Pletená šňůra na vyvážku

Všechny diskuze » Vybavení » Pletená šňůra na vyvážku

Pletená šňůra na vyvážku

Založil Johan

Dne 17. 8. 2012 20:59

Odpovědí: 21

Pletená šňůra na vyvážku

Znáte někdo tuhle pletenku? Jaké s ní máte zkušenosti?

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (21) Starší Nejstarší »

Ivos

Ivos před dvěma roky

Ondřej Macků » Ještě jeden dotaz kolik se te šňůry 16mm vleze na cívku 12000 Shimano ?

pablo

pablo před dvěma roky

119262-1-283.jpg

Ja som tak tiež kúpil pred 3 rokmi 4000m 0,14 asi za 3000kč na ebay a dodnes s tym chytám…jediná zmena na šnúre je ze stratila farbu… Dnes už by som však išiel do hrubšej a to aspoň 0,20 ak nie ešte viac…na viac ako 300m som za posledné tri roky chytal raz…a zbytočne… Oproti whyplash čo mám teraz ná jednom je tam cítiť kvalitatívny rozdiel na omak…že by jedna či druhá plávala viac či menej som nepocítil. Btw to že pláva beriem skôr ako výhodu než nevýhodu. Peace

alda

alda před dvěma roky

119260-1-734.jpg

Blbe je že u nás se prodávají hlavně 4 pramene a spousta prodejcu ani nevím kolik jich snura ma 8 pramenů víc kulatá a lepší pevnost a za cenu v čr nekupují mám prez alibaba expres za 2000,– 2 km u nás za 10 000,–

Příspěvek upraven autorem.

foxo

foxo před dvěma roky

Ondřej Macků » zaujimalo by ma ze aky priemer kupit snury, bude stacit aj 16, dik.

Ivos

Ivos před dvěma roky

Ondřej Macků » Díky za tip :-)

Ondřej Macků

Ondřej Macků před dvěma roky

Ivos » používám druhý rok a maximální spokojenost, fakt dobrá šňůra za normální peníze

ideafix

ideafix před dvěma roky

Ivos » se šňůrou ne, ale s monofily od Fin mám velmi dobré zkušenosti.

Ivos

Ivos před dvěma roky

Někdo nějakou zkušenost s touto šnůrou ? Fin Record Carp fluoro žlutá

Marda

Marda před třemi roky

MikeT » Total Contact motaj německý stroje v Německu. Na to krk…

smolda

smolda před třemi roky

MikeT » Nevím výrobní náklad a o kolik to šponujou, ale opravdu jsem měl v ruce celou krabici. Některý ani nevypadaly jako šňůry pro rybolov a přece to někdo koupí. To samí kvalita barvy.

marsal

marsal před třemi roky

Ako mi sme ju mali tiez na sirave na dvoch navijakoch pri 1000m vyvazke sme tie dva mali pri silnom vetre na blizsich bocnych tycovkach hore v smere vln
. Total kontakt na dalsich dvoch v pohode pod vodou. Ako zo skusenosti pri dalekych vyvazkach jedine ze kazdych 100m tazky blak lead inac hrozi ze budes vyvazat a namotas.

MikeT

MikeT před třemi roky

smolda » A vážně je v těch vláknech takový rozdíl, aby ti katapultovali cenu o x procent nahoru?

smolda

smolda před třemi roky

MikeT » To jo, ale z rozdílnejch vláken. Měl jsem to ho v ruce krabici. co zaplatíš, to ti umotaj. Od jebky až po luxus :-)

MikeT

MikeT před třemi roky

Tom3ks » Beztak se obě motaj na stejným stroji , ve stejný fabrice :-)

Tom3ks

Tom3ks před třemi roky

měli jsme ji na šíravě na zavodech a kluci nám věřili že je to total kontakt :-)
jinak uplně na pohodu v životě bych nedal přes 3000 za šnury .ještě že existuje ebay :-)

MikeT

MikeT před třemi roky

Na první osahání šnůry na prutech je dobrá. Za cca 700,– shipped 1000m je na pokusy ještě rozumná investice. Já chytám jen na odhoz, tak šla.

marsal

marsal před třemi roky

Ja som ju mal tiez,je lacna to je pravda.Ale farba ostava na ockach a plave.

Pavel Lukšík

Pavel Lukšík před třemi roky

Ahoj,

nejsem si jistý, jestli mam přímo tuhle značku, ale šňůry z Aliexpressu mám. Pokud si dobře pamatuji, měli na stránkách X druhů, já vzal tu, kde bylo napsáno „carpfishing“. Ale můj názor je, že všechny ty šňůry budou podobný, ne-li úplně stejný. Loni jsem potřeboval na výpravu do Francie 4 plný cívky šňůr pro vyvážky 300–500m a nechtělo se mi dávat několik tisíc korun, tak jsem zkusil právě tyhle šňůry v průměru 0,17mm (ideální na cívky 10000). Upřímně jsem si nedělal iluze o kvalitě ale vzal jsem je i za cenu, že je po výpravě vyhodím. Za cenu cca 400–500,– za 500m mi to moc netrápilo. Po týdenní výpravě musím říct, že za tu cenu dobrý. Několikrát jsem šňůru protáhl při zdolávání přes hustý porost vodních trav a nejevila nějaké známky poškození. Hlavní vlastnost kterou jsem od šňůr očekával je nulová průtažnost a tu splňuje. Nevýhodou je, že plave a dost rychle ztrácí barvu.

MikeT

MikeT před třemi roky

Bowerman » Měl jsem z Ali pletenou 0,16. Jedinou nevýhodou byl fakt, že po pár vycházkách mizela žlutá barva a zůstala mi na cívkách šedivá šnůra. Nakonec jsem ji nechal jen na marker a mam znovu vlasce.

Alf

Alf před třemi roky

Bowerman »
cau, ja som ju chcel na vláčku tak som objednal 0,10, ale reálne mala asi dvakrát toľko a na priereze bola plochá (nie kruhová)..čiže absolútne nevhodná na to načo som ju chcel, tak som ju posunul dalej.

Bowerman

Bowerman před třemi roky

96649-1-671.jpg

Ahoj. Zkusím obnovit téma. Nemáte někdo zkušenosti s těmito šnůrami z Aliexpressu? Chtěl bych navinout na cívky na vyvážku. Jaký zvolit průměr? Případně jakou jinou šňůru byste mi doporučili? Díky za reakce a tipy…

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (21) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (12 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč