JRC-Pedie

Všechny diskuze » Vybavení » JRC-Pedie

JRC-Pedie

Založil Kouba

Dne 23. 1. 2013 14:47

Odpovědí: 7

Ahoj vytvořme společně malou encyklopedii oblíbené značky JRC.
Informace, Fotky, klady, zápory, užitečné rady, každý přidá kouskem ze své sbírky…
Určitě po přečtení téhle diskuze pomůže nerozhodným jedincům kteří o něčem uvažuji se rozhodnout… a nezakládat ohledně každe drobnosti samostanou otazku :)
Věřím že je spousta jednotlivců co má JRC věci doma:) a jsou spokojeni… Pochlubte se :)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Joz

Joz před osmi roky

Kouba » Kalhoty jsou v pořádku… a koule také. Fotky nemám, já koule nefotím!

Kouba

Kouba před osmi roky

Jozef Németh » no já ani tak ze vrchního dílu strach nemám… ale spíš kalhoty… prej se dost trhaj na kulách… u mě na to oblečení dost trpí… nemáš nějaký foto?

Joz

Joz před osmi roky

Kouba » Jo oblek mám také a jsem spokojenej, Zatím je to v pohodě, to co jsem očekával to splnuje a to je pro mně důležité!

Zdeněk(ZVcarp)

Zdeněk(ZVcarp) před osmi roky

22602-1-962.jpg

22602-2-721-nahled.jpg

22602-3-495-nahled.jpg

Ahoj. Od JRC používám bivak…potřeboval jsem větší tak jsem vzal letošní novinku. A od JRC používám ještě další věci jako jsou tašky, podběrák, podložku atd. Jsem spokojenej jak s kvalitou tak s cenou.

Příspěvek upraven autorem.

zewlbába

zewlbába před osmi roky

mám jejich vidle a pouzdro na pruty. s vidlema jsem spokojenej, pouzdro na pruty je pro dva osazený a dva neosazený, s dvěma velkejma kapsama na přední straně, krátkým a dlouhým popruhem. mám ho už asi 4 roky a jsem s nim max. spokojenej, vejde se do toho komplet podběrák, kobra, všechny vidličky (4*90 cm, 2*60cm a 2* 30 cm) + hrazdy…zipy jsou velký s dlouhejma vodítkama, takže i zmrzlejma rukama se to dobře zatáhne, za mě super…

Kouba

Kouba před osmi roky

Jozef Németh » Ahoj a nemáš i ten Oblek (set)? nejlépe i foto? zvažujii o koupi

Joz

Joz před osmi roky

Ahoj,Já mám od JRC asi 50% věcí ,bivak,pruty,pod­běrák,podložku a spousta drobností a zatím spokojenost. U mně dobrý

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč