Pruty NASH DWARF Abbreviated NEW

Všechny diskuze » Vybavení » Pruty NASH DWARF Abbreviated NEW

Pruty NASH DWARF Abbreviated NEW

Založil memphisto

Dne 18. 11. 2016 16:14

Odpovědí: 15

Viděl jsem na fotkách a jednom videu na youtube tyhle nové proutky. Chci se zeptat zda je už někdo má doma, nebo je alespoň měl v rukách a jaké má první dojmy. Rád budu i za fotky proutků nebo spíše celých sestav…jestli je už někdo pořídil.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

MOndo

MOndo před třemi týdny

memphisto » Na silovější šoulačku s vlascem 0,25+ a pevným háčkem ze silnějšího drátu, bych ho klidně vzal. Já ale třeba chodím na šoulačku s jemnějším cajkem a bavím se vesměs násaďákama. Na řeku moc nechodím. Těch 100–130g tahem by snad neměl být problém, ale nezkoušel jsem. Myslím, že ten naplněný střední spomb by tak nějak mohl vážit. Co se týká škrábání, tak i výrobce myslím píše, že je třeba díl před zasunutím očistit. Jak se tam dostane bordel (písek), tak se to logicky poškrábe. Není ale problém to na konci lovu hadrou setřít. Je to otázka pár vteřin. Není zač, taky jsem hledal na netu info a byl s tím problém. Nakonec jsem to riskl, a jsem s nima zatím spokojenej.

memphisto

memphisto před třemi týdny

MOndo » Díky za odpověď. Mám to na šoulačku v trochu tvrdších podmínkách…proto chci tvrdší prut, do kterého se mohu opřít. Jen se tě zeptám, zda u tohoto teleskopického spoje se prut neškrábe, když jej rozbaluješ a sbaluješ…zda není poškrábaný ten matný lak na blanku? Co se týče navijáku, asi na něj dám Daiwu Black widow 25a, takže tam by problém být neměl, co se sedla týče. Občas s ním asi zajdu i na větší řeku, kde zase budu potřebovat zhoupnutím a případně táhlým hodem házet olova 100–130g, což bude ta 3lb lepší. Každopádně díky za postřehy a případnou odpověď na dodatečné dotazy.

MOndo

MOndo před třemi týdny

memphisto » Krátce… Mám 9ft/3lb. Na první pohled paráda, ale při bližším prozkoumání člověk pár vad na kráse najde. Je to levná sériovka a žádnej zázrak jsem od toho nečekal. Jestli nejsi detailista, tak ti to vadit nebude. Rybu jsem na ně nezapřáhl, ale pocitově je prut tvrdší (na šoulačku bych ho v našich podmínkách nebral). Chodím většinou na malé stojáky, ale chtěl jsem něco univerzálního, tak jsem volil 3lb kompromis. Házel jsem s ním středního spomba + partikl na klip 40m a šlo to s rezervou. Když se spomb neotevřel a nabral vodu, tak to šlo taky, ale už jsem měl docela strach :) Očka jsou v ose, teleskopický díl funguje jak má, naviják do sedla nacpu (viděl jsem video na youtube, jak tam někdo cpal přívlačový naviják a tam už byl poblém), háže se s ním dobře, na násaďáky je tvrdej. Nevím co víc k tomu napsat. Jsem obyčejný uživatel, kterému prut zatím vyhovuje a jestli vydrží očka atd., ukáže následující sezóna.

memphisto

memphisto před třemi týdny

To tady opravdu kromě angela nemá nikdo foto a zkušenosti s novýma Dwarfama?

JakeGregi17

JakeGregi17 před třemi měsíci

122439-1-436.jpg

122439-2-942-nahled.jpg

122439-3-114-nahled.jpg

122439-4-665-nahled.jpg

Tady nějaké foto Nash Dwarf rods

angelo

angelo před třemi měsíci

memphisto » Ajo, s váma jsem již komunikoval. To jsem já z Hodoša :))

angelo

angelo před třemi měsíci

memphisto » Ahoj, momentálně prodávám 9ft a 3lb. Kupoval jsem je před 3 měsícama asi. Chci pořídit Skoupy, ty se mi strašně zalíbily a to je jediný důvod proč Dwarfy chci vyměnit, rozežranost zkrátka :)). Mé zkušenosti s Dwarfy jsou super. Olova 90g s něma jdou odhodit v klidu a zdolávačku si člověk taky užije. Samotné olovo s návazcem jde odhodit okolo 80 metrů i víc. Prvně jsem čekal, že to budou žvejky, ale sílu tyto pruty opravdu mají.

memphisto

memphisto před třemi měsíci

Nemate fotky svych sestav s temito pruty? Zvazuju koupi 9ft 3lb s navijaky daiwa black widow 25a…co vy na to?

Drinks

Drinks před jedním rokem

Johan » Imigrant? :)

Johan

Johan před jedním rokem

Myslim, ze Robin je zavreny v tom kamionu :)

Drinks

Drinks před jedním rokem

ideafix » :D

ideafix

ideafix před jedním rokem

Drinks » Robin nemá čas, nahání po evropě ztracenej kamión tygřích ořechů :D

Drinks

Drinks před jedním rokem

ideafix » Robin by ti je mohl sehnat, zkus mu napsat. :))

ideafix

ideafix před jedním rokem

Rád bych tu verzi 6ft. 3lb jako cestovní proutky. V cz bohužel nesehnatelené.

Mates_L

Mates_L před jedním rokem

mohol by si sem nejakú tú fotku hodiť ;)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (15) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (6 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč