Geoff vs. Simms

Všechny diskuze » Vybavení » Geoff vs. Simms

Geoff vs. Simms

Založil Schneider

Dne 14. 5. 2019 18:49

Odpovědí: 11

Zdarec kolegové,
Má někdo zkušenosti s okleky od Geoffu a Simms? Vim Simms pro muskare, Ale jde mě o materiál , kvalitu ,vodovzdornost atd.
Děkuji předem za postřehy a zkušenosti.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

Schneider

Schneider před dvěma měsíci

Jak na kapry ,tak na mušku..... Nevím jaký je to materiál…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma měsíci

Schneider » budeš v tom chodit na kapry, nebo zachraňovat lidi ve velehorách? :)

Schneider

nedá mě to se ještě zeptat na Tsubu 2, měla by to být jejich vlajková bomba,co se týče propracování,… Má ji někdo odzkousenou, je z materiálu,co by mohl něco vydržet?
https://www.geoffanderson.com/…suba2-green/

Schneider

Carpkiller » děkuji za odpověď

Carpkiller

Carpkiller před dvěma měsíci

Tak v první řadě záleží na tom, co si od simmsu vezmeš a co chceš srovnávat. ve stejný cenový relaci, tedy levnější materiál který simms používá Torray je s geofem srovnatelný jak cenově, tak voděodolností ale s tím, že geof má mnohem pevnější svrchní materiál, takže je těžší, objemnější pro balení, ale zase vydrží více v oděru, poškození, protrhnutí atd…já doporučuji na lov ze břehu a kaprařské účely z těchto důvodů geof, kvůli odolnosti a kaprařovi těch pár deka navíc nevadí. jiná situace je u pohyblivých rybářů, když řešíš váhu a místo v bagáži, tak simms je minimálně 2–3× méně objemný, takže ho zabalíš na mnohem menší plochu a s nižší váhou…
pak je tu ale to co dělá simms simmsem, a to jsou vrcholné řady z materiálu Gore-tex . to je prostě úplnej strop, co můžeš od oblečení očekávat, minimální váha, minimum místa po složení, přes to odolnost proti větru a vodě, nesrovnatelná s žádnou jinou membránou, to je oprstě to nejlepší co můžeš chtít. taky ale stojí mnohem více.
pokud neřeší člověk peníze a chce to nejlepší, rozhodně simms v goráči. pokud chceš kvalitu za přijetalné peníze a odolnost proti poškození tak geof, pokud do lodě na vláčku či mouchu, a na cesty atd, kde se řeší i místo, váha a tak, tak klidně simms Torray viz komplety challenger.
Mám komplety všechny 3 mimo jiných a všechny tyhle nosím ± stejně. nejraději mám simms challenger – torray-zejména do lodě. ale ze břehu, na pěší tůry, na punk akce, práci a kapry, nosím geofa, abych si challenger nerozthal.
Goráč nosím kvůli prodyšnosti zejména v zimě, kdy mám pod tím další 3–4vrstvy nebo když opravdu prší několik dní v kuse a kdy vím, že tohle prostě neproprší nikdy.

Příspěvek upraven autorem.

.

. před dvěma měsíci

Schneider » srandičky:) …jinak za mě jednoznačně simms, tyhle dvě značky nelze stavět na stejnou úroveň pokud chceš řešit funkčnost áká voděodolnost

Příspěvek upraven autorem.

.

. před dvěma měsíci

Schneider » na jedné straně jsou kapraři což je skupinka která se nechá opít i rohlíkem, na straně druhé banda snobů co si rádi dopřejí:), ......kaprařův nejhorší zážitek s deštěm je když vyleze na chvíli z bivaku zaseknout, popřípadě se vychcat, …a nebo když vyleze z auta a chvíli pobíhá venku než postaví svůj příbytek:), …muškař šmajdá po lese, brodí se potokem, chcaje nechcaje, střechu nad hlavou nemá, .....takže si vyber komu věřit:).

Schneider

To je jasné ;-)jen by mě zajímala skutečnost:-)

.

. před dvěma měsíci

Schneider » kapraři hlasují pro áčko, muškaři pro béčko, ......takže rozseknout to můžou jedině vláčkaři:).

Schneider

Kaprari říkají,že nejlepší je Geoff. Muskari ,že není lepšiho materiálu než je Simms, zeprej Geoff promokne,… Já viděl co vydrží Geoff… Prostě nevím… Takže jsem zvědavý na nějaký odpovědi,obojí je do moře…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma měsíci

To jsem zvědav:)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (11) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (18 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč