Brodicí kalhoty

Všechny diskuze » Vybavení » Brodicí kalhoty

Brodicí kalhoty

Založil Zahry

Dne 27. 10. 2012 12:32

Odpovědí: 93

Zdravím
Zajímají mě vaše zkušenosti z broďáky : volnost pohybu ,kvalita a zpracování popř-vírobce a cena.
Předem děkuji za odpovědi.
Zahry

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (93) Starší Nejstarší »

zewlbába

zewlbába před měsícem

Ví někdo o opravně v rámci Prahy, kde by mi podlepily švy na neoprenových MADech?
Je škoda je nechat shnít ve skříni…
Díky za každé info

SpeedyXxX

SpeedyXxX před měsícem

jurco » za mě jsou Trakker super . Mám je již 3 sezóny a bez problémů. Líbí se mi povrchová úprava, že to není jen guma, ale zase na druhou stranu nemusíš mít strach,že by byly kalhoty cítit rybinou když přijdou do kontaktu. A rychle jsou suché. A jako poslední je paráda přenosná taška pro ně.

Za mě jsou nej. Mohu doporučit

zewlbába

zewlbába před měsícem

Johan » test proběhl, zatím spokojenost, jsou na moji postavu trochu kratší v sedu (191cm),ale s tím se dokážu smířit, uvidíme, co vydrží :-)

Šela

Šela před měsícem

Kamos je ma tusim sezonu. A uz je lepil nad kolenem. Díra od trnu hřebíku atd…Vypadaji pekne spoje take ok ale tyto lehké matrose proste nevydrzi to co ty tluste …Mám podobne od Carp Systemu za pakatel a to same priste uz pujdu i prestu vahu do tech silnejch

Johan

Johan před měsícem

zewlbába » Myslím, že budeš spokojený. Používám je celkem intenzivně půl roku a zatím nemám co vytknout.

zewlbába

zewlbába před měsícem

Johan » nedalo mi to a koupil jsem si je v pondělí, rozhodla cena a případná dvouletá záruka, do všech se kterými se doposud setkal, byť zprostředkovaně údajně začalo téct, tak doufám, že Trakker vydrží trochu déle

Johan

Johan před dvěma měsíci

jurco » Za mě super – pohodlné, lehké, skladné, rychle se oblékají.

Carpfisher

Carpfisher před dvěma měsíci

jurco

jurco před dvěma měsíci

126957-1-271.jpg

Ahojte , ake máte skusenosti s prsačkami Trakker? Ďakujem

pjarmil

pjarmil před dvěma měsíci

Ahoj vsem, diskuzi jsem.neprocital, ale shanim prsacky, v kterych muzu byt I delsi dobu a neparil se v nich. Diky za jakekoli odpovedi.

kvápa

kvápa před dvěma měsíci

Zdarec chlapi,nemáte zkušenosti s brodakama od foxe?diky za info.T.

Hudiny

Hudiny před třemi měsíci

Drinks » díík ;)

Drinks

Drinks před třemi měsíci

Hudiny

Hudiny před třemi měsíci

Nemate niekto prosim odkaz na video, kde borci skusali prsacky(brodici kalhoty) v bazene? Ci v nich clovek plava alebo sa utopi

Vetesnik

Vetesnik před dvěma roky

Díky za radu

ahma

ahma před dvěma roky

Vetesnik » jsem podobně zmrzacen a ty největší vassky jsou OK.

kvaso

kvaso před dvěma roky

Vetesnik » skus si pozriet Vass prsacky. Maju velky vyber a majitel (asi majitel) je velmi ochotny a urcite ti rad poradi.

Vetesnik

Vetesnik před dvěma roky

Zdarec, chci si koupit broďáky ale jsem drobek zmrzačenej žrádlem. Nevíte kdo vyrábí něco ve velikosti xxl ??

RaduzH

RaduzH před dvěma roky

daniels » Měl jsem je roky, účel plní na výbornou a za minimální peníze. Jen nečekej žádný extra pohodlí…

fendibendi

fendibendi před dvěma roky

Taky mám od VASS a jsou bombový. Už jem mám asi 2 roky a pořád držej!!

ideafix

ideafix před dvěma roky

daniels » mám. V pohodě. Účel splní za minimální cenu

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

daniels » ja je mam a jsem spokojeny

Slavíček

Slavíček před dvěma roky

daniels » jsou hodne podobny tem co mam ale od firmy hunter

daniels

daniels před dvěma roky

114075-1-473.jpg

Nemá je někdo cena super a recenze na heurece taky http://rybarske-prsacky.heureka.cz/…prsacky-pvc/

daniels

daniels před dvěma roky

Jiří Novotný

Jiří Novotný před dvěma roky

Zdarec chlapi,co se týče brodáku od VASSU tak nemužete šlápnout vedle.Jedny vlastním a za mne super prvedení,super materiál.Věci do dešte také vlastním a nic lepšího sem v ruce dlouho nedržel.Tento víkend sem testoval a musím říct paráda, hlavně je duležité že je člověk v suchu.

Kouba

Kouba před dvěma roky

Musím uznat že VASS jsou celkem hezky. nicméne musím řict že mi prošlo už vícero značek a materialu a žadnej nebyl v zátěži tak odolnej jak to PVC co maj ty prsačky VASS-TEX 700 jako novinka(u ostatních běžný). Mám stejný respektive dost podobný( rybám je uřitní ploutve jestli mám kšandy žlutý s popisem ) už nějakej rok od frimy Demar a samozřejmě za uplne jinou cenu:)

Příspěvek upraven autorem.

Okurkáč

Okurkáč před dvěma roky

Jo bunda je pecka.

trevor

trevor před dvěma roky

ted ma Vass nové zimní boty taky parádní.. :) už se na ně chystám…a určitě stojí za zmínku i nepromokavé klhoty a bunda VASS ted o vikenu sem měl možnost videt na vlastni oči jak je to opravdu kvalitní.. celý den déšť a pod kompletem naprosto sucho…

Pescador

Pescador před dvěma roky

trevor » ted se pry chysta nejaka novinka na zimu. Zatim nosim Goretexovy gate, ktery jsem bral na snowboard (stylova hneda), ale tohle vypada, ze bude mnohem lepsi – maji zvyseny pas, takze tepelna pohoda bude luxusni :o)

trevor

trevor před dvěma roky

jednoznačně VASS…taky sem vybíral a nakonec sem udělal nejlíp s Vass. Vyborny jednání a ochota na www.carphouse.cz

Ondřej Filip

Ondřej Filip před dvěma roky

112894-1-439.jpg

Co se materiálu a pohodlí týče,od VASS naprostá spokojenost.

maras

maras před dvěma roky

kobr.d » Mám o dvě č.větší líp se do toho leze.

Drinks

Drinks před dvěma roky

kobr.d » O číslo větší než klasickou velikost boty. Tak mi to bylo doporučeno a sedí to perfekně. :)

kobr.d

kobr.d před dvěma roky

O kolik čísel (boty) si kupujete větší prsačky? Moc v nich kolem vody nenaběhám, tak bych to viděl kvůli oblékání tak o dvě čísla.

Slavíček

Slavíček před dvěma roky

mám hunter za tu cenu dobrý

pablo

pablo před dvěma roky

ahma » necital som celu diskuziu…ale mam brodaky pros a vlezem do nich aj v tej puffa bunde od trakkeru…taka ta ako spacak keby si mal na sebe. Za tych par korun co stoja su uplne top.

ahma

ahma před dvěma roky

Chlapi diky za info… popravdě sem po těch vass pokukoval, asi je zkusim… chci se do nich pohodlně vlezt oblecenej a i se bez problému ohnout pri mých 190cm a 110kg… tak sem zvedavej…

Tulo

Tulo před dvěma roky

MikeT

MikeT před dvěma roky

ahma » Mam brodáky od daiwy(občas jsou viděl ve videich Kordy), byly za pár korun a nemůžu jim nic vytknout. Vlezu se do nich i „plně oblečenej“.

Drinks

Drinks před dvěma roky

ahma » Taky doporučuju Vass, nedávno jsem pořidil a jsou skvělé.

Pescador

Pescador před dvěma roky

112414-1-765.jpg

ahma » vyzkousej Vass, ty jsou tak siroke, ze do nich narvu mikinu i s perovou bundou a mam porad v pase rezervu. mam 180 cm a 84kg a mam v oase hromadu mista. jsou vyrobene pro anglicke „osvalene“ rybare, a nemel porize se do mych obliknout i 110kg kamarad…

ahma

ahma před dvěma roky

Nemel by nekdo tip na pvc brodaky, do kterejch by se bez problému nasoukal i dobře zivenej oblecenej rybar? Neopreny uz nechci…

Paťa

Paťa před třemi roky

101754-1-607.jpg

101754-2-816-nahled.jpg

Zdraví chtěl sem si koupit prsacky od wass nakonec rozhodla cena zvolil pros a řek bych že to vyrábí v jedné fabrice akorát pros je o litr levnější

Robert krejčí

Robert krejčí před třemi roky

101740-1-173.jpeg

101740-2-907-nahled.jpeg

101740-3-445-nahled.jpeg

101740-4-510-nahled.jpeg

Za mě maximální spokojenost s produkty VASS.. velmi pohodlné, v pase široké, parádní materiál..zpra­cování.. opravdu nemá chybu a doporučuji všem!!!a jdou za super peníze pořídit už i u nás

pablo

pablo před třemi roky

kok » Musim povedat za mas obcas aj pravdu :D…3 roky dozadu som si kupil prsacky pros myslim ze stali 36 euro…nepamatam si to uplne presne, su sede :).....a musim povedat ze okrem toho ze som ich raz lepil nemam ziadnu vytku. A ze si umna co to uz prezili! Ale ked citam toto forum tak si nechcem predstsvit kolko musi vas platit Dannymu za obliekanie tych prsaciek ked stoja 3k :D :D

petr616

petr616 před třemi roky

Tak sem byl v canisu rano,bohuzel prsacky nejsou a nebudou,dodavatel nedodava.tak sem to vzal do decathlonu a musim rict, ze za me spokojenost,i ten design je celkem jaks taks, matros takova silnejsi latkovina pogumovana, neco vydrzet by to mohlo,ukaze cas.kazdopadne za litr neni co resit.

.

. před třemi roky

petr616 » ty carpsystem nebo z canisu nejsou vzhledově nic moc, ale za výpravu je tak 30× ohrnu a obléknu, prodírám se šáším, kdejakou sračkou, klekám v nich na zem, materiál nepraská. O trn nebo ostrej rákos prorazíš i broďák za 5000Kč. Jedna z mála věcí kde nemá podle mě smysl investovat když obojí ti splní stejnou službu. Pravdou ale je že ty žlutý jsou hezčí a je to asi stylovka. Měl sem kdysi bro´dáky skoro za dvojku a stály za pyču. Materiál byl natolik nepoddajnej že tím ohrnováním popraskal a lepil jsem pořád jak debil několikrát za výpravu. Ty CS mám třetím rokem a troufám si říct, že to co jim dám já, dá málokdo. Budeš spokojený, ale lepení si pořiď:)

petr616

petr616 před třemi roky

Sněžnik » to ja chapu, kdyz vis ze budou dostavat zahul urcite je lepsi si priplatit a mas klid. Ja to spis beru jako prvni brodaky co budu porizovat, zatim vim ze bych je pouzil vesmes parkrat do roka, cili dat 700 nebo skoro o 3000 vic se me zatim moc nechce, ale mozna k tomu jednou dojde az uvidim ze prsacky pouzivam castej nez sem si myslel a chtelo by to neco lepsiho.
Zatim mam vsechno bez loga lisky atd a taky ziju a chytam :-))

Sněžnik

Sněžnik před třemi roky

101665-1-807.jpg

petr616 » Prsaček je fakt hromady a jak píše Kok,koupíš lepení a fičíš.Ale já nejsem tak bohatý,abych si kupoval levné věci :-) Proto jsem sáhl po kvalitě a pořídil u nás „žluťáky“.Za mně TOP produkt.

Supi

Supi před třemi roky

Nejaké skúsenosti s týmto materiálom?
http://www.rybarovsvet.sk/…-chest-wader

Roman Stehlík

Roman Stehlík před třemi roky

Za sebe mohu doporučit kalhoty PROS. Vlastním je teprve první sezónu, ale zatím bez problému. Ten materiál je fakt silný. Mám řadu premium. I ta cena není tak hrozná. Kupoval jsem je v Prostějově http://www.pracovniodevy-pros.cz/…barske-odevy

petr616

petr616 před třemi roky

kok » Uvidime co bude na prodejne, jiny na eshopu nemaj.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 2 (93) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč