Fotoaparát na kaprařinu

Všechny diskuze » Vybavení » Fotoaparát na kaprařinu

Fotoaparát na kaprařinu

Založil Hapas1

Dne 25. 11. 2012 18:49

Odpovědí: 431

Fotoaparát na kaprařinu

Zdravím
Zajímalo by mě jaký foťák používáte a jaký doporučíte na uchování těch nejhezčích vzpomínek ;)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (431) Starší Nejstarší »

kalinz

kalinz před třemi roky

pablo » dík za info

Příspěvek upraven autorem.

pablo

pablo před třemi roky

kalinz » skus pozret po canon 60D… Má otočný display a je to zrkadlovka…je síce starší ale.v celku kvalitný… Ak nájdeš niečo napríklad z menším skrabancom na displaji tak cena aj s objektívom bude okolo 350e… Odporúčam vybrať niaky zoom objektív… Myslím že canon robí 28–250m m aj keď svetelnos bude niečo okolo 3.5–5.6 tak pre bežné fotenie to bude v pohode…

kalinz

kalinz před třemi roky

Zdar poradte nejaky fotak moze byt zrkadlovka/kompakt hlavne kriterium aby mal otocny display cena okolo 300€ +/- aby fotil na urovni nechcem mat profi foto
Momentalne mam stary panasonic lumix ale chcem uz zmenu
Diky za rady

Marda

Marda před třemi roky

Pescador » :-)

Pescador

Pescador před třemi roky

Marda » tak posledni jsem prave dle vseho prodal do zahranici… kdyz me kaprarska verejnost ukeca, snad jeste neco malo, jen co by se za nehet veslo, dovezu :o)

Roman Stehlík

Roman Stehlík před třemi roky

Ledňáček » mam Olympus tusim TG 860. Ma i vyklopnou obrazovku, takze na foceni ulovku samospousti ideal…

Ledňáček

Ledňáček před třemi roky

Roman Stehlík » Mohu se zeptat , co to máš za foťák ? Dík !

Marda

Marda před třemi roky

Pescador » Co bude dělat kaprařská veřejnost, která ho ještě nemá? ;-)

Pescador

Pescador před třemi roky

Dominik Takach » jeden posledni balonek stesti tu mam, dalsi uz nebudou…

Dominik Takach

Dominik Takach před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » nemam, len uvazujem, ma to vyklopny displej a cena mi vyhovuje

Roman Stehlík

Roman Stehlík před třemi roky

Dominik Takach » Anebo si vyber foťák kde se dá nastavit samospoušť. U mého se dá nastavit např.: začít fotit za 20 vteřin, 20× foto po 2 vteřinách. Dá se to nastavit libovolně :-)

.

. před třemi roky

Dominik Takach » fotit neumím, moc tomu nerozumím, mám jen základy ale myslím si že bude:), …a jinak ta samospoušť bude pasovat, dá se to štelovat

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

Dominik Takach » ten Lumix máš, nebo o něm uvazuješ?

Marda

Marda před třemi roky

Dominik Takach » Pescadorův balonek štěstí? Určitě ano ;-)

Dominik Takach

kok » diky moc a myslis ze mi bude stacit ten fotak co som dal nizsie? a ten mechanicky samospustac pojde na ten fotak? vdaka

Šela

Šela před třemi roky

Jo balonek je také fajn a vše ostatní i ty světla je v diskuzi vše o fotografování…

.

. před třemi roky

Dominik Takach » oslov pescadora, objednává ze zahraničí mechanický samospouště, šlápneš na balonek zlehka, zaostří tě to a jak došlápneš, vyletí ptáček. Od jara to používám a přijde měn to jako nejlepší řešení. Foťák máš na stativu permanetně s vyklopeným dispelejm, balonek s káblem na zemi, může na něj pršet, cokoliv. Až máš ulovek, jen sebereš igelitku z foťáku, czmáčkneš ON a už nic nenastavuješ, teda pokud nefotíš na manuál a jedeš automat

Dominik Takach

Šela » Ahoj, dakujem za odpoved, a ta dalkova spust sa da kde zohnat? Popripade aj tie svetla :)

Šela

Šela před třemi roky

Otočný displej je základ a druhá věc je dálková spoušť ideální je kabelová s min.10s prodlevou a třeba možností 5 fotek za zebou. Také na noční foto je fajn 1–2 led světlo z Aliexpresu které dávám na klasické r.vidličky.+ stativ

Dominik Takach

120141-1-440.jpg

ahojte, zacal som viac jazdit sam na ryby a nemam sa ako odfotit, myslite ze toto mi bude stacit?
Vdaka za rady :)

PANASONIC Lumix DMC-SZ10EP-K

ondras76

ondras76 před třemi roky

Pescador » cau Milane, myslim ze VoiceSnap neni momentalne dostupny na Appstoru. Pouzivam jinou appku https://itunes.apple.com/…/id547625645?mt=8 , ale na „pisknuti“ to neumi :)

Marda

Marda před třemi roky

Pescador » Podepisuju se pod Fillka :o)

Filla

Filla před třemi roky

Marda » Zdar Mardo, jako kdyz to vemu kolem a kolem, tak prevazujou klady nad ostatnimi platformami a nemenil bych ani nahodou. A ted, kdyz nam Pescador naladil VoiceSnap, ted uz vubec ne .)
Pescador: lenosi dekujou

Venýsek

Venýsek před třemi roky

Pescador » Díííííííky. Je to sice psané jazykem kmene, který neovládám, protože to není azbukou, ale pohrabu se v tom :-)

Pescador

Pescador před třemi roky

Venýsek » tady mas prehled, lenochu :o)

https://www.google.cz/…iveaway/amp/

Venýsek

Venýsek před třemi roky

Pescador » Jak se jmenuje ta apka? Díky

Pescador

Pescador před třemi roky

Marda » na Jabko je k tomu apka a naucis ho fotit hlasovym prikazem (hvizdnutin). Ja ale i na tohle pouzivam balonkovou samospoust a je to nej ;o)

Marda

Marda před třemi roky

Filla » Musim říct, že mi na 6S plus taky takovýhle kokotinky chyběj. Jako například ta hlasová spoušť fotoaparátu, co má Samsung. No na druhou stranu jsou věci, který mi naopak vůbec nechyběj :o)

Filla

Filla před třemi roky

Tomajo » Nemam spatnej foun, 5SE. Musim to pospelit, diky .)

Stribro

Stribro před třemi roky

Tomajo » Ahoj,je to fakt v pohodě,úplnou náhodou mi to dal předevčírem táta.Vůbec jsem netušil, že něco takovýho existuje.Mám to na rybách,akorád musím vyladit samotné focení.

Tomajo

Tomajo před třemi roky

Filla » na to se vyprdni a jenom si kup poradnej foun. To spouštění foťáku hlasem je vážně bomba. Tu dálkovou ani nepoužívám

Filla

Filla před třemi roky

jurco » Pouzivam jafoun a Siri me jaksi neposloucha, takze hlasem to nezvladame.

Carpdu, Tomajo… dik za osvetu boys, tak ja zas zalezu do houstin a nastuduju odtamtud trendy! :))

Tomajo

Tomajo před třemi roky

119927-1-592.jpg

Filla » třeba toto

Tomajo

Tomajo před třemi roky

Filla » file i ta cena je krutá. Bluetooth spoušť na telefon seženeš za pár šestáků

carpdu

carpdu před třemi roky

Filla » přesně jak píše jurco, ovládání hlasem a nebo k hodně selfíí tyčkám je malé bluetooth ovládání

jurco

jurco před třemi roky

Filla » ovládanie spúšte hlasom je zdarma :) teda neviem aký smartphone používaš,u môjho táto funkcia je.

Filla

Filla před třemi roky

Ocenili by jste nekdo takovej bazmek ke smartphonum, co je v podstate remote samospoust na stavajici foto appky? Stalo by to cca litr.
Funguje to tak, ze nastelujes smartphone do fotici polohy, zakleknes s rybou a normalne se fotis mackanim miniaturni krabicky v ruce pod kaprem. Stejne tak, jako kdyz mas remote ke klasickymu fotaku.. na principu prenosu bluetooth

Pavel Šimůnek

Pavel Šimůnek před třemi roky

119869-1-706.jpg

119869-2-272-nahled.jpg

119869-3-223-nahled.jpg

119869-4-391-nahled.jpg

Ahoj, já mám už druhým rokem Nikon D5200 a nemohu si na nic stěžovat, fotky parádní a samospoušť taky.

Palica_von_zvreca

Palica_von_zvreca před třemi roky

daniels » Trakker, zrnistost P 600 doma, tam mám rád ostřejší a v přírodě P120 tam zase takovej drsňák nejsem.

smolda

smolda před třemi roky

daniels » Hebounkej a měkej.

daniels

daniels před třemi roky

Chlapi jaky používáte toaletní papír?

martan01

martan01 před třemi roky

Chlapi jaké používáte fotoaparáty?
Jsou tužkové baterie v aparátu výhodou?

Hynek Machalek

Hynek Machalek před šesti roky

Ovce » já taky jezdim z 90% sam na ryby.U compaktu canonu je samospoust az 30sek.na začátek stačí obyčejný compakt za 3az4tis.az s nim budeš umět dělat a budeš chtět víc můžeš si koupit dražší tak jsem to udělal já.

Lukáš Janků

Lukáš Janků před šesti roky

Majkl7 » Ahoj ,mrkni na tento ,http://www.me­gapixel.cz/ca­non-powershot-sx510-hs?gclid=CKOb­9tDXmsMCFcjLtA­od4jsA6Q ,jsem sním max. spokojený ,fotí velmi pěkně za ty peníze :-)Seženeš ho i levněji ,je více odkazů

Ovce

Ovce před šesti roky

Hynek Machalek » Jak jsem už jsem psal :). Na ryby jezdím často sám a rád bych si zdokumentoval i nějakou pěknou ryby když se povede ;) Proto hledám něco co má více jak 10s samospoušť a nebo to seriové snímání které by mi to protáhlo aspoň na těch 15s

Ovce

Ovce před šesti roky

Dida » Mám na foťáku seriové snímaní které samozřejmě používám ale to je 5 fotek během 1–2s :) Tím pádem jsem na 11–12s. Zrcadlovka by byla párádní ale bohužel mám omezené finance. Potom jsem našel dalkové ovládání na dálku ale to je také jen na většinu zrcadlovak :)

Majkl7

Majkl7 před šesti roky

dokázali by jste mně poradit kvalitní foťák v rozmezí 5–6 tisíc ? :)

Jaryn82

Jaryn82 před šesti roky

Hoj co říkáte na Nikon COOLPIX L830 black?

Hagin

Hagin před šesti roky

Ovce » Já mám taky obyčejný, a na samospoušť udělá zhruba 30 fotek,oni ti to tam ani kolikrát nenapíšu kolik to dělá fotek.Mám Olympus SP-620UZ

Hynek Machalek

Hynek Machalek před šesti roky

Ovce » čau,před par rokama jsem taky hledal fotak s kterým mužů fotit pomocí samo spouští.Jedinou značkou co jsem nasel co nabízí nastaveni samospouste az 30sek.a az 9 fotek byl canon ze začátku jsem mel obyčejný compakt a minulou sezonu jsem pořídil g1×,záleží kolik do toho chceš dat?Koupis už kvalitní compakt za 5tis.záleží co od něho budeš chtít.

Dida

Dida před šesti roky

Ovce » jedna fotka je ti k ničemu, musí to mít intervalové snímání, ale většinou to mají jen zrcadlovky

Ovce

Ovce před šesti roky

Také se ohlížím po nějakém fotoaparátu v rozmezí 5000,– ale zaráží mě že 95% fotoaparátů má samospoušt max 10 s :( což je nadlidskej úkol stihnou a udělat pěknou fotku :)

Někdo nějaký typ?

Dida

Dida před šesti roky

Majkl7 » já mám vyšší model HX 60 a můžu jen doporučit…fotky z něj lezou na inteligentní automatiku nádherné, má i wifi takže hned přetáhneš do tabletu či pc. Konstrukce, výdrž baterie, vzhled taktéž parádní.

Majkl7

Majkl7 před šesti roky

ahoj co říkáte na něco takového? http://www.megapixel.cz/…x50v/recenze#…

Jan Třeský

Jan Třeský před šesti roky

CarpStalker » nmz, myslím ze to bude dobra investice, tak at se s nim daří

CarpStalker

CarpStalker před šesti roky

Jan třeský » Díky za odpověd. Asi do něj půjdu už jen kvuli teéceně a na začátek je plně dostačující.

Jan Třeský

CarpStalker » 600D je dost oblíbeny mezi lidma, je to dobrej poměr kvality, schopnos/ceny a pokud je ten nikon to samý, což podle ceny asi jo, tak to bude dobrá volba

Jan Třeský

CarpStalker » takže to dělám asi tak jak o tom přemysliš ty, středně dobrý tělo za dobrou cenu a k tomu dokupovat lepčí skla

Jan Třeský

CarpStalker » tak je to spíš základ, řekl bych že to bude neco jako 600D od canonu , podle ceny, u canonu čim má tělo menčí číslo tím je lepčí ale jak u nikonu to nwm, kdyz by ses tomu chtěl jo fakt věnovat taky asi připlatit, ale ja mám 600D je to základ a dokupuju porádný objektivy a sem spokojen, věnuju se hodně focení přírody ale ted se pokouším i natáčet a na to mi setovy sklo nestačí…

CarpStalker

Jan třeský » Právě že je to od známého tak ho nechá levně. Vím že to není o tělu, ale spíše o objektivech a o tom jak s tím budu umět. Spíše mě zajímá jestli je to dostčující i pro pozdější focení kdy už budu něco umět a dokoupím i nějaké to sklo na makro atd. abych pak nechtěl najednou něco lepšího.

Jan Třeský

CarpStalker » a ta cena je moc nízká, novej stoji 11, ale pokud je v poho tak by nebyl uplně nejhorší

Jan Třeský

CarpStalker » čau, mám canon, takže v nikonech se neviznám, ale to neva, setovej objektiv ti postačí na focení kapru, přírody, prostředí… ale na to macro by byl lepčí macro objektiv, seták to nezvládne, a kvalita neni jen o fotaku ale i ty musis umět fotit a velkou roli hraji objektiv, ne jen tělo a pak jestli budes fotit na auto nebo na manual kde si vse nastavis, nejsem profik ale neco vim, este nejakej dotaz?

CarpStalker

Čau, se zrcadlovkou nemám zatím žádné zkušenosti, ale mám možnost koupit od známého párkrát použitý nikon D3200 se setovým objektivem 18–55 AF-S za 4500Kč.. Tak bych se hlavně chtěl zeptat na co mi postačí setový objektiv, protože bych rád fotil krom kaprů i nějaké ty makro fotky a nějakou tu přírodu. Pořádně ani nevím na co bych se měl ptát tak bych byl rád kdyby mi někdo k této zrcadlovce něco napsal a trochu poradil. díky

Miky

Miky před šesti roky

Danny » tak to je jasný, já to bral právě s ohledem na naše nároky, jinak je to samozřejmě mašinka, která je ovšem náležitě oceněna
cenovka 20+ je drsná

Danny

Danny před šesti roky

Miky » ne kazdy chyta kapry :))

Miky

Miky před šesti roky

Danny » optika, světlnost, chip, vybavenost, fullHD video – to je vše super
system vyklopení displaye je tragický, pří použití externího blesku nepoužitelný
a cena? raději nemluvit ;)

Danny

Danny před šesti roky

Dle me hezky stroj :) lepsi jak G12

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Danny » tak to jo.to jediné máš u vody nejcennější:-) v uchu?:-))

Danny

Danny před sedmi roky

Buldozer » bojím se o své panenství :))

Buldozer

Buldozer před sedmi roky

Danny » proč se bojíš?konečně by si se zbavil věci které nechceš:-)i když myslím,že to co máš (traktor)by ani cikán nevzal:-)))

Danny

Danny před sedmi roky

taky jezdím rád sám,ale v dnešní době se bojím čím dál více všemožných zmrdíků co se kolem vody pohybují …

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (431) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč