Nákup přes E-shop v cizině

Všechny diskuze » Vybavení » Nákup přes E-shop v cizině

Nákup přes E-shop v cizině

Založil daniels

Dne 7. 8. 2016 10:27

Odpovědí: 299

Ahoj chlapi ma někdo zkušenosti s nákupem přes e-shopy v Anglii nebo Německu,mohli by jste i hodit adresy kde jste nakupovali a byli spokojeni diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (299) Starší Nejstarší »

Vetesnik

Vetesnik před 19 hodinami

Haemorrhage_gore » Já objednal za 6200 a u nás by to vyšlo na necelých 9000kc

daniels

daniels včera

NeBeroun alias Qwerty81© » koukni tady https://www.mur-tackle-shop.de/…s::Sportex_1

fony84

fony84 včera

Podho » já měl všechno objednáno najednou bylo to ve třech krabicích a chlapik z UPS je vozil každou jiný den :-D

Carpteam

Carpteam včera

NeBeroun alias Qwerty81© » ja je v UK nikde neviděl ale pohledej na eBay nebo na německých eshopech tam jsou

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© včera

Dílujou někde v UK pruty Sportex?

Carpteam

Carpteam včera

Knedlik » ja v UK kupoval před časem Daiwa whisker navijáky 2 ks za cca 6000kc s dopravou zdarma a u nás v te době 2ks vycházeli kolem 11tisic

Knedlik

Knedlik včera

Haemorrhage_gore » kdysi sem z anglie objednaval ccmoore…to co stalo tam 6000 u kucery 16000… směšný ;)

Příspěvek upraven autorem.

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore včera

124265-1-411.jpg

124265-2-675-nahled.jpg

V neděli večer objednáno z Angling Direct a dnes v pátek doručeno DPD, vše naprosto v pohodě. Jen pro představu z Anglie zboží stálo 2793,– a doprava zdarma, zatímco to samé zboží u nás 4189,– bez poštovného. Nějak mě ty nákupy z UK začaly bavit :D

Carpteam

Carpteam včera

Podho » když to objednas v jeden den jako jednu objednavku a vše mají skladem,tak i když je to více balíku tak vyexpeduji vše stejne a přijde ti také v jeden den vse

Karasík

Karasík včera

Podho » Me privezla UPS baliky z TFT najednou.

Podho

Podho včera

fony84 » To je jasný, ale já myslím, jestli ty krabice chodí najednou?

fony84

fony84 včera

Podho » chodí to rozdělené na několik balíku

Carpteam

Carpteam včera

kalinz » už jsem tam nakupoval platba přes pay pal vše v pořádku.

chesper

chesper včera

Carpteam » přesně jak píšeš

Carpteam

Carpteam včera

chesper » Bohuzel u nás dělají z rybářů blbce.„nikl,krása atd“ ceny opravdu hodně přemrštěné.nekoupil bych u nich nic!!!

Podho

Podho včera

Chodí vám všechny věci najednou, když toho objednáváte více z TFT? Udělal jsem „menší“ objednávku, takže to nebude jedna krabice.

chesper

chesper včera

124255-1-324.jpg

124255-2-583-nahled.jpg

124255-3-980-nahled.jpg

REKORD FISHING di BELLOTTO CLAUDIO https://www.ebay.com/…122822395372?… a hlavně cena proti tuzemským ,,zlodějům '' tipu https://www.nikl.cz/…zduchova.php 3900 kč včetně pošty a je 3krát tak větší tudíš na 6 kilo oproti Niklovo na necelé 2 kila

Carpteam

Carpteam včera

124253-1-766.jpg

Vždy vše v pohode platba přes pay pal ,doma to mám do 4 dnů a poštovné o cca40kc více než u nás jen po republice.cca 205kc pošta z Anglie u nás kolem 170kc:-))u nás si k výrobku který je tu skoro o polovinu dražší než tam vydělají obchodníci jeste na poště.

Vetesnik

Vetesnik včera

124248-1-201.jpeg

Tak jsem taky zkusil obednat z UK. Zásilka z TFT došla za 4 pracovní dny, nepozkozená a vše co mělo. Za mě spokojenost, u nás už nekoupim ani háčky

Fomi

Fomi před třemi dny

Podho » Kartou bez problému, jako kolegové pode mnou. 

Losos

Losos před čtyřmi dny

Podho » kartou a vzdy bez problemu

kalinz

kalinz před čtyřmi dny

Podho » mne kartu nebralo tak som si zalozil paypal a bez problemov zaberie to cca 10min

fony84

fony84 před čtyřmi dny

Podho » platím vždy kartou. Žádný problém nebyl.

Podho

Podho před čtyřmi dny

Platíte normálně kartou a nebo přes paypal? Budu objednávat z TFT a paypal nemám, tak se chci zeptat, jestli nebyl nikdy problém.

Michal

Michal před šesti dny

presne pruty sice jsoui v papirove tube ale ta je tezka jako krava a silna nemam strach o to ze by se ponicily

Fomi

Fomi před šesti dny

kalinz » jo bral sem toho víc a dodání mám zdarma. Díky.

kalinz

kalinz před sedmi dny

Fomi » nazdar ted asi neni kupon ale zvykne byvat ale nad urcitou castku mas zdarma postu

Fomi

Fomi před týdnem

Zdravim, existuje na Anglingdirect nějaký slevový kód jako na TFT- 10OFF? Dík.

ouško

ouško před týdnem

díky kluci za odpovědi…už jsem koukal:))

C1AUD13

C1AUD13 před týdnem

Z https://www.total-fishing-tackle.com/ dva pruty prišly v nerozbitným tubusu. max. spokojenost.

Milan €

Milan € před týdnem

ouško » Minulý týden mi přišly navi s Directu a poštovné zdarma když děláš objednávku tak tam ti hned vyjade kolik bude stát poštovné.

Broula

Broula před týdnem

ouško » ahoj, je to £8. Pokud nakoupis nad £100 tak je postovne zadarmo

ouško

ouško před týdnem

Neporadil by mi někdo prosím,kolik vychází poštovné za cca dva navijáky z ANGLING DIRECTU??..určitě s tím má někdo zkušenosti,jestli to berou rozměr nebo dle váhy…Moc díky za odpověd.

kalinz

kalinz před týdnem

skúsenosti s http://www.tacklefanatics.co.uk nikto ??????

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před týdnem

Dominik Takach » Divný teda.

Dominik Takach

Dominik Takach před týdnem

Haemorrhage_gore » praveze nie vzdy mi to islo aj ked som posielal do adidasu do nemecka, nechapem, skusim inu kartu :(

MiraP

MiraP před týdnem

Musím pochválit TFT, informoval jsem je o poškozeném a napůl otevřeném balíčku a chybně dodané lopatce RM s dírami, chtěl jsem tu velkou bez děr. Nabídli mi, že si mám lopatku nechat zdarma a že mi vrátí peníze. Nic jsem vrátit nechtěl, srovnáme to při příští objednávce 

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před týdnem

Dominik Takach » Tak nemáš aktivovaný platby přes internet nebo si přesahl denní limit karty internetové platby.

Dominik Takach

Dominik Takach před týdnem

Caute :) dnes som chcel prvy krat objednat z total fishing tackle a nechcelo mi to zobrat kartu, mam visa, neviem co mam robit. Stretli ste sa uz s tym? diky

kalinz

kalinz před týdnem

zdar máte niekto skúsenosť s http://www.tacklefanatics.co.uk ?????

Milan €

Milan € před dvěma týdny

Čau na TFT co se týče balení už tady pár kluků nadáválo asi v UK dopravci sou opatrnější u nás to je džungle tak at si neokopeš boty.

kalinz

kalinz před dvěma týdny

MiraP » mne ma dorazit balik buduci tyzden tak hadam bude ok inak kuriera nakopem 

MiraP

MiraP před dvěma týdny

Broula » s dopravcem UPS sepsán zápis a po rozbalení vše v pořádku. Měl jsem asi štěstí. Nic nechybělo, ani nebylo rosekaný.

Broula

Broula před dvěma týdny

MiraP » nevím co bylo uvnitř ale takový balík bych neprevzal. Je to jednoznačně vina dopravce, nikoliv obchodu.

MiraP

MiraP před dvěma týdny

123964-1-778.jpg

123964-2-358-nahled.jpg

Včera přišly 3 balíky z TFT. Dva byly v pořádku, ale jeden v takovémto stavu :( Navíc jedno zboží zaměnili.

eifi

eifi před dvěma týdny

123951-1-862.jpeg

Objednávka prutů a pár drobností z angling direct. Před měsícem první objednávka.Pro kamaráda 2ks prutů Scope+ drobnosti. Objednáno v neděli a dodáno v pátek.Pruty jen v papírovém obalu připevněné k balíku. Naštěstí nepoškozené . Druhá objednávka 26.12..Dodáno za 7dni.4ks prutu Shimano velocity+ drobnosti už přišlo zabalené bezchybně.

Milan €

Milan € před dvěma týdny

Já tam zase neodolal Shimano Pover Aero ta cena bomba komplet na naše 14230.

Pizzamuzik

Pizzamuzik před dvěma týdny

Angling direct…pred vanoci jsem tam kapl na nadhernou akci na scoupy. Standartne bych z ciziny pruty nebral, ale neslo odolat za 105liber kus.Vse prislo bez jedine chybicky, perfektne zabalene.

Milan €

Milan € před dvěma týdny

Čaute tak mi dneska dorazily navi objednané v Angling Direct zabalené kvalitně komunikace perfektní přidané upomínkové věci plus háčky a nálepky.

Karasík

Karasík před třemi týdny

peter94 » Zabaleny jsem to mel v pohode, ale nebylo tam co rozbit. Snad ti lehatko dorazi v poradku.

peter94

peter94 před třemi týdny

Karasík » Dakujem ,ale to uz je jedno.Vcera som s tade objednal lehatko Avid Carp Benchmark Bedchairs XL ,tak hadam to pride v poriadku.Mali tam najlepsiu cenu a do vcera polnoci este na vsetko –10%

Karasík

Karasík před třemi týdny

peter94 » objednaval. Na bundu co meli skladem jsem cekal snad dva mesice a kdyz uz konecne balik dorazil, nektere veci byly jine nez jsem chtel. Treba jsem chtel prak od esp boilie pult, ale poslali drennan feederpult, misto stahovaci vyfikundace na snurky od Gardnera poslali oranzovej hnus od foxe atd. Jako nebyl jsem uplne spokojen. S tou bundou alespon napsali jestli jestli chci cekat nebo to maji poslat bez ni, ale zbytek nahazeli do krabice, co zrovna meli a bylo to funkcne podobny tomu co jsem chtel…

peter94

peter94 před třemi týdny

Na https://www.total-fishing-tackle.com

Shimano – Power Aero 14000 XTB-247e
SHIMANO ULTEGRA XSD/XTD 14000 100e
SHIMANO BIG BAITRUNNER XT-B LC 118e

po uplatneni kodu:carpology

peter94

peter94 před třemi týdny

Uz niekto objednaval z tochto anglickeho e-shopu?

http://www.fostersofbirmingham.co.uk/

Dik

fishbull

fishbull před třemi týdny

Houmi » Nemají levnější, u nás je asi tady http://www.tomas-carpio.cz/…a-rodpody-1/#cat

Houmi

Houmi před čtyřmi týdny

Nevíte někdo kde nejvýhodněji koupit stojan Amiaud? V zahraničních webech které znám je nemají.. :) díkas

Karasík

Karasík před čtyřmi týdny

Total fishing tackle 15 % OFF na vse do 28.12. Kod GIFT.

Karasík

Karasík před čtyřmi týdny

Fosters of Birmingham a Angling Direct 10 % OFF na vse do 31.12.

jajaDS

jajaDS před čtyřmi týdny

Milan € » ahoj, můžeš prosím tě situaci více osvětlit? Jak vyplývá z tvé zprávy nakonec ti vrátili peníze a nebyl jsi škodný. Ale není jasné proč pozor, či zda vše až po tvé urgenci. Děkuji za odpověď

« Nejnovější Novější Strana 1 z 7 (299) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (6 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč