Penál ...ale ne na lidi !!

Všechny diskuze » Vybavení » Penál ...ale ne na lidi !!

Penál ...ale ne na lidi !!

Založil metloš

Dne 11. 7. 2012 20:24

Odpovědí: 13

Chlapáci, je někde k mání trošku v pohodě penál (stačí penálek) na návazce, kterej by byl aspon půl metru dlouhý (klidně i více) ?? Chci dlouhej abych si mohl natáhnou fluocarbon na dlouhý návazce a zbytečně se to nekroutilo. Díky moc za info !!

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

metloš

metloš před desíti roky

Pitris » Pěkná práce, za kilo bych si taky jeden vzal :-)))

metloš

metloš před desíti roky

Marda » Hmm pěknej, potřeboval bych to ale vidět …rozhodně díky za tip !!

Marda

Marda před desíti roky

metloš » Tady jsem našel jeden tip na výrobek z produkce Tandem Baits http://www.kamofish.cz/…azce-XL.html

Ondřej Šrotýř

Ondřej Šrotýř před desíti roky

Tomajo » jestli chceš vypadat jako instalatér na procházce šlo by to i pro návaze do sloupce :D :D

Tomajo

Tomajo před desíti roky

Filla » ze ty ses pres noc naklonoval? :-) Nestiham to na tech dvouch webech cekovat. Jeste ze jich neni vic.
a ktematu: super pouzdro, to by se dalo udelat i na navazce do sloupce :-)

Filla

Filla před desíti roky

Pitris » hezky! :)

Ondřej Šrotýř

Pitris » to se mi líbí asi budu inovovat svůj penál. Ta vrchní část je propracovanější. Super :)

Pitris

Pitris před desíti roky

12571-1-908.jpg

12571-2-365-nahled.jpg

12571-3-123-nahled.jpg

12571-4-301-nahled.jpg

Také jsem zvolil samo domo řešení a vzhledem k funkčnosti a skladnosti už nepoužívám nic jiného a staré futrály už leží v koutě. Dovedu si představit že by se to dalo ještě výrazně vylepšit, ale to by se doma dělalo špatně, ale v hlavě to mám :-). Je to velmi skladné, vleze se to do pouzdra na pruty, do každého se pohodlně vejde cca 60 návazců – 30 na jednom a 30 na druhém konci, nacpat by tam šlo v pohodě cca 100 návazců. Výroba je snadná, jen tam na tom bohužel není signatura FOX.

Ondřej Šrotýř

Mám tohle vyrobené z plastové trubky o prumeru asi 30 mm na které je přilepena pěnovka a to celé dávám do obalu pro technickou výkresovou dokumentaci. Opticky nic super stylového ale splňuje mé požadavky.

Filla

Filla před desíti roky

metloš » neni zac, fotr mi rikal at jsem zlatnikem ;)
…az na neco kloudnyho narazis, dej prosim echo, taky to muchlam do tech kratkych a rig bin je zas kulatej

metloš

metloš před desíti roky

Filla » Děkuji…rada nad zlato :-))) zřejmě sem objevil díru v nabídce kaprařských firem !!

Filla

Filla před desíti roky

hej metlo, nebud ludra shnila a vyrob si neco. Takovy nemaj ani u Sensasu ,)

Tommy23

Tommy23 před desíti roky

Ahoj, taky jsem dlouho sháněl dlouhý penál a zatím nejdelší, který jsem sehnal je od Tandemu Total Protection System a je dlouhý kolem 45 cm. Jsem fakt spokojen, bohatě si s ním vystačím.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (13) Starší Nejstarší »

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč