sportcarp passat 13ft 3lb

Všechny diskuze » Vybavení » sportcarp passat 13ft 3lb

sportcarp passat 13ft 3lb

Založil Jaroslav zima

Dne 6. 5. 2019 20:20

Odpovědí: 4

Mate nekdo zkusenosti s temahle proutkama mam je koupene ac se zda jako nemozne uplne nove od kamose tak se chci optat na vas nazor .

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (4) Starší Nejstarší »

big.John

big.John před týdnem

. » : ))

Příspěvek upraven autorem.

Upraveno moderátorem Jaroslav zima v 16:18, 21. 5. 2019.

.

. před týdnem

Jaroslav zima » a za 20 let 20 tisíc:), pana Mikeráska ber s rezervou

Jaroslav zima

Jaroslav zima před týdnem

Ahoj jj mam je p.Mikerasek me to rikal ze po case budou mozna chtit lak ale prej ten blank je origo prvni od Century na kterem staveli sve pruty ja mam 13ft 3lb a akce jak Bondgirl nezkutecne a pritom to neni zvejka .Ptal jsem se ho na cenu a on me odpovedel ze cena by ted v klidu mohla bejt za kus i vic jak 6000kc a za deset i klidne 10tis. at je prej nedavam z rukou .

T.P.

T.P. před třemi týdny

129336-1-599.jpg

Ahoj, mám je určitě přes 10 let ve verzi 12 ft 2,75 lb. Tenkrát jsem z nich byl nadšený a používal je jak na odhoz, tak na vyvážku. Mají krásnou akci. Pamatuji si jak se na ně chodil dívat sám Michal Kučera na jednom srazu.
Po nějaké době intenzivního používání se však začal loupat lak a voda se dostávala pod loga Pasat a Sportcarp. Dnes už zastaralé pruty i po designové stránce.
Pokud pominu ten design a lak, tak jsem s nimi stále spokojen a stále je tahám k vodě, byť už jen jako záložní pruty a to hlavně na řeku.
Pokud jsi je dostal nebo koupil za pár peněz, tak určitě super.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (4) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (24 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč