Výběr prutů 10ft

Všechny diskuze » Vybavení » Výběr prutů 10ft

Výběr prutů 10ft

Založil David Divišovský

Dne 14. 8. 2016 20:43

Odpovědí: 306

Čau,potřeboval bych poradit s výběrem prutů 10ft do 4000kč díky.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (306) Starší Nejstarší »

Luger46

Luger46 před měsícem

Bady-87 » mrkni na Nash Pursuit

Bady-87

Bady-87 před měsícem

Budu ted shánět 3m na lod. poradí někdo ;) podmínka je dělená rukojet nechci ani korek ani ten černej hajzl :D větší očka a klidně parabola :D dikec

MHčko

MHčko před měsícem

Podho » Sportex byl podobný daiwě, 3 vs 3.5lb… Sportex krásný očka a za mě hezčí zpracování. Ta daiwa za ty peníze moc pěkný, akorát nemám zkušenost s těmi jednopatkami, prý je to super… Akce hodně podobná, jen 3.5lb má tužší páteř a tedy i více snese a přední díl je přitom docela podobný jako u sportexu s tím že se ohybá jak bič (jednopatky). Ale záruka 10let na blank je taky + ;)

Podho

Podho před měsícem

MHčko » A pocit z těch sportexů? Trochu jsem na ně koukal taky, ale vybráno už asi mám.

MHčko

MHčko před měsícem

Měl jsem v ruce daiwu crosscast 10ft 3.5lb, hodně rychlé s tuhou páteří. Akorát očka jednopatková, i když velká, prý pro lepší akci, ale nemám otestované. Pak jsem měl v ruce sportex catapult stalker cs-3 3lb.

Tomajo

Tomajo před měsícem

Kubacarp » ty první dvě naváděci očka mám taky vylestene do stříbrna, ale nic se neprorezava, tak snad to bude cajk

Ahonz

Ahonz před měsícem

Ahoj chlapi, taky připojím dotaz. Mám skoro všechny pruty 3,6m a potřebuju nějaký kratší – na menší revíry, nízko větve atd. Hodně mi padl do oka tenhle od Delphinu. Velké očka, hezká akce, ale samozřejmě chybí větší zkušenost. Nemá někdo?

Upraveno správcem Johan v 14:23, 15. 5. 2019.

Kubacarp

Kubacarp před měsícem

Tomajo » ahoj, pruty jsou to určitě perfektní ten wychwood. Hlavně i krásné. Ale už jsme to spolu řešili na fb. Co ty očka jak jsou na tom u tebe?

Tomajo

Tomajo před měsícem

129392-2-134.jpg

129392-3-764-nahled.jpg

129392-3-872-nahled.jpg

Podho » Petře ten Wychwood Extricator Plus by možná pro tebe nemusel být špatný Ja jsem s nimi zatím velmi spokojený.

Příspěvek upraven autorem.

Podho

Podho před měsícem

Kubacarp » Díky, napíšu do SZ

Kubacarp

Kubacarp před měsícem

Podho » Ahoj, dovolím si reagovat, jelikož chytám už jen s 10 ft pruty a mám několik párů. Začnu sportexem, tam úplně přesně hned na úvod bohužel neporadím. Znám je jen ve 12 ft. Co se týče 10ft morion prý jsou dost tuhé ale jak říkám, nevím úplně přesně. Mě třeba pruty sportex nesedí, neříkám že jsou špatně, jsou to kvalitní pruty, ale každému nesednou. Nollerty 10 ft jsou kapitola sama o sobě. Ty pruty jsem před týdnem prodával s úplně klidným svědomím že majitel bude spokojen. Měl jsem je rok a půl. Neslapnes s nima vedle. Ty pruty vydrží snad úplně všechno. A to že s nima můžeš hodit 200 Gr olovo do plnejch je pravda. Přitom při zdolavacce se umí krásně ohnout. Blank opravdu parádní a nevím co bys musel udělat abys ho zlomil. Ale k tomu proč jsem je prodal. Je třeba si uvědomit že Nollert má malá očka. První u navijáku 30 mm. Ale to by problém nebyl. Problém je dvě poslední očka, hlavně koncové. Je extrémně malé. Už mě to na Labi stalo pár trápení s čištěním bordelu jelikož nešlo navijet, kor když tam máš kapra, brečel bych :) a vzhledově ty očka už mě tak nějak přestali bavit. Ve vidlickach ten prut vypadá trochu jako vlacak. :) ale jak píšu, pruty jsou to perfektní a rozhodně neslapnes vedle pokud ti nevadí malá očka a umíš s tím žít. I když u toho špičkového jde hlavně o tu funkci, a bordel na vlasec se chyta na Labi v podstatě celý rok, ale teď za pár dní začne extrém, to všichni víme. Další co by stálo za úvahu jsou wychwood extricator plus. Taky mám. Perfekt pruty, na 3m prut obrovská očka, první 40 mm. Zvládnou taky hodně, ne ale tolik co nollerty. I když 200 gr s pva na Labi taky už dostali. Jediné co, mají očka minima, kde není keramika a po dvojic rybách jsou očka tam kde prochází vlasec vylestena do stribrna, bál jsem se aby se neprorezavali ale zatím dobrý. Jelikož prořezávání oček se děje u nash pursuit. Nyní mám dva páry prutu nash scope. Ve 3,5 lb na praseciny a 3 lb na normální chytání. Ne snad ani kvůli přepravě, ale prostě mě scopy tak nějak baví a jsou to fajn pruty. Sumasumarum pokud ti nevadí malá očka vzhledově podobná vlacaku :) jdi jednoznačně do nollertu. Pokud chceš více vizuálně kaprovy prut který zvládne hodně šel bych do wychwoodu zmiňovaného. A pokud úplný univerzál kde je super zdolavacka ale v klidu zvládne i 200 Gr olovo, tak scope 3,25 lb. Kdyby tě ještě neco zajímalo, klidně napiš, pošlu ti číslo a můžeš zavolat.

Podho

Podho před měsícem

Johan » Díky za tip. Akorát už mám asi vůči Soniku averzi, jelikož jsem měl od nich skoro celou výbavu a zrovna pruty, to byla velká bída.. Špatné pruty co se týkalo chytání to nebyly, ale několikrát šly na reklamaci.

Johan

Johan před měsícem

Podho » Nejsem si jistý, ale tuším, že kolínský Nikl gang loví na Labi s 10ft 3lb Sonik Dominator X. Koukni na web, nebo jim napis. Ty pruty snesou nesmysl a cena je nizsi.

martan01

martan01 před měsícem

Za zmínku budou stát i U.K pruty od E.C.U Empera.

Podho

Podho před měsícem

Ahoj, vybírám teď nové 10ft proutky, které by “ustály” chytání na Labi. Tedy aby byly schopné odhodit olovo 200g a měli celkově dost silových rezerv. Mám pár favoritů – Sportex Morion Stalker a M. Nollert Tempation Ten. Chci se vejít do 6000kč, když by někdo měl nějaký tip i na nějaký třeba trochu levnější prut, uvítám ho, stejně tak jako fotky prutů. Ideálně aby ty pruty byly v korku, ale není to podmínka. Díky :-)

Pescador

Pescador před čtyřmi měsíci

sidneyv » To mám na 270. Na tohoto prcka jde 2,5h, ale 65lb elektro je až až…

sidneyv

sidneyv před čtyřmi měsíci

Pescador » s 5kou na tomto člnku by si hádam aj vzlietol ja mám na 230tke 4hp a už to je na hrane :)

Pescador

sidneyv » Promin, četl jsem v rychlosti svazovka

Je to 180 cm. Mám i větší Raptor s 5hp spalovakem, ale na tohle mi to připadlo zbytečné…

Pescador

sidneyv » Ano, je to na potoku za barákem :)

sidneyv

Pescador » to je ta 200vka? som chcel teraz tiež ísť s člnom, ale nakoniec som bol rád, že som sa vôbec vykopal ráno k vode v tých –3st :)

Pescador

sidneyv » Tam to bez člunu nejde, ale je to prcek, vejde se do kufru většího auta…

Marek Frajman

Marek Frajman před čtyřmi měsíci

Ahoj, má někdo zkušenosti či info o novém proutku od nashe ? Nash Prut Scope Black Ops 2019 ? Kdy bude k dostání v ČR, jak je to s akcí prutu, jak moc budou tvrdé, či případě někde k ošahání a vyzkoušení ? Chtěl bych letos pořídít 10ft pruty, a tyhle mi padli do oka. Nebo máte nějaké tipy ± ve stejné cenové relaci na co bych se měl podívat ? Díky

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi měsíci

Pescador » neprovokuj pracující.. :)

sidneyv

Pescador » že sa ti v tej kose chcelo rozťahovať čln :)

Pescador

128618-1-262.jpeg

Zkouška nových 10’ Stalker Torrixů. Voda tekla jak horská bystrina :/

V pohodě stahovaly 170 gr olovo, na konci byl tentokrát vždy jen tloušť. Však prase bude příště :)

NeBeroun alias Qwerty81©

sidneyv » ten jsem neměl v ruce..
Ještě se mi líbil Opium Black 10ft.. za pár kaček hezký proutek..

sidneyv

NeBeroun alias Qwerty81© » a ked ten tvoj torrix porovnas s fox horizon 10ft 3lbs?

NeBeroun alias Qwerty81©

sidneyv » D.N.A. Stalker je krásný prut.. bohužel pro mně opravdu příliš tvrdý..

sidneyv

NeBeroun alias Qwerty81© » tak sportexy su rahna jasne

smolda

smolda před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Bait nemam rád, ovšem jako prezentace nástrahy je to super!

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před pěti měsíci

smolda » takže navijáky s baitrunnerem:)

smolda

smolda před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jako vostříž! Seknu dvě z deseti, proto jedu method :-))))))

NeBeroun alias Qwerty81©

sidneyv » neřekl bych.. proti 10ft prutům od Sportexu je to žvejka.. :)

sidneyv

sidneyv před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© »
Pekne..nie je to moc tvrde?

NeBeroun alias Qwerty81©

sidneyv » Torrix Stalker 3,25 lbs

sidneyv

sidneyv před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » co je to za prut a za kolko si poriesil,

NeBeroun alias Qwerty81©

smolda » slepejš.. jak můžeš sledovat feederové špičky? :)

M.Č.

M.Č. před pěti měsíci

smolda » :-D:-D

smolda

smolda před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Jo prut, aha, to jsem si nevšiml. Pěkný, pěkný.

NeBeroun alias Qwerty81©

smolda » podlaha je relativně nová:)

smolda

smolda před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Copak? Nová podlahs?

NeBeroun alias Qwerty81©

128343-1-589.jpeg

Tak jsem neodolal lákavé nabídce :)

PELEŠKE

PELEŠKE před pěti měsíci

mam na prodej uplne novy greys apex 3m/3lbs.nevyuziju

eifi

eifi před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Obal je pěkně pevný. Přepážka mezi pruty je v pohodě.

NeBeroun alias Qwerty81©

eifi » jak moc je to polstrované?

eifi

eifi před pěti měsíci

128072-1-318.jpg

NeBeroun alias Qwerty81© » Fox Royale 2 rod Sleeve 10 ft

ideafix

ideafix před pěti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jj, bohužel, vlezou se tam jenom scopy nebo dwarfy.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » scope je dobrý, ale asi krátký ne?

ideafix

ideafix před pěti měsíci

128064-1-909.jpeg

NeBeroun alias Qwerty81© »

NeBeroun alias Qwerty81©

Zdar, v jakých obalech nosíte 10ft pruty?

IvanS

IvanS před devíti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » CTX Creeper vlastnim, je to 2,75 lb, prijemne pruty..

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před devíti měsíci

126922-1-984.png

Zdar a sílu..
Zvažuji koupi 10ft prutů.
Přečetl jsem kde jakou otázku..
Osahal asi všechny 10ft modely Sportex (hezké, ale velmi tvrdé )
Narazil jsem na FS CTX Creeper.. Může mi někdo ujasnit jakou má vrhací zátěž tento 10ft proutek?
Dík.

milans63

milans63 před devíti měsíci

Ahoj, už měl možnost si někdo osahat tuhle novinku – případně názor? https://www.fishinginvest.cz/…novinka-2019

milans63

Zdravím, chtěl bych požádat o radu vás zkušenějších kaprařů – DAIWA BLACK WIDOW STALKER CARP 300cm/3lb vs. Prologic C.O.M. ROD 10ft 2,75lb vs. Wychwood Riot 10ft 3lb . Co by jste vzali ? Děkuji.

milans63

jurco » Ahoj díky za info. Ještě dva dotazy – je na tomto proutku cítit i „násaďák“ a druhý – co se týká ěch oček – pokud je člověk objedná z eshopu a něco nesedí tak se notmálně vrací co? Jako , ne že bych ještě z eshopu neobjednával , ale jen třeba krmení ap. , proutky ještě ne. Díky.

jurco

jurco před devíti měsíci

milans63 » som snimi velmi spokojny, zdolavačka je stym vyborna a nebojim sa do nich opriet, tuto sezonu som odchytal iba snimi, naj ryba 12kg,ale bez tazkosti.
Stymi očkami je to pravda, z 3ks ma jeden pootočene predne očko.

altero

altero před devíti měsíci

co sa tych Wychwoodov tyka, mal som v rukach zopar kusov (aj riot aj extricator) a ani jeden nemal dobre vyviazane ocka. neviem aky velky je to problem, ale mne osobne to dost vadi… :/

milans63

jurco » Ahoj, jak jsi snima spokojený v akci?

milans63

Ahoj, chci se zeptat – ty nové " Wychwood Riot 10 ft/3 lb Cork " už někdo má, případně zkušenosti? Děkuji.

ype

ype před desíti měsíci

Jakou akci má dwarf 10ft 2.75lb? Nikde jsem to nedokázal dohledat.

ideafix

ideafix před desíti měsíci

ype » dwarfy v korku. Za mě pecka.

ype

ype před desíti měsíci

StaBa

StaBa před jedním rokem

Ahoj. Nemáte někdo 10ft 3lb Century S1 co jsou na bazaru. Nebo případně neznáte někoho kdo by prodal Max Nollert temptaion. Na netu jsem toho moc k těm Century nenašel.

jurco

jurco před jedním rokem

125572-1-664.jpg

125572-2-972-nahled.jpg

125572-3-856-nahled.jpg

125572-4-198-nahled.jpg

Tak som to riskol a zobral som nove Wychwood Riot 9ft. Ak by niekto nad nimi uvažoval , pridám pár fotografií. Na prvý dojem sa javia ako výborná volba v ich cenovej kategórii 2+1ks/99Ł. Pekný rýchly blank

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před jedním rokem

Radek179 » Mám je taky ve 2,75 a obávám se, že e classy dlouhou dobu nevytahnu. :)

Radek179

Radek179 před jedním rokem

Šmája » je to ta nová s označením ST

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (306) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (7 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč