Nákup přes E-shop v cizině

Všechny diskuze » Vybavení » Nákup přes E-shop v cizině

Nákup přes E-shop v cizině

Založil daniels

Dne 7. 8. 2016 10:27

Odpovědí: 147

Ahoj chlapi ma někdo zkušenosti s nákupem přes e-shopy v Anglii nebo Německu,mohli by jste i hodit adresy kde jste nakupovali a byli spokojeni diky moc

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (147) Starší Nejstarší »

Rora9

Rora9 před třemi dny

Ahoj, bude někdo brát věci z Angling Direct? Potrebuji jen drobnosti. Díky

Karasík

Karasík před třemi dny

Petr Frána » Spis prozrad, ktery je to eshop. Ebay je jen zprostředkovatel obchodu.

Petr Frána

Petr Frána před třemi dny

Zdravim ma nekdo zkusenosti objednani prutu z ebay.uk je to od rybarskeho obchodu kde mino to ze na ebay maji 3 prity za cenu 2 prutu. Ale na vlastním eshopu tato akce není. Má nekdo zkušenost? Jedná se mino pruty a navijaky Sonik

kalinz

kalinz před měsícem

Mr.Doctor » díky

Mr.Doctor

Mr.Doctor před měsícem

kalinz » Ahoj, tady máš odkaz https://www.kl-angelsport.de/ a tady https://www.angelzentrale-herrieden.de/ Vše v pohodě, jen si o nějaký den navíc počkáš… Není to jak z UK, němci mají na všechno čas…

kalinz

kalinz před měsícem

Mr.Doctor » zdat z DE si z akej str objednaval?

Ludy

Ludy před měsícem

Mr.Doctor » Samozřejmě tam je lepší cena když se podívám kolik stojí Fox micron MXR+ v UK a tady tak to je velký rozdíl… A z téhle stránky co jsi zmiňoval tak jsem objednával téměř všechno a vždy super komunikace takže asi objednám i ty hlásiče

Mr.Doctor

Mr.Doctor před měsícem

Ludy » Tak to by ses divil…Já si loni nechal poslat z Tackleuk.co.uk dvě 12 ft děličky, zásilka přišla do 5 dnů od objednání přepravní společností, naprosto v pořádku, luxusně zabalené v tubusu… Nicméně jeden prut měl na blanku vizuální vadu, ale zase ne malou, tak jsem jim tam napsal, že se mi to nelíbí, obratem navrhli možnosti řešení a to slevu, výměnu prutu za nový, výměnu za jiné zboží nebo vrácení peněz… Ve finále jsem jim vrátil oba pruty a v den, kdy je oni v UK převzali, mi převedli zpět peníze na účet..... Takový přístup bych chtěl vidět aspoň u jedné naší firmy… Já už pár let u nás téměř nenakupuji, pouze nějaké drobnosti, všechno z UK – 90% , zbytek Francie, Německo… Pokud tam máš lepší cenu, vůbec bych neváhal…

Ludy

Ludy před měsícem

Drinks » samozřejmě to chápu že bych to tam musel poslat kde jsem to objednal a jasně že mi to tady nikdo nevezme to by byl blázen… Je to asi risk no bud se snimi něco stane nebo ne to se může stát i když to koupím tady ale ta reklamace bude určitě o dost lehčí tady no když bych to tam poslal zpět do UK tak na to rozhodně nějak spěchat nebudou nevím no

Drinks

Drinks před měsícem

Ludy » Kde koupíš, tak tam řešíš reklamaci. Tady ti to nikdo nevezme na své bedra, leda že by si se domluvil s nějakým obchodníkem, ale pochybuji, že na to přistoupí. Tím, že si nakoupil v cizině, tak tím si ho možná připravil o větší, lepší kšeft. :))

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před měsícem

TDI83 » Vůbec neměj obavy. Přiveze to UPS a puty jsou v extra tvrdém tubusu.

TDI83

TDI83 před měsícem

Tomáš Kříž » Jak TFT posílá ty pruty zabalené? Mám v plánu v budoucnu též něco objednat, jen u téhle položky mám trochu obavy z vlastní přepravy, aby se jim nic nestalo. Díky za info. T.

Ludy

Ludy před měsícem

Zdravím objednával jsem si z Anglie spoustu zboží ale přemýšlím že bych si objednal signalizatory od Foxe :) ale jen mám strach jak by to bylo kdybych je potřeboval reklamovat zase je poslat tam platit poštovné tam zpět atd… Nemáte stím někdo zkušenost?

kalinz

kalinz před měsícem

niekto kto bude objednávať z https://johnsonrosstackle.co.uk ?? pridal by som sa

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před měsícem

Fomi » Ahoj, bral jsem pruty + navi z Totalu a poštovné je 15 liber.

Fomi

Fomi před měsícem

Ahoj. Přemýšlím že objednám pruty z TFT. Máte s tím někdo zkušenost? Kolik chtějí za dopravu? Děkuji.

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před měsícem

TDI83 » Nápodobně. :)

TDI83

TDI83 před měsícem

Mám za sebou první úspěšný nákup z Total Fishing Tackle. Objednané zboží do týdne doma (UPS). Uplatněn slevový kupón 10% viz zdejší diskuze. Platba online kartou VISA (KB) bez problémů. Ceny některých značek fakt neuvěřitelné (Fox, Shimano, JRC…) v porovnání s ČR.

Alfii

Alfii před dvěma měsíci

Nechce nekdo obleceni od Century? Budu objednavat.
https://www.shop.century.uk/clothing.html

Honza 68

Honza 68 před třemi měsíci

Zdar nebude někdoz v brzké době něco objednávat u tacklefanatics dík za info Honza 68

MiraP

MiraP před třemi měsíci

Miloo » cena je zajímavá, ale už několik měsíců vyprodáno a už nebude. Kecal jsem s nimi na Facebook.

Příspěvek upraven autorem.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi měsíci

Miloo » jo.. Ale koukal jsem a navi co potřebuju jsou vyprodané..

Miloo

Miloo před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » ještě nevím, rozmýšlím se. Ještě jsem se ani nedíval na podmínky přepravy. Pokud budu ozvu se ti.

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před třemi měsíci

Miloo » budeš tam něco brát?

Miloo

Miloo před třemi měsíci

Hrabě 75

Hrabě 75 před třemi měsíci

MiraP » kraaasny starosti pro radost. At se dari.

MiraP

MiraP před třemi měsíci

Hrabě 75 » Díky za podporu. Nakonec jsem se rozhodl, že Brolly od TFG brát nebudu i když je za super cenu a teď se rozhoduji mezi Davidem a Goliášem, tj. Bloxx 1 Man vs. Tempest V2 XL. Je to boj hlavně v mojí hlavě :(, ale dávám si dost času se potrápit :) než si řeknu, to je ono.

Hrabě 75

Hrabě 75 před třemi měsíci

121196-1-535.jpg

MiraP » Ja a kamos máme Bloxx a je to bomba vnitrni prostor uzasnej. Nic nevadi, neprekazi. Kdyz prsi sedis v kresle vedle lehadka, bomba. Super skladnost. A rozlozenej je do minuty. Preju stastnou volbu :-). A hlavne ma velky vetraci okna!

kalinz

kalinz před třemi měsíci

Tomáš Kříž » Thanks

tonybal

tonybal před třemi měsíci

MiraP » Čau, TGF jsem pořídil na jaře a jsem sním nadmíru spokojen. Velký vnitřní prostor, nezavazí ani středové upínání. Super materiál a rychlost postavení. Jediná nevýhoda je že nemá pásky na upínání prutu k brolly. Vřele doporučuji.

MiraP

MiraP před třemi měsíci

120891-1-506.jpg

120891-2-417-nahled.jpg

Ještě se rozhoduji mezi TFG Hardcore Brolly System (153 £ vč. pošty z UK) a JRC Stealth Bloxx 1 Man Bivvy (222 £ vč. pošty z UK), poradí někdo co je lepší?

MiraP

MiraP před třemi měsíci

Taky ho nejspíš budu objednávat

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před třemi měsíci

120819-1-767.jpg

kalinz » Čauec, 18 liber.

kalinz

kalinz před třemi měsíci

Tomáš Kříž » zdar kolik si platil za poštovné ??

Tomáš Kříž

Tomáš Kříž před třemi měsíci

Cca 3 týdny zpět a ušetřených 2500 Kč. Doma byl do 5 dnů.
https://www.fishtec.co.uk/…40/yes/91693

Honza 68

Honza 68 před třemi měsíci

Zdar nebude někdoz v brzké době něco objednávat u tacklefanatics dík za info Honza 68.

"Kubiny"

"Kubiny" před třemi měsíci

Pescador »
Mohu jen doporučit, je smutné když se někdo prsí výhradním dovozcem pro ČR. A dělá objednávky jen když se jim jich víc nakupí aby se jim to vyplatilo..A 2 mě­síce čekání mě už stačilo…
A po kladné zkušenosti kdy dána věc stála ještě méně než u nás, určitě zas něco vezmu.....

Petr Loukota

Petr Loukota před čtyřmi měsíci

Hiki.cz bez problémů, zboží
čtvrtý den od objednávky doma

kalinz

kalinz před čtyřmi měsíci

Angmar » zdra kolik krát si z toho eshopu objednaval ?? nebyl žádnej problém ?

Angmar

Angmar před čtyřmi měsíci

TedCarter.co.uk doprava zdarma po eu a za 2 dny doma skvělý eshop.

Coudek

Coudek před čtyřmi měsíci

Ahoj, já kupoval Taska pánev v https://www.total-fishing-tackle.com/ a maximální spokojenost. Balík byl za týden doma a cena poštovného pod 200kč, takže to furt vychází o pár stovek levněji než u nás :-).

"Kubiny"

"Kubiny" před čtyřmi měsíci

Pescador »
Díky více v SZ.

Pescador

Pescador před čtyřmi měsíci

"Kubiny" » Pristi tyden budu brat neco z Johnson Ross Tackle. Posli mi do mailu odkazy a kusy, zaridim ;o)

"Kubiny"

"Kubiny" před čtyřmi měsíci

Pescador »
Ahoj nebudeš objednávat něco ze zahraničí, sháním kratší nerezové uši od Century.
Už čekám 2 měsíce ze sporcarp nemá obednavku aby se jim to vyplatilo objednat jen uši. .....dik za odpověď.

MiraP

MiraP před šesti měsíci

Michal » Použijte diskont codes „10OFF“

Michal

Michal před šesti měsíci

nekdo kdo by se chtel pripojit objednavky z www.total-fishing-tackle.com

MikeT

MikeT před šesti měsíci

Lukáš Reinold » https://johnsonrosstackle.co.uk zkus tady :-)

Lukáš Reinold

Lukáš Reinold před šesti měsíci

Dobrý den, nevíte jak je to s podlnováním zásob na TFT jde mi o to že jsem si chtěl objednat navijáky a píší že už je nemají v požadovaném množství tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nevíte kdy by zas mohli doplnit zásobu. Případně jestli by jste mi doporučili ještě nějaký eshop v UK. Děkuji za odpověď

kalinz

kalinz před osmi měsíci

Kto z sk sa chce pripojit o objednavke z total tackle????

Michal

Michal před osmi měsíci

nebude nekdo objednavat nekde Anglie rakousko ?? https://www.nordfishing77.at/

MiraP

MiraP před osmi měsíci

Nebude někdo objednávat na Total tackle fishing. Mohu se přidat nebo ty ke mně, poštovné rozdělíme, nejlépe Západní Čechy.

Danny

Danny před devíti měsíci

NeBeroun alias Qwerty81 » ano :)

Pescador

Pescador před devíti měsíci

MikeT » platebni brana ale uz ne :o(

MikeT

MikeT před devíti měsíci

Dandys » A sedí i mailová adresa.

Pescador

Dandys » takovej mail vyrobim i na mobilu za 2 minuty. doba je zla…

Dandys

Dandys před devíti měsíci

116257-1-534.jpg

Pescador » Ten mail přišel. Je pravda, že vypadá hodně věrohodně

MikeT

MikeT před devíti měsíci

Jinak nová karta je třeba ve Spořce za 200,–..:-)

Pescador

116254-1-903.png

Jestli nekomu z vas prisel mail, ze jste v UK vyhrali set Sonik a staci jen zaplatit dioravu, tak to nedelejte – teda pokud nechcete jit do banky pro novou platebni kartu :o)

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před devíti měsíci

Zdar kluci, neplánujete někdo nakup u Monkey Climber?

Hucho

Hucho před desíti měsíci

Broula » Nevím a i věřím, že to úmysl nebyl. Pro jistotu jsem si prošel companies house, abych věděl s kým komunikovat a napsal jsem jim. Odpověď už mám zpátky, že to bude refundováno do 72 hodin tak doufám, že to proběhne v pohodě. Navi jsem nakonec objednal v anglingdirect za stejnou cenu jako byla původní v TFT pro jistotu už přes PayPal. Jsou na cestě tak doufám, že to dorazí v pořádku.

MikeT

MikeT před desíti měsíci

Broula » Paypal je dneska už skoro nutnost. Pokud chce člověk fungovat mimo naše hranice. A sjednání je otázkou několika minut. :-). V době, kdy tu fungoval jen Western Union to bylo složitější..:-)

Broula

Broula před desíti měsíci

Hucho » tezko soudit, neznam detail. Kazdopadne bych v tom hned nehledal umysl. V tomhle ma vyhodu prave PayPal

MiraP

MiraP před desíti měsíci

kalinz » V pohodě…

Objednávka do £50
Poštovné – £7

Objednávka přes £50
Poštovné – £15

Objednávka přes £500
Poštovné – zdarma

kalinz

kalinz před desíti měsíci

MiraP » diky ja sem trochu blby z ty anj 

Hucho

Hucho před desíti měsíci

Broula » No me by nevadilo, kdyby mi napsali sorry udelali jsme chybu, ale napsat „nemuzem poslat zbozi jelikoz transakce kartou se jevi podezrela“ a nakonec si penize stahnout z účtu.Uvidim jak dlouho mi bude trvat nez z nich dostanu penize zpatky.

Broula

Broula před desíti měsíci

Hucho » no v obchodnich podminkach toto pravo uvadi vetsina prodejcu. Na tom bych nic spatneho nehledal. Mel si zkusit to trosku eskalovat, slusnou formou, a treba by ti vyhoveli.

MiraP

MiraP před desíti měsíci

kalinz » Přesně dle informaci zde:
https://www.total-fishing-tackle.com/delivery

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (147) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (30 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč