Free spirit ctx

Všechny diskuze » Vybavení » Free spirit ctx

Free spirit ctx

Založil Jiří Šimoníček

Dne 13. 12. 2015 20:45

Odpovědí: 38

Chci se zeptat jestli někdo vlastní tyto pruty. A jaké je nahazování a zdolávání. Rozmýšlim se mezi verzemi 2.75lb nebo 3.25. Dík za odpovědi

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

Petr Loukota

Petr Loukota před měsícem

126415-1-691.jpg

Vlastním oba gramožové modely a maximální spokojenost, už bych neměnil.Perfektni parabola a citlivost i u malých ryb. 2.75lb ideální olovo na nához do 90g a těžší pak už jen vyvážka. 3.25lb využívám na Labe a na dlouhé náhozy se 130g olovenem, těžší pak zavážim.

David Kraus

David Kraus před dvěma měsíci

Prodám CTX 10ft 3.25 párkrát u vody stav nových prodávám z důvodu koupil jsem 10ft Century cenu nabídněte jsem z Plzně

IvanS

IvanS před dvěma měsíci

zaxxx » tuhost niekde okolo 2,75–3lbs pocitove, kupil som ich po E bank creeperoch, ktore boli na mna makke. 140 na rieke odhodis bez problemov, bezne na nasej malej rieke davam 120, s rezervou. S normalnym olovom to lieta slusne, viem sa dostat na cca 80 m so 70 g pri vlasci 0,28, mozna i vic..Pocitovo velmi prijemne pruty.

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

IvanS » zaxxx se zeptal za mě, díky.

zaxxx

zaxxx před dvěma měsíci

IvanS » taky bych rád nějaké info o 10ft CTX, tuhost? dá se s tím odhodit i těžší olovo cca 140 gr? Jen tahem na řece žádné dálky. A s normálním olovem jak to z nich lítá? Díky

IvanS

IvanS před dvěma měsíci

126322-1-280.jpg

Fomi » jo, spokojny, co ta konkretne zajima?

Fomi

Fomi před dvěma měsíci

Máte někdo ctx ve 3m? Jak jste spokojený? Dík.

Hans.P.

Hans.P. před dvěma roky

3.25 lb a na tvrdo se 120g olovem a lita to nadherne. Ze zacatku sem se bal kvuli tenkemu vzhledu ale strach spadl a je to super

Berserkr

Berserkr před dvěma roky

111745-1-962.jpg

80g olovo naplno a tiež som spokojný. A zdolávačka jedna báseň

Milan Rostek

Milan Rostek před třemi roky

Používám 100–110. Prozatim drzi :-) jsem spokojeny

Jiří Šimoníček

Jiří Šimoníček před třemi roky

Mejla »

Upraveno moderátorem Jiří Šimoníček v 23:15, 22. 12. 2015.

Jiří Šimoníček

Mejla » takže se 110g olovem nezlomitelný?

Milan Rostek

Milan Rostek před třemi roky

Ctx je na daleké hody lepší než e-class. Mam 12ft 3,25 a jsem spokojeny. Nechal jsem si poradit od toho nejvyššiho!

Krajíc

Krajíc před třemi roky

Já s téma eclasama taky házel a je to pecka. Každopádně jsem to myslel jen v podobě rezervy v klacku. Nestojí to pjeto aby jsi byl pak nasraný ze někam nehodis. Tady na severu je skoro všude zavazeni zakázáno proto je lepší Mít v tech hůlkach rezervu. A pokud se pise ze ctX jsou měkčí, rozhodne bych 2,75 nebral.

Čaldas

Čaldas před třemi roky

Krajíc » Tak rikaji i co jsem cetl, ze E-clasy jsou tvrdsi oproti CTX, no ale to jsem pouze četl (slyšel )

Krajíc

Krajíc před třemi roky

Na Nahozy 3,25 urcite. Dva moji parťáci mají FS eclassy 3,25 a lita to neskutečně. Vím že je to vyšší třída ale máš v tom rezervu. A kašně je ohne i malej soustek 

Jiří Šimoníček

Wong » takže to vidím na 3.25lb

Wong

Wong před třemi roky

mám ctx 12ft 2.75lb. Po jdedný sezóně jsem s nima nad míru spokojenej. Z 90% nahazuju (většinou chytám do 100m) s PVA se to nechá v klidu házet. Zdolávačka je s nima super, pruty pracujou jak maj, no prostě požitek (užiješ si boj i s menší rybou)

Jiří Šimoníček

Čaldas » kamo taky potřebuju aby ktomu nekdo něco řekl:D

Čaldas

Čaldas před třemi roky

Díky chlapi za rady jak se nebát o věci u vody :-D no ale teď k tomu na co jsem se tady především ptal?? a na to o čem je tady ta diskuze? CTX ? i na to máte nějaké typy ? :-D

Drinks

Drinks před třemi roky

Čaldas » Chrápu v klidu. Nechávám to v klidu venku. To co nechávám venku mě stálo víc, než to co mám v bivaku. Takže No stress.

Šupina

Šupina před třemi roky

Čaldas » Tak si pořiď sebou k vodě psa -nejlepší pohybový čidlo.......

Jiří Šimoníček

Čaldas » Kdyby ses měl o všechno bát tak tam ani nemusíš jezdit. TAky když jedu sám tak se bojím ale doma nic nechytim..

Čaldas

Čaldas před třemi roky

Taktéž uvažuji nad nimi, ale rozhoduji se mezi 12,6ft 3,25lbs a 13ft 3,5lbs
Jelikož chci delší pruty, na větší švih. Modely Hi-s jsou na to stvořeny, ale už tak se bojím někdy v bivaku zadrimnout, když vim co mám venku. a ne ještě s nimi.
No a proto se zeptám má někdo z vás zkušenosti s mými udávanými CTX ??
Nějaké postřehy a rady bych uvítal, dík !

Jiří Šimoníček

Pišta » až je uvidím tak se rozhodnu. Ale potřebuju nahazovat docela daleko tak to taky vidím spíš na 3.25lb.

Pišta

Pišta před třemi roky

Jiří Šimoníček » Počkej si na For Fishing určitě tam budou.Tam si je zkus do ruky a uvidíš.Třeba to bude láska na první pohled.Za mě 3.25lb, ale to je jen na tobě.

Jiří Šimoníček

Pišta » nene neměl.

Pišta

Pišta před třemi roky

Jiří Šimoníček » Měl jsi je už v ruce?Já měl měl možnost si hodit 2.75 a hodně dobrý ,ale bez pva.

Jiří Šimoníček

Milan Cafourek » mam pujčený soniky sk4. Radši bych CTX

Pišta

Pišta před třemi roky

Jiří Šimoníček » Máš zájem o CTX ? Sonik není tvá krevní skupina?

dukin

dukin před třemi roky

Ahoj, myslíte že je prut svoji akcí v délce 12ft 3,25lb vhodný na max házení? nebo to bude nějaký kompromis… potřebuju se dostat co nejdále..

jary

jary před třemi roky

94640-1-536.jpg

:-):-)

jary

jary před třemi roky

94639-1-264.jpg

Tak uvidime..

jdmteg

jdmteg před třemi roky

Jiří Šimoníček » na to co tu bylo psáno, 110 m, naprosto mi na takovou vzdálenost dostačují.

Jiří Šimoníček

jdmteg » na jakou vzdálenost?

jdmteg

jdmteg před třemi roky

jary » já je mám ve 2,75, a myslím si, že na tu vzdálenost, jsou úplně v pohodě.

Jiří Šimoníček

no právě že neměl…ale jeden kámoš mi je snad přiveze abych si s nima nahodil.. jinak dík za odpověď

jary

jary před třemi roky

Cau…mel jsi ty pruty v ruce?? Ja jo minuli tyden uplne vsechny..a zitra my prijdou..2.5lb…chci to na kratounky vzdalenosti…2.75lb je trochu mekci nez e-class..3.25lb je jako 3.00lb e-class..mam i hi-s..ale to nejde srovnavat to je uplne jinej level…ale urcite bych jsi vzal na nahazovani o zdolavani do 110m..3.25lb..

« Nejnovější Novější Strana 1 z 1 (38) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (16 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší
  • IBCC (14. 4.) (Balaton)

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč