HOME OFFICE na rybách

Všechny diskuze » Vybavení » HOME OFFICE na rybách

HOME OFFICE na rybách

Založil V.P.

Dne 13. 7. 2017 09:47

Odpovědí: 32

Ahoj všichni,

vím, že se i mezi vámi najde pár pracovních workoholiků :-). Jakým způsobem nabíjíte své NTB v prostředí „u vody“

Děkuji za opdovědi

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

Carpkiller

Carpkiller před pěti roky

Drinks » bude bude…

Drinks

Drinks před pěti roky

Carpkiller » Jojo, počasí na opalování. :-)) Bude online? Budu čerpat poznatky, kdyby náhodou..

Carpkiller

Drinks » mám ji, ale jak teď nejezdím na dlouho na kapry tak jsem ji ještě nepoužil, první test bude na Lac du der.

Drinks

Drinks před pěti roky

Carpkiller » Vím o tom, nějak jsem se potom pátral i ta cena je přiměřenější, ale RM je prostě dražší no..
Používáš Mivardi?

Carpkiller

Drinks » Mivardi má v ceně x typů redukcí, prakticky na všechny mimo Mac-ku, tam nemusíš do kupovat nic.

Drinks

Drinks před pěti roky

Alfii »

Ok, díky!

Alfii

Alfii před pěti roky

Drinks » Staci dokoupit k notasu nabijecku do auta na 12 V bezne se prodava.
Kup origo od stejneho vyrobce co mas notas. Druhovyroba vetsinou nenabiji baterku v notasu.

Drinks

Drinks před pěti roky

Alfii » Takže ani případné dokoupení nepomůže nebo redukce? V tomto jsem úplný vocas. :)

Alfii

Alfii před pěti roky

Drinks » RM ma jen 2× USB a 12V jako v Aute

Drinks

Drinks před pěti roky

Nemáte někdo vyfocené konektory u powerbank RM nebo Mivardi? Rád bych viděl, jestli budu schopný nabíjet i můj noťas. :-)

Ať nekupuji zajíce v pytlíku.

Příspěvek upraven autorem.

Hudiny

Hudiny před pěti roky

David Fořt » vdaka :)

David Fořt

David Fořt před pěti roky

Hudiny » Vyjde 27.7. na Arena Sport Tv a následně na youtube.

Greyscarp

Greyscarp před pěti roky

Kolega si koupil power banku od RM a dal mi jí abych mu jí testnul. Byla prvně nabitá a vždy jsem s ní nabíjel od 1% na Iphonu 5 SE. Skončil jsem na čísle 24 nabití do 100%. Za mě super výdrž. Noťas na ryby netahám, ale na telefon víc než pecka.

Hudiny

Hudiny před pěti roky

David Fořt » kedy ma vyjst novy diel? :)

David Fořt

Carpkiller » Vašek Freylich to uvede na pravou míru v dalším Carp Timu :-) Zítra sem dám fotku z Carp Talku, kde dělali srovnání powerbank. Jsou tam i počty nabití. Pracují tuším se Sony Xperia a Samsungem. 15–16 nabití udělá pouze RidgeMonkey. Mivardi tam není, je tam prakticky ta stejná powerbanka od jiné značky a vydrží o něco méně, myslím 12–13×, což je ale taky super.

Carpkiller

David Fořt » aspoň to tvrdí Karel ,,Kralický" ;-)

David Fořt

Carpkiller » Zase to nepřeháněj :-)

Mates_L

Mates_L před pěti roky

Petr Loukota

Petr Loukota před pěti roky

120649-1-361.jpg

120649-2-729-nahled.jpg

K tomu mám sadu adeptérů a dvojitou usb zástrčku.Cena kompletu okolo 1000kč

Petr Loukota

Petr Loukota před pěti roky

120647-1-156.jpg

120647-2-687-nahled.jpg

120647-3-699-nahled.jpg

Já jsem si pořídil tuto věcičku (power banka pro auto) ale ještě jsem to nepoužil ani nevyzkoušel . Ale do deseti minut to má nabít i autobaterii, tak aby se dalo nastartovat.

V.P.

V.P. před pěti roky

Marda » Když jsem si konfiguroval auto, tak jsem si říkal, že 220V nikdy nevyužiju … teď lituju. Firemní politika mi určuje ntb LENOVO, které byť je ThinkPad, vydrží opravdu dlouho. Jedná se mi o 1–2dva dny, max 16hod. provozu, abych nečerpal dovolenou. Varianta Mivardi PowerBanky nezni špatně, možná se na ní pojedu podívat.

Díky za reakce kluci.

Dida

Dida před pěti roky

Carpkiller » to je slušná výdrž..asi rozšířím sbírku :-))Ridge Monkey stojí ranec

Carpkiller

Dida » údajně dobije standardní notebook 3×-4× do plného nabítí, a iphone 6–7plus-čili větší 16–18× což je masakr!
toto je vyzkoušeno.

Dida

Dida před pěti roky

Marda » Powerbanka od Mivardi je poměrně novinka, zkoušel už někdo jak dlouho utáhne Notebook při průměrné práci s ním ?(nemyslím hraní her :-))

Marda

Marda před pěti roky

V.P. » A nebo teda zainvestovat a vyřešit takouvou věc, jako je Power Banka od Mivardi, která má všechno co potřebuješ. Všechny možný potřebný napájecí napětí, hromadu univerzálních konektorů. V podstratě super věc. Nemusíš kupovat ani trakční akumulátor, ani 12V nabíječky, ani měniče. Netaháš sebou haldu harampádí, který ve výsledku vyjde na tolik, že by sis za to ty power banky koupil možná dvě :o)

Marda

Marda před pěti roky

V.P. » Poměrně často teď pracuju i mimo kancelář ať už z jakýhokoliv důvodu. První věc, kterou jsem ocenil, je výdrž baterie MAcBooku Pro, kterej používám. Dříve Sony Vaio a jiný věci, ale Applu se v tomhle nic nevyrovná. Spolu s řešením externího nabíjení doporučuju řešit i železo na kterým se pracuje, aby nežralo energii zbytečně.

Další věcí je investice do 12V auto nabíječky. Chápu, že někdo radši koupí za pár stovek měnič 12V/230V, ale tohle mi přijde až krajní věc. Samotnej proces zmeny napětí ze stejnosměrných 12V (baterie) na 220V už sežere hromadu energie. Potom k tomu připojíš nabíječku na notebook, která z těch „pracně“ vyrobenejch 230V děla zase nějakejch 16–19V, který potřebuje k napájení ten notes… Strašně zbytečný to je.

Miras

Miras před pěti roky

Normálně natáhneš kabel z chaty a je to:-)
Teď vážně, když už musím z nějakého závažného pracovního důvodu tahat k vodě NB, používám výkonnou powerbanku, resp. vozím s sebou rovnou 2ks.

V.P.

V.P. před pěti roky

Díky za odpovědi.

Drinks

Drinks před pěti roky

Carpkiller » Jednu mi pošli. :-)

Carpkiller

120578-1-189.jpg

mě už baterky od echolotu nebaví tahat, několik jsem jich už oddělal, a pak napojovat kabely atd atd, tak jsem si počkal a pořídil novinku od mivardi Power banku hardcore http://www.tropicliberec.cz/…di-hardcore/ původně ji na trh uvedla fa ridge monkey.
nabíjením telefonu, čelovek a světel to nemáš šanci na výpravě vybít, je to relativně kompaktní, opravdu pěkný a lze tím dobíjet i noťas + x dalších zařízení najednou.
za mě pecka!

Dida

Dida před pěti roky

na víkend ti stačí trakční baterka a menič napětí..na delší výpravu pak jedině centrála..taky jsem párkarát sledoval hokej MS na notasu na rybách tak mi stačila vždy ta první varianta

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (32) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč