Výběr kaprového proutku

Všechny diskuze » Vybavení » Výběr kaprového proutku

Výběr kaprového proutku

Založil milans63

Dne 21. 6. 2018 17:23

Odpovědí: 22

Zdravím chtěl bych požádat zde zkušené o pomoc s výběrem kaprového proutku. Použití z 95% stojaté vody do 3 ha, nához cca do 80m. Chtěl bych proutek kde si užiju jak kapra 40cm , tak i rezervu na kapra třeba 70cm. Pokud bude možné raději 10ft – no nic méně když nebude zbytí i 12ft. Cena cca 3000 – ks. Za případné rady děkuji.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

M.Č.

M.Č. před pěti měsíci

Broula » náhodou to má Lukáš napsané chytlave :-D:-D

Broula

Broula před pěti měsíci

Tomáš Vítek » vzhledem k cenotvorbe u LK bych se tomuhle prutu za tuto cenu uplne vyhnul, protoze to bude kvalitativne na urovni prutu za tisicovku

Tomáš Vítek

Tomáš Vítek před pěti měsíci

Novi

Novi před pěti měsíci

Zdravím přátelé, pokud zvažujete nákup levnějšího proutku, rozhodně doporučuji Foxe Warriory. Jsou to skvělé tyče :-)

BambiSpP

BambiSpP před pěti měsíci

Sosny » Zdary koukni na total fishing na Greys apex taky jsem je bral a můžu dooručit cena 100 euro kus

Sosny

Sosny před pěti měsíci

Zdarec, taky uvažuji o koupi novych prutu a mam dilema jaký vybrat.Libi se mi Greys prodigy Gt4 3.25lb 3.6 50mm a nebo Sonik Dominator X 3.25lb 3.6.
Chtel bych na reku popripade na odhoz max do 120m.Nadruhou stranu aby nemel problem odhodit 180 gr olovo na řece.Váš názor nebo zkušenosti? Díky

milans63

milans63 před pěti měsíci

René » Jj. to video jsem viděl on má 9" 2,75 a ta 10" 3lb. Vypadá hodně dobře.

René

René před pěti měsíci

milans63 » https://m.youtube.com/watch?… tady ho ma v 9tce, ta uz byla ale trosku tvrdsi. Na obcasnej delsi nahoz je ta 3m akorat

René

René před pěti měsíci

milans63 » jojo tu 3lb ve 3m, mel semv ruce i ten riot.. ale zpravovani prutu i ten korek a vyztuzeny ocka hrajou pro anacondu. Mel bych je uz doma ale kvuli stavbě baraku,kdy na ryby ted neni cas počkám do září.. myslim si ze i treba na tezsi privlac najdou vyuziti

milans63

René » Ahoj, no já ho viděl na jednom videu, ale tam měl 360 3lbs. Jinak Ty budeš objednávat tu 3M 3lbs ? Ještě se mi honí hlavou ten nový Wychwood Riot 3m 3lbs. Při případné koupi se asi budu rozhodovat mezi temi dvěma. Ten Riot má to výhodu, že ho mají cca 15km od nás – kvůli reklamaci, sice ho nemají ještě v korku ale stejně ještě mám čas…

René

René před pěti měsíci

milans63 » ahoj. Měl sem je v ruce na výstavě a peckovej prut na zdolavacku. Je to hodně podobny impale ktery sem vlastnil, akorat ta anaconda ma lepší očka a je o trošku tvrdší,,budu si je taky objednavat

milans63

Zdravím, narazil jsem na značku Anaconda, viz: https://www.tropicliberec.cz/…-00m-3-00lb/ Nějaká zkušenost, či doporučení ? Děkuji.

milans63

Krajíc » Ahoj, už jsem se dozvěděl – má je kolega ale, přesně jak uvádíš – tužší proutek – toho násaďáka si na tom prý neužiješ, jasně je tam rezerva na velkou rybu. Uvažuji nad Wychwood Riot 10ft 30lbs – nebo Nash Dwarf Abbreviated 10ft 2,75lb . Prozatím to nespěchá, tak třeba se mi k tomu ještě někdo vyjádří, či doporučí. Každopádně děkuji za reakci.

Krajíc

Krajíc před pěti měsíci

126226-1-891.jpeg

126226-2-767-nahled.jpeg

milans63 » zdarec mám ty M4 v korku a krásný hůlky, ale tužší, spíš na větší ryby nebo k překážkám. Osobně je mám na vyvazku a oak jak jsem psal, po stromy k překážkám kde vyuziju tuhost.

Příspěvek upraven autorem.

Podho

Podho před pěti měsíci

Ahoj, koukni na Daiwa Regal 10ft 3lb. Z vlastni zkušenosti musím říct, že za tu cenu super pruty. Užiješ si souboj i s menším kaprem, ale vůbec není problém zdolat kapry 15+, navíc v pořádku zvládají odhodit na řece olovo 180g. Kupoval jsem je na zkoušku, no už je z ruky jen tak nedám. A navíc jsou pěkně zpracované.

milans63

Zdravím, narazil jsem na tento proutek – váš náror? Nebude to moc tvrdé? http://www.saccon.cz/…-NT-10ft-3lb

Kubias

Kubias před pěti měsíci

Já sem na jaře pořídil NGT dynamic margin stalker 9ft 2,5lb a jsou super.Odhodis s nima olova i s PVA úplně pohodě a mají pěknou akci i při zdolávání menších kaprů.

ideafix

ideafix před pěti měsíci

milans63 » ano

milans63

ideafix » Myslíš tohle? " Nash kaprové pruty Dwarf Abbreviated 10ft 2,75lb

ideafix

ideafix před pěti měsíci

milans63 » to je otázka no. Vždy jde o osobní preference a taky každá třílibra neni stejná. U těch dwarfů bych doporučil 2,75lb. Je to příjemně měkkej proutek, ale chytám s nim i labe a olova 120g odhazuji naprosto v klidu. U těch ostatních co se týče tvrdosti nemohu soudit.

milans63

ideafix » Ahoj, no přiznám se, že jsem se díval jak ny ty nové Wychwood Riot 10ft 3lbs (v tom korku se mi líbí moc) tak i na Nash Dwarf Abbreviated 10ft 3lb , event. Starbaits M4 . Jsem v tom to laik a tak si říkám jestli ty 3lb nejsou moc na tří metr – zda to nebude moc tvrdé. Jasně kapra 60cm si už na tom asi člověk užije, ale co třeba nějaký násaďák.

ideafix

ideafix před pěti měsíci

Koukni na desetistopé wychwoody. Jsou to hodně vychvalované proutky. A v korku moc hezké. Popřípadě Dwarfy od Nashe. Skvělá přepravní velikost a za pár kaček moc dobrej proutek. Mám 9ft 2,75lb a je to velkej dříč.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč