Spacák

Všechny diskuze » Vybavení » Spacák

Spacák

Založil campy

Dne 8. 9. 2015 15:42

Odpovědí: 126

Ahoj, chci se poradit s výběrem spacáku :)) vybírá ze 4 spacáků a nevím jaký…Byl bych rád, kdyby jste mi napsaly, kdo jaký používáte a jak jste sním spokojeni…popřípadě v jakých podmínkách jste ho používaly,atd…

jedná se o spacáky:

LK Baits Camo De-Luxe Sleeping Bag

http://www.lkbaits.cz/…ing-bag.html

Fox spacák Evo VenTec All Season

http://www.sportcarp.cz/…-season.aspx

Spacák Trakker Layers Sleep System

http://www.nikl.cz/…p-system.php

Spacák Trakker AS 365 SLEEPING BAG

http://www.nikl.cz/…ping-bag.php

předem díky, za každou zprávu budu rád :))

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Krajíc

Krajíc před 14 hodinami

Slavíček » budeš spokojen

Slavíček

Slavíček před 24 hodinami

Krajíc » Pořídil jsem ten starfishing repus 365 2v1 camo jenom ho vyzkoušet.

Krajíc

Krajíc včera

Zdar, mam spacák Starfishing repus 365 camo a když je fakt kosa, nekde okolo nuly, tak max přes sebe ještě hodím prehoz. Ale po pravdě to je málo kdy.

Mifí

Mifí před týdnem

bugun » Přehoz rozhodne není zbytecna investice:)hlavně dobře vyber

bugun

bugun před týdnem

Mifí » Díky, to rád slyším ! Kouknu se po nějakém přehozu, aspoň mě to utvrdilo, že to není zbytečná investice.

bugun

bugun před týdnem

Jojo, ten starfishing vypadá hodně dobře, ale bohužel, si ho jako student momentálně nemůžu dovolit, jinak by to pro mě byla určitě volba číslo 1.

Slavíček

Slavíček před týdnem

bugun » Taky teď jsem řešil stejný problém nakonec jsem objednal nový spacák. Nechtěl jsem žádný kompromis tak jsem vzal starfishing 2v 1. Tak uvidím až dorazí s těmi levnými pár známých nemá dobrý zkušenosti. Tohle má pomalu 7 kg podle fotek stejně řešený překrytí zipů jako fox. U těch levných to překrytí je mizerný nebo nebo není vůbec.

Mifí

Mifí před týdnem

bugun » Ahoj, z vlastní zkusenosti mohu říct ze přehoz udělá hrozne moc sám to tak používám mám 3 sezónní spacák nijak extra teplý a když dám přehoz tak je to rozdil jako prase.konkrétně používám přehoz od firmy Aqua.

bugun

bugun před týdnem

Ahoj kluci, jeden dotaz trošku mimo mísu…Mám obyč spacák (big snooze) a pomalu mi v tomhle období začíná být zima v noci…myslíte, že má cenu kupovat na něj ten přehoz, či raději koupit nový 5 sezónní spacák ?

Broula

Broula před týdnem

Martin Mečiar » tak jsi asi jeden z mála, kterému to nevadí. Já ležím na boku, což by v napnutem spacáku bylo dost nepohodlné. Ikdyz ja osobně se rád zachumlám, takže spacák navlekam jen nahoře, aby mohl nohy trochu pokrcit i se spacakem a udělat si pohodlí.

Dominik Takach

Dominik Takach před týdnem

(

Příspěvek upraven autorem.

Martin Mečiar

Martin Mečiar před týdnem

Štěpán Parák » Napnuté to je dosť ale podľa mňa to nič neobmedzuje a spacak mi aspoň nebeha po posteli…

Dominik Takach

Dominik Takach před týdnem

Štěpán Parák » Ahoj, urcite to nekupuj, ten spacak natiahnes ale je to moc napnute (vlastna skusenost) zober big snooze plus wide ten bude ok. Je to v pohode spacak.

Štěpán Parák

Štěpán Parák před týdnem

Martin Mečiar » a není spacák na lehátku moc napnutý ? Nemám zrovna malou postavu, tak ať se tam aspoň nasoukám :D

Štěpán Parák

Štěpán Parák před týdnem

Broula » Děkuju za odpovědi, budu to tady muset víc prostudovat :-)

Martin Mečiar

Martin Mečiar před týdnem

Štěpán Parák » Mám R2 a na tom Trakker 365 a je to úplne v pohode:-)

Broula

Broula před týdnem

Štěpán Parák » ahoj, probiralo se to „vedle“. On by mel taky na R2 pasovat primo spacak VRS2 a realita je takova, ze ho sice na lehatko natahnes, ale je to pak cely napnuty az prilis. Proto chlapi na R2 berou VRS3, kterej je dlouhej 220cm.
Ten spacak trakker ma 215×90, takze ho podle me sice natahnes, ale bude to taky vypnuty hodne.

Štěpán Parák

Štěpán Parák před týdnem

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo zkoušel dát na lehátko Fox R2 spacák Trakker big snooze plus (https://www.anglingdirect.co.uk/…er-deal-2014). U Karla Nikla mi řekli, že spacák by měl pasovat a na AD, že pasovat nebude

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před jedním rokem

Zdravim panove,

Hledam nejaky kompktni spacak na svoje nash scope air lite bed, jsem temer rozhodnutej ze pujdu do snugpaku… mate nejaky zkusenosti s necim co by splnovalo podobne parametry ? Musi to bt i do zimy

Madlo

Madlo před dvěma roky

Cca 2 roky už používám https://www.chytapust.cz/…el-Executive Je v něm teplo a útulno :) Někdy ho prostě připevním na lehátko, někdy ne.

peter94

peter94 před dvěma roky

Teraz maju na anglingdirect posledny kus Fox ven tec vrs3 za super cenu 173€.vcera som jeden objednal,kedze Snugpak nenavleciem na Avid Benchmark X,takze by som ho aj predal…

leonin

leonin před dvěma roky

Nějaka zkušenost se spacakem?
https://www.freefishing.cz/…epus-4s.html?…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před dvěma roky

RadaV » abys ocenil dobrý spacák, musíš nejdřív párkrát vymrznout :-)
Někdy je lepší armádní deka z army shopu než spacák za tisícovku z Tesca ;-)
K tomu Fox Evo TS bych se připojil taky. Je to „dobrá duchna“. Pokud je ještě v bazaru, určitě neváhej..

Oggis

Oggis před dvěma roky

RadaV » Ahoj, kolik jsi ochoten max do spacáku investovat? Pochopil jsem správně užití od brzkého jara, čili v noci i lehce mínus?! Mrkni tu do bazaru, je tam Fox Evo TS, a tj super spacák ze starší řady Fox , který splní co potřebuješ, má vyjímatelnou vložku a užití i do pozdního podzimu. Bomba spacák, škoda, že už se nedělá. Jinak co mám zkušenosti a měl dříve také omezený rozpočet tak jsem měl Fox Evo S (bohatě stačil),ale pak jsem stejně časem skončil u dražšího modelu, který mi slouží celoročně a už měnit nebudu. Mám už třetí spacák, tudíž jsem docela dost výběr zvažoval a studoval, do jiné značky než Trakker, Fox, Snug. bych nešel, vzhledem ke zpracování, kvalitě a výhřevnosti. Ale do začátku myslím poslouží i levnější od JRC ve fleece verzi. Je to hlavně o tom, kolik můžeš dát peněz a k tomu pak vybrat dobrou alternativu = poměr cena / výkon :-)

suplicek

suplicek před dvěma roky

RadaV » ahoj,takhle jsem presne zacinal ja,spacak za 500,pak za 1500 a pak jsem koupil za 2500,u vody musí bejt teplo,kdyz budes jezdit v chladnejsim obdobi,stejne ten lepsi spacak koupis

Broula

Broula před dvěma roky

RadaV » Vzdyt u tec spacaku co jsi poslal odkaz je vsude popisek „letni lehky spacak“… Rozdil bude tedy znacny. Pokusy o prespani v podobnych spacich pytlich mam zasebou a uz nikdy vice…nevyspis se a klepes nasledne kosu cely dopoledne, nez se malicko zahrejes. Je to o zdravi.
Neuvedl si ale pri jakych teplotach chces byt na rybach. Dal bych te chtel upozornit na to, ze vnimani teploty je hoooodne individualni zalezitost…nazory jinych lidi, tedy mohou byt dost zavadejici…obzvlast v pripade takovych levnejsich spacaku.
Za me asi jedina rada…zapomen na spacaky rybarskych znacek…podival bych se na nejake vypordeje outdoorovych znacek a nebo do army shopu, coz bude asi ta nejlepsi varianta. A koukej na gramaz vyplne…cim vic, tim lip

RadaV

RadaV před dvěma roky

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti, jak velký je rozdíl mezi víceméně obyčejným spacákem za pár korun, u kterého je udávaná mezní teplota okolo nuly- třeba něco takového: http://i-market.cz/142-spaci-pytle a opravdu solidním spacákem, který ale stojí několik tisíc? Jsem zatím student, ale rybaření miluju a na jaře bch rád vyrazil na někam k vodě přes noc, ale bojím se, že v běžném spacáku zmrznu a několik tisícovek za spacák je pro mě už dost peněz.

ahma

ahma před dvěma roky

peter94 » na šířku, a délku by se snad vešel… ale postel je to úžasná! Jen transportní velikost je za trest;)

peter94

peter94 před dvěma roky

ahma » nenavlecies ho na sirku,alebo dlzku?lebo techlite ma na sirku len 95cm a fox all season ma az 100cm.a lehatko ma na sirku 98cm.to od foxu ma 94cm tak rozmyslam ,ze ci sa navlecie aj na to lehatko :\

ahma

ahma před dvěma roky

peter94 » já mám benchmark x a venteca na nej nenavliknu… nebo jen trochu a blbě… nevím jestli ti k něčemu je ta odpověď :-)

peter94

peter94 před dvěma roky

Pani nevlastnite niekto lehatko Avid Benchmark X Rocksteady Mk2 Bedchair a spacak Snugpak Techlite?jedna sa mi o to,kedze lehatko je o par cm sirsie,ci ten spacak tam navleciem vpohode,pripadne mam kupit lehatko od Fox LTD Edition Camo Flatliner Bedchair.ale myslim ze to od Avidu bude lepsia kvalita ako od Foxu.
Dik

Carp Kahuna

Carp Kahuna před dvěma roky

Tomáš Vítek » Ahoj. mám ho už dvě sezóny a super.

Tomáš Vítek

Tomáš Vítek před dvěma roky

ahoj.Nemáte náhodou tenhle spacák? Chtěl bych se ohledně něj na něco zeptat.
https://www.tropicliberec.cz/…ing-stalker/

díky

Oggis

Oggis před dvěma roky

ideafix » Ještě dotaz, na tu podzimní chytačku, řekněme kolem 0 C, popřípadě lehce pod bodem mrazu, vydržíš pouze v termu nebo je již cítit chlad a je nutné se více nabalit? Díky

Oggis

Oggis před dvěma roky

ideafix » ..díky za info. Uvažoval jsem ještě nad tím Foxem, ale Trakker jsem dostal a ještě nepoužil, tak právě váhám, jestli si jej nechat. Takto vypadá velmi dobře, zpracování atd.:-)

ideafix

ideafix před dvěma roky

Oggis » dobrej spacák. Dal jsem v něm minulej rok –11 přes noc s thermoforem a úplně na pohodu. Srovnání s ventecem nemám.

Oggis

Oggis před dvěma roky

122323-1-551.jpg

Zdravím, najde se někdo, kdo má odzkoušený Trakker AS 365 sleeping bag a mohl se podělit o zkušenosti s tímto spacákem? popřípadě srovnat s Fox Ven-tec VRS ? Za případné info předem děkuji.

Karasík

Karasík před dvěma roky

peter94 » Nemas vubec zac. At te hreje :)

peter94

peter94 před dvěma roky

Karasík » pisal som mail do total-fishing-tackle.com a budu skladom za 2–3tyzdne.
Dakujem

peter94

peter94 před dvěma roky

Karasík » maju ho tam v olivovej a zelenej,ale v zelenej som ho nikdy,nikde nevidel

Karasík

Karasík před dvěma roky

peter94 » priznam se, ze jsem se nedival… ja ho tam v maskaci kupoval. Co tady http://www.fostersofbirmingham.co.uk/FORTSBAGS nebo https://johnsonrosstackle.co.uk/…ing-bag.html?…. Skoda toho totalu, maji rozumny postovny a 10% dolu na vse je prijemny.

peter94

peter94 před dvěma roky

Karasík »
Dakujem pekne,ale tam ho nemaju v maskacovej farbe.

Karasík

Karasík před dvěma roky

.

Karasík

Karasík před dvěma roky

peter94 » total-fishing-tackle.com kod na 10 % dolu funguje treba carpology :)

Jan Kozlovský

Jan Kozlovský před dvěma roky

122312-1-906.jpg

Ja mam letni Fox EvoTec rip stop, pres nej cover a ted kdyz je zima pouzivam termofor to je silenst… nekdy se svlecu az do tricka jaka je to sauna :) doporucuju

peter94

peter94 před dvěma roky

Ventec predany,uz len objednat Snugpack.Najlac­nejsie co som ho nasiel na ebay za cca 310€ aj s postovnym.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 3 (126) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (13 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč