Flajzar Q9 RGB-TX

Všechny diskuze » Vybavení » Flajzar Q9 RGB-TX

Flajzar Q9 RGB-TX

Založil Novi

Dne 3. 7. 2017 08:08

Odpovědí: 7

Zdravím všechny kaprařské kolegy,
Jaký máte názor na novinku od firmy Flajzar – hlásiče Q9 RGB-TX?
Děkuji :-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

clarence

clarence před třemi měsíci

Mám JRC DS3 jsou sice od Flajzara ale mají vzadu klasické dvířka,nevím proč to nemohou udělat i u originálu

Tichávoda

Tichávoda před třemi měsíci

TDI83 » šlo o rx multy?

Rasta

Rasta před třemi měsíci

Novi » Taky mám Flajzary a jsem spokojený, ale to, že už mají od Q7 problém s praskáním krytů a nebyli to schopni za tu dobu opravit (jednoduše udělat to plné a ne tu trapnou dutinu), je obrovská ostuda. Osobně bych je za to rozhodně nechválil =)

TDI83

TDI83 před třemi měsíci

Zdravím, mám je též od července loňského roku. S pípáky víceméně spokojenost. Horší je to s příposlechem, který skončil na reklamaci z důvodu neúměrného vybíjení. Baterie v příposlechu nevydržela 3 dny nonstop lovu s minimem záběrů. Pro jistotu to příposlech ani nesignalizoval a rovnou se vypnul bez jakéhokoliv varování. Nahráli do něj nový firmware, tak uvidíme. K samotným signalizátorům. Jo je to fajn vychytávka možnost měnit si barvu a intenzitu svítivosti. Ale dvě věci k tomu. Pokud člověk používá svítící swingery a chce to mít ve stejné barvě se swingerem, tak se to rázem dost omez člověku výběrí a člověku zůstane taková ta klasika (červená, zelená, modrá…). Za druhé. I na nejvyšší svítivost nedosahují ty pípáky takového svitu jako jako Q7 a Q9. V noci to nevadí ba naopak, ale přes den nejsou moc vidět, že při záběru svítí svítí..

Novi

Novi před třemi měsíci

Já je mám od července a musím říct, že jsou dokonalý :-) Naprosto top je servis! Strhl jsem omylem u jednoho kusu zadní plastový kryt a poslal ho na opravu. Za čtyři dny byl zpátky – kryt a poštovné 220kč + jsem dostal ještě nové baterky. Jsou to super pípadla :-)

Anděl

Anděl před třemi měsíci

Ahoj, je to stejný jako Q9 TX, jen barvy můžeš měnit dle nálady :-) má trochu jiné tóny a schází funkce zapnutí bílého světla na příposlechu, což předešlý model měl, možná jsem špatně četl návod :-) taky mají delší šroubení

Tichávoda

Tichávoda před třemi měsíci

Také mne zajímá

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (7) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (29 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč