Nákup přes E-shop v cizině

Všechny diskuze » Vybavení » Nákup přes E-shop v cizině

Nákup přes E-shop v cizině

Založil daniels

Dne 7. 8. 2016 10:27

Odpovědí: 481

Ahoj chlapi ma někdo zkušenosti s nákupem přes e-shopy v Anglii nebo Německu,mohli by jste i hodit adresy kde jste nakupovali a byli spokojeni diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 12 (481) Starší Nejstarší »

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před čtyřmi dny

Na TFT přestal fungovat 10OFF kod na slevu. :(

Teddy

Teddy před týdnem

Tak chyba, omluvuju se, ale tacklefanatic­s.co.uk jsou teď s anglingdirectem. Takže info o TFT byla jen deziluze.

Teddy

Teddy před dvěma týdny

Mě to před nedávnem z TFT přesměrovalo rovnou na Anglingdirect, kde jsem se dočetl že se snad spojili do jednoho.
Teď se to teda zasekne na TFT a nic se neděje, tak buď předělávali servery a dočasně se domluvili s AD, a nebo se spojili.

Příspěvek upraven autorem.

fishbull

fishbull před dvěma týdny

Haemorrhage_gore » na mrsku někdo psal že předělávají server či co

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před dvěma týdny

Fungujou Vám stránky total fishing tackle? Já nejsem schopen už týden tyto stránky zobrazit a objednat zboží.

Petr Köhler

Petr Köhler před třemi týdny

omlouvám se, sleva je na TFT

Petr Köhler

Petr Köhler před třemi týdny

Na TTT je teď 10% sleva kód „FISH“ došel mi teď email.

lojd

lojd před třemi týdny

big.John » Na AD je teď 10%

Radmil Piňos

Radmil Piňos před třemi týdny

Ahoj objednaval tu někdo na the teckle box nějak se mi nedaří zaplatit kartou

daniels

daniels před čtyřmi týdny

Michal » zrovna jsem se dival ale co bych pořeboval sleva na ATTs neni.

Michal

Michal před čtyřmi týdny

lojd » ale to je jen na neco

lojd

lojd před čtyřmi týdny

big.John

big.John před měsícem

Nevíte někdo jestli se na Angling Direct nechystají nějaké slevy?
Už dlouho jsem nic nezaregistroval a 10% je příjemných…
Diky

Lipník

Lipník před měsícem

Haemorrhage_gore » díky za odpověď. Chtěl jsem podívat podle čísla balíku, kde se objednávka nachází, ale píše mi to, že to číslo, které mi poslali není vůbec s systému.

Haemorrhage_gore

Haemorrhage_gore před měsícem

Lipník » ahoj, za mě jsou dodací lhůty kratší, než u Angling Direct. Teď jsem naposledy objednával u TFT a zboží bylo doma za 7 kalendářních dnů přesně. A vše v naprostém pořádku. Minule objednávky se pohybovaly taktéž kolem jednoho týdne.

Lipník

Lipník před měsícem

Ahoj, jak dlouho trvá dodání zboží objednané u Total fishing tackle? Jaké jsou vaše zkušenosti?

C1AUD13

C1AUD13 před měsícem

Ahoj, nemá někdo zkušenosti s echoloty přes ebay ze států? Nebo koupi echolotu ze zahraničí? Zajímalo by mě snad všechno důležité, mapy, GPS atp.

Michal T.

Michal T. před měsícem

Tak jsem si objednal z Ebay boilie pistol na 3,5kg za 3200kč i s poštovným.Ve čtvrtek mi to Claudio odeslal a v úterý byl balík doma.Všechno pěkně zabalené a k pistoli bylo i pět trysek.

Karasík

Karasík před měsícem

Tak pridam svou posledni zkusenost s Angling Direct, jak jsem jiz psal nize. Ve stejny den asi hodinu po sobe jsem udelal dve obednavky. Tu pozdejsi jsem mel doma 4 pracovni den, ale ta prvni me vypekla. Teprve po 24 dnech, asi 20 mailech a eskalaci pres PayPal sem z nich dostal penize zpet, kdyz mi bez objasneni neposlali zbozi. Ani se neobtezovali rict, co nemaji a jestli to treba nechci bez toho. Rovnoz zapekli celou obkednavku. Dost me nasrali a vaham jestli tam jeste kdy neco objednam. Predchozi objednavky dorazily obvykle do 5 pracovnich dni, i kdyz to baleni pokulhava.

T.P.

T.P. před dvěma měsíci

Já objednal v pátek odpoledne a ve čtvrtek jsem měl doma. Za 4 dny mi to nedorazí ani z cz eshopu. S Angling Direct zatím max. spokojenost ;-)

ciciN

ciciN před dvěma měsíci

Karasík » čekat…objednával jsem v neděli 29.7. a balík teprve minulý týden v pátek expedovali a dneska mi to přišlo.

Karasík

Karasík před dvěma měsíci

Ahoj, 11 dni mam na angling direct zaplacenou objednavku a stale nic. Odpovedeli jen na jeden mail pred tydnem, ze sorry we are busy, a ze to snad druhy den poslou. A stale nic. Mate nekdo podobnou zkusenost? Co by na ne mohlo platit?

Petr Loukota

Petr Loukota před třemi měsíci

Tento víkend na anglingdirect sleva 10 %.

"Kubiny"

"Kubiny" před třemi měsíci

Ahoj, nebude nekdo objednávat z eshopu, přidal bych se!!! Sháním 1ks shimano aero technium 10000 xsb magnesium . děkuji za nabídky

Michal T.

Michal T. před třemi měsíci

ideafix » Aha,tak to zajdu do banky a zeptám se na to.Díky.

ideafix

ideafix před třemi měsíci

Jinak pro všechny co nakupují v zahraničí, doporučuji multiměnovou platební kartu revolut. Parádní věc.

ideafix

Michal T. » tak tak. Mastercard nebo visa. Ani jsem netušil, že banky v dnešní době ještě vydávají i jiný.

Michal T.

ideafix » A když mám obyčejnou kartu?To musím jít do spořitelny si vyřídit mastercard nebo visa?Na té obyčejné kartě nemám ty čísla,které to po mě chce vyplnit.

ideafix

Michal T. » jeď to přes kartu. Nejjednoduší.

Michal T.

Ahoj,potřeboval bych poradit.Založil jsem si Paypal.Návod byl celý v češtině.Ale když tam chci poslat peníze,tak už je to v angličtině.Pře­kladač mi pomohl ale,jestli to chápu správně,tak mi to hlásí ať pošlu peníze na jméno příjemce:Bofa re atd…Banka Unicredit Praha,číslo účtu a id převodu.To mám poslat tam,abych měl ty peníze na účtu Paypal?Nebo je lepší to synchronizovat s kartou? Díky za rady.

rosss

rosss před třemi měsíci

126313-1-784.jpg

Panove dotaz. Navi koupeny v nordfishing. Praskla segerka a vyletela pruzinka. Jak reklamujete napsat jim mejl nemecky nebo anglicky? Neumim ani nj ani anglicky tak pouzit prekladac? A jak s postou platim postu do rakouska?

joker

joker před třemi měsíci

Čus, nemá někdo zkušenosti s objednáváním elektromotoru ze zahraničí? Jednalo by se o Haswing 55 lb, jak jinak ;-) Dík za odpovědi

Petr Loukota

Petr Loukota před čtyřmi měsíci

Tento víkend na anglingdirect sleva 10 %
Kód HOT10

Tazo

Tazo před čtyřmi měsíci

objednaval niekto tieto signalizatori z tejto stranky? https://www.anglingdirect.co.uk/fox-micron-mxr
je to sada 2+1?
dakujem

leonin

leonin před čtyřmi měsíci

Mihalos » Ahoj ještě dnes maji na Raven slevu 15% tak te ten prut přijde na cca 1800kč

Martin Filka

Martin Filka před čtyřmi měsíci

dakujem za odpovede. nech sa vam dari.

Mihalos

Mihalos před pěti měsíci

čaute chlapi,chtěl bych objednat pruty ze zahraničí konkrétně Fox Warrior,protože kousek vychází asi o 1200 levněji než tady..Jen mám obavu z jedné věci a to reklamace..Jako posílat to pak zas zpět do zahraničí atd jestli se to vůbec vyplatí..A co konkrétně doporučíte za shop? Dikec

Pavel104

Pavel104 před pěti měsíci

Martin Filka » Tento víkend na Fishing Republic nakupuješ bez DPH.

Mr.Doctor

Mr.Doctor před pěti měsíci

Martin Filka » Já před Vánoci na TFT trefil v akci – 20% luxusní navi, ale toto bylo pouze na vybrané zboží, není plošně na vše, jinak rovněž ve vánoční době jsem tam tuším pár dní viděl akci – 15%, pokud se nepletu, tato byla na vše.

Martin Filka

Martin Filka před pěti měsíci

zdar pani, byvaju na AD a TFT akcie aj viac ako 10%? ak ano, kedy? pred vianocami alebo ine nerobia? diky

Příspěvek upraven autorem.

fishbull

fishbull před pěti měsíci

Hajnej » pošli mi sz email dám ti nabídku co vše umím a mám

« Nejnovější Novější Strana 1 z 12 (481) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (19 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč