Pruty Fox Horizon

Všechny diskuze » Vybavení » Pruty Fox Horizon

Pruty Fox Horizon

Založil Mareshoun

Dne 27. 11. 2012 18:02

Odpovědí: 51

Pruty Fox Horizon

Ahoj nemáte náhodou někdo zkušenosti s pruty Fox Horizon???

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

Bady-87

Bady-87 před třemi měsíci

memphisto » máš pravdu dávám jim slušně zabrat. Ano nemůžeš brát křivku při odhozu to bylo jen, abys viděl, jak pracuji při odhozu. Jinak jsou super na zdolávání. Menší ryby si s tím taky vychutnáš a s většíma to pracuje nádherně. Jinak kolega tady píše a doporučuje free-spirit, jako levnějši variantu, ale myslím, že je to okolo 1500,– na prutu a můžu říct, že jenom dva moji dobři kamarádi se jich zbavují. Mají E-class 3,25 ale za mě nebrat! Sám sem s nimi hazel a i ta 3,5 nic moc. Jejich blank rychle měkne, když jim budeš nakládat. Ty horizon mě zatím drži krásně stejně. Ale na extrémy mám torque 4,5lb 

Šakal

Šakal před třemi měsíci

Mam na predaj dva kusy horizon x 12ft 2.75lb v korku a dalsie dva kusy horizon x 12ft 2.75lb duplon. Vsetky 4 pruty su v top stave, boli pri vode po 3×, su bez jedinej znamky pouzitia.. cena za kus 160eur, okolo 4000korun.

Broula

Broula před třemi měsíci

Knedlik » pujde zcela jiste o vysteveny kus ze stojanu, s kterym tam kde kdo mava (holt osud vystavenych kusu) …proto takova cena…ani v zahranici nejsou levnejsi,drzi cenu hodne pevne :-)

Knedlik

Knedlik před třemi měsíci

Broula » ale posledni kus,pravda…v cizine by se to asi dalo posetrit

Knedlik

Broula

Broula před třemi měsíci

Knedlik » oni nekde maji Century za +/- 7000,–? :-) Kdyztak posli odkaz.

Knedlik

Broula » zapomel jsi na century :)

Broula

Broula před čtyřmi měsíci

memphisto » Free Spirit, Sportex a jako cerny kun Sportcarp Black raptor.
Mel bych tam jeste Nollerta MK3 ci Twin tipy, ale ty zrejme budou mimo kvuli designu, nicmene vlastnosti maji paradni.

memphisto

memphisto před čtyřmi měsíci

Broula » Měl bys nějaký tip na lepší a poctivější typ prutu než je ten FOX?

Broula

memphisto » ridit se momentkou pri odhozu je spatne. Takhle se ohne pri odhozu i 5lb spodovy prut :-)
Jinak bych rekl, ze Fox to hraje hlavne na design a ozvenu znacky jako takove…za stejne love by se nechaly poridit i lepsi a poctivejsi kousky ;-)

Příspěvek upraven autorem.

memphisto

Bady-87 » Na fotce je ta 3,5lb pěkně ohnutá…jsi tomu asi dával pořádný švih…bavil jsem se s prodejcem, od kterého pruty chci brát a dále konzultoval tady s dalšími a říkali, že spodní díl je na té 3,5lb tužší a špice krásně pracuje, na fotu je to ohnuté zase jako plná parabola…ale vidím, že máš namakaný ruce a jestli jsi na tom měl 120g olovo plus montáž a dal do tohoto plnou sílu…tak se to i při náhozu ohne celé, co?

memphisto

Díky…jsem právě z 90% jít do duplonu, taky si myslím, že designově to bude ladit lépe než korek a já s čistotou ručky problém nemám…hrozný puntičkář na výbavu…furt to umývám a blank leštím voskem nebo silikonovým olejem…ujetý, ale prostě ujíždím na pohledu, když ráno vstanu, uvařím si anglický čaj s mlékem, koukám na vodu a taky na krásně seřízené proutky…:-)))

Broula

memphisto » K nerezu mi vic pasuje cerna barva = duplon. Jde jen o to, jak pekne cerne/ciste to dokazes udrzet, protoze duplon ma nejvetsi sklon k oťaplání čímkoliv

Bady-87

Bady-87 před čtyřmi měsíci

124048-1-219.jpeg

Já mám Horizon X 13ft 3,5lb. A neměnil bych. Hazím se 120g olovem a opravdu to lítá daleko, ale krásně i pracuje při zdolávání. Hledal jsem dlouho a našel.

memphisto

Chci si totiž pořídit HORIZON X 12ft 3,5lb.....jen přemýšlím zda full cork nebo full duplon…proto jsem chtěl fotky těhle ruček na celých sestavách, abych se rozhodl. Navi mám 14000 Ultegra XTD a vidle nerez styl UK…tak nevím, co se víc bude hodit…;-)

kalinz

kalinz před čtyřmi měsíci

Máte je nekdo ve verzi 2libry ??????

Heyna

Heyna před čtyřmi měsíci

Rora9 » Dík za upřesnění. Tak jsem to myslel, bral jsem to od Horizon X :D

Rora9

Rora9 před čtyřmi měsíci

Heyna » Nejstarší pruty z této řady mají označení Horizon, novější (aktuální) Horizon X a novinka Horizon X 5.

Heyna

Heyna před čtyřmi měsíci

Žádný new Horizon X není. Jsou starý Horizony X, to jsou ty co tu jsou na fotkách níže od kolegů a pak jsou nový Horizon X5 a Horizon XTK a XT, co jsou na fotce pod mým komentářem :-) Jinak já si koupil teď ty X5. byl jsem si s nimy hodit jentak zatím a vypadají hodně slušně. Hlavně mají už i káčkový očka oproti Xkám takže zase jinde.Co vím od lidí kolem, tak si chválí nejvíce Xka v 3,5lb na házení. Nejsou to kopyta takže i zdolávačku si užiješ.

joker

joker před čtyřmi měsíci

124033-1-283.jpg

Ahoj, mám 3 ks Fox Horizon XTK 12ft 3–5oz, ty jsou ideální na těžší gramáže olov. Nebál bych se ho použít ani na velkého spomba ;-)

Rora9

Rora9 před čtyřmi měsíci

124027-1-671.jpg

124027-2-871-nahled.jpg

124027-3-427-nahled.jpg

Mám ty v korku. Líbí se mi víc.

memphisto

Myslel jsem současné FOX HORIZON X…ne tu předchozí verzi…

Rora9

Rora9 před čtyřmi měsíci

Co je new Horizon X? Nové pruty od Foxe se jmenují X5 a v korku se nedělají.

memphisto

Měl bych prosbu. Nemá někdo foto prutů NEW FOX HORIZON X v celoduplonu a celokorku…rozhoduji se na výběru mezi těmito variantami a furt tápu. Dík moc předem.

dejvid

dejvid před třemi roky

U verze 2.75lb full cork je naváděcí očko 40mm nebo 50mm?

dejvid

dejvid před třemi roky

Čauves borci,chci si koupit Fox Horizon Full Cork 2.75lb,chci chytat na odhoz kolem 80-max90 metrů,s PVA…Pruty jsem viděl na For Fishing ale to byl Horizon X.Řekněte mi prosím něco k těmto starším modelům.Díky Davoš

kospi

kospi před čtyřmi roky

Nějaké nové postřehy k těmto prutům? Dnes jsem je měl v ruce a docela se mi líbyly ale ještě nejsem rozhodnutý :-)

Karásek

Karásek před pěti roky

Mareshoun » To sa nemusíš báť, já im dávam co proto 200 g olova A šup ho na druhú stranu rieky cca 40 metrov

Karásek

Karásek před pěti roky

alda » A ty si snad kúpiš prut bez ošahania :-DDDDDDDDDDDDDD

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

já nejčastěji chytám s 120–160g olova…už jsem rozhodlej pro 3 lb bude to lepší.....a co zdolávačka s nima??

Pavol Borík

Pavol Borík před pěti roky

Mareshoun » Zdar.Ja ich mám presne v 3 lb gramáži.A som max. spokojný.Pred tím som mal Fox Warrior 3lb SE,alebo ES teraz už presne neviem to koncové označenie.Ale tie Warriore boli podstatne tuhšie ako Horizon.Na rieke im dám v pohode olovo o váhe 230g.Samozrejme hádžem s citom tesne pod nohy.Na jazere skoro stále používam 100g olovo na odhoz.

alda

alda před pěti roky

to ze si clovek musi vyzkouset je jasne ale kdyz uz po tisici ctu ze si to musi kazdy osahat tak se divim ze ty pruty ve stojanech jeste nejsou bez laku a od potu a dalsich sracek z kazde ruky co ji veme do pazoury......­.............­......o))))))))))­))

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

jo to je jasný mám to v plánu,ale nejdřív jsem chtěl o nich něco vědět.

Karásek

Karásek před pěti roky

Mareshoun » Ono to si musíš ty vyskúšať, najlepšie ked si ich niekde osaháš

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

No asi je radši vezmu v 3 lbs…přece nemůžou bejt o tolik tvrdší

Karásek

Karásek před pěti roky

Mareshoun » na plno 80 g a ked hádžem na rieke tak sa nebojím dať aj 200 g samozrejme nie naplno, ale ťahom

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

jak těžký olova stím normálně házíš???

Karásek

Karásek před pěti roky

Mareshoun » Kamoš ich má s normálnou rúčkou bez korku v 3lbs, ale pre mna sa zdajú byť už dosť tvrdé. Já sa nebojím tiee moje nasadiť aj na rieky :-)))

Ale 100 ľudí 100 chutí.

David Fořt

David Fořt před pěti roky

Mareshoun » Já je měl v ruce jak 3.5lb, 3lb i 2.75lbs…na tu řeku potřebuješ určitě 3lb.

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

ahoj a neměl jsi náhodou v ruce i 3 lbs???já nejvíc chytám na řekách tak se bojim aby 2,75 lbs nebylo málo co myslíš???

Karásek

Karásek před pěti roky

19906-1-542.jpg

19906-2-499-nahled.jpg

19906-3-944-nahled.jpg

Zdárek ja mám tieto prúty v korkovom prevedení v 2,75lbs mám ich rok a maximálne spokojný či už dizajnovo, alebo svojímy vlastnosťami, dobre sa s nimy nahadzuje a zdolávačka super.

Pavao

Pavao před pěti roky

Mareshoun » tak najít se dají, ale za podstatně vyšší cenu:-))

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

Pavao » jasný,,,já je kdyžtak našel i v čr

Pavao

Pavao před pěti roky

Mareshoun » zatím je to jen taková úvaha

Pavao

Pavao před pěti roky

David Fořt » díky moc

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

Pavao » kdybys je objednával z UK tak dej vědět taky bych si je objednal…třeba by jsme se podělili o poštovné

Mareshoun

Mareshoun před pěti roky

Já si je chci taky pořidit ale 12' a nejspíš 3lbs protože nejvíc jezdim na labe tak to snad bude ok co myslíte???

David Fořt

David Fořt

Pavao » Tady jsem je objednával. Je to ten e-shop, co u nás inzeruje. Je tam mladej kluk, Chris. Když mu napíšeš, že jsi od nás, tak ti určitě vyjde vstříc. Objednával jsem toho tenkrát více, takže jsem poštovný neplatil..resp. vybral jsem si za cenu poštovnýho nějakou bižuterii.

Pavao

Pavao před pěti roky

David Fořt » za jakou cenu a přes jaký eshop si si je objednal? Co vyšlo poštovné?

David Fořt

Ahoj, já je mám a nedám na ně dopustit. pořídil jsem si je vloni kvůli dlouhým náhozům ve 3.5lb a 12´6 (tj. ta UK délka, tuším 3.82m). Mám doma ještě Sportexy a Century FBS, ale na ty Horizony jsem si tak zvyknul, že jsem do ruky už jiný prut nevzal. Prostě si s nimi jen chrochtám. Někomu můžou možná přijít tvrdší, ale já se s nima při zdolávačkách cítím úplně super. Natahal jsem na ně ohromné množství kaprů, včetně 10×20kg + . Na řece tam šoupnu 200g olovo a v klidu si hodím pod druhý břeh, když je to potřeba. Objednal jsem si je z UK a prostě paráda.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (51) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (26 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč