RidgeMonkey

Všechny diskuze » Vybavení » RidgeMonkey

RidgeMonkey

Založil onryša

Dne 8. 10. 2015 09:28

Odpovědí: 259

RidgeMonkey

…někdo náké recepty nápady? Mě nic nenapadá na vaření fakt nejsem…esi máš ideu pocééééém s ní ;) …moc se mi líbí ten z Carptime :)

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (259) Starší Nejstarší »

ideafix

ideafix před pěti dny

David Fořt » ok. Díky

David Fořt

David Fořt před pěti dny

ideafix » Ahoj, já myslím, že budou již brzy. Snad do konce měsíce. Už na ně čeká hodně lidí. Já jsem dostal jeden testovací vzorek pro sebe, se kterým svítím jak na rybách, tak někdy doma :-) a stav nabití jsou stále tři čárky ze čtyř. Za mě zatím opravdu super. Je velmi lehká, svítí skvěle a ta výdrž je opravdu parádní proti všemu, co jsem kdy měl.

ideafix

ideafix před pěti dny

David Fořt » Ahoj Davide, nevíš jak to vypadá s těma čelovkama? Už by se mi nová dost šikla.

David Fořt

David Fořt před měsícem

Ahoj, osobně to vídm na druhou polovinu dubna. Ta prodleva po představení nového produktu tam vždycky nějaká je. Dobré je, že ze sklady z NL přesunuly zpátky do UK, což v praxi znamená, že nemusíme čekat, až se na objednávkách do Evropy napakuje několik kontejnerů, ale budeme mít nové zboží ve stejný čas, jako zákazníci na ostrovech. Určitě vás budu informovat, sám se na čelovku moc těším. Viděl jsem ji na výstavě ve Zwolle a je perfektní.

Honza 68

Honza 68 před měsícem

ideafix » to já taky uvidíme co na to David :-)

ideafix

ideafix před měsícem

Honza 68 » předevčírem s tim teprve vylezli a jak je známo, ridgemonkey nejsou žádní rychlíci v dodávkách. Bude to chtít trpělivost. Ale líbí se mi. Nové čelo už je potřeba, tak o ní vážně pouvažuji.

Honza 68

Honza 68 před měsícem

David Fořt » ahoj Davide kdy se u nás chystá prodávat tato novinka od RidgeMonkey dík za info Honza 68. https://youtu.be/YqkrRpWcHR8

Carp Kahuna

Carp Kahuna před pěti měsíci

Jan Kozlovský » jojo. Mam.

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před pěti měsíci

Carp Kahuna »
Mas i tu Power banku ?

Carp Kahuna

David Fořt » Urcite budou. Zbozi je top kvality. Jeste jednou diky.

David Fořt

David Fořt před pěti měsíci

Carp Kahuna » Také děkuji za objednávku a ať vám opičáci dobře slouží :-)

Carp Kahuna

Dneska mi prisla zasilka od p. Forta a jako darek v ni jsem mel novinku od RM pots. Timto bych chtel p. Fortovi podekovat – sortiment RM (krome cepic) je u mne kompletni.

Drinks

Drinks před pěti měsíci

Ten kýblíčkový systém si asi pořídím. :)

David Fořt

David Fořt před pěti měsíci

114611-1-360.jpg

114611-2-632-nahled.jpg

114611-3-628-nahled.jpg

Nové produkty již skladem! Dorazila drtička, kulinářská sada do toasteru, nástavec k drtičce, skladem jsou opět i Modular Buckets 30l. Máme tady již i Hookbait Pots, Air Dry Weather Shield MK2, tyhle produkty zatím nemáme nahozené na eshopu.

ZyXeR

ZyXeR před pěti měsíci

kolko cca vydrží svietiť RidgeMonkey bivvy Lite Duo IR ?

Tápa

Tápa před pěti měsíci

Michal Vlček

Michal Vlček před pěti měsíci

Zdravím, chtěl bych se zeptat ve kterém díle Carp timu představujete toaster od RidgeMonkey ? Díky

Honza 68

Honza 68 před šesti měsíci

David Fořt » ok dík .

David Fořt

David Fořt před šesti měsíci

Jan Vrba » Počkej do příštího týdne, všechno zboží budeme přeceňovat dle nového ceníku.

Honza 68

David Fořt » na kolik přijde u vás lampa plus dálkové ovládání plus pouzdro od RidgeMonkey dík za info Honza 68

David Fořt

113013-1-211.jpg

113013-2-908-nahled.jpg

Také na to všechno čekám. Stojí nám na tom objednávka. Aktuálně máme nachystané Utensil sety do toasterů. To je to nádobí viz. foto. celá produkce jde vždy nejprve na trh v UK a teprve následně s nějakou prodlevou do Evropy. Nejprve by měly být ty Hookbait pots, ty jsou anoncované na konec listopadu, následuje drtička boilie…Multi Lite Duo zatím nevím, každopádně v příštím roce se máte opravdu na co těšit. Bude toho opravdu hodně. Já se sám těším moc :-)

Dida

Dida před šesti měsíci

David Fořt » a nová voděodolná verze světla s displayem :-)

Honza 68

113009-1-486.jpg

David Fořt » dík za info Davide pokud bude obednam a mám dotaz ještě na jeden produkt RidgeMonkey Advanced Boilie Crusher dík za info Honza 68.

Příspěvek upraven autorem.

David Fořt

Jan Vrba » Ahoj Honzo, ještě jsem je neměl v ruce, ale určitě nepředpokládám, že by RidgeMonkey pustili na trh něco, co by nemělo kvalitu a nesplňovalo základní požadavek celého produktu, v tomto případě tedy to, aby neprotékal. Zatím na ně ještě čekáme, myslím, že by jsme je mohli mít skladem někdy v polovině prosince.

Honza 68

112964-1-296.jpg

Otázka na Davida Fořta dá se spolehnout na nepropustnost RidgeMonkey Modular Hookbait Post dík za info ahoj.

Honza 68

Honza 68 před sedmi měsíci

David Fořt » ok dík za info :-)

David Fořt

David Fořt před sedmi měsíci

Jan Vrba » v ČR ještě nejsou skladem.

Honza 68

Honza 68 před sedmi měsíci

111366-1-882.jpg

RidgeMonkey toaster sets Utensil vlastníte už někdo tento set .Honza 68.

Filla

Filla před devíti měsíci

kok » bavime se celou dobu o cejnovi v kuchyni? Mi neprijde nejak extra stavnatej, nebo tucnej… ale jak to maji mazlici radi zejo .)
Ja lapnul jen jednoho carpa kolem 60ti a pak zalvu velkou jak krava, davam do zprav od vody za chvilu.. Neco peknyho se hazelo v tech melcinach smerem na hraz. A vychytal me jeden houbar, lekl se vic nez ja.

kok

kok před devíti měsíci

Filla » já nemám rád když z toho teče právě ta šťáva:), na druhou stranu když sem nechával dýl v troubě, tak to nebylo ono, ......jinak tonda válčil na cihlení 1A a zase zalovil na kukuřici, lysec ( 70cm ), toho z nás nikdo neulovil:), co ty?, bylo něco?

Filla

Filla před devíti měsíci

kok » vidis to, ja ryby solim tesne pred upravou, pac je mam rad co nejstavnatejsi .)

kok

kok před devíti měsíci

Filla » no je vidět že jsi kamoš, …já myslel že si něco vymyslíš:)), …a utěrky sem nikdy nevozil ale doma to vysušuju po nasolení

Filla

Filla před devíti měsíci

Robin » Ted se v tom motam, jsem tak upracovanej, ze tu pozerakovou nahravku nechapu.. jediny co vim je, ze mu ksiltovky neslusi.

Jaks to myslel Kokozka? Praskni to

Filla

Filla před devíti měsíci

kok » Picu staru, k vode jsi uterku nikdy nevozil .)

kok

kok před devíti měsíci

Robin » teď jsi mu hrozně nahrál

Robin

Robin před devíti měsíci

Filla » Fakt je to pohadkar. Kazdej pozna kapri kosti.
Ze on nosi na ksiltovce pozeraky..? :))

kok

kok před devíti měsíci

Filla » na fotce cejn padesátník, nechávám filtety odkapávat, pak doma nasolím a jak to z něj vytáhne vodu, tak utěrkou znovu osuším a pak už jen lehce nasolím do chuti, …čím víc vody z ryby dostaneš, tím tužší je maso a není vodnatý

Filla

Filla před devíti měsíci

kok » Kokandliku, cejne smrduta, myslis si ze tu nepozname kapra zevnitr?! ;)) A pak ze kapr je bratr, prej ze chyt a pust… hele je na case otevrit karty a rict, do jakych rybaren a soukromaku je vozis. uz Te nedokazu dal kryt, i Roman rikal, ze s Tebou proto uz nejezdi… party is over u son of a bitch :-o

Filla

Filla před devíti měsíci

Carpkiller » Jsem pro to, toho cejna vyzkouset. Na nasi planovane vyprave bude spousta casu na gourmetsky ustrely a blaho. Jestli jeste nejis rybinu, priprav se na zmenu kamo. Takova stika na masle, cesneku a zazvoru, to je v lese fajn posusnani (nedejboze chcandat). Jezis ja se netesiiim :))

Carp Kahuna

Carp Kahuna před devíti měsíci

Ahoj chlapi. V tousteru jsem už cejna i makrelu dělal a bylo to fajnové žrádýlko. Dělal jsem i bůčíček na tlusto nakrájenej – několikrát. Bůček je nejlepší nedělat v kuse na vaříči, ale vždycky rozpálit a nechat chvilku bokem a opakovat do zlatova. Výborné byly i hamburgery :))

kok

kok před devíti měsíci

107739-1-184.jpg

Robin » když cejní filet hezky okrájíš, bude to do toustru akorát, …cejn má nejlepší pánvičkový tvar, je placatej a souměrnej, …je to taková rybí palačinka

Robin

Robin před devíti měsíci

Carpkiller » Ja to zkusim, uplne vazne. Vyfotim a uvidime, kde ma kanec py#u.. :))

Carpkiller

Carpkiller před devíti měsíci

Robin » právě že musí trčet hlava i ocasní ploutev aby to vypadalo! umíš si představit ty fotky!!! :-D
…ještě že to nežeru:-))))

Robin

Robin před devíti měsíci

Carpkiller » V tom pripade by to byla spatna velikost cejna. Idealni je tak, ze z toasteru koukaj jenom ploutvicky :)

Carpkiller

Carpkiller před devíti měsíci

Filla » a když tam skřípneš velkýho cejna, tak budeš mít po stranách toasteru grundle a v něm krásnej cejní steaček :-D

Filla

Filla před devíti měsíci

kok » Ja uz dvojkovej mam, radsi jsem podporil Davida kolenovrte .)) navic kdyz pojedu s nekym, muzu udelat chalku pro dva, vis ze rad vyvaruju. Ten cejn zni skvele, pac cejn na prudko je laska.

kok

kok před devíti měsíci

Robin » ten čaj zkus, je to fakt dobrý, jako když tě pohladí maminka, to jsme kdysi vymysleli s fillou .....a cejna mně tam nenapadlo dát, ale hezky ho skrojit do čtverce podle toustru, dokážu si to představit, …kmín, máslo, nasolit, vyzkouším

NeBeroun alias Qwerty81

NeBeroun alias Qwerty81 před devíti měsíci

Robin » kok je gurmán.. Toastuje hrouzky :)

Robin

Robin před devíti měsíci

kok » Vymazleny. Hlavne teda musim zkusit hermankovej caj s mlikem.
A cejna uz si v toast®u mel?

kok

kok před devíti měsíci

Robin » hodně vyzrálý nivy mezi dva tousťáky, rozpíct a pak zevnějška chleba načesnekovat. Jako pítí heřmánkový čaj se smetanou a cukrem

Robin

Robin před devíti měsíci

107677-1-157.jpg

kok » Amortizaci rikas? :))
Dej radsi tvuj oblibenej recept na ranni toastik.

kok

kok před devíti měsíci

Ťava » když mně dáš ten rozdíl v ceně toho nápisu plus amortizaci bo to máš už zajetý, dám ti ten můj:))

Ťava

Ťava před devíti měsíci

kok » není, ale je to škaredý :))

kok

kok před devíti měsíci

Ťava » aby ti pak neřekli že si ho moc naložil a proto ten nýt ustřelil:)), …reklamuj hned a nebo na to prď, já myslím že volná ta ručka není co jsme se dívali

Ťava

Ťava před devíti měsíci

kok » nemůžu, je vyurvenej a až ta rukojeť upadne tak to vyreklamuju ne?

kok

kok před devíti měsíci

Robin » my ty nýty neřešíme:), to je jen kosmetická vada, jen je prostě nedokleplej, …když budeš mít smuchlaný tričko taky to nemá na nic vliv, jsi zahalený a není ti zima, jen to nevypadá nejlíp, prostě vašek měl smůlu, …ale klidně si ten nýtek může doklepnout:)

Miras

Miras před devíti měsíci

Ondřej Macků » Yes..

Robin

Robin před devíti měsíci

Ťava » Jdete doprdele :))) kurva tak je z jedny fabriky nebo je dokonce ta levna lepsi?
Btw. delaji se v tom toasty, u Scopexe jsem videl i kus masa, vajicko, syr, palacinky, wafle, babovku a kdo vi co jeste. Az ta vec bude mit za ukol tisknout penize, resil bych ty panty ;)

Ťava

Ťava před devíti měsíci

Robin » a kdyby ta drahá byla špatně snýtovaná, pořád bys ji bral ? :)

« Nejnovější Novější Strana 1 z 6 (259) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (34 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč