Produkty Trakker

Všechny diskuze » Vybavení » Produkty Trakker

Produkty Trakker

Založil Buldozer

Dne 21. 11. 2012 12:50

Odpovědí: 1609

Produkty Trakker

Ahoj.Vzhledem k tomu,že firmu Trakker začal dovážet na CZ trh nový dodavatel si myslím že tady začala Trakker mánie:-)tak tady se mužeme podělit o dojmy,postřehy a spokojenost s produkty fa Trakker.Doufam že nám přispěje svýma poznatkama i legendárnej Danny Filda:-)

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 40 (1609) Starší Nejstarší »

Podho

Podho před měsícem

Johan » Díky. Nakonec jsem ale včera vzal Versatexx. Chtěl jsem nějakej lehčí, jednovrstvej a ten Versatexx splňoval všechno, co jsem chtěl.

kalinz

kalinz před měsícem

Keby ste niekto chcel mám nejaké trakker veci na predaj viac info v sz

Johan

Johan před měsícem

Podho » Pokud neresis penize, doporucim Trakker Duotexx. Mam ho ted pul roku a maximalni spokojenost. Behem teplejsich noci vlezu do horni, tenci vrstvy, ani nezapinam.
Rijen, listopad a na brzkem jare se zapnu do fleecu. Ve vrchni vrstve spim jen v bermudach a triku. Na podzim beru do fleecu jen termopradlo, bez ponozek :)
Pro detailní popis a foto koukni na web KN.
Fakt luxusni spani!

Podho

Podho před měsícem

Nemáte někdo spacák od Trakkeru UltraDozer, popřípadě nějaké postřehy a fotky? Koukám po nějakém lehčím spacáku a přemýšlím, jestli jít do spacáku s fleecem nebo bez.

filfas

filfas před pěti měsíci

Dida » diky za info.jen se zeptam jaky mas z kresla pocit ohledne stability nebo pevnosti pri jeho vaze.nikde neuvadeji nosnost.co kolega jak ho ma dlouho a jak si ho chvali ?popř.jine info. děkuji ti.

Drinks

Drinks před pěti měsíci

121974-1-834.jpg

Mám dvě, jedno FX SUPER DELUXE RECLINER CHAIR a druhé Duralite Chair, ale dopadlo to tak, že velké křeslo Deluxe leží ve skříni a jezdím jenom se 4 kilovým Duralitem. :)) Sice nižší posed, ale jinak pohodlné.

.

. před pěti měsíci

ideafix » područky?, ty já zas nemůžu ani cejtit:)

.

. před pěti měsíci

121971-1-365.jpg

ideafix » tohle sem našel od daiwy jestli seš na jednoduchý tvary a nepotpíš si na pičičandy

ideafix

ideafix před pěti měsíci

kok » chybí mi područky. Bez těch jsem marnej.

ideafix

ideafix před pěti měsíci

Ondřej Macků » dej pokoj. Nemůžu přece fixou zabarvovat veškerý nápisy na svym vybavení, jak by to vypadalo? :D

.

. před pěti měsíci

121968-1-335.jpg

ideafix » tady je to nové s těma prolisama, tvarem a funkčností asi stejné ale už nneí tak pěkný

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti měsíci

ideafix » No ale takový křesílko Mivardi stealth duralite…hmmm…

:-D

.

. před pěti měsíci

ideafix » sem se teď díval a už ani fotky na netu nejsou toho starého

ideafix

ideafix před pěti měsíci

kok » kouknu. Díky. Prodávaj se ještě ty starší modely?

ideafix

ideafix před pěti měsíci

Ondřej Macků » :D :D :D kdyby si věděl, jak si mi s tim rodpodem zavařil. Je to prostě fakt dobrej produkt. O tom ani potom. S židlema mivardy naopak nemám dobrou zkušenost.

.

. před pěti měsíci

ideafix » jrc stealth a starší model, …taky mně chvíli trvalo než sem našel, váha 3,5kg, jednoduchý design, současný model je už takovej moc rádobymoderní, zbytečný prošití a prolisy v polstrování, jakoby byl člověk v kosmonautský ses­li

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti měsíci

ideafix » Nechceš zase doporučit něco od Mivardi? :-)))

ideafix

ideafix před pěti měsíci

Nekecám, když napíšu, že dva roky už vybírám křeslo. Nevim co to semnou je, ale jedno je těžký, u druhýho si neopřu hlavu, třetí má naprd polstrování. Ty trakkaře se zdaj fajn, ale jsou zase extrémně hnusný. Asi budu sedět do konce života na kýblu…

Dida

Dida před šesti měsíci

Ondřej Macků » čoveče Nash křeslo nic moc, polstrování mizerné..lezou z toho nitě a hmotnost velká, područky hned zasereš..není to neoprén, …R2 je z nich suveréně nej..vybíral jsem dlouho

filfas

filfas před šesti měsíci

Dida » R2 byla 1volba.me se libi ta vaha 4.1kg vemes pod pazi a jdes.nemam moznost vyskouset ale prej je luxusnepohodlne jak pises.vzhledove se lisi od ostatnich a to se me libi.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před šesti měsíci

Dida » Že zrovna ty doporučuješ Foxe, to mi není jasný. Podle mě dělá fakt nejpohodlnější a nejlepší křesla Kevin…

Dida

Dida před šesti měsíci

vypadá vzhledově hrozně, ale je překvapivě hodně pohodlné..kolega ho má..seděl jsem v něm…nicméně FOX R2ka jasná volba :-))

filfas

filfas před šesti měsíci

121951-1-834.jpg

Nekdo s timto kreslem?KŘESLO TRAKKER LEVELITE LONG-BACK CHAIR uvazuji o koupi.dik

Kesam

Kesam před jedním rokem

Hele jsou vysoké dost ale nemají šle to jsem já zase nechtěl ale bunda je dost dlouhá nepoleze ti nic.

Broula

Broula před jedním rokem

Kesam » cau, nebylo by foto kalhot? zajima me jak jsou vysoke a jestli maji šle…chci mit chranena zada a kdyz si sednu tak aby mi nevylezly zada a zadnice :-)

Kesam

Kesam před jedním rokem

Luger46 » Hele mám 178cm 93kg a XXL bunda přesná když natáhnu ruce pohoda kalhoty mají oni velky u všeho.

Marti.Rybari

Marti.Rybari před jedním rokem

Osvědčil se mi tento bivak: https://www.chytapust.cz/…ivvy-One-Man
Je to jeden z levnějších, ale skvěle slouží a nemám si na co stěžovat.

Luger46

Luger46 před jedním rokem

Kesam » co máš za velikost? já zkoušel XL a bunda sedla nádherně ale kalhoty byly veliký tak o velikost víc.

Kesam

Kesam před jedním rokem

Ten koplet za 3400kč mám doma a opravdu povedená věc tak jsem zvědavej za 14 dní jedeme.Dobrá i ta mikina uvnitř material taky v pohodě asi v tom bude hodně teplo.

MikeT

MikeT před jedním rokem

Scopex » Ten komplet vypadá opravdu moc pěkně. A cena přijemná,.Udělám si radost.

Scopex

Scopex před jedním rokem

MarwinRumaley » jo jo,cena za komplet. Je to 3-dílné oblečení. Vysoké kalhoty,bunda a v ni odepínací fleeska,ktera se dá nosit i samostatě. Cena je myslím uplne v pohodě.

Martin„Márwin”Šebesta

Martin„Márwin”Šebesta před jedním rokem

Scopex » tvl to je cena za komplet. Já myslel, že za bundu a kalhoty zvlášť. To je pecka

rower

rower před jedním rokem

zhanam zimny prehoz tempest v2 bivvy overwrap a nemozem ho najst ihned k odberu v anglickych ani nemeckych eshopoch, poradite niekto kde ho mozu mat na sklade? dakujem

Martin„Márwin”Šebesta

Scopex » díky. To sem si tak myslel

Scopex

Scopex před jedním rokem

MarwinRumaley » ok. Cca 3 400kc.

Martin„Márwin”Šebesta

Scopex » ahoj, to je super. Nemám k vodě co na sebe :D Nevis přibližnou cenu?

Scopex

Scopex před jedním rokem

Márwin » Ahoj. U nás bude k dostání během příštího týdne.

Oggis

Oggis před jedním rokem

ideafix » Díky za info..v tom katalogu tj dobře rozepsáno. Přes léto bude teplo v každém. Nejvíce užiji spacák, když je venku cca do –5C, brzké jaro a pokročilejší podzim,takže by měl být dostačující☺

ideafix

ideafix před jedním rokem

Oggis » AS365 je celosezóní. Vhodný pokud budeš spát venku i přes zimu. Jinak od jara do podzimu vnitřní vložka bez využití. Hezky znázorněný spacáky podle ročního období maj v katalogu. Koukni

Oggis

Oggis před jedním rokem

111435-2-254.jpg

111435-3-311-nahled.jpg

Zdravím, od této firmy mám zatím bohužel jen kanystr na vodu, ale je to super doplněk do výbavy. Lepší něž tahat jednotlivé petky na vodu. Uvažuji nyní nad koupí spacáku, nejvíce se mi zatím zamlouvá Trakker AS 365. Našel by se nějaký vyznavač této značky, co by mi mohl sdělit své postřehy, případě doporučit jiný spacák od „Trakkera“ ? Díky

Chudýpocestný

Chudýpocestný před jedním rokem

MikeT » těžce ale když je slina tak jde vše:))

Lukáš Reinold

Lukáš Reinold před jedním rokem

Márwin » Mělo by to být k dostání v dohledné době.

MikeT

MikeT před jedním rokem

Radim Křížka » Povedlo se? :-D..Skoro bych si tipnul, že zátka nakonec skončila uvnitř :-)

Chudýpocestný

Chudýpocestný před jedním rokem

111334-1-822.jpg

novinka podzim2016,vývrtka trakker dostání několik ke každému bejvaku:)

Martin„Márwin”Šebesta

Scopex » Ahoj, nevíš kdy bude u nás k dostání tohle? https://www.youtube.com/watch?…

ideafix

Radek 1990 » sakra sakra sakra. To je pech. Tak hezky jsem se do tý tašky pobláznil. Díky za info

Radek 1990

Radek 1990 před jedním rokem

110463-1-491.jpg

ideafix » nevejde se , taky mam Monster vozík musel jsem to nechat zvětšit

ideafix

Radek 1990 » ahoj, když už jsme u toho, změřil by si mi prosimtě tu zadní kapsu co se nasazuje na čelo vozíku. Zajímalo by mě, zda-li by se taška vlezla i na můj Monster od Mivardi. Díky

Martin„Márwin”Šebesta

Super díky moc :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 40 (1609) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (3 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč