Nový bivak

Všechny diskuze » Vybavení » Nový bivak

Nový bivak

Založil Lukky

Dne 11. 11. 2018 14:22

Odpovědí: 18

Ahoj chci si koupit nový bivak v cenovém rozmezí max 15000 kč :-) ale pořád nevím jaký :-( popřípadě vaše zkušenosti :-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (18) Starší Nejstarší »

mslavk3

mslavk3 před dvěma týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » xx

Oskarenko

Oskarenko před dvěma týdny

127298-1-632.jpg

Kampa bivak Carp Air 2 já si pořídil tento, ale nesmíš kupovat v Česku. To ti těch 15000.- stačit nebude.

Hanz P.

Hanz P. před dvěma týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » Já už měl x bivaků, ale zatím jsem nenašel to co by mi tak nějak vyhovovalo po všech stránkách. Na dlouhý akce mám Nashe double top, ale na víkendy nebo přesnočky zatím hledám něco fakt skladnýho a rychle postavitelnýho.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma týdny

Hanz P. » nemám sice composite, ale rozložení a složení je fakt super..

Hanz P.

Hanz P. před dvěma týdny

Bandy » A jak si s ním spokojený( materiál atd.)? Hodně o něm uvažuju, hlavně kvůli tomu rychlýmu rozložení a složení to je fakt pecka.

Bandy

Bandy před třemi týdny

Hanz P. » ahoj, jj composita.

Hanz P.

Hanz P. před třemi týdny

Bandy » Ahoj to máš toho composita?

Lithium

Lithium před čtyřmi týdny

127232-1-525.jpg

Presne tak, tempest system.

Bandy

Bandy před čtyřmi týdny

A ještě co určitě stojí za zmínku, budeš mile překvapen jak rychle je postavitelný

Bandy

Bandy před čtyřmi týdny

127229-1-902.jpg

Ahojda. Asi záleží jaký vody jezdíš, někde lepší ,, garáž " někde je to zas jedno… Letos jsem pořídil Tempest a je super, dokoupil jsem k němu prodloužení a je to nejlepší variabilní volba. Když jedu sám, beru jen bivak, když jede semnou přítelkyně a syn, beru to s panelem… Je to 2 v 1… Ale každý má jiný vkus…

Lukky

Lukky před měsícem

Broula » nesedí mi to ke zbytku výbavy :-D ne kecám ale chce to už nějakou změnu :-)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Broula » je to Mivardi :))

Broula

Broula před měsícem

Lukky » se zeptam asi blbe, ale ten tvuj Mivardi new dinasty XL co mas v karte nevyhovuje z jakeho duvodu?

Lukky

Lukky před měsícem

René » Dobře to mně nenapadlo že tam si je vlastně mohu prohlédnou :-) to bude asi nejlepší než takhle přes internet

Upraveno moderátorem Lukky v 15:03, 12. 11. 2018.

René

René před měsícem

Počkej na for fishing 2019, tam si jich dost prohlidnes. A do 15tis se urco vejdes

Lukky

Lukky před měsícem

Já přemýšlele nad tímto Trakker – Bivak SLX v2 Bivvy & Wrap Two-Man ale nevím jestli bych tam dal dvě lehátka :-/

Upraveno moderátorem Lukky v 21:26, 11. 11. 2018.

Lukky

Lukky před měsícem

IvanS » no tak občas tam budeme ve dvou takže dostatečný prostor pro dvě lehátka a hlavně aby byl pevný a vydržel i náročnější podmínky :-)

IvanS

IvanS před měsícem

To je dost malo specifikaci, co si napsal. Skus to trocha rozvinout, jinak ti tady doporuci 20 bivaku:)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (18) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč