu makaji. Teď už se neprodávají.

Cerebro

Cerebro před měsícem

Drinks » moje chyba viděl jsem to jako reklamu na fcb a dál jsem to moc nepřihlížel…

Drinks

Drinks před měsícem

Cerebro » Tento týden to dorazilo do obchodů. Vydrž pár týdnů, měsíců.

zewlbába

zewlbába před měsícem

A za to pohodlí mi těch sedm a půl fakt stojí

zewlbába

zewlbába před měsícem

Měl jsem několik power bank, několik i se solárním dobíjením – na hovno, při teplotách přes den kolem 5°C a kolem nuly a pod nulou v noci šlo všechno do háje, tak jsem si koupil solární panel na dobíjení powerbank – na hovno, furt s tím člověk musí točit, problém jsou mraky, funguje to dobře jen na skutečně přímém slunci, tak jsem se fakt naštval a koupil si RM a mám klid.
Když jsem jí pořídil, tak jsem první měsíc každou noc dobíjel mobil (J5) a elektronický cigáro, jakože na test, jak dlouho to vydrží. Po 29 dnech mě to přestalo bavit a kapacita se snížila o jednu diodu. Abych nemusel řešit baterie a stav nabití, pořídil jsem k tomu i RM čelovku na USB. Konec všem kravinám na baterie, až budou hlásiče na USB, bude to jasná volba.
Tahat druhou baterku a řešit káblíky je nesmysl nepohodlný a nemobilní, prostě teď vím, že můžu být u vody, jak dlouho chci a budu mít šťávu a můžu v noci z telefonu místo do tmy čumět na youtubu na Korda TV a nic neřešit.

Slavíček

Slavíček před měsícem

Mohican » Mám solární panel z lidlu šlape dobře stál litr. Ale přeci jenom když je pod mrakem dobíjí to moc pomalu tak chci teď koupit výkonnější.

Příspěvek upraven autorem.

Mohican

Mohican před měsícem

Chlapi, já sehnal tenhle kousek. Má to solární dobíjení, svítilnu a velkou kapacitu. Mohu jen doporučit.. za dobrý peníz https://www.alza.cz/…d5487824.htm

MiraP

MiraP před měsícem

Mam 3 kusy Adata 20000 a je vystaráno.
https://powerbanky.heureka.cz/…-dgt-5v-cbk/

Johan

Johan před měsícem

daniels » V pohode. Kazdy at si poridi a funguje s tim, co mu vyhovuje…

Ondřej Macků

Ondřej Macků před měsícem

Mam Mivardackou cca rok a maximalni spokojenost. 10denni vyprava – dobijeni telefonu, fotaku, celovky, gopra, dronu, domu dojedu s cca 25% kapacity. Za me super.

Slavíček

Slavíček před měsícem

daniels » To mě taky radši koupím dvě po 20000 mAh za 1500 Kč než tohle kde přes 40000mAh stojí přes 4 000kc Na dobijeni vozím ještě solární panel pokud svítí slunce není co řešit. Vidím to tak je to věc která má omezonou zivotnost po určitém množství nabití to můžeš poslat akorát do popelnice pro elektro odpad

daniels

daniels před měsícem

Johan » ok chapu, mě jen fakt zarazila ta cena mam dvě Powerbanky a vystačim.

Johan

Johan před měsícem

daniels » Ja mam taky jeste nekde 10 000 mAh. Nevim, jestli jsem trefil nejaky smejd od stareho Hocimina, ale vydrzela necele 3dobiti telefonu,coz byly presne 3dny a pak konec. Pak jsem ji nahradil baterii baterii k echolotu s redukci a dopadlo to podobne. RM jsem nabijel zatim jen 1× pred prvni akci u vody a od te doby frci porad. Protoze nechci u vody resit, cim dobiju celovku, svetlo v bivaku a telefon, vzal jsem tu s max. kapacitou. A pisu to tady, protoze byla polozena otazka. Cena je ulet, to mas pravdu, ale co v kaprarine neni drahe…

daniels

daniels před měsícem

Johan » Hoj prosím tě na co je dobra takova Powerbanka nechci prudit ale ta cena je šilena ja mam Xiaomi Power Bank 2C 20 000 mAh za cca 700kč a na tyden uplně v klidu 3× telefon mam ještě jednu a tu jsem ještěnikdy nepoužil.

fishbull

fishbull před měsícem

Mám mivardiho a po roce používání je nějaká pojebaná, tel to nenabije ani za noc, Jako nová byla ok, je fakt že dostavá zabrat, teplo zima pomalu každý víkend jede ,kapacita je dostačující pro 2 tel na tyden

Johan

Johan před měsícem

129844-1-727.jpg

Technické parametry + ceny obou značek a jejich porovnávání, si vyhledáš určitě sám. Mám RM s kapacitou 77850 mAh a maximální spokojenost. 2× 5dnů u vody, x nabíjení telefonu a kapacita se ani nehnula. Za mě TOP produkt od RM!

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (17) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč