Rybářský vozík

Všechny diskuze » Vybavení » Rybářský vozík

Rybářský vozík

Založil Ťava

Dne 12. 9. 2012 15:19

Odpovědí: 240

Rybářský vozík

Ne hned, ale v brzké době bych tuto věc chtěl pořídit, všude kolem mě je CHKO a už mě nebaví všechno nosit a pak spocenej a vyřízenej lapat po dechu… Kdo máte zkušenost, vlastníte trakářek tak pisněte poznatky. díky…

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (240) Starší Nejstarší »

Joika Kake

Joika Kake před čtyřmi roky

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

borci jedna technická,kolik cent'áku má na délku přední sklopné čelo u vozíku trakker x-trail gravity nebo galaxy?zvažuju koupi tašky nxg front barrow bag ale chci ji píchnout na jinej vozík a zdá se mi že ty trakkery to maj zkrácené oproti té ložné ploše,dík za případnou odpověd'

Serza

Serza před čtyřmi roky

Joika Kake » Který od toho JRC máš? Tenhle https://www.raven-fishing.cz/…oduct/71813/#…
Máš když tak nějaký fotky?

Joika Kake

Joika Kake před čtyřmi roky

Serza » Nazdarek:)ja mel Starbaitse a letos jsem zkusil vozik od JRC-fakt rychloskladaci­.Zatim par vychazek a naprosta spokojenost.Cenovka taky v poho:)
J.K.

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před čtyřmi roky

Serza » Záleží jak hodně si ho rozložíš,pokud na max,je fakt velkej,pokud ho necháš v té standartní poloze,tak si myslím,že má rozměry jako většina vozíků.

Serza

Serza před čtyřmi roky

Pjotr fon Bionic » Na ten jsem taky koukal, ale přijde mi zbytečně velkej na moje krátký vycházky.

Pjotr fon Bionic

Pjotr fon Bionic před čtyřmi roky

Serza » Mám 2rokem Mivardi Monster,dávám mu dost pokouřit a drží.Takže pokud nemusíš mít nutně UK značku,tak mivarďáka můžu doporučit.

Serza

Serza před čtyřmi roky

Plánuji koupit vozík a nemohu se rozhodnout který, všechny stoji + – stejně.
V hledáčku mám:
Nash trax merto mkII
Trakker X trail galaxy barrow
Fox FX explorer barrow
Ale nebráním se i něčemu jinému, jen se mi nechce dávat přez 6tis, zase tolik ho nevyužiju, Měl bych ho z 90% na krátké, max víkendové vycházky.
Díky za vaše poznatky a zkušenosti s vozíky, které mi pomůžou s vyběrem.

Pizzamuzik

Pizzamuzik před čtyřmi roky

118610-1-927.jpg

Fox royale…jedina nevyhoda, ze to ma jen jedno kolo a musi se to tlacit :) jinak snad nemohu rict nic spatnyho. Driv ksem vozil veci na koleckove sedacce od SONA, cesta dlouha tak 1km.Ale trakar je trakar…omlouvam se za otocenou fotku.

Chudýpocestný

Chudýpocestný před čtyřmi roky

ideafix » je to jak povídáš,mam druhý rok jednokolku odTFGa jedinej mínus je malý kolo když naloženej zahučím do nějaký žumpy tak se někdy seknu že bych šel i přes opratě:)

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

Rostik » všeobecně mám s produkty od NGT dobrou zkušenost. U toho vozíku mě ale dost překvapuje velikost kol. Na většinu míst kam chodim, bych se s nim asi slušně nadřel.

Michal

Michal před čtyřmi roky

Pescador » a co nejaky carp poter :)) vozik

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

Ťava » Vzdyt je to lacinka… Ale s par doplnkama super pracant. Jeste by to chtelo nekoho, kdo ho bude tlacit v oranici…

Ťava

Ťava před čtyřmi roky

Pescador » zase musíš mít něco extra :)

Rostik

Rostik před čtyřmi roky

Máte prosím někdo zkušenost s tímto vozíkem? https://www.chytapust.cz/…-Carp-Barrow

Pescador

Pescador před čtyřmi roky

118132-1-439.jpg

Pajo » porid si. ja jezdim kolem 2km a celkem v pohode…

Pajo

Pajo před čtyřmi roky

Chlapi kolko to mate k vode peso? ja tak 1,5–2km tak rozmyslam ze by som prikupil barrowa.

Fofo

Fofo před pěti roky

Ahoj, kdyby měl někdo zájem, mám k prodeji Fox Tašku na přední hrazdu vozíku Fox Royale Barrow. Více v bazaru.

Ondřej Macků

Ondřej Macků před pěti roky

MiM » „Duchu svatý“ mě ještě nikdo nikdy neoslovil :-))

MiM

MiM před pěti roky

Radek 1990 » je to pecka vozík, nechal jsme se na něj ukecat (nebylo to ani tak težký) a vůbec nelituju. Možnosti jak ho rozložit, složit jsou pro mě ideál. Měl jsem sice zaječí umysly k něčemu kompaktnějšímu, ale naštěstí mě osvítil duch svaty :D

Radek 1990

Radek 1990 před pěti roky

99525-1-941.jpg

Mivardi Monstr , první test

MikeT

MikeT před pěti roky

SpeedyXxX » Párkrát jsem ho dal dospodu kufru a není to ono. Když ho dáš jako poslední, první ho vykládáš, složíš a věci už pak pěkně rovnáš na něj. Nikde se nic neválí. A zas tak těžký určitě není, aby poškodil výbavu pod ním.

SpeedyXxX

SpeedyXxX před pěti roky

Filfas: mam stejny vozik a musim rict ze pomer vykon / cena je super. Ani jsem zatim ty dve tasky okolo kol nepouzil. Pouze tu jednu co je nejvetsi ;)

Jinak chtel bych se zeptat na prakticke zkusenosti kam s vozikem. Kdyz dam vozik jako nejtezsi vec na spod kufru tak musim vse vytahat a potom znovu na vozik a kdyz bych to dal uplne nahoru vseho tak to asi neni ono :)

Radek 1990

Radek 1990 před pěti roky

filfas » taky ho mám doma , na test čeká od minulého roku , tak snad letos se dostane k vodě

Daniel Markievič

Daniel Markievič před pěti roky

rybář 2010 » Použití spíš na feeder.

Daniel Markievič

rybář 2010 » Viděl jsem to na Mivardi Days a za tu cenu bych bral spíš vozík. Nikdy jsem na tom neseděl a nic nevozil.

rybář 2010

rybář 2010 před pěti roky

Daniel Markievič » Zdravím u Mivardi mě zajímá letošní novinka. Křeslo vozík- vozík křeslo. Už jste na tom někdo hačal min 8 hodin ? Prošlo to nějakým testem ? Děkuji.

Tomajo

Tomajo před pěti roky

98022-1-769.jpg

Ťava » radši toho Foxe prodej, než na něm zničíš výbavu. Uz jsem ho dvakrát viděl vysypanej a o te dřině při jízdě se raději ani nebudu rozepisovat. To zlatej můj Raveňák za par korun.

Ťava

Ťava před pěti roky

Daniel Markievič » to ne, kdyz si neco koupím tak to mam většinou az to zničim, takze příště …

Daniel Markievič

Ťava » Tak prodej foxe a kup mivardi :-P

Ťava

Ťava před pěti roky

filfas » mam vozík od foxe a kdybych kupoval znova vezmu tento

Humi

Humi před pěti roky

Petr Loukota » máš v hlavě rozměry?

Petr Loukota

Petr Loukota před pěti roky

Humi » V dubnu tam jedu opět vyzvednout amino pelety,tak pokud je budou mít,tak je vemu.Pošlu jim email,jestli je možné ještě nějaké splašit a za kolik?Pak dám vědět

filfas

filfas před pěti roky

97990-2-308.jpg

minulý týdem mě dorazil nový vozík Mivardi Přepravní systém Monster +2kolca+2tašky,cena 3800kč-už se těším až ho testnu

Humi

Humi před pěti roky

Petr Loukota » tak příště privez ještě jeden;-)

Petr Loukota

Humi » tak to netuším,ani nevím jestli nějaký ještě maj.jezdím tam pro pelety a při řeči jsem se zmínil o vozíku a oni mi ukazali tento,tak jsem ho hned vzal

Humi

Humi před pěti roky

Petr Loukota » dá se někde objednat?

Petr Loukota

Ondřej Liška » prosim tě značku nevim,nikde žadná a vozík jsem si dovezl z Německa

Ondřej Liška

Ondřej Liška před pěti roky

Petr Loukota » kdo to prodává?

Petr Loukota

97971-1-388.jpg

Já jsem si pořídil tento ale ještě jsem s ním o vody nebyl.Cena 2300kč i s taškou.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (240) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (1 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč