Nejlepší háček

Všechny diskuze » Vybavení » Nejlepší háček

Nejlepší háček

Založil Ales J.

Dne 29. 8. 2016 15:07

Odpovědí: 72

Nejlepší háček

Jakej je pro vás aktuálně nejlepší háček, kterýmu nejvíc věříte?
Kdybyste mohli jet k vodě jenom s jedním typem háčku, jakej by to aktuálně byl a proč?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (72) Starší Nejstarší »

Danda05

Danda05 před týdnem

Od letošního roku používám tohle a paráda, ryby do 18kg, Labe a bez problémů a ty ty peníze super
https://www.mivardi.cz/…ama-s-ockem/

Broula

Broula před dvěma týdny

Vetesnik » presne o tomhle mluvim :-) Ja treba nepotrebuji stovky hacku v krabicce. Podle me je hacek zasadni, a nemam potrebu usetrit za kazdou cenu. Tim spis, kdyz slusne hacky nemusi stat majlant.

Vetesnik

Vetesnik před dvěma týdny

Broula » já koupil v loni v zimě na zkoušku něco málo, ještě tam pár mám a když chytám na vodě bez vázek tak to i navážu a v pohodě zatím.

Broula

Broula před dvěma týdny

Vetesnik » spis nedivil. Zkusil sem ze srandy z Ali jejich „znackove“ Hirisi, neslo mi o to koupit uplne ty nejlevnejsi, a bylo to jak blato. Dost lidi to chvali protoze je to proste levny a tak nad tim primhuruji oci – je to takova typicky ceska vlastnost rekl bych

Vetesnik

Broula » To si nemyslím :) v loni v zimě jsem se nudil a dělal si podobnej test jen s menším počtem a asi by jsi se divil

Broula

Broula před dvěma týdny

Vetesnik » ty se kroutej jen na ne clovek koukne :-)))

Vetesnik

Broula » to je houby test, chybí tam háčky z aliexpresu :))

Broula

Broula před dvěma týdny

129939-1-518.jpg

Zajimavé porovnání háčků ;-)

http://www.carp-gps.com/…iment-captai​n-hook-the-battle-of-hooks/

Honza 68

Honza 68 před třemi roky

Carpkiller » taky ujdou :)

Carpkiller

Carpkiller před třemi roky

109450-2-638.jpg

Jan Vrba » a co tenhle?

Upraveno správcem Marda v 09:27, 12. 9. 2016.

Honza 68

Honza 68 před třemi roky

109448-1-485.jpg

Dle mého názoru je nej tento háček :)

Marda

Marda před třemi roky

Tulo » Velikostí 6–4–2 jsem schytal celkem hromadu, tenhle fialovej pytlík vyvolává pěkný vzpomínky. Každopádně 1 a 1/0 – to jsi hodně vodvážnej! :o)

Tulo

Tulo před třemi roky

108871-1-920.jpg

Háček jak kdy jak kde nebojim se ničeho :-D

Robin

Robin před třemi roky

Carpkiller » :)))))) Myslel. Objednam si na test ty ESP. A kdyz borci tady tolik pisou o Twisteru, tak jim budu verit.

Carpkiller

108859-1-402.jpeg

Robin » myslel jsi tyhle???

Tomajo

Tomajo před třemi roky

108782-1-664.jpg

108782-2-928-nahled.jpg

108782-3-809-nahled.jpg

nej hook je pro mě asi D-rig, v těsném závěsu classic hooks a jeď se mi ještě hodně moc začíná líbit gripper

Bisoň

Bisoň před třemi roky

Solar 101 Stronghold, velikost 4 a 6.

Dendy036

Dendy036 před třemi roky

108735-1-210.jpg

za mňa Carp Linq,model Gripper Hook vel. 4–6

Lundy

Lundy před třemi roky

Pulec7 » To ano nepopírám,nee­xistuje háček který by obstál v naprosto všech situacích,občas zradí každý háček. LE pro mě je fang twister moje topka :)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

108515-1-289.jpg

Všechny jsou ou kej :)

Ales J.

Ales J. před třemi roky

108512-1-809.jpg

Díky za spoustu odpovědí. Doufám, že se ještě někdo přidá. Já bych si taky vystačil s Centurionem 2000, radši s tou černou verzí ATS než s tou starou stříbrnou verzí.

Mitchell

Mitchell před třemi roky

doktor glock » s čím obchodujes?

IvanS

IvanS před třemi roky

doktor glock » znacku Gardner mam vseobecne velmi rad, z hakov pouzivam rad Covert chod na male popky, ale pevnostou u Talon tip a Mugga som si neni isty, pocul som uz o par vyrovnanych hakoch.. S ostatnym viacmenej suhlasim

Příspěvek upraven autorem.

IvanS

IvanS před třemi roky

filfas » mna to tiez prekvapilo, je mozne, ze to bola len vadna seria, kazdopadne duvera je fuc.. Momentalne idem Continental Snag Hook a Fox S4, podobne typy, zatial ok

doktor glock

doktor glock před třemi roky

Carpkiller » seva mas tam spravu…cesky brachu

Carpkiller

doktor glock » hééej tak čo braťo??? Vyrazil si už na dajaké kapre či co? Ako sa máš?

doktor glock

Mitchell » urobime vymenu alebo obchod…

Mitchell

Mitchell před třemi roky

doktor glock » gamakatsu ti seženu jaké jen budeš chtít ;-)

doktor glock

každý výrobca má viac menej radu, alebo aj rady hákov, ktoré sú naozaj dobré, problémom je však sériovosť výrobcu, alebo rad… určite má každý z vás skúsenosť, že ho jeho top hák, ale z inej kúpy a rady sklamal. Výroba hákov je vedecký proces a alchýmia a stačí naozaj málo a kvalita je preč…

Spomeniem výrobcov a modely hákov, ktorých kúpov si určite nepoškodíte:

FOX: S4 XS, SSBP
SOUL: RSH 1000
NASH: TWISTER
GARDNER: MUGGA CONTINENTAL A TALON TIP
CRU: CENTURION
HAYABUSA: K1XS
ANACONDA: POWER CARP
KAMASAN: B775
AVID: WG
ATOMIC TACKLE – super kvalita zlá dostupnosť
GAMAKATSU – podobne, zlá dostupnosť

Určite ma ešte niečo napadne na doplnenie…

Pulec7

Pulec7 před třemi roky

Lundy » Ono tě zradí každej hák občas to není hákem. Centurion drží lépe, je to víc silovej hák. Na řece chytám jen to, ten twister tim ze není hrot směrem dovnitř je na řece velkej ale velkej problém, tupí se a vázne o kameny ale na stojáku má super výsledky, je otevřenej a timpádem hodně chytlavej.

filfas

filfas před třemi roky

IvanS » na řece málo,ale když už tam ležely tak v poho-ulomeny hrot-to jsem s nima nazažil,se divim jsou dost pevne,silny drat

David Fořt

David Fořt před třemi roky

Já věřím Centurionu 2000, vel. 4, 6, 8, dle situace. Prakticky nepotřebuji jiný hák. Pokud ho nemám, vozím vždy i Continental Snag Hook a také bez problému. Myslím, že s nimi už dochytám :-)

IvanS

IvanS před třemi roky

Robin » prave ten pouzivam teraz:) zatial super.

Robin

Robin před třemi roky

IvanS » Zkus stejny tvar od CRU – Continental Snag. To vydrzi v rece o poznani dyl.

IvanS

IvanS před třemi roky

filfas » ake mas s Ashima heavy carp skusenosti na tvrdom dne resp. na rieke? Ja som ich musel po kazdom nahode menit a uz im sancu nedam. Zakazdym zalomeny hrot..

Ivošxxxl

Ivošxxxl před třemi roky

Pro mě je jednoznačně už několik let ve všech situacích jednička Fox armapoint SSC, vel 6 a menší.

filfas

filfas před třemi roky

Bobinek » soul hacky me sklamaly, az moc rychle prisly o svou super ostrost.za me nej heavy carp ashima

C...arlos

C...arlos před třemi roky

Já používám Ashima heavy carp 4 – 8 a nemám s ním žádný problém. Na zig používám Fox Kuro S2

zrušený profil

zrušený profil před třemi roky

RSH 1000 od Soulu uplne na pohodu!

Pršo09

Pršo09 před třemi roky

108317-1-673.jpg

Ja tento rok tieto spokojnost velkost 4,6

Milan V.

Milan V. před třemi roky

108304-1-480.jpg

Já už používám jen dva typy háčků a to Centuriony ATS a Trappy od Atomicu obojí vel. 6.

Okurkáč

Okurkáč před třemi roky

Centurion a Continental to je jasný vel.8,6

Carpkiller

Robin » už mi docházejí, budiž jim země lehká:-))))

Rasta

Rasta před třemi roky

Chorchito » Kupuju ty s těma micro a pohodič, normální hroty jsem nezkoušel a asi teda ani nebudu.

Chorchito

Chorchito před třemi roky

Rasta » ostrost super,ale mě se u nich lámou protihroty,proto jsem je poslal do Dža :)

Robin

Robin před třemi roky

Rasta » No ja prave cekam, kdo se prizna, ze ma asi 80 baleni, respektive trade packy a neda na ne dopustit..

Rasta

Rasta před třemi roky

108277-1-645.png

Používám háčky ACE a je to zatím to nej co jsem zkusil.

Lumír

Lumír před třemi roky

I když mám v kejsu víc druhů háčků, nepamatuju si, že bych od doby uvedení serie ATS navázal něco jinýho než Continental Snag Hook vel.4 nebo Cranked Hook vel 6.

Hans.P.

Hans.P. před třemi roky

Soul rsh 1000 vel.4 a centurion rovnez

CarpStalker

CarpStalker před třemi roky

108228-1-528.jpg

Já používám už jen pouze dva typy háčků které jsem si oblíbil a to Centurion 2000 č.6 a 8 a Deception SWG č.8.. letos mi zatím ještě ani z jednoho nespadla ryba.

Chorchito

Chorchito před třemi roky

k životu potřebuju dva tipy háčků 1) Continental snag hook 2) Centurion 2000.
vyzkoušel jsem kotel tvarů,značek, v závěru jsem došel k tomu že tyhle dva háčky použiji na všechno a všude.

Lundy

Lundy před třemi roky

jurco » Je fakt že v labi se mi o něco rychleji otupili než třeba centurion,ale zase stačí jemně přejet brouskem a lepí zase jako má

Lundy

Lundy před třemi roky

Pulec7 » Také si myslím

Čeněk

Čeněk před třemi roky

Jsem hodně spokojenej s Centurion 2000 ATS

Pulec7

Pulec7 před třemi roky

Lundy » Jo chody teď mam taky na test, uvidíme. Ale budou vpoho podle mě.

Hagin

Hagin před třemi roky

Marda » Přesně, šestka strop:)

ahma

ahma před třemi roky

Stejne jak Marda, centurion ale vel 4 a 6…

Marda

Marda před třemi roky

Jestli bych si na ryby mohl vzit je jeden tvar hacku, tak by to byl Centurion 2000 ATS ve velikostech 6 a 8.

chesper

chesper před třemi roky

pro mě nejlepší NASH fang gaper

jurco

jurco před třemi roky

Lundy » fang twister, jedoznacne ''najlepkavejsi,, hacik co som za tie roky skusil. S jemnym protihrotom, skuseny kapor vie vyuzit zavahanie rybara, uz som na to zoparkrat doplatil. Vyborne sa brusia ak je to nutne. Akurat ich nerad pouzivam na strkovkach, tie rovne hroty sa mi rychlo otupili. Cela rada twister mi vyhovuje

Rosťa S.

Rosťa S. před třemi roky

108159-1-551.jpg

Po nesmyslném množství vyzkoušených háčků jsem dospěl k jednomu a ten je pro mě top. Buď vel. 4 nebo 6, nic jiného nemám potřebu používat.

Lundy

Lundy před třemi roky

108154-1-943.jpg

Pulec7 » Teď si budu brát ještě Chod twistery tak uvidíme vidím to na minimálně stejnou spokojenost :) Ale Fang použivám i na popky a bez problémů včetně zig rigu.Prostě univerzální háček

Lundy

Lundy před třemi roky

Pulec7 » Naprosto souhlasím centurion mě občas zradil i když mě hodněkrát podržel tak twister prostě drží a že někdy té rybě nemůžu dát ani centimetr. Prostě se ani nehne. Za mě nej velikost 6 a 7

Drinks

Drinks před třemi roky

108148-1-876.jpg

Za sebe. :o)

Stribro

Stribro před třemi roky

108146-1-483.jpg

Já používám tento háček od Foxe.Je pevný a ostrý.

Pulec7

Pulec7 před třemi roky

108139-1-481.jpg

Lundy » Tyjo tento rok na stoják jedine Twister a je až neuvěřitelné jak přesnej je. Měl jsem kde co, někdy to jde někdy ne jen ten twister prostě co se ho dotlo to chytl. Nebo aspoň takovej pocit z něho mám.

cba

cba před třemi roky

Dřív jsem používal Centuriony 4, pak jsem používal Maruta E 2 a 4, ale pak mi začaly padat ryby. Teď používám Super Kurv 4 a 6 a zatim dobry.

Michnič

Michnič před třemi roky

108131-1-842.jpg

108131-2-918-nahled.jpg

108131-3-397-nahled.jpg

108131-4-553-nahled.jpg

s těmahle jsu nejspokojenější :)

Lundy

Lundy před třemi roky

dříve cranked hook či centurion, dnes už jedině NASH fang twister

Robin

Robin před třemi roky

Continental Snag Hook. Jedina jistota v mym tackle boxu.

Filip Štefek

Filip Štefek před třemi roky

Za mě poslední dobou vítězí jednoznačně háček od Sportcarpu – TCF Heavy Carp č. 6. Perfektní ostrost, ještě mi z něj nespadla ryba.

Makovnik

Makovnik před třemi roky

Za mna urcite typ heavy carp. Predava ich kopa firiem, ako priklad fox xsc, rus centurion, starbaits, hayabusha, sportcarp, ashima. Je to neskutocne ostry hacik vdaka dlhemu rovnemu hrotu aj ked je to takisto aj jeho najvacsia nevyhoda. Dlhy tenky hrot sa rychlo otupi, skrivy alebo zalomi. Dalsou vyhodou je super pevnost a nemusis sa bat na neho pritlacit. Da sa pouzit na nastrahu na dno aj na pop-up. Takze za mna najuniverzalnejsi hacik v spojeni s rovnatkom. Kazdemu ale vyhovuje nieco ine, som zvedavy na dalsie nazory :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (72) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč