Produkty Trakker

Všechny diskuze » Vybavení » Produkty Trakker

Produkty Trakker

Založil Buldozer

Dne 21. 11. 2012 12:50

Odpovědí: 1645

Produkty Trakker

Ahoj.Vzhledem k tomu,že firmu Trakker začal dovážet na CZ trh nový dodavatel si myslím že tady začala Trakker mánie:-)tak tady se mužeme podělit o dojmy,postřehy a spokojenost s produkty fa Trakker.Doufam že nám přispěje svýma poznatkama i legendárnej Danny Filda:-)

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 41 (1645) Starší Nejstarší »

Ťava

Ťava před čtyřmi měsíci

Hoši vy z..di seru na podrztazku :) pekne budu nasavat a mlátit vas dwarfem az bude Jumbo běhat nahatej :))

Carpkiller

Carpkiller před čtyřmi měsíci

. » DVAAAARFFFF!!!! watch this!

.

. před čtyřmi měsíci

Carpkiller » mimochodem co robin?, žije?, …nehledá stále ten kamion s tygřákem?:)

.

. před čtyřmi měsíci

Carpkiller » ten závod bych dal jak se nafáráme, bude čurina, sem docela soutěživej typ:). A filcek doveze hovno:), loni jak jste to nakonec všichni vzdali tak se zařekl že žádný parády, masa poskromnu kdyby to zase náhodou neklaplo ať pak nemá plnou lednici. A z vašíka kundanta dělat nemusíme, …on už je kundant odjakživa, ale určitěš ho zaměstnáme. Hlavně mu nedávat čagan do pruty, však víš jak to posledně dopadlo:)

Carpkiller

. » tak až pojedeme, tak si vezmeme zlaťáka jako nosiče, a se-kundanta, dáme si závod na vteřiny:-) Filcek doveze maso a UDG party je ready, všichni budou spokojení.
To já, když jsem jezdil hodně, tak jsem to měl naučený tak, že jsem jenom rozepnul zip od tašky, jedna vteřina, nakopnul tu tašku tak, že z ní tempest vyletěl a rovnou se tím rázem složili ty tyčky- 2 vteřiny, po té jsem ho jen zamknul, jedna vteřina, pak jsem teda už růčo vzal kolíky, a jenom oběhnul tempesta a ty kolíky jsem ze stoje naházel přesně do těch oček, cestou zpátky je zašlapal a tempest stál přikolíkovanej za 28 vteřin:-DDDD
ale už jsem vyšel ze cviku, takže jsem si nastavil vůli na ty 3 minuty:-))))))))

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi měsíci

. » kdo ví :)

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jen hecovačka:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » koko, ty jsi hrozný lhář :))

Ťava

Ťava před čtyřmi měsíci

. » hej šluksny neměrte vocasy a premyslejte nad kalbickou at to neni jak loni ve třech ( i tak to bylo bozi ) s filem uz jsme trosku nastrelili termín …

.

. před čtyřmi měsíci

Carpkiller » přední panel mám smuchlaný bokem, za těch deset let jsem ho použil snad 5×, s jeho instalací bych se sral nejdýl takže ten sem nebudu motat, ......no hele, za ideálních podmínek kdy jsem v dobré kondici a mám takový ten den kdy na co sáhnu se zdaří a i podělanou křupku kterou vyhodím do vzduchu a na první pokus mně spadne do huby jsem s brojlerem rychlejší. Z fusaku ho vytáhnu jednou rukou za 5 vteřin, dalších 7 vteřin ho otvírám jako deštník, jelikož mám dlouhý ruce a mám je šikovný i v den blbec ten vnitřní aretovací šroub zvládám za deset vteřin. Mezi tím co sem vytahoval to brojlo z fusaku se mně tam válely navolno i dva stormpouly který vypadávají a chytám je hezky patičkou pravé nohy takže už je nehledám a oba dva šroubuju za dalších deset vteřin. Stejně si myslím že by stačil jen jeden, takzvaně na cigána, ale ať nežeru a nepodvádím dal bych ti šanci. Pak už jen dva kolíky a v měkké zemi každý zašlapuju za dvě vteřiny. Ani se neohýbám, do očka to trefuju normálně hodem ze stoje. Sumasumárum mám plnohodnotný přístřešek za 38 vteřin. No a kde jsi ty s tempestem?

Carpkiller

. » tak to je samozřejmě myšleno v ideálních podmínkách, zrovna to kolíkování v něpříznivým terénu trvá nejdýl, ale já za ty roky tempesta postavil určitě 300×, takže to mám celkem v ruce.
jenom vytáhneš, jedním pohybem rozložíš max 30vteřin,, spojíš 4–5 tyček max 60vteřin – , zamkneš jednou další což netrvá ani deset a kolíkuješ.
samozřejmě pak k dokonalosti ladíš přední panel, storm poly, atd, ale to do hrubý stavby nepočítám.
baví se o přístřešku bez vchodu, tak aby stál a byl přikolíkovanej.

.

. před čtyřmi měsíci

Carpkiller » snad bude voda, zatím je to na tý jedný vodě v prdeli a ještě horší než jsme tam byli na čumendu:(, a se stavěním přístřešků nemám tolika praxe, většinou pod širákem, takže by jsi mně porazil. Spíš mně zajímá ta rychlost toho tempestu, logicky mně to nejde do hlavy teda pokud ho nevozíš postavenej a nepřistáváš s ním u vody jako rogalo:). Víš jak to je, lidi maj „velký oči“:), posledně sem jenom tři minuty zavrtával jeden kolík jak byly v té sviňské suche zemi navíc kamínky:). Ale nechme to na ten závod

NeBeroun alias Qwerty81©

Carpkiller » jdu ho objednat :)

Carpkiller

. » Tvým PUNK stylem se mi možná přiblížíš, ale tempesta postavím dřív, než jiní vyndají vytáhnou brolly z futrálu a vůbec ho otevřou. to je fakt fofr. ale za 3 minuty stojí včetně kolíků, to vím jistě.
asi to necháme na později, všude je moc lidí, moc očí a málo vody, ted to za to nestojí. však to letos poměříme, dáme si závody v noční stavbě přístřešku bez čelovky… v tom tuším, že s tebou prohraju:-D
viděl bych to konec prázdnin, nebo září.

.

. před čtyřmi měsíci

Carpkiller » tohle je výzva!!!, …jestli Honzo tempesta postavíš za tři minuty s kolíkováním, musím se s brojlíčkem dostat na dvě minuty. A vandráckým stylem kdy udělám jen cvak a podepřu jedním stormpoulem na minutu:), …co ten příští týden, jedeš krakonošovo?, ty „moje“ dvě vody špatný, takže já něco bez nálepky dobrodružství:(

NeBeroun alias Qwerty81©

Carpkiller » to by šlo..

Carpkiller

NeBeroun alias Qwerty81© » dříve než ty rozložíš brolíčko z futrálu, já mám tempest postavenej, to se vsadím. do 3 minut i s vykolíkováním.
brolly je proti tomu výrazně pomalejší.

NeBeroun alias Qwerty81©

. » a 10kg kulí :)

NeBeroun alias Qwerty81©

Carpkiller » jak rychle to postavíš bez přehozu?

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » řekni čtyři tisíce když přidá lepení a trakker sandále, jinak ať si to strčí, však víš kam:)

Carpkiller

NeBeroun alias Qwerty81© » za mě lepší bivak není, pokud je to verze z aquatexu, tak to ber, za ty prachy nebudeš litovat, povětšinou se objedeš bez přehozu, ale i s ním je tempest super, zvětší se ti a na delší akce, kdyby mělo více pršet, budeš rád, že ten přehoz máš, na nočky bys ten předek stejně nedával, takže za mě super řešení.
já bych jinej bivak než tempest nechtěl. už mám třetí. mám teda větší XL, ale i s tím standardním a přehozem jsem byl max. spokojenej.

NeBeroun alias Qwerty81©

. » to je mi u řiti :)

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » aha, …tak to je jasné, karlovi někdo ukradl z bivaku na krámě ten přední panel a aby to mohl prodat, tak nenápadně odstřihnul ten zip na který se panel připíná a přehoz který nemohl samostatně prodat k tomuhle „nekompletu přihodil“, …no a proto to prodává se slevou:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » já vím :) je to otevřené Bivvy s přehozem :)proto se ptám, jaké s tím má kdo zkušenosti :))

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » pokud máš hlavní stan a k němu je ještě přední připínací panel a k tomu je ještě navíc přehoz, tak je přehoz zbytečnej, pokud je bivi otevřený bez předního panelu na zip a celkový zadeklování tvoříš tím že to překryješ přehozem, pak má přehoz význam

NeBeroun alias Qwerty81©

. » to je přesně ono..

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » tak pokud by bez něj byla absence předního panelu, tak to k něčemu je:), přehoz si představuju takový to co se dává přez celej bivak kvůli orosení a tepelnýmu komfortu v zimě

NeBeroun alias Qwerty81©

. » aspoň zavře ten předek, ne?

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » a ten přehoz je k hovnu, ten můžeš ještě někomu kdo ho mermomocí chce střelit za dvojku:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » nó právě :)

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » to už je lidštější cena, to už se dá

NeBeroun alias Qwerty81©

. » Tempest je v akci s přehozem za 8500,– ;)

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » taky mám všechno a pořád je co kupovat, bych si k té dvacce raděj přihodil ještě nějaký peníz a koupil nějaký dalekohled se stabilizátorem obrazu když lítáš i po lese s flintou. Na ryby na šmírování taky dobrá věcička:)

NeBeroun alias Qwerty81©

. » čoveče všechno už mám;)

.

. před čtyřmi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » nestojí:), tempesta jsem si kdysi očmuchával u kamaráda, ale když vezmu v potaz cenu a to v čem že je lepší ( zajímavě řešená konstrukce a dejme tomu líbivej design ) je to past na lidi. Kup si drahý kvalitní navijáky, hadry, spacák ať ti není zima, kvalitní nůž, dopřej si kvalitního žrádla ( pro sebe ) ale jako přístřeší bych volil něco za rozumný peníze.
Asi 10 let kempuju pod brojlem za 4000Kč ( taky trakker ), a nemám mu co vytknout. Po pěti letech sem jen podlepil střed kterým prokavávalo a jsem dokonce přesvědčený že ten PVC materiál vydrží víc jak jiné lehčí dražší matroše. Až ho zničím, koupím zase něco takovýho bo od přístřešku žádám dvě věci: aby na mě nechcalo a byl rychle rozloženej. A tyhle kritéria splňuje docela dost bivaků v rozumné cenové relaci. Navíc nechci tě podceňovat, ale víc toho nasedíš tady, než u vody:)), extrémní podmínky u vody a velká jezera asi nenavštěvuješ, takže bych ti naordinoval nějakýho brojlera

NeBeroun alias Qwerty81©

Zdar, máte někdo Tempest Air Bivvy V2?
Stojí za ty prachy?

Podho

Podho před desíti měsíci

Johan » Díky. Nakonec jsem ale včera vzal Versatexx. Chtěl jsem nějakej lehčí, jednovrstvej a ten Versatexx splňoval všechno, co jsem chtěl.

kalinz

kalinz před desíti měsíci

Keby ste niekto chcel mám nejaké trakker veci na predaj viac info v sz

Johan

Johan před desíti měsíci

Podho » Pokud neresis penize, doporucim Trakker Duotexx. Mam ho ted pul roku a maximalni spokojenost. Behem teplejsich noci vlezu do horni, tenci vrstvy, ani nezapinam.
Rijen, listopad a na brzkem jare se zapnu do fleecu. Ve vrchni vrstve spim jen v bermudach a triku. Na podzim beru do fleecu jen termopradlo, bez ponozek :)
Pro detailní popis a foto koukni na web KN.
Fakt luxusni spani!

Podho

Podho před desíti měsíci

Nemáte někdo spacák od Trakkeru UltraDozer, popřípadě nějaké postřehy a fotky? Koukám po nějakém lehčím spacáku a přemýšlím, jestli jít do spacáku s fleecem nebo bez.

filfas

filfas před jedním rokem

Dida » diky za info.jen se zeptam jaky mas z kresla pocit ohledne stability nebo pevnosti pri jeho vaze.nikde neuvadeji nosnost.co kolega jak ho ma dlouho a jak si ho chvali ?popř.jine info. děkuji ti.

Drinks

Drinks před jedním rokem

121974-1-834.jpg

Mám dvě, jedno FX SUPER DELUXE RECLINER CHAIR a druhé Duralite Chair, ale dopadlo to tak, že velké křeslo Deluxe leží ve skříni a jezdím jenom se 4 kilovým Duralitem. :)) Sice nižší posed, ale jinak pohodlné.

.

. před jedním rokem

ideafix » područky?, ty já zas nemůžu ani cejtit:)

.

. před jedním rokem

121971-1-365.jpg

ideafix » tohle sem našel od daiwy jestli seš na jednoduchý tvary a nepotpíš si na pičičandy

ideafix

ideafix před jedním rokem

kok » chybí mi područky. Bez těch jsem marnej.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 41 (1645) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (8 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč