Tempest Brolly v2

Všechny diskuze » Vybavení » Tempest Brolly v2

Tempest Brolly v2

Založil bugun

Dne 3. 7. 2019 23:36

Odpovědí: 25

Tempest Brolly v2

Zdravím,
rád bych si pořídil nějaký bivak, či brolly – je mi to docela jedno.
Chtěl bych něco menšího, do čeho se vlezu já sám s mojí výbavou.
Hodně lidí mi doporučovalo tempest brolly v2, proto bych se chtěl zeptat i zde na nějaké reference, tipy. Klidně zde házejte i návrhy na jiné bivaky do 10k. Jsem student, 10k je pro mě moc peněz, nechci šlápnout vedle ve výběru mého budoucího domova :).
Díky moc všem za rady, tipy.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

zewlbába

zewlbába před třemi měsíci

Adam Jendrulek » jj, to chápu,, chce to alespoň combi, nebo rakev na střechu

bugun

bugun před třemi měsíci

zewlbába » Nad klasickými brolly jsem taky uvažoval, jediné, co mi vadilo je přepravní délka… nemáme zrovna extra velké auto, a je to skoro nereálné ho tam dát, jestli má 170–180cm…proto mám i 3dilne pruty…

zewlbába

zewlbába před třemi měsíci

Po letech strávených v Mack2 Hybrid Brolly jsem pořídil Fox R-series Brolly System a s mými 191cm si vnitřní prostor nemůžu vynachválit. Z Macka a věčnýho ohýbání mě po dvou dnech bolela záda, tady si i na lehátku sedím vzpřímeně jako pán a vylejzá se mi z něj par excellance. Vejdu se do něj se vším všudy a to toho nemám zrovna málo. Na delší výpravy ještě pořídím prodlužovací panel a mám vyřešený všechny situace. Jediná vada na kráse jsou ty směšné tyčky bez závitového hrotu, co k tomu lišák dává, ty vyměním za bytelný storm poles a bude. Cena za systém je 7.500,–, prodlužovačka za 2.500,–

bugun

bugun před třemi měsíci

No hold se budu muset asi někde podívat na ty bivak, jak vypadají v realu…U nás na krámě to nikde nemají, takže asi budu muset počkat na ff2019

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi měsíci

Lithium » proto přehoz..
Pokud se někdo smaží v bivaku v létě, měl by uvažovat o psychoterapii..

Lithium

Lithium před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Protoze tam bude zima…?

NeBeroun alias Qwerty81©

Lithium » proč by tam člověk chcípal?

Lithium

NeBeroun alias Qwerty81© »
Jenze tempest brolly nema okna, clovek tam chcipne i bez prehozu… Proto vymysleli Advanced (novy brolly), pac V2 nikdo nechce.

NeBeroun alias Qwerty81©

Podho » přední stěnu vyřešíš přehozem.. A další výhody přehozu snad netřeba zmiňovat..

Podho

Podho před třemi měsíci

Adam Jendrulek » Ono ani tak nejde o vnitřní výšku, to i ten TC PRO je nízkej, ale o vstup, když máš přední stěnu, samozřejmě bez ní to je jiná. Když jsem ho viděl u kámoše, tak jsem si říkal jak z toho leze.. Možná na rovném terénu OK, ale jinak se z toho budeš “plazit”. Taky ho ten kámoš po pár týdnech prodal a vzal klasiku Tempesta. Takže pokud nechceš přední stěnu, tak asi do něj klidně běž, ale bivak bez přední stěny když začne fučet a pršet.. nic moc.

NeBeroun alias Qwerty81©

Adam Jendrulek » mám 190cm a v Tempestu mi nic nechybí.. v pohodě si sedím na lehátku..

bugun

bugun před třemi měsíci

Mám skoro 190cm…no asi budu nuset pouvažovat o titanech, buď xl nebo klasika. Ještě jsem se dival na brolly od foxe a taky vše okolo 130cm…tak uvidim. Koukal jsem na ten titan tc a těch 14k je fakticky dost, to se mi nechce dávat takovou hordu peněz. No uvidím co mi napíšou ještě ostatní.

Podho

Podho před třemi měsíci

Adam Jendrulek » Pokud nemáš 150cm a nebudeš ho stavět na rovném terénu, tak do Tempest Brolly nechoď. Rád bych poradil, řešil jsem stejnou otázku – malý, rychle postavitelný bivak, který něco vydrží a do kterého se pohodlně budu vejít a vyhrál to Nash Titan TC PRO, ale bohužel cena není do 10k.

bugun

bugun před třemi měsíci

daniels » Ve zkratce k tomu proč nechci velký bivak – chytám na nepřístupných místech, kde jsem rád že dám pruty atd. Nechci velkou krávu kterou každý uvidí, přičemž bych ji na tu jednu nočku musel stavět 15minut. Letos chytám většinu výprav tkz:,,na punkáče", ale vadí mi ten pocit, že za mnou je les a nevím co je v něm a nemám kryt záda. Navíc na většině vod u nás je zakázané bivakování nebo i přespávání u vody. Nechci být tedy nápadný a přinejhorším se vymluvit na tempest BROLLY, že to je prostě deštník. Párkrát do roka jedu na Pálavu, takže bych chtěl aby i tam mi ten bivak vydržel chvíli. Jestli máš i nějaké jiné alternativy, klidně mi tu hoď odkazy. Rád se podívám. Díky.

daniels

daniels před třemi měsíci

Ahoj tak muj nazor je proč kupovat něco tak maleho a draheho měl jsem JRC Roamer Dome potom Bivak myslim starbaits a zrovna vlastním Delphin B-3 Clima Control a konečně jsem našel co mi vyhovuje za mě jedině Bivak.

NeBeroun alias Qwerty81©

Adam Jendrulek » je to Tempest V2 Air Bivvy

Pavel Janula

Pavel Janula před třemi měsíci

Mam titan hide XL a za nic bych nemenil. Tempest je oproti tomu jak dira pro mysky.

bugun

bugun před třemi měsíci

Lithium » Jako jo, je tam znatelný rozdím v té výšce, ale osobně si myslím, že kdybych tam dal bouřkouvé tyče, tak by to o 10cm vylezlo výš. Jinak..taky bych rád v2 system. Našetřit bych na to našetřil, ale 20 hadru je fakt moc, za to bych si mohl pořídit bivak i nové pruty s navijáky.

Honza 68

Honza 68 před třemi měsíci

Já uvažuji o koupi Trakker Tempest Composite MB má někdo zkušenosti s tímto bivakem dík za info Honza 68

Příspěvek upraven autorem.

Lithium

Mam system tempest V2, mel jsem i brollynu V2, ta je dost nizka a na sirku pro mne mala, za to skladna. Do Hida XL se zase spatne leze a neni z nej videt, kdyz sedis na lehatku ve vnitr – stejne jako u brolly. Na nocku dobry, na delsi lov za mne nevyhovujici.

bugun

bugun před třemi měsíci

Doubík » Taky jsem nad nimi přemýšlel, ale jsou ošklivé..upřímně. Navíc si myslím, že tempest by měl být o dost líp zpracován.

Doubík

Doubík před třemi měsíci

No a co Titan hide a nebo Titan hide xl?

bugun

bugun před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Vypadá moc pěkně…Máš to klasickej tempest v2 system nebo brolly ? Zdá se mi přece jen o dost vyšší než klasický tempest brolly.

NeBeroun alias Qwerty81©

129636-2-465.jpeg

129636-3-223-nahled.jpg

Někdy přemýšlím, co postavím rychleji..

Upraveno správcem Johan v 09:06, 4. 7. 2019.

Ebi

Ebi před třemi měsíci

Tempestem nešlápneš vedle. Sám ho mám a jsem s ním stoprocentně spokojený. Pak bych viděl jako další variantu Nash Titan hide.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (16 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč