Kevin nash

Všechny diskuze » Vybavení » Kevin nash

Kevin nash

Založil martin001

Dne 7. 4. 2015 08:50

Odpovědí: 177

Byl by asi hřích, když bych diskusi o produktech této firmy nezaložil já :-)) Je to už velká řada let, kdy jsem propadl jejich kouzlu. Jak jste na tom Vy s výrobky od Kevin Nash dávejte fotky

Příspěvek upraven autorem.

Pouze zaregistrovaní a přihlášení uživatelé mohou psát do diskuzí.

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (177) Starší Nejstarší »

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

Radmil Piňos » díky.. tajně jsem doufal, že by šel stojan používat bez hrazd. Bohužel, na hradě je vnitřní závit…

Radmil Piňos

Radmil Piňos před měsícem

NeBeroun alias Qwerty81© » Tady to krásně uvidíš https://www.youtube.com/watch?…

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před měsícem

131023-1-493.jpg

Čau kluci, byl by mi někdo schopen říct, jak je na stojanu nash globetrotter přišroubovaná hrazda na pruty?

rower

rower před dvěma roky

Tomajo » stojan je mega, ale tato nepravidelna zmena farebnosti je nazivo rusiva, najma pri ciernej zostave

Tomajo

Tomajo před dvěma roky

rower » pořád ale vypadá celkem dobře

ideafix

ideafix před dvěma roky

rower » :) co na to říct no…

rower

rower před dvěma roky

126730-1-559.jpeg

nash globetrotter 3 rod pod po 6 dnoch na slnku a uz ho mam vo verzii copper nie black. to sa mi nestalo este so ziadnym stojanom. kvalita tychto novych inovativnych produktov ide riadne do pecka..

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před třemi roky

rower » ultegra je pro děti, dospěláci používají BB LC :-)

rower

rower před třemi roky

big pit je v tomto pripade u anglanov velmi relativny pojem, ale kedze ide o 10 feetove pruty, tak asi necakali, ze tam niekto bude tlacit 14ku ultegru. mne sa do scope dvojpuzdra ledva vojdu male daiway castizm 25ky…

NeBeroun alias Qwerty81©

angelo » to pořeším sám.. Chodím do dobrého obchodu ;-)

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » právě že jo.. Ale ještě jsem neměl v ruce Avid Carp Traction 10ft 3lbs ;-)

angelo

angelo před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81© » Promiň, nemám zkušenost s pouzdrem big pit, popletl jsem to. Avšak nejsem si i tak jistý, jestli se tam ty LCčka vejdou. Zkus napsat do Fishing investu dotaz. Mají ho tam skladem a navijáky podobné velikosti tam mají taky, tak by to mohli zkusit. Jsou ochotní.

ideafix

ideafix před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81© » na druhou stranu dwarf je za ty prachy supr proutek :)

NeBeroun alias Qwerty81©

angelo » bezva .. takže žádný dwarf nebude :-)

angelo

angelo před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81© » Ty se tam určitě nevejdou. Daiwy Tournament S500T se tam vejdou hooodně na těsno a to jsou menší navi.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » Tak co dám na ty dwarfs za navi? Asi nějakó čínu…

ideafix

ideafix před třemi roky

124537-1-320.jpeg

124537-2-564-nahled.jpeg

NeBeroun alias Qwerty81© » vim já. Oni obaly od strejdy byly vždycky šitý tak nějak tiptop. Je to líbivý, ale nepraktický.
Pro zajímavost, na té druhé fotce – z prava: double rod skin big pit, uprostřed one rod skin big pit a v levo one rod skin classic. Mezi big pit a classic jsem nepostřehl rozdíl. Do obou se cpe i Tournos 8000 na buřta. A to nejsou žádný obr motáky.

Ale třeba je ta kapsa u 10ft verze větší… to netušim.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » Tak proč se to jmenuje Big Pit? :-)

ideafix

ideafix před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81© » počítej spíš s tim, že ne. A když ano, tak by to bylo tolik na těsno, že by si to stejně vzteky podpálil.

NeBeroun alias Qwerty81©

ideafix » vejdou se tam BB LC?

ideafix

ideafix před třemi roky

NeBeroun alias Qwerty81© » 9ft. Pomůže ti to nějak?

NeBeroun alias Qwerty81©

Nazdar, máte někdo obal na pruty Scope 10ft 2 rod Big Pit?

Pizzamuzik

Pizzamuzik před třemi roky

LukeUB » presne tak to mam ja ;)

LukeUB

LukeUB před třemi roky

123765-1-153.jpg

123765-2-735-nahled.jpg

Pizzamuzik » ted jsem koukal, ze u ty verze 2.25lb je u 9ft prutu ocko a u 10ft klip…

Pizzamuzik

LukeUB » ale treba u 10ft 3,25lb abraviated mam klip

Pizzamuzik

LukeUB » ja mam v korku a mam ocko

LukeUB

LukeUB před třemi roky

Pizzamuzik » A mají klip na vlasec nebo očko na háček? Koukal jsem na fotky na netu a ve verzi 2,25lb v korku jsou na jedny fotce s klipem a na druhy s očkem.

fony84

fony84 před třemi roky

Nemá někdo zkušenost s prutem NASH NR TORO?

Pizzamuzik

LukeUB » ja..9ft 2,25lb…bohuzel je mam asi tyden, takze zkusenost jen doma :)

LukeUB

LukeUB před třemi roky

Zdravím, nevlastníte někdo náhodou Scope ve verzi 2.25lb ?

jtuny

jtuny před čtyřmi roky

Radmil Piňos » Jestli je ve předu snura tak ji prodluž a nebude takovej tlak na kříž a ramena pujdou lépe vytahovat.Mám vyzkoušeno

Radmil Piňos

Radmil Piňos před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » OK ať slouží

NeBeroun alias Qwerty81©

NeBeroun alias Qwerty81© před čtyřmi roky

smolda » no.. Ještě jsem měl v ruce Fox Warrior, ale ten Dwarf je takový sympatičtější :)

NeBeroun alias Qwerty81©

Radmil Piňos » nerva chytám vzácně :)

smolda

smolda před čtyřmi roky

NeBeroun alias Qwerty81 » Jo tak to jsi měl zeptat dřív a né až ve frontě na poště!

Radmil Piňos

NeBeroun alias Qwerty81 » Co na to říct snad jen ,abys u rozkladani nechytl nerva tak jako já,zvlášt,když tam máš rybu

NeBeroun alias Qwerty81©

Radmil Piňos » právě jsem ho přivezl domu :-)

Radmil Piňos

NeBeroun alias Qwerty81 » Ramena skoro nejdou rozložit ani hrubou silou dopadlo to tak,že jsem na podzim zlomil ten plastovej křiž,který už se nedá nahradit normálním zpusobem nicméně jsem ho složitě vymněnil za foxáckej,kterej je o milimetr větší v pruměru než tyčky ramen a chodi celkem dobře,ale nedoporučuji ho,zvláště při lovu ze člunu,kdy je potřeba podběrák pořád rozkládat

NeBeroun alias Qwerty81©

Radmil Piňos » jak jdou složit ramena? ochodilo se to za dva roky? :-)

Radmil Piňos

Ahoj mám ho dva roky co potřeuješ vědět

NeBeroun alias Qwerty81©

máte někdo podběrák Dwarf?

zrušený profil

zrušený profil před čtyřmi roky

Chytám snímá na řece 100–150g olova a není problém!mám ho ve tři libre a pohodicka

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

kok » Křečovitý úsměv majitele celkem chápu :-D.Mam tady šikulu, který umí vyměnit jen keramiku, ale tyhle jsem holt prošvihl. Začal jsem se o ně zajímat teprve nedávno, když jsem začal osekávat výbavu právě na tyhle menší akce. Ono s dnešním kurzem libry není ani pořízení nových proutků nikterák závratná investice. Počkám do výplaty a jdu do nich. Jen je mi jasný, že k nim budu určitě nutně potřebovat všechny další doplňky z řady :-D

.

. před čtyřmi roky

MikeT » snesou asi i víc:), …jen říkám čím jsme házeli, …myslím že tam byli i nějaký tajný pokusy o zlomení, nebo čekali jsme že to prdne, …čím víc do toho někdo z nás prásknul, tím více smíchu a tím víc se snažil další hazeč překovat toho prvního. Jen majitel se usmíval jaksi křečovitě:). Škoda že jsi prošvihnul prodej, kolega je střílel za dobrej peníz a až na vypadlou keramiku očka což se vyřešilo bo jsem měnil očko byly neškrábnutý a hlavně prověřený:)

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

kok » :-D těch oček jsem si při brozdání po netu ani nevšiml. každopádně Tí dík za postřehy. Já nejsem nijak extra házeč a kde je potřeba, tam bych vzal asi svoje klasiky 12ft. Tady stačí házet 30–50m, jinak bych trefoval dědcong na druhé straně. prostě malé vody na tyhle proutky jak dělaný. A jestli snesou případně i 80–90g olovo, jen dobře…Díky.

.

. před čtyřmi roky

akorát teď možná kecám s tou stovkou a byla tam devadesátka nebo osmdesátka, nejsem si jistý

.

. před čtyřmi roky

MikeT » je to bláznivý prut, teleskopka skřížená s děličkou, díval jsem se na to kriticky, ale je to normálně dobrej proutek, …není vůbec žvejka, být delší, řeknu allround prut do všech situací. Kolega a vlastně x dalších kaprařů se přesvědčilo že alternativně se dá použít i jako házecí prut:), …stovka olovo a když švácneš a máš to v prackách, víc jak sto metrů s nástrahou. Co je na nich ještě bizaré, že mají všechna očka naopak, to jest že dvoustopka očka je směrem ke špičce a jednostopka směr navják. Myslím že když tohle strýc designoval a navrhoval, měl v nose dobrej materiál:). Doporučuju

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

ideafix » Moc díky za názor a zkušenosti. Mam to právě na místní malé vody, kam jezdím vždy po práci na přeznočky, nebo jen tak na pár hodin. Ta skladnost se mi právě hodně líbí a na těch pár hodin nechci tahat „velkou polní“. Chci zkusit Dwarfy a uvidím, zda mi budou vyhovovat a užiju je. Pak případně Scope.:-)

ideafix

ideafix před čtyřmi roky

MikeT » mám je v 2,75lb. Parádní transportní rozměry. Jemnej prut s pěknou akcí. Na menší vody nebo šoulačku dobrej projtek. Odhazuji s nima olova kolem 80g. Už jsem na něm zlomil špičku ale jednoznačně svojí demencí. Z fishinginvestu mi poslali novou asi za pětikilo. Hele za ty prachy to neni vůbec špatnej prut. Mít fufníky nazbyt, jdu do scope, ale na to moje využívání ty dwarfy bohatě stačí.

MikeT

MikeT před čtyřmi roky

Zdravím… Mám v plánu pořídit 9ft pruty na ty naše rybníčky v okolí. Zaujala mě jak řada Scope, tak Dwarf. Nemáte někdo zkušenost s pruty z řady Dwarf v 9ft? Díky za každý postřeh:-)

eifi

eifi před čtyřmi roky

Johan » :-)

Johan

Johan před čtyřmi roky

Dida » Ja cekam na zimu, ted jsou u vody vsichni :)

Dida

Dida před čtyřmi roky

Johan » Na videa se bude koukat až v zimě ted je třeba rybařit :-)

Johan

Johan před čtyřmi roky

A pro porovnani Nash team Benelux

Johan

Johan před čtyřmi roky

Video Nash teamu Nemecko/Rakousko pro rok 2016

rower

rower před pěti roky

nejde o ziadne chrumkave video s dronovymi naletmi a fajnovou uk postprodukciou. ale dojem, ake je to zazit extremnu kaprarinu na najtazsej vode v europe, s uzasnym nasadenim aj vysledkami, urcite spravi. enjoy!

Jan Třeský

Jan Třeský před pěti roky

99935-1-140.jpg

Hurricane

« Nejnovější Novější Strana 1 z 4 (177) Starší Nejstarší »

Zprávy od vody (4 n.)

Nejbližší kaprařské akceDalší

Žádné aktuální akce.

Všechny akce

Akční nabídky e-shopůVšechny slevy

Název lorem ipsum

Zvýhodněná originální Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu.

cena: 2 987,- Kč

Produkt co houká a píska

Akce nulla augue urna, pretium a dictum eu, sagittis non elit. T scelerisque risus...

cena: 987,- Kč