pomoc s výběrem prutů :-)

Všechny diskuze » Vybavení » pomoc s výběrem prutů :-)

pomoc s výběrem prutů :-)

Založil Lukkysek

Dne 8. 8. 2017 20:23

Odpovědí: 25

Zdravím chci přejit na dvoj dílné pruty tak bych chtěl poprosit o pomoc s výběrem v cenové relaci max 4000 Kč pruty bych chtěl 360cm a max 3l . Děkuji :-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Lukkysek

Lukkysek před dvěma měsíci

Mifí » asi tak :-D

Upraveno moderátorem Lukkysek v 15:03, 17. 8. 2017.

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Lukkysek » Aha…To je dobrý tak babičce na zahrádku k rajcatum:D

Lukkysek

Mifí » teď mám JRC CONTACT 360 3l troj díl :-/

Upraveno moderátorem Lukkysek v 20:11, 15. 8. 2017.

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Lukkysek » Co ubec mas za pruty ted?

Lukkysek

Mifí » bylo by to super ale je to vážně nereálné :-) ale každopádně skoro každý prut bude lepší co mám teď :-)

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Lukkysek » To určitě,prut za 2000 ti muže sedět vic jak prut za 10000,– ale uplne ideální by bylo kdyby ti je třeba kámoš co je má půjčil na jeden den k vodě,zahazet, něco zdolat apod ale to je asi nerealny:)

Lukkysek

Děkuji za rady ale jak koukám tak asi bude nejlepší jet na nějakou výstavu a tam si pruty osahat že?? ;-)

Michnič

Michnič před dvěma měsíci

Mrkni na starbaits M4 3 lb nebo 3,5lb mam ty 3,5lb a jsou na zdolavacku úplně v pohodě a 110 g olovo odhodím i přes 140m. Ale jak píšou kluci je lepší osahat v obchodě nebo nejlíp u vody.

pablo

pablo před dvěma měsíci

ideafix » asi nás bude fakt viac :)

ideafix

ideafix před dvěma měsíci

Jony » jsem si vždycky myslel, že tenhle názor zastávam jenom já, tak radši mlčim ;)

Příspěvek upraven autorem.

Mifí

Mifí před dvěma měsíci

Jony » Blank se mi taky nelíbí ale to je o spíš otázka vkusu:)pruty jsou to super

Jony

Jony před dvěma měsíci

Myslel jsem si, že CTX jsou v týhle cenový relaci super, dokud jsem si nesáhl na blank. Ten bych přes srdce opravdu nepřenesl. Mají v 3,25lb moc pěknou akci, ale ten blank prostě ne.

Heyna

Heyna před dvěma měsíci

Za mě teda určitě CTXa v 3,25 nebo 3,5lb. Jsou takový, jak tu píšeš, že chceš. Nejsou to rozhodně žádný tvrdý harapáky a hodíš s nimy také daleko, když to umíš. Za ty peníze si myslím ideal :-)

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před dvěma měsíci

El Duffus » přesně tak. Hlavně třeba uvedený FS CTX je za dané peníze dobrá volba,ale já když ho vezmu do ruky tak se mi díky krátké rukojeti, jsem vysoký = delší paže, strašně špatně drží…
V této cenovce bych hodně koukal třeba na Sportex catapult (v novější verzi s klasickým sedlem),ale jak říkám… Musí v první řadě padnout do ruky

El Duffus

El Duffus před dvěma měsíci

Jen v krátkosti – pokud budeš dávat čtyřku za prut, což si myslím, že je celkem rozumná cena, tak si ty pruty rozhodně dojdi někam vyzkoušet a osahat, nejlépe u vody. Tady dostaneš zaručený info, že tohle je super a támhleten ještě lepší, každej je v podstatě max spokojen :-). A pamatuj, že i stavěné pruty za trojnásobek tvojí ceny mohou být udělány nekvalitně, takže bych byl opatrný s eventuální zahraniční koupí.

Lukkysek

Lukkysek před třemi měsíci

Morous » děkuji podívám se na ně :-)

Morous

Morous před třemi měsíci

Lukkysek » Já koupil nash pursuit za 4400Kč a super.

Lukkysek

odhoz cca 80–100 m olova do 110 g

Broula

Broula před třemi měsíci

Lukkysek » na odhoz jak těžkých olov a na jakou vzdálenost…?

Mifí

Mifí před třemi měsíci

Lukkysek » Buď si připlať cca 400 kč za kus(nebo si ujednej lepší cenu u prodejce a třeba se i vejdeš) a podle toho co požaduješ já bych šel do Free Spirit CTX 3,25…

Lukkysek

Budu je používat na odhoz a chtěl bych aby nebyli moc tuhé a užil jsem si na nich i tahání menších ryb .

Broula

Broula před třemi měsíci

Je potřeba napsat jakým způsobem ho chceš používat a co od něj požadujes. Tohle je jak vybírat auto podle barvy

Lukkysek

za jeden :-)

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi měsíci

Mifí » asi za díl :-)

Mifí

Mifí před třemi měsíci

4000,–za kus nebo za 2 kusy?

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (25) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (30 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč