Sonik Gravity X 3 nebo 3,25 lb.

Všechny diskuze » Vybavení » Sonik Gravity X 3 nebo 3,25 lb.

Sonik Gravity X 3 nebo 3,25 lb.

Založil Heyna

Dne 6. 11. 2017 12:14

Odpovědí: 19

Zdar chlapi, nemáte někdo zkušenosti s těmito pruty. přemýšlím nad nimy, ale nevím jakou libráž zvolit, jestli 3 či 3,25 lb. Chci to na daleké hody.

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (19) Starší Nejstarší »

Heyna

Heyna před týdnem

Scopex » Děkuji Jirko za info :-)

Scopex

Scopex před dvěma týdny

Abych to uvedl na pravou míru. Původní plán v roce 2015 na Casting Show byl takový, že se bude házet s pruty Gravity X. Byla to novinka a samozrejme jsme je šli otestovat ještě před soutěží! Slyšel jsem již hodně mylných informací, že se zlámaly při soutěži, tak to ale nebylo a zlámaly se při testování. Všechny praskly v úplně na chlup stejném místě. Nikdo se tim netajil,tak to bylo. Proto se Casting v tomto roce odhazel jiz odzkousenymi S4. A těch keců kolem :-) Všechny pruty se vrátily, trvalo více jak půl roku a byla nám poslána na test další, předělána várka,která jiz byla v pořádku. Od té doby je ke svému chytani se spokojenosti používám. Mam 3lb a jsem s nimi schopny házet za hranicí 140m – samozřejmě za ideálních podmínek. Jinak jak píše Smolda. Řada SK4 XTR byla nesmrtelná!
Jen pro info: Pruty řady S3 a S4 bude firma Sonik rušit a nahrazovat novými modely. V příštím roce se s největší pravděpodobností bude Casting Show házet s pruty Gravity X.

Příspěvek upraven autorem.

Heyna

Heyna před dvěma týdny

Johan » Nepleteš, mám je jednu sezónu. Pruty to jsou dobrý, nemůžu si na ně stěžovat, zvláště zdolávačka super, ale nějak mi prostě nesedí ta měkkost i když vydrží neskutečný věci na to, jak jsou tenký. Proto jsem teď víc nakloněný ke Gravity v 3lb, bo 3,25 lb si myslím, že neutáhnu. Výšku na to asi mám, ale sílu a techniku ještě ne :D

smolda

smolda před dvěma týdny

Šakal » Tak, zlámali je při trénování. Sonik není nic moc, první co tahal Lukáš, to byli držáci. SK 4 3,5 jsem používal na raketu, márkra se 130gr olovem a prut držel a nepraskl. Očka jsem ohnul zpět a házel dál!

Šakal

Šakal před dvěma týdny

smolda » Presnejsie mas pravdu nehadzalo na oficialnej sutazi, lebo uz nebolo s cim, ked ich zlamali. Potom hadzali s sk4×tr ci ako sa volali.

Šakal

Šakal před dvěma týdny

smolda » hadzalo, ale ich tam par zlomili udajne. Ja som ju zlomil na 1×, pisal som o tom, kupene boli v rakusku a diel mi poslali z anglie. Nieco mi napisali v tom zmysle, ze sa to na nich stava.. ja som ich predal nove znamemu za tretinovu cenu, vedel aj on o tom probleme a vuem, ze ich zlomil aj on. Mas to rozpisane na mrku, citaj.. preto ich aj postahovali vo vacsine obchodov z obehu.

smolda

smolda před dvěma týdny

Šakal » Já myslím že se s nima nakonec neházelo.

Šakal

Šakal před dvěma týdny

Chlapci neviem o com tu vypisujete, spytajte sa tych co s nimi hadzali na pretekoch co usporiadal nikl v hodoch do dialky, ako dopadli. Ja som kupil dva 3lb z rakuska pri prvom hode som jeden zlomil. Precitajte si recenzie na mrku, tam to mate popisane.

Johan

Johan před dvěma týdny

Danny » Chapu…Ty nejsi troskar :) Uz bys pomalu mohl mit svuj sloupek s recenzemi na rybarske vybaveni…

Johan

Johan před dvěma týdny

Heyna » Pokud mas CTX, bude ti pripadat vsechno tvrdsi :) Pokud vim, clenove kolinskeho gangu maji Gravity ve 3lb provedeni. Ale jak pise Danny, taky bych sel do 3.25lb. Nech to na zimu…a nemas zac ;)

Danny

Danny před dvěma týdny

Johan » jinak Gravity jsou super pruty za me , mel jsem nekolikrat v ruce a za me jedine 3,5lb …

Danny

Danny před dvěma týdny

Johan » Pruty jsou to nej z me vybavy :) , ale me srdce patri DF a proto bych rad mel poradnej prut s zelenym logem DF

Johan

Johan před dvěma týdny

Danny » Pletu se, nebo se u tebe moc dlouho neohraly? :) Proc je prodavas? Chces Gravity!? :)

Danny

Danny před dvěma týdny

Heyna » tak to pak jo :)

Heyna

Heyna před dvěma týdny

Danny » Děkuji, zkoušel jsem o víkendu 3lb a jsou poměrně tvrdý dost mi příjde, ale tak srovnávám to jen s mojeme Ctxama, který jsou oproti tomu v 3,25 lb o hodně měkčí.

Heyna

Heyna před dvěma týdny

Johan » Nespěchám, nechávám to už na jaro, musím nejdříve prodat CTXa. Jinak se Scopexem a tak to mám v plánu, děkuji za reakci Honzo :-)

Upraveno moderátorem Heyna v 18:34, 6. 11. 2017.

Danny

Danny před dvěma týdny

za me 3,25lb … nebo muzes koupit moje TX9 :)

Johan

Johan před dvěma týdny

Jindro, pokud na to spechas, zavolej Scopexovi. Nevim, jak dobre hazes, ale myslim, ze ti 3lb budou stacit. Nejlepsi ale bude pockat na zimu a zkusit si obe libraze na nektere z vystav ;)

Šakal

Šakal před dvěma týdny

Tie pruty su genialne na daleke hody, len na kazdy hod si musis kupit novy prut, lebo ho pokazde zlomis.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (19) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (28 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč