Elektromotor Haswing 55 lb

Všechny diskuze » Vybavení » Elektromotor Haswing 55 lb

Elektromotor Haswing 55 lb

Založil Riddick

Dne 20. 5. 2018 17:13

Odpovědí: 22

Dobrý den, chtěl bych si pořídit tento elektromotor a chtěl bych se zeptat jestli sním máte někdo osobní zkušenost popřípadě klady a zápory a jak je spolehlivý. Moc děkuji za odpověď

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

daniels

daniels před čtyřmi dny

Zdravím panove takovy dotaz jakou koupit beterii jednu kolem 115Ah nebo dvě 80Ah http://www.nejlevnejsiautobaterie.cz/index.php?… diky moc

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před třemi měsíci

T.P.

T.P. před třemi měsíci

CarpStalker » mám tuto https://www.boat007.cz/…12v-10a.html. Nechtěl jsem žádnou mrdku, ale kvalitní nabíječku co mi nezkurví baterku nebo nevypalí garáž :-) 158 Ah baterku za cca 15 hod.

Bady-87

Bady-87 před třemi měsíci

Já měl možnost testovat oba. Haswing 65lb a jako co se mi opravdu nelíbilo byl ten kloub v ručce. i když jsem ho zamkl pořád lítal nahoru a dolů a když byly vlny nebo vítr nebylo to uplně super. Ten co jsem měl půjčený, tak dokonce několikrát vypínal sám od sebe. dokonce kolega jel pro rybu a po cestě zpět asi dvakrát za sebou. oddělal svorku a zase jel, ale cca 20m a pak zase pískání a konec, tak vesloval 400m s rybou.a to bylo asi s třema jinýma baterkama. pořídili jsme 55lb klasiku a nemůžem si ho vynachválit. fakt za ty peníze moc muziky. měnit zatím určitě nebudem.

CarpStalker

CarpStalker před třemi měsíci

Jaké nabíječky používáte k nabíjení trakčních baterií a jak dlouho cca nabíjíte baterii koem 115Ah? díky

T.P.

T.P. před čtyřmi měsíci

Mr.Doctor » Ahoj, díky za vyčerpávající odpověď. Tohle srovnání jsem potřeboval mít. Kámoši mají 2hp a toho pomalého rozjíždění jsem si hned všiml. Doufal jsem, ze se ta 65ka bude rozjíždět normálně, tak jako „klasické“ motory. Prostě tam dám pětku a vrtula se rozjede na plný kule.

Mr.Doctor

Mr.Doctor před čtyřmi měsíci

T.P. » Má ji kolega, myslím ten Haswing 65 lbs s maximilizérem, teď jsme spolu byli týden v HU a že by si z toho motoru sedl na prdel, tak to vůbec… Pravda je, že nepíská, ale potichu také zrovna dvakrát nejede, takový standard. Ten rozjezd je skutečně zpomalený, pokud zrychluješ pomalu, není to tak markantní, když to ale najednou více „ohulíš“, tak čekáš věčnost, než se to dostane na požadovaný výkon… Jinak jak kolega psal o té spotřebě ve srovnání s motorem 55 lbs Traxxis, že je spotřeba toho Haswingu lepší, tak mě to překvapuje, podle údajů uváděných výrobci, by ta Minn Kota na tom měla být podstatně lépe…paradoxně, ten kolega Minn Kotu měl, dal ji pryč, pořídil Haswing a bije se do hlavy… Osobně více srovnávat nemohu, mám výkonostně úplně jiný motor, pouze tedy zkušenosti z toho týdne v HU.

rower

rower před čtyřmi měsíci

T.P. » haswing 65lb ma minimalne oneskorenie v rozbehu a je pri nom o nieco malo hlucnejsi ako traxxis 55lb (po rozbehu uz rozdiel nepocut), ale ani zdaleka nie je tak pisklavy ako 2hp haswing

Štefáno

Štefáno před čtyřmi měsíci

T.P. » Nemůžu porovnat s haswingem 55lbs ale pouze s minnkotou. nezdá se mi že by se rozjížděl pomalu

T.P.

T.P. před čtyřmi měsíci

Štefáno » Ahoj, dělá ta 65ka stejný pískot jako ten 2hp? Rozjíždí se taky tak pomalu? díky

Štefáno

MarasT_ » můžu srovnat s 55lbs traxisem a je to celkem znát spotřeba baterie je mnohem lepší než u 55lbs za ty kačky pecka motor

MarasT_

MarasT_ před čtyřmi měsíci

Štefáno » muzes porovnat treba s tou 55lb? O kolik tahne lip? Spotreba baterie atd? Diky

Štefáno

Jestli mohu doporučit vem si HASWING 65 LB S MAXIMILIZEREM super motor za pár kaček

dukin

dukin před čtyřmi měsíci

Ja ho mám třetí sezónu a jediné co bych mu vytknul je oproti Minn Kote krapet větší hlučnost a na jedničku by mohl jet o chlup pomaleji. Jinak spokojenost. Naježděno má opravdu hodně.

C1AUD13

C1AUD13 před čtyřmi měsíci

Kde a za kolik si pořídil? Napiš první dojmy a jakou používáš baterii prosím. Díky Lukáš.

Riddick

Riddick před čtyřmi měsíci

Super moc díky za příspěvky já už ho mám doma taky a těším se na první výpravu

Perun

Perun před čtyřmi měsíci

Hele se mnou teď přežil I francii a rákosí, super motor :)

nbeda

nbeda před čtyřmi měsíci

Mam ho taky cca 3roky,je pravda,ze ho pouzivam jednou za čas,ale funguje bez problemu..

René

René před čtyřmi měsíci

Vlastnim ho cca rok a pohoda, kdyu k tomu mas trosku lepsi baterku tak to pekne jede i to vydrzi..za ty prachy to účel splňuje

kvápa

kvápa před čtyřmi měsíci

Zdarec,ten motor mám pouzival jsem ho teprve 3× na týdenní výpravě a musim říct ze za ty peníze super.

pjarmil

pjarmil před čtyřmi měsíci

Mam.ho ted chvili, tyden na.zavodech. trosku vetsi spotreba baterii, ale jinak silu ma :)

Jony

Jony před čtyřmi měsíci

Podle mě, za ty peníze, nemáš šanci sehnat nic lepšího.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (22) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (21 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč