Péče o korkové rukojeti

Všechny diskuze » Vybavení » Péče o korkové rukojeti

Péče o korkové rukojeti

Založil Madook

Dne 11. 2. 2017 19:11

Odpovědí: 12

Čau borci, pořídil jsem FULL CORK, chci se zeptat zda-li si korek nějakým způsobem ošetřujete, aby vydržel déle. Díky za reakce Madook

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

devro

devro před měsícem

Díky za rady když seženu vosk zkusím to Jirka

Míra

Míra před měsícem

devro » Ahoj.Sežen si pravý včelí vosk přímo od včelaře!!!Pak ho zahřeješ ve dvou nádobách.Až se rozpustí tak ho rozetreš houbičkou ještě pěkně horký.. doporučuji ti až to budeš dělat aby jsi to dělal v teplé místnosti ať vosk nechladne při nanášení!!!Pak vem flanel a pod tlakem setři přebytečný vosk..zbytek udělá horké slunce v létě!!!! Krásně se korek napustí a máš klid na několik let!!!!Pak nebudeš řešit blbosti s jarovou vodou apd..korek je naimpregnovaný a odolá všem povětrnostním vlivům jako slunce, déšť a sníh!!!! Hlavně zůstane pořád stejný a nešpiní se jako ten neošetřený!!!! Měj se

smolda

smolda před měsícem

devro » zdar, mě to dělal vždycky borec co mě stavěl pruty.

devro

devro před měsícem

smolda » Ahoj máš s tím zkušenost.Mám včelí vosk co se používá na kožené oblečení,boty atd.Tak se chci zeptat jestli může být tento děkuji Jirka

FishmanAlda

FishmanAlda před dvěma roky

Joika Kake » díky moc za info

Joika Kake

Joika Kake před dvěma roky

FishmanAlda » nazdarek:)
vzdy po sezone jenom vycistim hubkou a jemnym jarovym,nebo mydlovym roztokem..delam to u vsech korkacu a zatim vse cajk..
J.K.

Madook

Madook před dvěma roky

Já bych to neřešil, ale viděl jsem pěkně prasklý korek po celé délce a to na speedmasteru, trochu mě to zarazilo.

FishmanAlda

FishmanAlda před dvěma roky

taky by mě zajímalo jak ošetřit, čím nebo nechat být a neřešit? díky za info

alda

alda před dvěma roky

Zabalit do potravinářské fólie

kobr.d

kobr.d před dvěma roky

Nech na něm tu folii. :-)))

charon

charon před dvěma roky

Jarová voda po sezóně. Když je budeš chtít mít vyšperkované, tak velmi jemný smirgl (600 a výš). U smirglu nezapomeň nejprve olepit části mimo korku, které by mohli přijít se smirglem do kontaktu, i takhle jemný umí nepříjemně kousnout.

smolda

smolda před dvěma roky

Včelí vosk.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (12) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (2 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč