Nákup přes E-shop v cizině

Všechny diskuze » Vybavení » Nákup přes E-shop v cizině

Nákup přes E-shop v cizině

Založil daniels

Dne 7. 8. 2016 10:27

Odpovědí: 462

Ahoj chlapi ma někdo zkušenosti s nákupem přes e-shopy v Anglii nebo Německu,mohli by jste i hodit adresy kde jste nakupovali a byli spokojeni diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (462) Starší Nejstarší »

T.P.

T.P. před týdnem

Já objednal v pátek odpoledne a ve čtvrtek jsem měl doma. Za 4 dny mi to nedorazí ani z cz eshopu. S Angling Direct zatím max. spokojenost ;-)

ciciN

ciciN před týdnem

Karasík » čekat…objednával jsem v neděli 29.7. a balík teprve minulý týden v pátek expedovali a dneska mi to přišlo.

Karasík

Karasík před týdnem

Ahoj, 11 dni mam na angling direct zaplacenou objednavku a stale nic. Odpovedeli jen na jeden mail pred tydnem, ze sorry we are busy, a ze to snad druhy den poslou. A stale nic. Mate nekdo podobnou zkusenost? Co by na ne mohlo platit?

Petr Loukota

Petr Loukota před třemi týdny

Tento víkend na anglingdirect sleva 10 %.

"Kubiny"

"Kubiny" před čtyřmi týdny

Ahoj, nebude nekdo objednávat z eshopu, přidal bych se!!! Sháním 1ks shimano aero technium 10000 xsb magnesium . děkuji za nabídky

Michal T.

Michal T. před měsícem

ideafix » Aha,tak to zajdu do banky a zeptám se na to.Díky.

ideafix

ideafix před měsícem

Jinak pro všechny co nakupují v zahraničí, doporučuji multiměnovou platební kartu revolut. Parádní věc.

ideafix

ideafix před měsícem

Michal T. » tak tak. Mastercard nebo visa. Ani jsem netušil, že banky v dnešní době ještě vydávají i jiný.

Michal T.

Michal T. před měsícem

ideafix » A když mám obyčejnou kartu?To musím jít do spořitelny si vyřídit mastercard nebo visa?Na té obyčejné kartě nemám ty čísla,které to po mě chce vyplnit.

ideafix

ideafix před měsícem

Michal T. » jeď to přes kartu. Nejjednoduší.

Michal T.

Michal T. před měsícem

Ahoj,potřeboval bych poradit.Založil jsem si Paypal.Návod byl celý v češtině.Ale když tam chci poslat peníze,tak už je to v angličtině.Pře­kladač mi pomohl ale,jestli to chápu správně,tak mi to hlásí ať pošlu peníze na jméno příjemce:Bofa re atd…Banka Unicredit Praha,číslo účtu a id převodu.To mám poslat tam,abych měl ty peníze na účtu Paypal?Nebo je lepší to synchronizovat s kartou? Díky za rady.

rosss

rosss před měsícem

126313-1-784.jpg

Panove dotaz. Navi koupeny v nordfishing. Praskla segerka a vyletela pruzinka. Jak reklamujete napsat jim mejl nemecky nebo anglicky? Neumim ani nj ani anglicky tak pouzit prekladac? A jak s postou platim postu do rakouska?

joker

joker před měsícem

Čus, nemá někdo zkušenosti s objednáváním elektromotoru ze zahraničí? Jednalo by se o Haswing 55 lb, jak jinak ;-) Dík za odpovědi

Petr Loukota

Petr Loukota před měsícem

Tento víkend na anglingdirect sleva 10 %
Kód HOT10

Tazo

Tazo před dvěma měsíci

objednaval niekto tieto signalizatori z tejto stranky? https://www.anglingdirect.co.uk/fox-micron-mxr
je to sada 2+1?
dakujem

leonin

leonin před třemi měsíci

Mihalos » Ahoj ještě dnes maji na Raven slevu 15% tak te ten prut přijde na cca 1800kč

Martin Filka

Martin Filka před třemi měsíci

dakujem za odpovede. nech sa vam dari.

Mihalos

Mihalos před třemi měsíci

čaute chlapi,chtěl bych objednat pruty ze zahraničí konkrétně Fox Warrior,protože kousek vychází asi o 1200 levněji než tady..Jen mám obavu z jedné věci a to reklamace..Jako posílat to pak zas zpět do zahraničí atd jestli se to vůbec vyplatí..A co konkrétně doporučíte za shop? Dikec

Pavel104

Pavel104 před třemi měsíci

Martin Filka » Tento víkend na Fishing Republic nakupuješ bez DPH.

Mr.Doctor

Mr.Doctor před třemi měsíci

Martin Filka » Já před Vánoci na TFT trefil v akci – 20% luxusní navi, ale toto bylo pouze na vybrané zboží, není plošně na vše, jinak rovněž ve vánoční době jsem tam tuším pár dní viděl akci – 15%, pokud se nepletu, tato byla na vše.

Martin Filka

Martin Filka před třemi měsíci

zdar pani, byvaju na AD a TFT akcie aj viac ako 10%? ak ano, kedy? pred vianocami alebo ine nerobia? diky

Příspěvek upraven autorem.

fishbull

fishbull před třemi měsíci

Hajnej » pošli mi sz email dám ti nabídku co vše umím a mám

Hajnej

Hajnej před třemi měsíci

fishbull » ahoj mas jen esence nebo se od tebe da vzit i robin red a nejaky jiny veci. Diky za info… Klidne sz

altero

altero před třemi měsíci

aj angling ma znova vikend –10%, kod SUN10

kalinz

kalinz před třemi měsíci

Na tft zlava cez vikend 10%
Kod je HOLS

fishbull

fishbull před třemi měsíci

Broula » Jaké esence? Mám to doma po litrech od výrobce

Broula

Broula před třemi měsíci

ahoj, nebude nekdo nahodou objednavat na https://www.kl-angelsport.de/ ? potreboval bych odtamtud nejake esence ccmoore

Tom Dove

Tom Dove před třemi měsíci

126022-1-565.jpg

V pondělí objednáno u TFT dnes doručeno-bez cla :)

Broula

Broula před třemi měsíci

jak to vypada u Angling Direct ;-)

60horacek

60horacek před třemi měsíci

ype » Zdravím přidám se mám tam pár věcí co se hodí dík za odpověd Horáček

Michal

Michal před třemi měsíci

ype » nad 39 liber myslim ze postu neplatis takze v klidu si sam objednej :D

ype

ype před třemi měsíci

Zdravím, budu objednávat z https://www.anglingdirect.co.uk/ . Vzal by někdo něco z Brna, ať nemusím platit poštovné? Kdyžtak PM

lojd

lojd před třemi měsíci

Pánové je nějaký kod na větší slevu než 10% na https://www.total-fishing-tackle.com/ nebo musím počkat na nějakou akci…

chesper

chesper před třemi měsíci

lojd » to ti ale říkal kravinu ještě aby ne on přichází o kšeft

lojd

lojd před třemi měsíci

Tom Dove » jj přesně… neboj pozdravovat nebudu:-)

Tom Dove

lojd » Včera jsem objednával na TFT tak jako každý měsíc… žádné clo jsem nikdy neplatil.Psal mi jeden známý,to jsi Ty s těmi Greysi? Pokud ano, pozdravuj v Plzní

lojd

lojd před třemi měsíci

Tom Dove » taky se mě to nezdá…prostě chtěl prodat…

Tom Dove

lojd » Totální nesmysl…

lojd

lojd před třemi měsíci

Čau chlapi,chci objednávat nějaké věci z Anglie. Mluvil jsem s jedním prodejcem ,kterého jsem se ptal jestli se dostane na tu cenu jak v anglii. Říkal, že určitě NE ,ale že je teď novinka ,že se platí clo při objednání z Anglie. To se mě jeví jako blbost co Vy na to???

Petr Loukota

Petr Loukota před čtyřmi měsíci

altero » díky, objednáno křeslo Fox R3 za 2400kc

Petr Loukota

leonin » Z UK až k tobě domů DPD

leonin

leonin před čtyřmi měsíci

Zdravim.Když objednam zboži z Anglingdirectu kdo to doručuje. česka pošta,ppl nebo?Diky za odpověd.

Petr Köhler

Petr Köhler před čtyřmi měsíci

altero » Díky, jak já se na ni těšil.

altero

altero před čtyřmi měsíci

angling ma vikend –10% keby nahodou niekto nieco

C1AUD13

C1AUD13 před čtyřmi měsíci

Broula » čau, sem zvědavý jestli jsi koupil ten lowrance-hook. Kdyžtak napiš svoje pocity a zkušenosti. Link taky potěší. Díky Lukáš

Petr Loukota

daniels » letos jsem nucen z nedostatku času boilies kupovat ale příští sezónu budu opět šoulet

Petr Loukota

kalinz » tak boilies dorazil v pořádku, bez známek nějaké plísně či vady. Boilies byl zvlášť zabalen v silném černém plast. sáčku.

Broula

Broula před čtyřmi měsíci

Ahoj, ma nekdo zkusenost s nakupem echolotu pres ebay? Jde mi o Lowrance HOOK² 5X se sondou Splitshot, ktery se dá poridit za cca 5000,– + 700,– doprava. V CR vyjde na 9000,–
Mam pocit, ze u Humminbird tam nejake problemy byly s mapovymi podklady ci GPS (?)

Broula

Broula před čtyřmi měsíci

mirda169 » precti si toto vlakno od zacatku a par jich objevis. dik

mirda169

mirda169 před čtyřmi měsíci

Můžete vložit dobré zahraniční e-shopy,dík

Petr Loukota

Já jsem v pondělí objednal, zaplatil a včera přišlo potvrzení o odeslání zásilky,vše bez problémů.

Tom Dove

Tom Dove před čtyřmi měsíci

kysa » napadá mně snad jenom změna skladové dostupnosti…

Jan Třeský

Jan Třeský před čtyřmi měsíci

kysa » tento tyden se mi stalo to samé

kysa

kysa před čtyřmi měsíci

Zdravím ,měl bych dotaz ,s kamarádem jsme objednávali na anglingdirect ,přišel potvrzovací email ,peníze strženy a po dvou dnech email že posílají peníze zpět ,tak se chci zeptat jestli někdo neví důvod proč zboží neodeslali a posílají peníze zpět?

daniels

daniels před čtyřmi měsíci

Petr Loukota » jsi naválej sam nemaš to lepší.

Petr Loukota

kalinz » pruty dorazily čtvrtý den od odeslání,tak že by se mu nic stát nemělo.Zkusím menší množství pro jistotu a uvidíme.

kalinz

kalinz před čtyřmi měsíci

Petr Loukota » poslať ti to asi pošlu ale asi by som to neriskoval

Petr Loukota

Zdarec,nevíte ,zda je možné na Anglingdirectu objednat mražený boilies a zda ho i odešlou?
Díky

daniels

daniels před čtyřmi měsíci

125618-1-814.jpg

Tak jsem psal na www.kl-angelsport.cz že mi poslali Mušli misto patentky odpověd omluva neposilejte Mušli a posilame Patentku takže za mě super eshop.

Upraveno moderátorem daniels v 11:50, 10. 4. 2018.

daniels

daniels před pěti měsíci

125568-1-749.jpg

125568-2-315-nahled.jpg

Ve středu objednano a dnes doručeno a to byly svatky jen misto esence patentka mi poslali mušli no chybička se vloudí.

ype

ype před pěti měsíci

for faaak seeejjk

Losos

Losos před pěti měsíci

to me po.er ve ctvrtek me prisel balik z AD za 412 liber a ted tam daji 10% slevu

« Nejnovější Novější Strana 1 z 11 (462) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (18 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč