Lehátko

Všechny diskuze » Vybavení » Lehátko

Lehátko

Založil Jan Pavelek

Dne 1. 5. 2016 21:12

Odpovědí: 60

Poradili byste mi nějaké kvalitní lehátko do 5000 Kč ?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (60) Starší Nejstarší »

T.P.

T.P. před týdnem

129415-1-896.jpg

129415-2-243-nahled.jpg

Zrovna mi dorazilo lehátko od Solaru. Zpracování vypadá hoooodně dobře a polstr taky špica. Uvidím co u vody.
Cenově je o něco výš (o litr), ale myslím, že to bude stát za to. Polstr je masivnějš než u R serie a hlavně celkově je lehátko lehčí.

Příspěvek upraven autorem.

Broula

Broula před týdnem

Ahonz » me se pri mych 195cm a 100–115kg lezi pomerne slusne na Fox R2. Urcite jsou lepsi lehatka, ale do 5tis nevim nevim…R2 je rovne, dostatecne tvrde a 6 noh bohate staci ;-)

Ahonz

Ahonz před týdnem

Ahoj, koukám, že už je to trošku starší vlákno, ale zkusím ho oživit. Řeším lehátko na delší pobyt u vody a mám 190 cm a trošku horší záda. Nějaký tip?

Upraveno správcem Johan v 14:18, 15. 5. 2019.

Johan

Johan před dvěma měsíci

Rostik » To je jasné, teď začne mít život konečně grády ;) Až budeš tlačit kolem vody kočárek, stav se, nechám tě poležet na nejlepším lehátku :)

Rostik

Rostik před třemi měsíci

Johan » To určitě neklame, ale zato mě čekají krásnější chvíle :) A na porovnání lehátka si vždycky čas udělám :D

Johan

Johan před třemi měsíci

Rostik » To mi povídej :( Jestli dospělý, to nemůžu posoudit ;) Ale pokud mě oko neklame, budeš toho času mít čím dál míň :)

Rostik

Rostik před třemi měsíci

Johan » Kde jsou ty časy, kdy jsem tam pořád vážně byl :) Loni podle povolenky už jen 23× :( Asi už budu vážně dospělý…

Johan

Johan před třemi měsíci

Rostik » To ne, můžeme porovnat. Ale když přemýšlím nad tím, že tam jsi pořád, budeš mít to lehátko určitě dost proležené :)

Rostik

Rostik před třemi měsíci

Johan » To jsi asi nespal na posteli od avidu ;)

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi měsíci

R2 je fajn.. jen není příliš kompatibilní s EVO TS.. ach jo..

Broula

Broula před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » 3 sezony, 30–40 noci rocne, moje vaha 110kg…R2 porad jako nove, jen trochu vrze, coz je jejich typicka vlastnost

MarasT_

MarasT_ před třemi měsíci

Mam 3 sezony R3 s pritelkyni za sezonu dame kolem 30noci rocne+ja dalsich cca 30 sam. Drzi skvele, na zacatku kazde sezony stahnu gumu a je zase jak novy. Jen na podzim jsme nestastne zohnul obvodovou trubku u noh. Sedal jsem si casto na okraj… ale za muzu doporucit .)

Johan

Johan před třemi měsíci

ideafix » Nic lepsiho nez Levelite totiz neexistuje :)

Lithium

Lithium před třemi měsíci

Zajimave, trakker big snooze spacak, trakker mattress topper plus prehoz od lisky a vse skladam i s lehatkem R1… Chce to lehce zakleknout, ale da se v pohode.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » zimní vložku jsem ve spacáku ještě nepoužil:) vždy ji sroluju pod hlavu místo polštáře..

ideafix

ideafix před třemi měsíci

Trochu mě zaráží, že to lehátko nejde složit včetně spacáku se zimní vložkou. To je asi věc, kterou bych nezkousnul. Do svého Levelita zavřu komplet AS365 i s velkym polštařem a přehozem.

Drinks

Drinks před třemi měsíci

Jde vidět, že máte cit pro skvělé výrobky, kluci. :)))

Adam Grubner

Adam Grubner před třemi měsíci

Mám dva roky R2 ku, a top poležení, jediný co tak váha lehátka :)

Lithium

Lithium před třemi měsíci

4 sezona R1, cca 60 noci sezona + sezeni (90kg), krom, ze lehce vrzou gumy naprosta sokojenost.

Knedlik

Knedlik před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jako je hodně tvrdé, né každému to vyhovuje.. dřív mě furt boleli záda z těch lavorů a teď úplně pecka

NeBeroun alias Qwerty81©

Knedlik » spím v nesmrtelném EVO TS..
asi jste mně přemluvili.. :)

Luke21

Luke21 před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » Já letos začínám 3. sezónu s R2 i s VRS2 a nemohu si stěžovat. Rovný, pevný, bytelný.

Knedlik

Knedlik před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » taky ho mám a pecka.vcera dorazil vrs2. To bude polezenicko :)

NeBeroun alias Qwerty81©

zaxxx » někde jsem zahlédl, že někomu začalo rezavět..

zaxxx

zaxxx před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » jednoznačně jo, pokud chceš pořádnou pevnou rovnou postel, nevadí ti větší váha tak určitě. parťák má fox flatliner a Rko se mu může rovnat

NeBeroun alias Qwerty81©

zaxxx » takže doporučuješ?

C1AUD13

C1AUD13 před třemi měsíci

zaxxx » mám to úplně stejně… :) zatím slouží poctivě.

zaxxx

zaxxx před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » teď s ním začnu právě 3. sezónu, vše naprosto v pořádku. Mám ho v kombinaci s VRS2 a super, od jara do brzkýho podzimu když je vyndaná vložka spacáku tak ani nesundávám spacák a je stále napevno s lehátkem. S vložkou už lehátko nesložíš. Vše drží, nevrže. Možná jediná drobnost, lehátko nemá žádný zabudovaný polštář – vystouplejší matraci, takže pod hlavu jsem pořídil polštář.

Marek Frajman

Marek Frajman před třemi měsíci

NeBeroun alias Qwerty81© » 3 roky ho nemám, nýbrž 2 a za tu dobu jsem nenašel nic co by mi vadilo, pořád stejně tvrdé jako při koupi, nohy drží, nezasouvají se, do teď jsem ani 1× nemusel utahovat – a to mám téměř 100 kilo, min. 60 nocí za sezonu. Spokojenost.

NeBeroun alias Qwerty81©

Zdar, otázka na majitele Fox R2, jak ho hodnotíte po cca. třech letech používání?

Broula

Broula před třemi roky

Jan Pavelek » lisi se ve dvou vecech – ST8+ ma navic kloub a vyztuhu ve stredni casti.

mako

mako před třemi roky

Jan Pavelek »
http://eshop.moss.sk/?…

http://eshop.moss.sk/?…

tu si mozes precitat a porovnat ich ;)

Jan Pavelek

Jan Pavelek před třemi roky

Nevíte někdo zda je nějaký rozdíl mezi lehátkem Delphin ST8+ a Delphin ST8 XXL.

Pavel S

Pavel S před třemi roky

Mám Fox Flatliner pro přítelkyni a Mivardi flat 8 pro mě a je pravda že je ten Fox pohodlnější, ale ne zas o tolik, aby se vyplatilo těch 5tis. navíc. Jediná nevýhoda toho Mivardi je ta, že má docela krátký nohy a tam, kde Foxa na svahu vyrovnán do roviny, tak s Mivardi spím na šikmo.

Broula

Broula před třemi roky

Jan Pavelek » ja mam stale v cene cca 3,5tis dva favority – to mivardi a delphin st8+.
Za 5 tis tak nejak marne hledam neco, kde by byla za rozdil v cene nejaka pridana hodnota. Tu vidim az u nekterych lehatek za cca 7–8tis a vyse.

Jan Pavelek

Tak do kterého mám jít ?

.

. před třemi roky

Ťava » plně funkční, není důvod prodávat:)

Ťava

Ťava před třemi roky

kok » ted to lehatko neprodas :)

.

. před třemi roky

Broula » teď vážně:), ..jak píše kolega, mně váha lehátka taky sere, je to objemný, ale potřebný zavazadlo:). Jak je to s odolností nevím, ale mám starý JRC stealth ( 7,5kg ), …hliníkový, spávám na něm občas s kamarádkou ve dvojku což je teda extrémě nepohodlný, ale konstrukce cajk, …s ex se na něm párkrát zažil různý skopičiny a když ho měl půjčený kolega kterej měl vystěhovanej barák a spal na něm, tak se svýma víc jak 100kily na něm hrknul svoji manželku, nebo mně to alespoň povídal, možná chtěl jen nasrat:)), … takže snese, kupodivu i ty plastový klouby cajk, …ale pravda je že kdybych měl dva metry a 110 kg tak koupím flatlinera což je ale obrovský i ve složeným stavu a těžký, …pro střední postavu zbytečný

Ťava

Ťava před třemi roky

Broula » to pak jo, me těžký lehatko štve.

Broula

Broula před třemi roky

Ťava » vahu neresim, nenosim to v ruce 10km. Navic pokud to bude tak lehke, tak to asi nebude prilis tuhe. A hlavne mi tam chybi treba vyztuzeni stredni casti, ktera je nejvic zatizena. 70ti kilovy clovek asi moc neresi, ale my tezsi ano.

Jan Pavelek

A co říkáte na lehátka od soniku ?

.

. před třemi roky

Broula » hlavně cena a pak váha která pravděpodobně nebude odpovídat realitě, takže bude vážit s nezastřiženejma gumama cca 8kg, …ale je k tomu dárek

jurco

jurco před třemi roky

Sněžnik » Volakedy to bol moj favorit len mi ho nikto nevedel zohnat v tej strednej velkosti , tak som kupil Flatlitera a mám pokoj.

Sněžnik

Sněžnik před třemi roky

101386-1-977.jpeg

Jan Pavelek » Za mně Wychwood Tactical.Pod 5 tis.se dostaneš a vahou je skoro na polovině co Fox.To že nemá klouby je pro mně spíš + V nerovnem terénu to má tendenci se trochu zvedat ,ale to je tím že ho mám prvním sezónu-natáhnu na něho spacák a je to cajk;-) Velice povedené lehátko za dobrý price,toť můj názor.

Ťava

Ťava před třemi roky

Broula » hlavne treba vaha lehatka…

Broula

Broula před třemi roky

kok » blbe se zeptam – co je na tom tak bezkonkurecniho?

.

. před třemi roky

Jan Pavelek » běž, cena bezkonkurenční, až podezřelá, tak snad je to včetně tý matrace:)

Ales J.

Ales J. před třemi roky

Jak se vám líbí ty bezkloubový systémy, máte s tím někdo zkušenosti? Jak se to chová v nějakým nerovnějším terénu?
Uvažuju o novým lehátku, ale asi bych radši zůstal u kloubů. Třeba mě někdo přesvědčí, že trendy „bezkloubový“ jsou lepší.

Jan Pavelek

kok » O tomhle lehátku už jsem přemýšlel asi půjdu do něj.

sauron13

sauron13 před třemi roky

MiM » Hahaha, jasný, chápu :) :) :)

.

. před třemi roky

http://www.chytiljsem.cz/…te-bedchair/

foxe nekupuj, je to zbytečně drahý a bude ho mít úplně každej:), je i těžký oproti tomu v odkaze a nemá to myslím kloub. Někdy v rámci odlehčení beru jen lehátko a na tom polohovacím se dá sedět, nebo přijde chladný večer, zalezeš do spacáku, opřeš se a jsi jak pán, což je obrovská nevýhoda těch bezkloubových.

MiM

MiM před třemi roky

sauron13 » no jasná, ale „foks“ je v kamufláži, chápeš ne? ;)

sauron13

sauron13 před třemi roky

Snad mě tu Foxáci nerozkopou :), ale mám za sebou pořizování lehátka pro mou drahou polovičku …připadá mi zbytečné vyhazovat bůra za lehátko, když je k mání řekl bych skoro to samé za polovinu :) a logo stejně přikryje spacák. http://www.ngtfish.cz/…sic-bedchair …nemám problém dát sem detaily ;)

Broula

Broula před třemi roky

ahoj,
taky chci poridit nove lehatko. Mam 110kg a skoro 2m. Na 99% jsem byl rozmysleny pro Mivardi Flat 8…pak mi ale v jine diskuzi bylo doporuceno Fox R2. Dokaze nekdo objektivne porovnat?
MIvardi je za 3,5tis, Fox za 5tis…zajima me tedy jestli ma oproti Mivardi nejakou pridanou hodnotu, krome loga lisky :-)

doktor glock

doktor glock před třemi roky

FOX R…

carper 88

carper 88 před třemi roky

Fox R2 asi nejlepší lehátko za tu cenu, nemáš co řešit ;)

Rajsi

Rajsi před třemi roky

Ahoj, jak píše kolega, super pevné, rovné, pěkné, cena pod 5 tis po registraci, podle mě není co řešit :-)
http://www.carpproduct.cz/…chairs-32619

Mr.Carpy

Mr.Carpy před třemi roky

Koukni na R2 od Foxe :-)

Lukáš Reinold

Lukáš Reinold před třemi roky

mivardi to ploché za 3500

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (60) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (22 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč