JAG

Všechny diskuze » Vybavení » JAG

JAG

Založil Kuba4

Dne 18. 12. 2016 19:31

Odpovědí: 46

Vlastníte tyto vidlicky. Jsou dost drahé ale přemýšlím nad koupí.

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (46) Starší Nejstarší »

Losos

Losos před třemi týdny

128239-2-815.jpg

Ja koupil sestavu v anglii za supr peniz

Upraveno správcem Johan v 19:01, 2. 2. 2019.

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi týdny

Karasík » Fox :))

Karasík

Karasík před třemi týdny

NeBeroun alias Qwerty81© » sorry jako, ale ta hrazda je fakt voskliva :-)))

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi týdny

128227-2-214.jpg

:)

Upraveno správcem Johan v 08:32, 2. 2. 2019.

Pescador

Pescador před dvěma roky

Kuba4 » ted neco objednavam, takze muzes mit dopravu za 1/2 ceny. posli mi seznam do zpravy, objednam :o)

Kuba4

Kuba4 před dvěma roky

Pescador » kolik stoji doprava asi hodne co

Pescador

Pescador před dvěma roky

Jandič » Ja je kupuju v Anglii u J Ross Tackle :o)

Kuba4

Kuba4 před dvěma roky

Pescador » kde můžete koupit ty cerny vydle

Pescador

Pescador před dvěma roky

Karasík » Meril jsem to na konec toho sroubu. K jeho osicce je to 40mm. Videl jsem Anglany, ze do tech tenkych kapsicek narvou vidle a vyndaji ten vysuvny vnitrek s hlacicema a rohatinkama a ty nacpou to do te kapsy napravo. Ja mel ten jejich velky Caryall a delal jsem to uplne stejne – kdybych tam mel hlasice, tak bych porad odsroubovaval a s rohatinkama JAG porad blbnout s imbusem taky asi neni zadny med…

Karasík

Karasík před dvěma roky

Pescador » Díky. Uvnitř velké čelní kapsy vulpine sacku je našito 5 kapsiček na vidličky. Jenže jsou tak dlouhé, že sahají cca 4,5 cm pod okraj zipu kapsy. Asi se to tam vejde, ale budou to těsnotky. Pokud by ty kapsičky na vidličky byly poloviční, nejen že by to stačilo, ale ještě by se tam vešla krátká vidlička i s rohatinkou. Takže tohle moc dobře vymyšlené nemají… Ve finále se tam lépe vejde Matrix :-). Podle obrázků vypadá vršek vidle menší jak u Jagu (musím zjistit)

Pescador

Pescador před dvěma roky

Karasík » ahoj, ma to 45mm. CA sije pro JAG, tak to maji jiste domysleny :o)

Karasík

Karasík před dvěma roky

114625-1-983.jpg

Pescador » Ahoj, můžeš mi prosím změřit vzdálenost od spodku aretačního šroubu po vršek vidličky? Potřebuju vědět jestli se mi to vleze do kapsiček ve Vulpine sacku od CA. Vyznačil jsem na části obrázku, který jsem si od tebe s dovolením vypůjčil :-)

MikeT

MikeT před dvěma roky

Alfii » Není nač čekat :-)..Jen co pomine to Vánoční šílenství..

Alfii

Alfii před dvěma roky

MikeT » Stary model se doproda a pak uz nebude.

Alfii

Alfii před dvěma roky

Pescador » Moje rec. Stary model mam také, a pripada me lepsi…

MikeT

MikeT před dvěma roky

Alfii » Mě by tam chyběly ty boční redukce na dvě vidle pro stojan, co mam ted na hrazdách :-)..bez nich je to takový chudý. Ale s příchodem tyhle novinky by mohli zlevnit původní stojan :-D..nebo aspon tu základnu :-)

.

. před dvěma roky

Alfii » i tak to šustí, ale mám tlumič v podobě silnostěnný plastovky, koule namočený, kobra taky a slyšíš jen „fu!“, jako když zfoukáváš svíčku na dortu:)

Pescador

Pescador před dvěma roky

Alfii » Jsem spokojeny s tim predeslym. Delka vyhovuje, asi bych tu roztahovacku nevyuzil…

Alfii

Alfii před dvěma roky

kok » Koule susti, ale staci na několik minut namocit do vody :)

Alfii

Alfii před dvěma roky

114187-1-253.jpg

114187-2-612-nahled.png

Jak hodnotite novy Super Compact Pod Kit 2?

.

. před dvěma roky

Pescador » nechám myšlenku dozrát a popřemýšlím jestli radost z nové hračky plus rámec odlehčení vyváží tu cenovku:), …jinak klidně sem namrskej nějaký další libůstky a vychytávky, nějak trh nesleduju, ale taky mám rád pěkný věci.
Jinak tu kobru už mám jak jsme se kdysi bavili, za poloviční cenu a spokojenej co se týče vzdálenosti, akorát teda chrastí, né všude ji můžu použít pokud mám vysušený gule

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » hezky veci nejsou zadarmo…

.

. před dvěma roky

Pescador » x8, to je desítka:), …ty mě nešetříš

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » presne tak. cena 30–35 Liber za kus

.

. před dvěma roky

už to vidím na fotce, to je beztak aby to gravírovaný logo nebylo pootočený, a hranatý kolečka aby byly na všech vidlích symetrický:), …to je úchylárna, ale hezká přesná práce, …kolik to stojí?, 1500Kč kus?

.

. před dvěma roky

Pescador » rozumím správně že to dotahování funguje v rozsahu tý džážky kde se může trn volně pohybovat?

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » to je trn, aby se kolecko nepreticilo a nevypadlo

.

. před dvěma roky

Pescador » krásný zpracování, …jinak co je prosimtě v té jedné dirce toho kolečka?

Pescador

Pescador před dvěma roky

114177-1-645.jpg

114177-2-754-nahled.jpg

kok » Posilam detailni fotky rozlozene vidle. Nemyslim si, ze by tomu kompozitu mela vadit voda…

MikeT

MikeT před dvěma roky

Pescador » Ona ani ta černá řada není ošklivá..Už jen proto, že na břehu nebude tak svítit, jako nerez.

.

. před dvěma roky

Pescador » ok, to ani nepotřebuju do žuly, většinou stejně zapichuju v místech kde je měkký podloží. Teď mě akorát napadá jestli nebude trpět ten karbonovej vnitřek když to bude ve vodě a nebo po dešti to bude vevnitř mokrý pár dní

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » Je to dost robustni, ale asi to neni na zatloukani kamenem do zulovy navigace. Povrch je tvrdej elox a neco to asi vydrzi. Neni to zadnej slabej lak…

.

. před dvěma roky

Pescador » díky moc, zajímá mě ta hlava se šroubením a pak vnitřní karbonová tyč, tloušťka vidličky, …a předpokládám že to není barva, ale ten šedej povrch je nějaká chemická úprava ne?, poškrábání mně nějak neva, ale když jsem měl obyč hliníkový měl jsem je šíleně oprýskaný, barva hodně odpadávala proto sem vzal ty nerezovky. Vidličky vozím naházený jen ve fusaku, takže dostávají trošku po kulách

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » Jasne, doma nafotim. Delaji se 20" = 50–78cm

.

. před dvěma roky

Pescador » kolik stojí jedna vidlička?, dělá se to v délce něco kolem 500mm?, jestli to máš už doma, klidně přihoď nějaký detailní foto, vypadá to dobře, …hlavně ta stealth barva:)

Pescador

Pescador před dvěma roky

kok » Tady mas video. Jsou pevny a super lehky :o)

.

. před dvěma roky

Pescador » kde jsou ty vidle k vidění?, gůglil jsem a nic jsme nenašel. Jinka vlastním solary v nerezu, budou na věky a jsou nesmrtelný, ale 8 vidlí váží jako celej stojan, potřebuju na daleký toulky něco lehkýho a pokud možno i hezkýho

Harvej

Harvej před dvěma roky

Taky vlastním JAG,vidle,hraz­dy,zavtavací hroty,stabilizatory dokonce jsem přikoupit i vodováhu :-) materiál a provedení je bezkonkurenční. Pořizovací náklady jsou někde jde ale jak dostaneš do ruky jeden kousek tak poznáš proč sis musel připlatit.
Měl jsem kosmetický problémek s dotahnutím hrazdy na vidličku,pak jsem zjistil že se toho nesmim bát a dotáhnout to opravdu na knap.

Danny

Danny před dvěma roky

Pescador » dej vbedet jak jsi spokojen , myslim na to same :))) jen ty jsi o krok napred, opet :)))

MikeT

MikeT před dvěma roky

Pescador » Jo, to zní moc pěkně. Snažím se o to půl roku a stále toho tahám nějak moc…Pořád je v hlavě to otřepané " Co kdybych potřeboval to a ono".. Ale to se poddá ;-)

Pescador

Pescador před dvěma roky

MikeT » Tohle je ta stara sediva rada… Je to lehky a skladny, tak uz se tesim, az nebudu tahat kila navis. Dve oluvka do kapsy, krbicku plovek a jde se…

MikeT

MikeT před dvěma roky

Pescador » To jsem zvědav, jak budeš spokojenej. Koukal jsem na nové řady, ale ta 316ka se mi líbí asi nejvíc. I když váží fakt hodně :-)

Pescador

Pescador před dvěma roky

MikeT » Ted jdu testovat na rychlovky radu Prolite – hlinik s ocelovou spickou a karbonovym vnitrkem, tak uvidime…

MikeT

MikeT před dvěma roky

Je to špička..Dokonalý provedení. Samozřejmě, cenově taky jinde, ale nelituju jediny koruny, co jsem do věcí od JAGu dal. Ještě základnu na stojan a budu spokojenej :-)

Alfii

Alfii před dvěma roky

Jag je nej....... i Korda si u nich nechava delat veci.

Danny

Danny před dvěma roky

Nic lepsiho na trhu neni … snad jen Korda :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (46) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč