Nákup přes E-shop v cizině

Všechny diskuze » Vybavení » Nákup přes E-shop v cizině

Nákup přes E-shop v cizině

Založil daniels

Dne 7. 8. 2016 10:27

Odpovědí: 417

Ahoj chlapi ma někdo zkušenosti s nákupem přes e-shopy v Anglii nebo Německu,mohli by jste i hodit adresy kde jste nakupovali a byli spokojeni diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (417) Starší Nejstarší »

Petr Loukota

Petr Loukota včera

daniels » letos jsem nucen z nedostatku času boilies kupovat ale příští sezónu budu opět šoulet

Petr Loukota

Petr Loukota včera

kalinz » tak boilies dorazil v pořádku, bez známek nějaké plísně či vady. Boilies byl zvlášť zabalen v silném černém plast. sáčku.

Broula

Broula před dvěma dny

Ahoj, ma nekdo zkusenost s nakupem echolotu pres ebay? Jde mi o Lowrance HOOK² 5X se sondou Splitshot, ktery se dá poridit za cca 5000,– + 700,– doprava. V CR vyjde na 9000,–
Mam pocit, ze u Humminbird tam nejake problemy byly s mapovymi podklady ci GPS (?)

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před pěti dny

mirda169 » precti si toto vlakno od zacatku a par jich objevis. dik

mirda169

mirda169 před pěti dny

Můžete vložit dobré zahraniční e-shopy,dík

Petr Loukota

Petr Loukota před šesti dny

Já jsem v pondělí objednal, zaplatil a včera přišlo potvrzení o odeslání zásilky,vše bez problémů.

Tom Dove

Tom Dove před šesti dny

kysa » napadá mně snad jenom změna skladové dostupnosti…

Jan Třeský

Jan Třeský před týdnem

kysa » tento tyden se mi stalo to samé

kysa

kysa před týdnem

Zdravím ,měl bych dotaz ,s kamarádem jsme objednávali na anglingdirect ,přišel potvrzovací email ,peníze strženy a po dvou dnech email že posílají peníze zpět ,tak se chci zeptat jestli někdo neví důvod proč zboží neodeslali a posílají peníze zpět?

daniels

daniels před týdnem

Petr Loukota » jsi naválej sam nemaš to lepší.

Petr Loukota

Petr Loukota před dvěma týdny

kalinz » pruty dorazily čtvrtý den od odeslání,tak že by se mu nic stát nemělo.Zkusím menší množství pro jistotu a uvidíme.

kalinz

kalinz před dvěma týdny

Petr Loukota » poslať ti to asi pošlu ale asi by som to neriskoval

Petr Loukota

Petr Loukota před dvěma týdny

Zdarec,nevíte ,zda je možné na Anglingdirectu objednat mražený boilies a zda ho i odešlou?
Díky

daniels

daniels před dvěma týdny

125618-1-814.jpg

Tak jsem psal na www.kl-angelsport.cz že mi poslali Mušli misto patentky odpověd omluva neposilejte Mušli a posilame Patentku takže za mě super eshop.

Upraveno moderátorem daniels v 11:50, 10. 4. 2018.

daniels

daniels před třemi týdny

125568-1-749.jpg

125568-2-315-nahled.jpg

Ve středu objednano a dnes doručeno a to byly svatky jen misto esence patentka mi poslali mušli no chybička se vloudí.

ype

ype před měsícem

for faaak seeejjk

Losos

Losos před měsícem

to me po.er ve ctvrtek me prisel balik z AD za 412 liber a ted tam daji 10% slevu

Petr Kunčický

Petr Kunčický před měsícem

Zdar lovci,máte na kartě pro tyto nákupy stanovený limit,nebo není třeba,je to bez obav?Jde o anglingdirect.

Tom Dove

Tom Dove před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » eshop je v pohode,jen je tam dost vysoka cena dopravy do CR…Zkus radeji AD nebo TFT…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Zdar kluci, neplánuje někdo nákup tady?

https://johnsonrosstackle.co.uk/525-shop

Cerebro

Cerebro před měsícem

125223-1-411.jpg

Dnešní zásilka z anglingdirect objednával jsem v pondělí večer dnes dorazilo. Plno drobností jsem ani nestihl za tu cenu odklikat než jsem objednal bylo vyprodáno :-)

carpdu

carpdu před měsícem

Milan € » Banka peníze zatím nestrhla. Zatim jsem kupoval jen na totalfishing a tam to bylo hned. Snad to dopadne

Carpfisher

Carpfisher před měsícem

Divous » platíš kartou? Předpokládám poplatky asi by neměly být jak z účtu? Našel jsem si spacák tak váham. A z tackle UK zase pruty, tam by to mělo být nastejno snad…

Hapas1

Hapas1 před měsícem

feederjaro » Ja se ale bavim o teto strance http://www.ericsangling.co.uk/index.php/

Petr Loukota

Petr Loukota před měsícem

carpdu » buď v klidu, v úterý jsem objednal, zaplatil, včera jsem dostal email od pay pal že mám potvrdit že jsem majitelem plat. Karty, nic jsem nepotvrzoval (email jsem si přečetl až dnes) a zároveň dnes mi přišel potvrzovací email o vyřízení objednávky a předání DPD, celkem 2dny.

Milan €

Milan € před měsícem

carpdu » Čau mrkni na účet jestli banka už to strhla a v UK přijali.

C1AUD13

C1AUD13 před měsícem

carpdu » zkontroluj jestli si zadal správně email.

carpdu

carpdu před měsícem

Jak rychle vám dojde email po odeslání a zaplacení objednávky na Anglindirect? Já včera kolem desáté odeslal obj. A zaplatil kartou a zatím mi nic nepřišlo.

feederjaro

feederjaro před měsícem

Hapas1 » Hi there

Thanks for your message.

Shipping would be £25.00 to the Slovak Republic.

If you would like to continue, then please click on the link below. This will create your basket with shipping.

Checkout. You must put ENGLAND for your delivery country – we will change it to the Slovak Republic after you have ordered.

LINK: https://www.englandangling.co.uk/cBasket.asp?…

Hapas1

Hapas1 před měsícem

feederjaro » Mně napsali, že do zahraničí neposílají, nejde ani dokončit objednávka pokud zadáš jiný stát než Anglii..

sindeji

sindeji před měsícem

feederjaro » Aha, tak to je jako na Angling Direct před rokem, tam jsem platil poštovné 25 liber. Letos už je tam poštovné do ČR při objednávce nad 39 liber zdarma a na Slovensko při objednávce nad 99liber.

nbeda

nbeda před měsícem

Starosta » To bych ti taky doporučoval :-)

feederjaro

feederjaro před měsícem

Hapas1 » Vcera som chcel odtiaľ objednať,a poslali mi na otazku kolko stoji poštovné,na Slovensko 25 libier,tak do Cz to bude rovnake

Starosta

Starosta před měsícem

C...arlos » jj + – to odpovídá, záleží na konkrétní bance, jakou máš. Já to měl od ČS s kurzem 29,50…

Jinak proti šampionovi nic nemám, nechtěl jsem ho pranýřovat. :-)

Hapas1

Hapas1 před měsícem

sindeji » Když vyplníš adresu, tak se způsob dopravy změní na Je nám líto, pro tuto objednávku momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky. Tak jsme jim psal a prý bohužel do zahraničí neposílají..

Ťava

Ťava před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » jak píšou kluci niz- Angling Direct a total fishing tackle

C...arlos

C...arlos před měsícem

Petr Loukota » Díky

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Ťava » zdar, kde nakupuješ?

Ťava

Ťava před měsícem

Tom Dove » ne jen v Kolíně, v celé ČR

Tom Dove

Tom Dove před měsícem

Starosta » Asi v Kolíně je Libra za 90 Kč:)

Petr Loukota

U nás by to stálo cca 9000kc

Petr Loukota

Dnes jsem objednal pruty a navi na anglingdirect, cena 163 liber = 4859 kč

C...arlos

C...arlos před měsícem

Starosta » Můžu se zeptat, jakým kurzem koruna/libra se objednávka převádí. Podle aktuálního ČNB?

sindeji

sindeji před měsícem

Hapas1 » Oni ti volali/psali že neposílají? Já to u nich nikde na webu nečtu a objednávka do ČR normálně jde udělat a píšou „If you require shipping outside of the UK, Scottish Highlands & Islands, Ireland, Isle of Mann, Isle of White, Jersey, Gernsey etc please contact us for a quote or to discuss your requirements.“

Knedlik

Knedlik před měsícem

sindeji » :))))

sindeji

sindeji před měsícem

Raggo » Prodávat prut, kterej jsem v UK koupil za 75 liber za necelých 6 tisíc Kč… no to už je přirážka hodná mistra světa :-)) on ten vrtulník asi fakt něco žere :D

kuča

kuča před měsícem

Chci si z Anglie koupit pruty, jak je to s případnou reklamací?

Ťava

Ťava před měsícem

Starosta » taky tak nakupuju, v ČR už nic, ale strašně mě hřeje u srdce když se na ty stránky domácích mistrů dívám a vidím kolik jsem ušetřil a to to zboží mají v akci.....

Raggo

Raggo před měsícem

Starosta » Lítá vrtulníkem, potřebuje marži :))

Starosta

Starosta před měsícem

Angling Direct rovněž doporučuju. Balík přišel za týden. Jak psal Divouš, doprava nad 39 liber zdarma. Po cestě byl zboku roztržený (to je holt trošku riziko), ale vše je OK. DPD balík zkontrolovalo a zalepilo. To hlavní cena. Angling 3300,– oproti nejmenovanému CZ shopu mistra světa, šampiona všech šampionů tam to vychází 5500,– To mi hlava nebere… Kde nakoupím příště? Dokud budou takové přemrštěné ceny, tak holt v zahraničí…

Total fishing tackle rovněž v pohodě. Mám od nich navijáky a pruty. Cena proti našim obchodům opět úplně někde jinde…

Hapas1

Hapas1 před měsícem

Nevíte proč tady http://www.ericsangling.co.uk/index.php/ neposílají do zahraničí..??

Divous

Divous před měsícem

Nakupuju na Anglingu pravidelně a pokud je objednávka nad 39 liber je doprava do ČR zdarma.
https://www.anglingdirect.co.uk/…information/
Czech Republic, 4 working days, £8 (Free if value is over £39)
Po registraci jsou k dispozici za každou objednávku body, které lze uplatnit jako slevu na další objednávky.

Fomi

Fomi před měsícem

sindeji » Nakupoval jsem minulý měsíc a nad 100£ doprava zdarma. 

sindeji

sindeji před měsícem

Nevíte někdo jak je to na Angling Direct s poštovným? Před rokem jsem tam něco kupoval a zaplatil asi 700–800 Kč poštovného a teď mi to nabízí dopravu do ČR zdarma, tak nevím jestli to tak doopravdy je?

eifi

eifi před měsícem

Petr Loukota » Hned na hlavní straně se občas objeví sleva –10% a kód . Buď na vybranou značku nebo na veškeré zboží. Ale i tam se najde výjimka kde sleva neplatí.

Petr Loukota

eifi » A kde berete ty kody,kde to tam píšou?Chci si tam v nejbližší době poprvé objednat,tak zjištuji co a jak.

eifi

eifi před měsícem

Petr Loukota » Kód platil jen při objednávce minulý víkend.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 10 (417) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (25 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč