Top hlásič

Všechny diskuze » Vybavení » Top hlásič

Top hlásič

Založil Novi

Dne 25. 2. 2017 18:30

Odpovědí: 142

Ahoj, potřeboval bych poradit při výběru hlásiče. Přál bych si opravdu kvalitní hlásič, který mi pár let vydrží. Cena cca do 4000 kč za kus. Jediný požadavek je možnost spárování s příposlechem (aby měl signalizátor vysílač dálkového příposlechu).
Mám pár svých návrhů:

1. Flajzar Q9-TX
  2. Flajzar Neon
  3. Delkm TXI
  4. Fox MXr+
  5. Budu rád za nějaký další typ od vás :-)

Moc děkuji :-)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (142) Starší Nejstarší »

.

. před třemi roky

Dida » no když jsi od udic pár metrů a kocháš se, nebo podřimuješ, stačí zvuk hlásiče:), …u ATTS ti to zabrnčí v kapse a místo zaseknutí si zvedneš telefon, a že prej: „prosím, tady Dida“:))

Dida

Dida před třemi roky

kok » zvuk mi dává příposlech a to stačí..nemusí to řvát 2× :-))

.

. před třemi roky

Dida » jako zas ho nepřechval, …to co umí, to umí, ale neumí zásadní věc která je pro hlásič typická a to je že nevydává zvuk:). Škoda že ATTS ještě nenapadlo udělat to stejné co by bylo ochlup větší a mělo repreáček. Pověst mají dobrou, hodně lidí by si podle mě koupilo

Příspěvek upraven autorem.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

kok » pro přítulkyni mam lepší kolíček :-)

.

. před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » nápad dobrej, ale funkčnost je špatná, …mě to nezaujalo, ale jak píše filla, coby anální kolíček pro hravou přítelkyni nebo milenku proč néé:)

Filla

Filla před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » toz to je blby, inu zkusenosti…

NeBeroun alias Qwerty81©

Filla » no právě že ne.. Je to po krocích..

Filla

Filla před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Dioda i repro jdou prelepit cernou elektropaskou. Neni to moc UK, ale funguje to.
Chces mi rict, ze ty Foxy co mas nejdou zeslabit plynule do ticha?

NeBeroun alias Qwerty81©

Filla » aby byl záběr tajnej.. I když mám hlásič na nejnižší hlasitost, je to stále slyšet dost daleko…

Filla

Filla před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Nac to potrebujes?

NeBeroun alias Qwerty81©

Filla » jo.. Chtěl jsem udělat z hlásičů bez příposlechu hlásiče s příposlechem :-)

Filla

Filla před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Je to proste adapter na baterky na vybehovy ATTcka. Jestli bych premyslel o techto krasnych hluchych pipacich, volil bych ty novejsi s integrovanym zdrojem. Jestli si dobre vzpominam, roky mi v nich ty tabletoidni baterky urcite nevydrzely, narozdil od tech novych peeps, jak tady sdili boys..

edit: no, tak to tu mas dvojmo :))

Dida

Dida před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » ty banánky mám taky ale žere to dost baterky a ty jsou dost drahé..musí se vyndavat po každé výpravě..a jak píše killer je to přežitek..lepší je koupit rovnou s vysílačem..tam vyměníš baterku jednou za pár let :-))

NeBeroun alias Qwerty81©

Člověk se tu fakt nic nedozví.. :-)

Filla

Filla před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Je to bozi, jdi do toho. V nejhorsim si s tema bombickama muzes delat prdel :))

Filla

Filla před třemi roky

kok » Vsak uz taham wole, ramec odlehceni jde srat, ale bude zas chvili klid a mir.
Takovyto tudůdudu tudůdudu, to na Tebe plati kurvicko .))

Carpkiller

Carpkiller před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » kdyby jsi nejdříve četl a pak až psal, tak o tom se tu bavil fill s kokandlem pár řádků níže…
je to přežitek.
běž raději na srnca, je ideální čas:-)

NeBeroun alias Qwerty81©

A co ty „dzinziky“ od ATT co se připojují do hlásičů bez vysílače? Máte někdo nějaké zkušenosti?
http://www.hobby-g.com/…mitter-3-5mm

Dida

Dida před třemi roky

120892-1-759.jpg

kok » přesně tak ty baterky jsou peklo, navíc cenově jsou dost vysoko…plus příposlech..najít hlásič ktrerej moc nebaští je kumšt…další body pro ATT:-))

.

. před třemi roky

Filla » njn, však o pobytu venku kde tě nikdo nesere, o tom to je, .....víkendovka byla pecka ikdyž bez udic. A k těm RX si voz raděj náhradní baterky, ať to negeglá:)

Filla

Filla před třemi roky

kok » Marty vraci nevraci, rozhodne uz tim nedejcham tak, jako driv. Svet je mnohem barevnejsi, nez jen v zelenym odstinu kaprariny. Navic takovy to tajemno je fuc, i diky Tobe jsem ztratil neco iluzi a skrz praxi poznal realitu podvodniho i pozemskyho kapriho sveta..
Ale rad se vyplesknu u nahozenych prutu, zas na chvili srostu s okolni prirodou a poprdim do vetru. Hlavne ty nase akce, to me bavi asi nejvic..
ATTcka nepotrebuju, vystacim si s legendou od lisky a zaloznim Flajzkem + ta mrdka na candose, idealni stav .)

.

. před třemi roky

Filla » s tím nasdílením a zhodnocením souhlas, jinak vašek by ti k atts řekl víc, myslím že příposlech testoval a co jde z věrohodných zdrojů, dosah vzdálenosti je prý slušný v provnání s konkurencí, …o přesných číslech se nemá smysl bavit, v lese to bude třeba 70 metrů, na otevřené ploše 200 metrů a víc ( třeba ), …a co je otevřená a zarostlá plocha je zase relativní. Jak moc trčí pípák nad zemí taky, takže uk styl kdy máš hlásič u země bude přenášet signál hůř než když ho povystrčíš. Na ATTS není žádnej technickej problém, …kdyby to nebyl jen zdroj signálu, mám je taky, jsou malé, snesou, baterka vydrží, jednoduché, ale prostě bych si nezvyknul na ten chybějící lahodný zvuk který vždycky jde od prutů.
Jestli se ti vrací kaprařina pod kůžu a chceš pokoupit hlásiče a nevadí ti to co mě, kup si je, v tom co umí, vynikají nad ostatníma

Filla

Filla před třemi roky

Dida » i pri vyvazce? Leze mi z toho nekonecna vyvazka… neber me vazne, to je jen joke. Hlavne ze jsi spokojen, me by to sralo :)
50m je 1/10 deklar.dosahu vyrobcem.. mozna kdyby ses odvazil dal..

Filla

Filla před třemi roky

kok » Jasne, byly tam ty hodinovy baterky a Tys myslel, ze jsou to tablety, tak jsi jich vsech 6sezral a od te doby se nadymas jak diana. Presne takhle to bylo, vzpominam :))
K priposlechu.. 300m uz doufam nikdy nevyuziju. To asi nikdo.. i kdybys zavazel na Xset, tak to pipne a vis, ze mas zaber.. OK, ale stejne co s tim, tam kdesi na vode?
Ne, me sralo to, ze jsme to tehda zkouseli na tom lomu kousek od nas (kde vidis 6m do hloubky) a za par stromama a terenim zlomem uz to byla kukacka, kdy nepipal pipak ani priposlech. Takze vyrobek na pisnicku a proto se ptam tadydle Didy, jestli to ma nejak ohmatany v praxi..
Je mi to jasny, kazdej bude lestit pruta nad pipakem/navija­kem/autem/… co sam uziva. Ale kdyz ochytas vic vyrobku v jakymkoli segmentu a nejsi uplnej ignorant, muzes nasdilet srovnani… a otom tady ty vlakna asi jsou, vid ;)

Co se podn.zameru tyka, najdi si co je to „niche market“… Takovej zamer by se mi fakt libil a myslim, ze bysme dokazali vytusit dost kvalitnich a stylovych vyrobku pro kaprare. Ale to bude az step2 ve fazi, kdy uz vis, ze fazi1 step2 nemuze polozit.
Mohlo by to smrdet stejnym trapenim jako DHcko, draze zaplacena zkusenost :)

Dida

Dida před třemi roky

Filla » ten s novým kolečkem do 50 metrů vpoho víc jsem nezkoušel a ani zkoušet nechci :-)) to raděj stáhnu prut

.

. před třemi roky

Filla » v těch bombičkách jak ty říkáš jsou hodinkové baterky, takový ty malý tabletky, sem to měl od tebe půjčené, tak sem to zkoumal a jestli si dobře pamatuju něco přez sto metrů s touhle vymožeností, …jak zalezeš za roh, nebo houští, je to úplně „zdar“. To co deklarují na to se nejde spolehnout u žádnýho pípáku, jedna věc je hráz D5 kde jsme zkoušeli kdysi dávno flajzara ( ještě před jejich kolotočářskou dobou ) a bylo to určitě 300 metrů, neřeknu přesně, ale šel jsem fakt daleko, až mně to sralo:) …druhá věc je když ten příposlech použiješ teď kdy jsou stromy nejvíc olistěný, vysoká tráva a bůhví co. Vsadím hovno proti čokoládě že ani nejlepší pípák se nedostane přez 100 metrů s úplně novou baterkou, …ale prdět na to, … uznej sám, využiješ 300m příposlech?:).
Já myslím že tady klasika, každej má něco, každej si zvyknul na ty mouchy svého pípadla a má tímpádem to nejlepší, …tak nezaujatě si stojím za svým že je na trhu pro náročné uživatele díra jako hrom. Což mě vede k myšlence a tvým pokusům o podnikatelský záměr, …co rozjet filla elektonics a vyrábět pořádný pípáky a mini žehličky na dámské vlasy?

Filla

Filla před třemi roky

Dida » Cau, ja jsem kdysi mel radu ATT od Gardnera, ale davali se tam pres jack jeste jakysi bombicky (ted si nevzpomenu jestli v tom byly baterky?). Deklarovali dosah pro priposlech Xset metru, ale jak jsi zalezl za dve muldy, bylo po hlaseni a to treba i na 100m. Jak jsou na tom tyto novejsi, mas to ohmatany v praxi?
Par roku mam stary RX, ty s mosaznym pliskem v repraku a je to mnohem lepsi. Jenom zerou baterky jak tank.. bohuzel dost dlouho dopredu avizuji na plny koule slabou baterku a to je oyeb na prasklou cevku, hlavne kdyz se jeden snazi schovavat..
Stary Flajzary, coby zalozni peeps, mi drzi jak zidovska vira. Ale nemam Sens, tudiz bez regulace a priposlech jen drat. Novy vypadaji imo strasne, kolotocari hadra..

Heyna

Heyna před třemi roky

Miras » Přesně jak píšeš :D

Johan

Johan před třemi roky

Dida » Presne tak :) A nejlepsi je pritom mit volume hlasice na max. At vsichni vi, jak pekne hlasite ti to rve…

Dida

Dida před třemi roky

Johan » v kapse na tajnačku, kolikrát když vidíš tu diskotéku kolem vody…klasické hlásiče bych zakázal..štelování swingru přes hlásič…však to znáte :-)

Johan

Johan před třemi roky

Freeda » Ok, dik za info. Ja videl v akci jen tu diskoteku…

Johan

Johan před třemi roky

Dida » Nejsem :) Prosím te, a kde na te fotce mas hlasic? ;)

Dida

Dida před třemi roky

Ondřej Macků » v jednoduchosti je síla :-) i krása :-))

Carpkiller

Ondřej Macků » plastová přední rohatinka:-D

Ondřej Macků

Ondřej Macků před třemi roky

Dida » A jak by plastová rohatinka mohla žrát baterky? :))

Dida

Dida před třemi roky

120836-1-879.jpg

Johan » nebud zaujatej, Fox je ČÍNA :-)) ATT je Top :-)) hlavně nežere baterky, to u ostatních říci nemůžeš.

Freeda

Freeda před třemi roky

Johan » ta řada diod jak píšeš jde vypnout, narozdíl od jiných.

Johan

Johan před třemi roky

Honza 68 » Tak já dám raději přednost kombinaci funkčnosti a designu…a zase mi vychází jen FOX :)

Honza 68

Honza 68 před třemi roky

Johan » kašli na dezing záleží na funkčnosti hlásiče . Honza 68

Novi

Novi před třemi roky

Takže myslíte, že třeba Fox Mxr+ bude lepší a vydrží více než Flajzar Q9 RGB TX?

Johan

Johan před třemi roky

U Flajzaru by mi vadila ta rada diod – sviti to skoro jako Knight Rider ;)
ATT, Delkim, E.C.U. – nebudu hodnotit, v akci jsem videl jen Delkim – ale uz jen ten design, to musis uznat, zadne terno to teda neni :)
Takze vezmi Fox a mas po starostech…

rybář 2010

rybář 2010 před třemi roky

Zdravím a přeji pěkný a klidný den. Tak hlásič JRC je po 3 letech kaput a protože mám 5 pípáků dostal jsem možnost odzkoušet příposlech Flajzar Q RX2 bez problému se spároval. Večer odzkouším vzdálenost.

smolda

smolda před třemi roky

Palica_von_zvreca » O proti buldozerovi voe. Né Jendovi. Už se s tebou o nic dělit nebudu! Vrať přepravky!

Palica_von_zvreca

Palica_von_zvreca před třemi roky

smolda » twl jestli seš huběnější tak to carpkiller musí bejt zápasník sumo :D Dieta neznamená,že sežereš metrák vokurek k večeři, vole…

smolda

smolda před třemi roky

Carpkiller » Já jsem hubenější a nejsem fotogenickej:-)

Miras

Miras před třemi roky

ahma » Posledních 7 let to neumím posoudit, protože jsem u svých pípáků servis nepotřeboval. Předtím jsem měl 2 sady Flajzarů a v servisu skončila většina z nich.

ahma

ahma před třemi roky

Miras » já mám flajzary 4tym rokem a bez problému vc. Extrémních situaci…
Dost lidi je pomoouva, ale já se ještě nesetkal s názorem co se flajzaru sere… všechno to je jedna bába povídala, nebo se pletu?

Miras

Miras před třemi roky

Heyna » Flajzar nikdo neřeší, přestože má super servis. Ostatní pípáky servis nepotřebují:-)

Carpkiller

smolda » nedělej nám tu buldozera dvojčáku!:-)))

Heyna

Heyna před třemi roky

Novi » Flajzar si nemyslím, že by patřil mezi top pípáky, tak asi proto je tu nikdo neřeší :-) Jen můj názor ale.

smolda

smolda před třemi roky

Feeder špice! A pak Delkim!!!!!

trevor

trevor před třemi roky

Já mám sadu 4+1 Fox MXr+ a naprostá spokojenost. Taky sem měl takové možnosti na výběr a nakonec padla volba na Fox. Mnoooooooho kapraři odzkoušené...­...staré RX sem nesehnal tak mám alespoň modernější no :D :D

Dida

Dida před třemi roky

Miras » Jsou kožííí :-) baví mě dost

Miras

Miras před třemi roky

Dida » jsou to šmejdy, už po 7 letech jsem musel měnit baterky:-)

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před třemi roky

Mám Neville a spokojenost,pří­poslech má super dosah,žádný nedostatky zatím nevidím.

Pizzamuzik

Pizzamuzik před třemi roky

http://www.mur-tackle-shop.de/…nkl-Hardcase nevim jake jsou ale treba to nekoho bude zajimat :D

.

. před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » nepiš hovadiny a nepředbíhej, …třeba to dopadne jako s tím mimozemským hlásičem, párkrát některé vytečou baterky, nebo popálená frnda, rozmázne se to v diskuzích po internetu a má po kšeftu, …zatím nehaňme, nechvalme, …čas ukáže

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » a jeho pověstné kvíkání big fish, very very big fish.. Bude to pecka a Véčko rozjede sit sexshopů :-)

.

. před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » o tom nepochybuju, hádám ze zadní strany mikrofon a možnost si přehrát píseň „sumec“ holdegron, …uvidíme s čím vyrukuje

NeBeroun alias Qwerty81©

kok » Kuba má pod čepicí, je to inovátor.. Nepodceňuj ho :-)

.

. před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » tvar si myslím že bude konvenční, pochybuju že by si tam chtěly děvčata strkat rybu

jurco

jurco před třemi roky

120684-1-633.jpg

Som absolutne spokojny so starym Delkimom TXi, žiadne problemy vo vetre,ani s padakmi, nežeru baterky. A dizajn , ktory nebude nikdy okukaný.

Mal som tri sezony set JRC DS3, funkčne vyborne hlasiče.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (142) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč