zmije nebo taipan?, kterej umí kousnout víc?:)

Všechny diskuze » Vybavení » zmije nebo taipan?, kterej umí kousnout víc?:)

zmije nebo taipan?, kterej umí kousnout víc?:)

Založil .

Dne 26. 7. 2016 15:49

Odpovědí: 26

má někdo zkušenosti na vlastní kůži s karbonovýma trubkama taipan a viper od MZcarp?, …s kevlarovým vajprem sem házel a lítalo to víc než slušně, bohužel neměl jsem možnost porovnat s druhým modelem. Testoval někdo?. … která lítá dál? Vleze se do obojího průměr 30mm?

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (26) Starší Nejstarší »

Robin

Robin před čtyřmi roky

kok » Bla bla bla brekeke :)

.

. před čtyřmi roky

Robin » dej do banku co chceš:), …ale třicítku do ní nenarveš …až budeš starší a pohodlnější, taky to pochopíš, …málo záběrů a hlavně odpočívat:)). A kupovat ještě nejsem rozhodlej, pořád čekám na tu recenzi kdo mrskal s obojím

Robin

Robin před čtyřmi roky

kok » Krkovicku na tebe nevdecniku :)
Kup Viper, ja dam do banku CRU a uvidi se.

.

. před čtyřmi roky

Robin » viz. to co sem psal johanovi

.

. před čtyřmi roky

Johan » ok:), ale viper mně lítal nejdal a sedl mně prvním hodem, CRU sem měl v ruce, sice straší model, ale neoslovilo mně to, stejně tak kobra fox, …a chci ládovat třicítky, eventuelně 28 minimum aby se vlezlo, jinak nezájem. A když to má šluknout, tak prdět kobru, prakem můžu nastřílet hrách pod nohy:)

Robin

Robin před čtyřmi roky

kok » To je pocitovy, kocoure :) Ono to nejde moc prezentovat verejne treba v ramci crash-test videa, ale pokud nejses uplne uplnej diletant, tak ji nerozsekas ani o beton – to jsem ukazoval uz zhruba 709876678657 lidem – a wokazu to klidne i tobe znovu, jedna mi v kumbalu jeste zbyla.

Johan

Johan před čtyřmi roky

kok » Jak rika tady DJ Flouteq, nic lepsiho nez CRU nesezenes ;) A pokud mluvis o papiru, videl jsem v Praze na vystave zatezovy test prave v jeho podani (bez podporurnych prostredku), kdy ani po uderech o zem se s ni nic nestalo. Takze neni o cem premyslet…a na krmeni 30kama prdet, kdyz to ma sluknout, tak vezme cokoliv :)

.

. před čtyřmi roky

Robin » technologicky možná, ale je to papírový, …a PVC mám dvě, ta větší má vnitřní průměr 40mm ale to je hroznej těžkej kanon. Tady to je spíš koupě že nevíme s krkovičkou co roupama:)

Robin

Robin před čtyřmi roky

kok » Kdyz lehkou, tak tu nejlehci :)
CRU je jednoznacne technologicky nejdal, o svetelny roky kamo. Kazdopadne nespolkne 30tky, cili je uplne jedno co koupis, na to je uplne echt gold i novodurova trubka.. :)

george1989

george1989 před čtyřmi roky

kok » zkusime,sestře­líme,uvidime..

.

. před čtyřmi roky

george1989 » jsou v pohodě, ale nesmíš takovou kulou trefit nízkoletícího větroně, ať tě nezavřou. Ale I s karbonovou trubkou si myslím že to bude na obouruč hody, ta třicítka něco váží a je to v tý ruce cítit když tím práskneš, hlavně v moment kdy opouští rouru.

george1989

kok » nemám s tím problem,má to nějakych 31,7 tak uvidime ale to už sou sakra kule :D

.

. před čtyřmi roky

george1989 » to by nějak šlo, se domluvíme s ekinem a 30kule vemem pokud bychom se domluvili, …alespoň uvidíme jestli to ty velký šiše polkne, mně přijde že než proschnou tak maj možná i větší průměr, bo to nemá kolega tím rolbalem pořádně dotočený a přez hranu to bude i 31

george1989

od brna,by mě zajimalo jestli vemeš 30 kule když ses o ten pruměr tak zajimal

.

. před čtyřmi roky

george1989 » toho bych využil a dík, ale záleží na tý vzdálenosti

Upraveno moderátorem kok v 20:31, 26. 7. 2016.

.

. před čtyřmi roky

ekin » od peti půjčíme vipera, strčíme do kapsy pár kulí a dojedem za džoržem zaházet si, teda jestli není z daleka, …to by šlo ne?

ekin

ekin před čtyřmi roky

george1989 » Olomouc, ty jsi odkud?

george1989

kok » zaleží kde se necházíš sem ti ji mohl pujčit prubnut

.

. před čtyřmi roky

george1989 » díky díky, …plnící otvor netřeba, ten nechci, zbytečný zeslabení, teď už jen někoho kdo házel s obojím

David Fořt

David Fořt před čtyřmi roky

kok » Tak to se omlouvám, ale nejsem v obraze.Já myslel, že taipan je zase nějaká tvoje legrácka :-)) Tak toho jsem v ruce neměl.

george1989

kok » tak sem se překonal a delku ma nějakych 91 cm vnitřní pruměr 31,5 a plnící díru 28

george1989

kok » já taipana mam od začátku sezony,když sem se radil přimo s vyrobcem mz carp tak mi na daleky hody doporučil rozhodně taipa,hazel sem s nim max 26 mm jestli jde 30 nevim jistě ale tuším ře ma vnitřni pruměr 31,každopadně za mě namočeny 24 litaj neskutečně a na tu vzdalenost nečekaně přesně,kdybych nebyl linej tak ti pujdu změřit rozměry

.

. před čtyřmi roky

David Fořt » viper a mamba mají stejný tvar, to ano, akorát do jedný se dá jak píšeš ládovat větší průměr podle fotky, …jde mně ale o toho taipana, měl by být delší než tyhle dvě a konec je víc do háčku, teoreticky sem si říkal že by to mohlo lítat dál, ale chybí praxe

David Fořt

Vlastně ten průměr nebyl zase tak minimální, ten viper měl tuším 30mm. Takže byl pak problém s těma menšíma koulema 16mm, pže zůstávaly dole sražený.

David Fořt

Ty tyče jsou skoro stejný, je tam rozdíl v materiálu. Testovali jsme je v carp timu. Myslím, že ten viper měl o něco větší průměr, ale bylo to minimální. Sám ho mám, Honza mi ho dal po těch testech. Je to klasickej boomerangovej tvar..Obě tyče. Přesný házení. Ty testy vyhrála Mamba a to hlavně kvůli ceně. Ne úplně nejlíp tam dopadla Karlova CRU – Sky Sword, ale neměli jsme možnost dlouhodobého srovnání. Dnes bych to ale viděl trochu jinak. Neměli jsme v testu RidgeMonkey, která podle mě hodí úplně nejdál, ale oproti těm ostatním je těžší. Karel má dnes tyč 48g. Je křehčí, stejně tak jako Mamba i Viper. Já ho trochu přišláp a je mírně naplacato. Musíš se k nim fakt chovat. Karel taky měl tu tyč úzkou a nešly tam 24mm průměry. Už to předělal a dnes bych ho hodnotil nejlépe.

Jony

Jony před čtyřmi roky

Vlastním mambu a musím říct že je to paráda s ní házet. S dvacitkama, když hazu po vetru, tak se těch sto metrů nechá hodit. S průměrem čtyřiadvacet to přes sto letí jak nic. Třicítky jsem do toho nezkoušel, takže nemůžu posoudit, ale někde jsem četl, že se do mamby v klidu vejdou. Vipera jsem v ruce neměl, ale říkají, že je to o proti mambe děsna kláda. Každopádně mamba sedne do ruky jak prdel na hrnec.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (26) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (3 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč